Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie mądry Kolega


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

Patrys888
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Nie mądry Kolega
Witam mam kolege ma nie całe 18 lat chodzi rok na siłowni i kupił sobie 20 strzałów omy.. Mowie mu nie bierz itd. Ale nie przetłumacze mu za skarby. A che mu jakoś pomóc. Dlatego pytanie do was. Co zrobic zeby zminimalizować skutki takiego cyklu? Wiem ze dokupił Clomid, wiem że nie bedzie sie obijał. Na siłke chodzi regularnie. Odżywia sie itd fakt wszystko powiedzialbym ze jest okej. Ale ta oma. Jesli ożecie wypowiecie sie.

Ps. Prosze o konkretną odpowiedz gdyż nie chce zeby mu się coś stało, a sterydu mu nie wybije za skarby.
Pozdrawiam patryk
  • 0

HiTi

    Uczeń

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 568 postów
  • Pomógł: 0
18
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:135
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie mądry Kolega

Witam mam kolege ma nie całe 18 lat chodzi rok na siłowni i kupił sobie 20 strzałów omy.. Mowie mu nie bierz itd. Ale nie przetłumacze mu za skarby. A che mu jakoś pomóc. Dlatego pytanie do was. Co zrobic zeby zminimalizować skutki takiego cyklu? Wiem ze dokupił Clomid, wiem że nie bedzie sie obijał. Na siłke chodzi regularnie. Odżywia sie itd fakt wszystko powiedzialbym ze jest okej. Ale ta oma. Jesli ożecie wypowiecie sie.

Ps. Prosze o konkretną odpowiedz gdyż nie chce zeby mu się coś stało, a sterydu mu nie wybije za skarby.
Pozdrawiam patryk

wiec 0 alkoholu to podstawa,skoro ma diete,trening to musi byc dobrze,jedyniue witamindi dolozyc do suplmentacji.
jesli bedzie sie do tego stosowal nie powinni byc zle
ps niech dokupi winstrol i metke bo szybko mu masa zejdzie ;d
  • 0
Nie jesteś wielki ? A zadaj sobie pytanie - piłeś mleko? No właśnie
pomogłem? daj "+" nie bądz pipa ;]

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie mądry Kolega

Witam mam kolege ma nie całe 18 lat chodzi rok na siłowni i kupił sobie 20 strzałów omy.. Mowie mu nie bierz itd. Ale nie przetłumacze mu za skarby. A che mu jakoś pomóc. Dlatego pytanie do was. Co zrobic zeby zminimalizować skutki takiego cyklu? Wiem ze dokupił Clomid, wiem że nie bedzie sie obijał. Na siłke chodzi regularnie. Odżywia sie itd fakt wszystko powiedzialbym ze jest okej. Ale ta oma. Jesli ożecie wypowiecie sie.

Ps. Prosze o konkretną odpowiedz gdyż nie chce zeby mu się coś stało, a sterydu mu nie wybije za skarby.
Pozdrawiam patryk


niech wali 1 strzał na tydz lub jak chce mieć lepsze efekty to 2 na tydz przez 10-12 tyg będzie ok
do tego dobra dieta , odżywki jakieś prozdrowotne suple na odblokowanie clomid w razie ginekomasti nolvadex hcg raczej nie będzie potrzebne . Jak kolega ma zamiar sobie sam bić to wspomnij o unerwieniu pośladków jak by przypadkowo tam trafił to może go sparaliżować na całe życie i 2 sprawa żeby nie trafił w żyłę, może po tym zmieni zdanie :)
  • 0

..:Damian:..
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie mądry Kolega

Witam mam kolege ma nie całe 18 lat chodzi rok na siłowni i kupił sobie 20 strzałów omy.. Mowie mu nie bierz itd. Ale nie przetłumacze mu za skarby. A che mu jakoś pomóc. Dlatego pytanie do was. Co zrobic zeby zminimalizować skutki takiego cyklu? Wiem ze dokupił Clomid, wiem że nie bedzie sie obijał. Na siłke chodzi regularnie. Odżywia sie itd fakt wszystko powiedzialbym ze jest okej. Ale ta oma. Jesli ożecie wypowiecie sie.

Ps. Prosze o konkretną odpowiedz gdyż nie chce zeby mu się coś stało, a sterydu mu nie wybije za skarby.
Pozdrawiam patryk



Sądzę, że to ty sobie te strzały kupiłeś tylko podajesz się teraz za kolegę:) Ale mniejsza z tym to akurat jest mniej ważne.
Weź go pilnuj z tym, żeby przypadkiem nie wziął więcej niż jednego strzała na raz bo znam takie przypadki co walili 3-4 na raz
a później leżeli miechami w szpitalu.
I niech kupi sobie odblok
  • 0

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.


laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie mądry Kolega
tez sadze ze to nie dla kolegi :)
jak juz sie zdecydowal ten niby "kolega"(to niech zamieni omke na prolo) a jak nie to niech bierze 1 strzal co 6 dni
na odblok hcg clomid i nolva w pogotowiu
do tego dieta suple i trening
ps. nastepnym razem pisz prawde ze to dla ciebie ;)
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

Patrys888
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie mądry Kolega

tez sadze ze to nie dla kolegi :)
jak juz sie zdecydowal ten niby "kolega"(to niech zamieni omke na prolo) a jak nie to niech bierze 1 strzal co 6 dni
na odblok hcg clomid i nolva w pogotowiu
do tego dieta suple i trening
ps. nastepnym razem pisz prawde ze to dla ciebie ;)

kolega Kolega, Moja przygoda ze sterydami zakonczyla sie po metce. Stwierdzam ze bez niej mialbym takie same przyrosty.
Z tegZ tego co wiem to ma mu robic strzaly koles który mu załatwił\ namawial mnie ;) ale mnie nie popieprzyło zeby bawic sie w pielegniarke
  • 0

HiTi

    Uczeń

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 568 postów
  • Pomógł: 0
18
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:135
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie mądry Kolega

kolega Kolega, Moja przygoda ze sterydami zakonczyla sie po metce. Stwierdzam ze bez niej mialbym takie same przyrosty.
Z tegZ tego co wiem to ma mu robic strzaly koles który mu załatwił\ namawial mnie :) ale mnie nie popieprzyło zeby bawic sie w pielegniarke

jaki z tego moral? mialej mete wyjepke;d
a kolega niech sam se robi strzaly a nie ze sie boi i chce zeby go ktos kul...
  • 0
Nie jesteś wielki ? A zadaj sobie pytanie - piłeś mleko? No właśnie
pomogłem? daj "+" nie bądz pipa ;]

Patrys888
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie mądry Kolega
Czyli pod choinke kupie mu multiwitaminy :) i jakis suplement:D. Przekaze zeby na sylwka nie pił, zeby robił tylko jeden strzal nie kilka. Jesli cos przeoczyłem to piszcie:D
Ale własnie ktoś wspomnial 2 strzały na tydzien.. z tego co wiem on ma ich 20 stwierdzil ze nie chce zbyd długo brac i bierze co drugi dzien, ja mu mowie to bier codzinnie:D a on ze tez o tym myslal. Brak słow troche.
  • 0

HiTi

    Uczeń

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 568 postów
  • Pomógł: 0
18
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:135
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie mądry Kolega

Czyli pod choinke kupie mu multiwitaminy :) i jakis suplement:D. Przekaze zeby na sylwka nie pił, zeby robił tylko jeden strzal nie kilka. Jesli cos przeoczyłem to piszcie:D
Ale własnie ktoś wspomnial 2 strzały na tydzien.. z tego co wiem on ma ich 20 stwierdzil ze nie chce zbyd długo brac i bierze co drugi dzien, ja mu mowie to bier codzinnie:D a on ze tez o tym myslal. Brak słow troche.

1 strzal co 5 dni a jak juz jest po jakis cyklach to smialo 2 strzaly co 5 dni,a bicie codziennie strzala niech se wybije z glowy ;d
a te witaminy to najlepiej animal pak,1 sak dzienie
a z odzywek to bialko na pewno sie mu przyda i kreatyna pod koniec cyklu ;]
  • 0
Nie jesteś wielki ? A zadaj sobie pytanie - piłeś mleko? No właśnie
pomogłem? daj "+" nie bądz pipa ;]

Patrys888
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie mądry Kolega

1 strzal co 5 dni a jak juz jest po jakis cyklach to smialo 2 strzaly co 5 dni,a bicie codziennie strzala niech se wybije z glowy ;d
a te witaminy to najlepiej animal pak,1 sak dzienie
a z odzywek to bialko na pewno sie mu przyda i kreatyna pod koniec cyklu ;]


czytałem o tym Animal Pak Sam hce teraz sobie to kupić bo widze że ciekawy produkt ;p Ale jak bede zamawiał to zamówie 2 :)
Ale onośnie tych strzałow to co znaczy 2 na 5 dni? ak to rozumieć? troche dziwne skoo skoro on chcial 1 strzal na 2dni ;)
  • 0

HiTi

    Uczeń

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 568 postów
  • Pomógł: 0
18
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:135
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie mądry Kolega

czytałem o tym Animal Pak Sam hce teraz sobie to kupić bo widze że ciekawy produkt ;p Ale jak bede zamawiał to zamówie 2 :)
Ale onośnie tych strzałow to co znaczy 2 na 5 dni? ak to rozumieć? troche dziwne skoo skoro on chcial 1 strzal na 2dni ;)

to znaczy ze wali 2 ampulki naraz,czeka 5 dni i znowu wali 2 naraz ;]
  • 0
Nie jesteś wielki ? A zadaj sobie pytanie - piłeś mleko? No właśnie
pomogłem? daj "+" nie bądz pipa ;]

Patrys888
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie mądry Kolega
"Weź go pilnuj z tym, żeby przypadkiem nie wziął więcej niż jednego strzała na raz bo znam takie przypadki co walili 3-4 na raz
a później leżeli miechami w szpitalu."

?? to sa sprzeczne mysliii
  • 0

HiTi

    Uczeń

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 568 postów
  • Pomógł: 0
18
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:135
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie mądry Kolega

"Weź go pilnuj z tym, żeby przypadkiem nie wziął więcej niż jednego strzała na raz bo znam takie przypadki co walili 3-4 na raz
a później leżeli miechami w szpitalu."

?? to sa sprzeczne mysliii

to sa dwaj rozni forumowicze a nie sprzeczne mysli ;s
zreszta na opakowaniu pisze zeby czytac recepte,jak ktos nie umie to niech cierpi ^^
  • 2
Nie jesteś wielki ? A zadaj sobie pytanie - piłeś mleko? No właśnie
pomogłem? daj "+" nie bądz pipa ;]

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie mądry Kolega

"Weź go pilnuj z tym, żeby przypadkiem nie wziął więcej niż jednego strzała na raz bo znam takie przypadki co walili 3-4 na raz
a później leżeli miechami w szpitalu."

?? to sa sprzeczne mysliii


walili 3-4 razy na raz ? mam rozumieć że przygotowali sobie 4 strzykawki po 1 ml i sobie wbijali po kolei ? hahahaha spotykałem się z rożnymi ludźmi ale z takimi idiotami jeszcze nie :)
  • 0

Patrys888
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie mądry Kolega

walili 3-4 razy na raz ? mam rozumieć że przygotowali sobie 4 strzykawki po 1 ml i sobie wbijali po kolei ? hahahaha spotykałem się z rożnymi ludźmi ale z takimi idiotami jeszcze nie :)



Ja też nie chce znać.. Jak narazie zapowiada się ze bedzie sobie zapierniczal 4 strzały tygodniowo "szybko musze skonczyć ten cykl" Nie da się nic mu powiedzieć..
  • 0

rafalikubb88
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 486 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie mądry Kolega

Ja też nie chce znać.. Jak narazie zapowiada się ze bedzie sobie zapierniczal 4 strzały tygodniowo "szybko musze skonczyć ten cykl" Nie da się nic mu powiedzieć..



weź skończ kolego bawic się w tatusia bo jak dla mnie to robi się już to śmieszne!
powiedz mu raz, a skoro nie pomaga to niech się poźniej leczy w szpitalu i po temacie...
  • 0
----------------------------------------------
trening czyni mistrza!!!

HiTi

    Uczeń

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 568 postów
  • Pomógł: 0
18
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:135
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie mądry Kolega

Ja też nie chce znać.. Jak narazie zapowiada się ze bedzie sobie zapierniczal 4 strzały tygodniowo "szybko musze skonczyć ten cykl" Nie da się nic mu powiedzieć..

a wogol niewiem co takie halo...nawet strzal dzienie tez nie bdzie zly tylko musi cos dozolyc do cyklu bo go nawodni i na tym sie skonczy ;p
  • 1
Nie jesteś wielki ? A zadaj sobie pytanie - piłeś mleko? No właśnie
pomogłem? daj "+" nie bądz pipa ;]

Patrys888
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie mądry Kolega

weź skończ kolego bawic się w tatusia bo jak dla mnie to robi się już to śmieszne!
powiedz mu raz, a skoro nie pomaga to niech się poźniej leczy w szpitalu i po temacie...



Tatusia? nie znasz pojęcia przyjaciel? może po prostu ci ich brakuje.. Nie jest dla mnie przyjemnie łazić później do szpitali na odwiedziny.. Wiec zastanów się o czym mówisz i pomyśl zanim napiszesz tego typu denną notkę.
  • 0

Patrys888
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie mądry Kolega

a wogol niewiem co takie halo...nawet strzal dzienie tez nie bdzie zly tylko musi cos dozolyc do cyklu bo go nawodni i na tym sie skonczy ;p



Dostałeś "pozytywny głos" Takie wypowiedzi cenie które mają jakikolwiek sens :) Pozdrawiam
  • 0

rafalikubb88
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 486 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie mądry Kolega

Tatusia? nie znasz pojęcia przyjaciel? może po prostu ci ich brakuje.. Nie jest dla mnie przyjemnie łazić później do szpitali na odwiedziny.. Wiec zastanów się o czym mówisz i pomyśl zanim napiszesz tego typu denną notkę.


kolego, proponuje ci zrobic wyluzke i się tak nie napinaj jak ci coś napisze :) !! a po drugie napisałeś nie mądry kolega więc z fajnymi typkami się zadajesz, więc różnie może byc, chociaż życze wam szczescia ze sterydami ;)
  • 0
----------------------------------------------
trening czyni mistrza!!!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024