Skocz do zawartości


Zdjęcie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

flovv
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sztuki walki,sporty ekstremalne i kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Cykl sterydowy-dawkowanie dla uzyskania najlepszych efektów i bezpieczeństwa

Witam.Chciałbym aby ktoś mi pomógł w rozpisaniu cyklu: Z tego co wyczytałem to najbardziej mnie interesuję cykl z Winstrolu(strzały) i Deca-Durabolinu który by trwał około 12tygodni.,ale jestem podatny na uwagi i porady wykwalifikowanej kadry trenującej,mogę coś dodać.
Mianowicie chodzi mi o przybranie suchego mięśnia,dużego wzrostu siły i możliwym rozrośnięciu się.Ale chodzi po prostu o sylwetkę a nie zrobienie z siebie byka.Szczerze mówiąc przeszperałem kilka forum i to w szczególności ale jak czytam odpowiedzi na zadane pytanie przez laików to są takie rozbieżności,że głowa mała. Jeden to, drugi tamto,próbuje samemu dojść do tego nie polegając na nikim ale tak się nie da. Musi być doświadczenie.Więc zwracam się do was.

Trenuję na siłowni około roku czasu,poza tym uprawiam sztukę walki jaką jest Muay Thai.
Przybliżona data rozpoczęcia cyklu,od połowy Marca 2010.

Wiek:23lata
Waga:110kg
Wzrost:190cm
Biceps:38cm
Udo:61cm
Sylwetka średnia.Brzuszek,ciężko go zrzucić.
Nie mam przebytych żadnych cyklów sterydowych,będzie to mój pierwszy.Jedynie co brałem to jakąś kreatynę.

Poza tym mam zamiar wraz z tym cyklem kupić sobie odżywki ale potrzebuję również pomocy czy ja ich potrzebuję? i czy właśnie takie? czy któreś mam wykluczyć? Czy zażywanie niektórych z nich mam rozpocząć wcześniej?.

Odżywki z firmy HiTec:

1.Tribulus Terrestris Profesional
2.Carbo Plus
3.Whey Protein
4.Amino Anabol Profesional
5.Hyperfusion
6.Gluta fusion

Prosił bym o rozpisanie cyklu,od pierwszego tygodnia do ostatniego wraz z wartościami dozowania,jakie witaminy itd. na odblokowanie to standardowo chcę clomid.

Widziałem cykle rozpisane przez Samo Zło ale są to cykle dla ludzi siedzących głęboko w tym.Ale za to rozpiska była w sam raz jak dla mnie. Więc jak byś miał czas Proszę o radę.

Proszę o pomoc. Pozdrawiam


"Zbyt zwariowany by żyć i zbyt rzadki by umrzeć,boski prototyp który nigdy nie wszedł do masowej produkcji"

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...0-kaps-2,p.html


  • 0

Dead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 558 postów
  • Pomógł: 2
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :44
  • Wyciskanie [kg]:180
  • Martwy ciąg [kg]:220
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl sterydowy-dawkowanie dla uzyskania najlepszych efektów i bezpieczeństwa
Ojj na pierwszy kontakt z SAA odradzam winko i deke a juz w szczegolnosci takie polaczenie bez tescia bo kobieta bd smutna podczas cyklu ^^
Na poczatek polecilbym Ci cypionat albo prolke(prolongatum) na pierwszy kontakt z SAA powinny byc rewelacyjne:) Do tego mozesz dorzucic mete jako kickstartera i powinno byc ok na odblok 24 tab clomidu styka.
Przykladowa rozpiska
1-4 20mg ed meta
1-8 (mozesz dluzej ciagnac) cypio/prolka 250mg e4d
  • 0

flovv
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sztuki walki,sporty ekstremalne i kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl sterydowy-dawkowanie dla uzyskania najlepszych efektów i bezpieczeństwa
Dzięki bardzo za odpowiedź ale ja nie chce mety...W sumie to pewnie masz rację,a jak byś mógł mi powiedzieć ile czasu przerwy bym musiał zrobić żeby zacząć taki cykl jak wyżej napisałem Deca-Wino- może plus coś.
  • 0

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl sterydowy-dawkowanie dla uzyskania najlepszych efektów i bezpieczeństwa

Witam.Chciałbym aby ktoś mi pomógł w rozpisaniu cyklu: Z tego co wyczytałem to najbardziej mnie interesuję cykl z Winstrolu(strzały) i Deca-Durabolinu który by trwał około 12tygodni.,ale jestem podatny na uwagi i porady wykwalifikowanej kadry trenującej,mogę coś dodać.
Mianowicie chodzi mi o przybranie suchego mięśnia,dużego wzrostu siły i możliwym rozrośnięciu się.Ale chodzi po prostu o sylwetkę a nie zrobienie z siebie byka.Szczerze mówiąc przeszperałem kilka forum i to w szczególności ale jak czytam odpowiedzi na zadane pytanie przez laików to są takie rozbieżności,że głowa mała. Jeden to, drugi tamto,próbuje samemu dojść do tego nie polegając na nikim ale tak się nie da. Musi być doświadczenie.Więc zwracam się do was.

Trenuję na siłowni około roku czasu,poza tym uprawiam sztukę walki jaką jest Muay Thai.
Przybliżona data rozpoczęcia cyklu,od połowy Marca 2010.

Wiek:23lata
Waga:110kg
Wzrost:190cm
Biceps:38cm
Udo:61cm
Sylwetka średnia.Brzuszek,ciężko go zrzucić.
Nie mam przebytych żadnych cyklów sterydowych,będzie to mój pierwszy.Jedynie co brałem to jakąś kreatynę.

Poza tym mam zamiar wraz z tym cyklem kupić sobie odżywki ale potrzebuję również pomocy czy ja ich potrzebuję? i czy właśnie takie? czy któreś mam wykluczyć? Czy zażywanie niektórych z nich mam rozpocząć wcześniej?.

Odżywki z firmy HiTec:

1.Tribulus Terrestris Profesional
2.Carbo Plus
3.Whey Protein
4.Amino Anabol Profesional
5.Hyperfusion
6.Gluta fusion

Prosił bym o rozpisanie cyklu,od pierwszego tygodnia do ostatniego wraz z wartościami dozowania,jakie witaminy itd. na odblokowanie to standardowo chcę clomid.

Widziałem cykle rozpisane przez Samo Zło ale są to cykle dla ludzi siedzących głęboko w tym.Ale za to rozpiska była w sam raz jak dla mnie. Więc jak byś miał czas Proszę o radę.

Proszę o pomoc. Pozdrawiam


"Zbyt zwariowany by żyć i zbyt rzadki by umrzeć,boski prototyp który nigdy nie wszedł do masowej produkcji"


bez teścia nawet za deke się nie bierz możesz zrobić cykl deca, prolo
1-10 deka e7d
1-12 prolo e7d

co do odżywek to białko ,gainer aminokwasy dobre witaminy możesz dorzucić jakiegoś przedtreningowca i oczywiście suplementy prozdrowotne
na odblokowanie 24 clomidu jak będzie konieczność to hcg jakieś dobre buzery testosteronu/tribulus
na podtrzymanie kreatyna staki przedtreningowe białko gainer aminokwasy dosłownie możesz każdy suplement dorzucić jak masz fundusze
  • 0

Dead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 558 postów
  • Pomógł: 2
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :44
  • Wyciskanie [kg]:180
  • Martwy ciąg [kg]:220
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl sterydowy-dawkowanie dla uzyskania najlepszych efektów i bezpieczeństwa
deke zbytnio na pierwszy cykl nie ma wiekszego sensu bo nie wykorzystasz calego potencjalu tego srodka a solo tesc tez Cie dobrze porobi.
  • 0

flovv
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sztuki walki,sporty ekstremalne i kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl sterydowy-dawkowanie dla uzyskania najlepszych efektów i bezpieczeństwa
a więc po jakim czasie mogę zacząć drugi cykl?? Z winstrolu-deci-testosteronu??? Możecie rozpisać na przyszłość jak to ma wyglądać to sobie zapisze,żeby w późniejszym czasie nie zaśmiecać. Aale przecież te środki mają strasznie dużą retencje wody....
  • 0

dawid 7
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:40
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :39,5
  • Klatka piersiowa [cm]:110
  • Pas [cm]:85
  • Udo [cm]:58
  • Waga [kg]:75

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl sterydowy-dawkowanie dla uzyskania najlepszych efektów i bezpieczeństwa

witam mam 30 ml testosteronu enanthane,20 ml tri trenbolonu i 20 ml decanabolu 250.jak mozna to rozsadnie rozlozyc na 3 miesiace i czy cos jeszcze dokupic czy starczy....kuracyjka na mase.....prosze o rozpiske


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024