Skocz do zawartości


Zdjęcie

czterech pocietych we wrocku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: czterech pocietych we wrocku

jak mozna udeżyć kobiete? nie czaje tego ,trzeba miec główno zamiast mózgu zeby cos takiego zrobić.

niestety ale mozna... pisalem juz kiedys w watku o agresywnych kobietach jakie rozne scenki zyciowe mi sie przytrafialy i niestety czasami nie bylo innego rozwiazania niz silowe - choc ja je akurat zawsze ograniczam wylacznie do parteru / dzwigni..
np? pewna dziewczyna na imprezie, rzucila sie na mnie z lapami, byla pijana, a sama cwiczyla sporty walki, wiec to nie bylo nieporadne klepanie, ale konkretne ciosy poparte sila i technika.. do tego byla pijana wiec szukala u wszystkich zaczepki i nie miala zadnych oporow, hamulcow - po prostu podchodzila do ciebie i *JEB* w glowe.. skonczylo sie na tym ze ja musialem chwile przytrzymac na duszeniu zeby dala na luz (wczesniej w ten sam sposob uderzyla juz kilku innych gosci na imprezie i wszyscy tylko czekali az w koncu ktos ja uspokoi.. padlo na mnie...)
  • 0

budo_jahred
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czterech pocietych we wrocku
u nas kilka razy panienki z "klimatu" dostaly po prostu po buzi...
jedna butelka po glowie... za co? byla ubrana na czarno, a kolesie ktorzy biegli szukali jakiegos metala... to i jej sie dostalo
inna znajoma: siedza sobie ludzie i nagle ochodza gnojki 15-17 lat... "dawaj fajke"
- "nie mamy"
- "co kurwa nie masz" - i but kobiecie w twarz
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: czterech pocietych we wrocku
gosc ktory w ten sposob leje dziewczyne i to jeszcze jesli jest ona w towarzystwie kolegow jest skonczonym kretynem i samobojca.. az dziw bieze ze tacy ludzie jeszcze chodza po tym swiecie... :roll:
  • 0

budo_szwed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czterech pocietych we wrocku
Odgrzewam, ale jest dalszy ciąg Akcji "Krwawy DJ uderza we Wrocławiu"

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Koleś nie pamięta bójki... Pięknie. W pierdlu sobie przypomni.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: czterech pocietych we wrocku

butelkę i chciał go nią zaatakować. On sam miał nóż dla samoobrony, bo dwa tygodnie wcześniej stalowym drągiem pobity został jego kolega - tylko za to, że szedł ulicą z dziewczyną. Przypomnijmy, że noże sprężynowe są w Polsce nielegalne

No kurwa mać. Przeczyta to jeden z drugim debil i rzeczywiście sobie pomyśli, że są nielegalne :evil:
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: czterech pocietych we wrocku
Arytkuł z gazety, a w nim jest napisane:

"Przypomnijmy, że noże sprężynowe są w Polsce nielegalne."

Edit: Zostałem uprzedzony
  • 0

budo_szwed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czterech pocietych we wrocku
Ja tam nic nie mówię. Moje zdanie o dziennikarzach znacie. :twisted:

Może np. taki dziennikarzyna wychodzi z założenia, że domowy nóż jest legalny, a np sprężynowym już nie idzie chleba ukroić? :wink:
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: czterech pocietych we wrocku
Własnie założyłem o tym temat na forum z bronia:D nie wiedziałem czy dziennikarz kretyn czy coś przeoczyłem ;)

edit

Ma ktoś maila do tej piczy? Wypadało by jej napisać że pisanie w koszernej nie jest równoznaczne z legalizacja pisania bzdur i świadomych kłamstw :-)
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czterech pocietych we wrocku
Ale dlaczego tak to was boli? Skoro jest legalne i nic wam nie zrobią, to co was martwi, że ktoś będzie myslał inaczej? :wink:
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: czterech pocietych we wrocku
biedni czarni didzeje. jak tak ich kazdy obraza i poniewiera to na chuj tu "co roku" przyjezdzaja??
  • 0

budo_kamlot
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czterech pocietych we wrocku
Nawet jakby go obrażali, to nie jest powód żeby rzucać się z nożem i dźgać gdzie popadnie, w tym dotkliwie okaleczyć postronną osobę, która chciała przerwać bójkę. Chłopaki pod celą ucieszą się, że egzotyka do nich zawitała :wink:
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czterech pocietych we wrocku

Humphrey G.M. stwierdził też, że jeden z napastników miał butelkę i chciał go nią zaatakować. On sam miał nóż dla samoobrony, bo dwa tygodnie wcześniej stalowym drągiem pobity został jego kolega - tylko za to, że szedł ulicą z dziewczyną.

Wystraszony był i tyle. Nie robiłbym z niego psychopatycznego mordercy. Nie bronię go, ale prawda ma wiele oblicz.

A swoją drogą Polska ciągle nie jest najbezpieczniejszym krajem.
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: czterech pocietych we wrocku
mnie w tym artykule rozwalil fragment ze czarny tak machal tym nozem ze az prawie obcial palec swojemu koledze z ktorym szedl.. :lol:
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: czterech pocietych we wrocku
Nóż nie jest dobrym narzędziem samoobrony.
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: czterech pocietych we wrocku
Pewnie jungle bunny nie czytał "ulicy" na budo;) I nie miał tej wiedzy :-)
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: czterech pocietych we wrocku
Oczywistym jest że gdyby był stałym bywalcem budo nie doszło by do tej tragedii :)
  • 0

budo_akahige
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2407 postów
  • Pomógł: 1
5
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czterech pocietych we wrocku
Drogi Jerzu,
Nóż jest bardzo dobrym narzędziem do samoobrony. Podobnie jak broń palna.
Oczywiście stosowany zgodnie z prawem tzn art. 25 kk. Świadczą o tym liczne wyroki sądów apelacyjnych oraz Sądu Najwyższego ( w Polsce a nie tylko np w USA).
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: czterech pocietych we wrocku
Pozwolę się z Tobą nie zgodzić.

Nie jest dobry dla 95% procent społeczeństwa które nie jest przygotowane ani psychicznie ani fizycznie na jego użycie oczywiście zgodnie art. 25 kk..
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: czterech pocietych we wrocku
czego najlepszym przykladem jest wlasnie ten czarny - tak machal ze pocial kolege..
a jesli chodzi o pistolet/rewolwer - w sytuacji silnie stresowej nie wierze ze osoba bez dlugiego i profesjonalnego treningu bylaby w stanie sobie skutecznie poradzic.. rewolwer to jeszcze pol biedy - wyciagnac, odbezpieczyc, nacisnac spust.. ale w przypadku pistoletu musisz jeszcze przeladowac, moze sie zaciac.. a dodatkowe czynnosci to dodatkowy czas i dodatkowy stres.. w innym watku byly podlinkowane filmiki z wywiadow z bandytami - jeden z nich mowil ze napadli na biznesmena, ktory wyciagnal klamke.. ale tak mu sie przy tym rece trzesly i jednoczesnie widac bylo ze nie pociagnie za spust, ze chlopaki po prostu podeszli, sklepali go i zabrali mu klamke.. inny przyklad to testy robione na ochroniarzach-konwojentach na jednej strzelnicy - w sytuacji silnie stresowej mieli oddac kilka strzalow z niewielkiej odleglosci w tarcze (francuza) - byli przy tym popychani, krzyczano na nich, a czas na reakcje byl bardzo krotki.. wiekszosc nie byla w stanie skutecznie oddac strzalu (-> pudlowali z kilku metrow) - a przeciez mowimy o ludziach ktorzy na codzien chodza z bronia i zarabiaja tym na chleb..

noz nie jest rowniez dobry do samoobrony - bo za latwo mozna nim zabic, a co to za przyjemnosc gnic potem w wiezieniu za przekroczenie obrony koniecznej..
dla tego dla mnie skuteczna samoobrona na ulicy to kombinacja - gaz + baton
gaz bo nieletalnie zatrzyma wiekszosc agresorow, a na tych ktorzy mimo wszystko beda chcieli sie szarpac wystarczy dodatkowy strzal batonem w lapki, albo w udo..
  • 0

budo_szwed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czterech pocietych we wrocku

w innym watku byly podlinkowane filmiki z wywiadow z bandytami -


A byłbyś tak miły i rzucił linkiem?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024