Skocz do zawartości


Zdjęcie

kanar jak zlotowa?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

kanar jak zlotowa?
o zlotowach mam swoje zdanie - generalnie chamstwo i buractwo z wyjatkami.
ale widze, ze powstaje nowa grupa zawodowa, ktora za wszelka cene chce wyprzedzic taksiarzy w rankingu chamstwa
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: kanar jak zlotowa?
nosz kurwa i to jeszcze głuchoniemego :?
napsikać im w te przebrzydłe mordy całą zawartość gazu
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: kanar jak zlotowa?
To jest dość częste zjawisko o ludzi, którzy dostają "władzę". Można to często spotkać u młodych rekrutów Straży MIejskiej, Kanarów itp. W dupach się przewraca od jakiś uprawnień...
  • 0

budo_loot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kanar jak zlotowa?
ale przecież oni nie mają uprawnień do czegokolwiek oprócz poproszenia o bilet!
  • 0

budo_kempex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań miasto doznań:-)
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: kanar jak zlotowa?
Kontrolerzy są to najgorsza grupa ważniaków, uważają sie za nie wiadomo co, i kiedyś w busie którym jedzie do mnie do domku była taka sytuacja że wdali sie w konwersacje z dwójką Chłopaków , w każdym razie jeden z tych przygłupów nie chciał oddać legitymacji bo uważał że jest nie ważna i doszło po przez kłótnie do rękoczynów niestety przeliczyli sie, dostali taki oklep jakich mało i od tego czasu na mojej lini już nie ma kontroli :)
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kanar jak zlotowa?
I nie było w autobusie żadnego faceta z jajami, któryby zaingerował, rozdzielił walczących? Ludzka znieczulica mnie dobija, można kogoś skopać na ulicy, a wszyscy udają, że nic się nie dzieje... :?
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: kanar jak zlotowa?
U mnie z kanarami jest pełna kultura , może dlatego , że się nie stawiam jak nie mam biletu .
Kanarów na mojej linii znam z twarzy i nie są to jakieś buce .

Raz była śmieszna akcja jak takie młodsze łebki z mojego klubu wywołały niezłą bijatykę z kanarami . Sami wysiedli i podjechali następnym a burda trwała jeszcze chyba ze 3 przystanki :lol: :lol: .
  • 0

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: kanar jak zlotowa?
o której to bylo godzinie?
  • 0

budo_boro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 154 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:eNHa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: kanar jak zlotowa?
A propos kanarów: Co im wolno a czego nie? Pytam bo dzisiaj zdarzyło mi się jechać bez biletu i akurat była kontrola. Jak wysiadałem na przystanku to próbowali mnie przytrzymać. Wolno im tak zrobić? Jeżeli nie to jak ja powinienem się zachować (zapłacanie mandatu oczywiście nie wchodzi w grę)? :wink:
  • 0

budo_lauferr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: kanar jak zlotowa?
Trudno się dziwić, że zatrudniają chamów z koksowni, skoro średni młodzieniec ma takie podejście jak Boro, albo jeszcze gorsze a pół społeczeństwa twierdzi, że kasowanie biletow to "frajerstwo". Kulturalny profesorek, którego szczytem perswazji jest "poproszę bilecik" wiele nie zdziała jak mu przeciętny dresik splunie w twarz, albo studencik powie "miałem, ale mi ukradli". W Gdańsku była właśnie taka sytuacja, wszyscy lali na dziadków z ZKM, dopóki nie weszła prywatna firma i nie posiała takiej grozy, że teraz wszyscy kasują. Pierwszego dnia ich działalności nałapali chyba 30 tysięcy osób, w kazdym razie jakąś gigantyczną liczbę i było słychać święte oburzenie :lol:
  • 0

budo_boro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 154 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:eNHa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: kanar jak zlotowa?
Napisałem, że "zdarzyło mi się jechać bez biletu" nie, że nigdy nie kasuje bo "kasowanie biletu to frajerstwo".
A jakie miałem mieć podejście? Nie chciałem się z nimi bić, nie byłem wulgarny
ale jednak 100zł piechotą nie chodzi.
Proszę o odpowiedź na moje pytanie.
  • 0

budo_kempex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań miasto doznań:-)
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: kanar jak zlotowa?
z tego co wiem zatrzymać Cie nie mogą, siłą ale mogę sie mylić, co nie znaczy ze masz ich lać po mordce odrazu :D Wiem jak robią to u nas porostu kierowca blokuje drzwi i jedziesz z nimi na pętle gdzie czekają panowie w radiowozie i u nas taka interwencja z tego co wiem kosztuje chyba 200zl.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kanar jak zlotowa?

Napisałem, że "zdarzyło mi się jechać bez biletu" nie, że nigdy nie kasuje bo "kasowanie biletu to frajerstwo".
A jakie miałem mieć podejście? Nie chciałem się z nimi bić, nie byłem wulgarny
ale jednak 100zł piechotą nie chodzi.
Proszę o odpowiedź na moje pytanie.


Gdyby to był prywatny autobus to na miejscu właściciela bym cię zmusił do zapłacenia.
A skoro jest państwowy, to pasażerowie którzy płacą za bilet (czy też podatnicy- wszystko jedno)- płacą za ciebie- więc nie widzisz problemu. Dorośnij dzieciaku.

Wracając do tematu- mam nadzieje że pójdą za kraty.
  • 0

budo_hódy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kanar jak zlotowa?
z tego co ja wiem to moga Cie zatrzymac ( zatrzymanie obywatelskie ? ) az do przyjazdu policji

a za probe ucieczki grozi sad grodzki
  • 0

budo_boro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 154 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:eNHa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: kanar jak zlotowa?
Z tego co wiem zatrzymanie obywatelskie można zastosować w przypadku popełnienia przestępstwa, a jazda na gapę to tylko wykroczenie. Niech ktoś sprostuje jeśli się mylę.

Czesław: Nie poddaję wątpliwości tego, że należy kasować bilety. Pytałem o coś innego. Częściowo z ciekawości :wink: .
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: kanar jak zlotowa?

Trudno się dziwić, że zatrudniają chamów z koksowni, skoro średni młodzieniec ma takie podejście jak Boro, albo jeszcze gorsze a pół społeczeństwa twierdzi, że kasowanie biletow to "frajerstwo". Kulturalny profesorek, którego szczytem perswazji jest "poproszę bilecik" wiele nie zdziała jak mu przeciętny dresik splunie w twarz, albo studencik powie "miałem, ale mi ukradli". W Gdańsku była właśnie taka sytuacja, wszyscy lali na dziadków z ZKM, dopóki nie weszła prywatna firma i nie posiała takiej grozy, że teraz wszyscy kasują. Pierwszego dnia ich działalności nałapali chyba 30 tysięcy osób, w kazdym razie jakąś gigantyczną liczbę i było słychać święte oburzenie :lol:

Tu się zgadzam, kanar powinien być skuteczny i jezeli ktoś próbuje być agresywny czy uciec kanar ma prawo w pierwszej sytuacji się bronić w drugiej go złapać...
Dzisiaj tuż po napisaniu posta miałem kontrolę w autobusie(chyba zrządzenie losu), ale to nie problem bo mam bilet miesięczny i zakodowany na legitce. Facet najpierw mnie grzecznie porposil o okazanie, a jak mu dałem portfel do przejechania czytnikiem to mnie grzecznie porposił o okazanie całego dokumentu i było ok. No problem.

Wracając do tej sytucji - w Faktach widziałem nagranie -mam nadzieję, że za to bekną...
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: kanar jak zlotowa?

Z tego co wiem zatrzymanie obywatelskie można zastosować w przypadku popełnienia przestępstwa, a jazda na gapę to tylko wykroczenie. Niech ktoś sprostuje jeśli się mylę.


z tego co mi ktos kiedys mowil to zatrzymać moga tylko w autobusie, pozanim nie, dlatego że biletu moga ządac tylko od pasazera znajdującego się w autobusie a nie na przystanku. Ale nie wiem na pewno, w kazdym razie jak dla mnie naruszenie mojej nietykalności osobistej poprzez jakiekolwiek przytrzymywanie jest nie do pomyślenia.
  • 0

budo_radzyniak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kanar jak zlotowa?
Mogą Cie zatrzymać do przyjazdu policji jeśli chcesz uciekać nie mają prawa żądać od Ciebie dowodu osobistego lecz jak się nie wylegitymujesz to wezwą policję by Twe dane ustaliła. Sam widziałem w Lublinie ze 3 lata temu taką akcję koleś chciał uciec to go powalili na ziemię tak że ryjem leżał na schodku autobusu. Profesjonalnie.
  • 0

budo_fighter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kanar jak zlotowa?
U mnie w miescie pare lat temu ( teraz nie wiem bo nie jezdze autobusami) była jakaś prywatna firma gdzie zatrudniali dosłownie samych żuli z pod nocnego, którzy chcieli zarobić na wino. Same menele w wieku od 40 - 60 lat,a sama kontrola to wygladała tak :

Kanar - bileciki do kontroli

Pasazer - nie mam

kanar - to dokumenty

pasazer - tez nie mam

kanar - a masz cos kasy, tak z pięc zeta chociaz :)
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: kanar jak zlotowa?

kanar - a masz cos kasy, tak z pięc zeta chociaz :)

i taki jest w porządku, a nie typowy co się sam o wp..ol prosi :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024