Skocz do zawartości


Zdjęcie

czterech pocietych we wrocku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: czterech pocietych we wrocku
Oddaję strzał ostrzegawczy, przecież sam napisałeś:

W audycji emitowanej w radiowej "Trójce" 26 lipca 2008 na temat broni palnej podano informację, że samo tylko wyjęcie broni zapobiegło popełnieniu przestępstwa od 500 tys. do 2 mln przypadków. Wg badań kryminologa Gary'ego Kleck'a z Uniwersytetu Stanowego Floryda uzbrojeni obywatele USA bronią siebie i swojej własności przeciwko bandytom około miliona razy rocznie. W 98 % tych przypadków wystarczy wyjąć broń lub oddać strzał ostrzegawczy.


  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: czterech pocietych we wrocku
Ta a ten się przestraszy i ucieknie i tyle będzie z radyjka (czy co tam spompował) :P . A jeszcze niech to jakaś staruszka zadzwoni na policję, że "jakieś bandyty strzelają do niewinnych ludzi z okna"... :roll:
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: czterech pocietych we wrocku
a strzal ostrzegawczy nie moze byc oddany w napastnika ? :roll: :oops:
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: czterech pocietych we wrocku
Wtedy już nie będzie "ostrzegawczy", no chyba, że przez "strzał ostrzegawczy" rozumiemy postrzelenie w nogę/rękę z groźbą, że następna będzie w łeb... :roll:
  • 0

budo_barbatus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Green Harbour
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: czterech pocietych we wrocku

Wtedy już nie będzie "ostrzegawczy", no chyba, że przez "strzał ostrzegawczy" rozumiemy postrzelenie w nogę/rękę z groźbą, że następna będzie w łeb... :roll:

Heh... zdrowo się uśmiałem, czytając niektóre posty :) . Tak 3mać, w końcu chodzi o to, by nawet do poważnych problemów nie podchodzić na serio, inaczej nie poradzimy sobie w życiu :) ...
  • 0

budo_kamlot
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czterech pocietych we wrocku

Wtedy już nie będzie "ostrzegawczy", no chyba, że przez "strzał ostrzegawczy" rozumiemy postrzelenie w nogę/rękę z groźbą, że następna będzie w łeb... :roll:


Strzał ostrzegawczy w bandytę :D Potem, niczym Harry Callahan, podejść do zbira, wymierzyć w niego rewolwer i tak przemówić: Wiem o czym myślisz: "Strzelił sześć razy czy tylko pięć?" Szczerze mówiąc, w tej całej zabawie straciłem rachubę. Ale zakładając, że to Magnum.44, najpotężniejsza broń krótka na świecie, może elegancko odstrzelić ci głowę... musisz sobie zadać pytanie: "Czy mam dziś szczęście?" Masz, śmieciu?
  • 0

budo_akahige
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2407 postów
  • Pomógł: 1
5
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czterech pocietych we wrocku
Magnum 44 rzeczywiście był uważany w latach siedemdziesiątych za najpotężniejszy nabój do broni krótkiej. Ale dziś mamy Casul 454 nabój o energi początkowej prawie dwukrotnie większej niż 44. Panie, Panowie oto on:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
I niech mi ktoś jeszcze powie, że dziewczyny boją się odrzutu! :D :D :D :D :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024