Skocz do zawartości


Zdjęcie

Organizacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Organizacja
Mam pytanie ile jest w Polsce organizacji muay Thai i czym rózni sie thai boxing jakies przepisy prawne o tym sporcie
  • 0

budo_hera
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Organizacja
Muay Thai i Thai Boxing to to samo już był taki temat , i można powedziec ,że mamy dwie Polski Związek Kick Boxing'u i Polskie Zrzeszenie Muay Thai.
  • 0

budo_muaythai
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Organizacja
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ....

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ...


zapraszamy do lektury :D
  • 0

budo_pedagog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Organizacja
Stare ,tradycyjne Muay Thai ..kiedy nie bylo rękawic :) a indianie nie znali wody ognistej :wink: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Organizacja
jest jeszcze thai w ramach shidokann karate
  • 0

budo_hera
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Organizacja
Szkoda ,że Muay Boran nie ma w Szczecinie chętnie bym poszedł zobaczyć jak to wygląda wszystko.
  • 0

budo_pedagog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Organizacja
Nic nie stoi na przeszkodzie abyś nas odwiedził w najbliższą sobotę ....wiecej info na stronie.Może byłby to pierwszy krok to otwarcia oddziału naszej akademii w Szczecinie.Ja po nauki fruwam do Rzymu,Londynu itd więc ta Łódź nie jest tak daleko.Serdecznie zapraszam. :?
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Organizacja
Czyli można powedziec , Muya Thai mogą robic w ramch Polskiego Związeku Kick Boxing'u i Polskie Zrzeszenie Muay Thai,a i słyszałem,że kluby karate z Oyama tez robią Muya Thai ? Jednym słowem wszystko jest zgodne z prawem gdyz nikt nie ma wyłączności na nazwę Muya Thai ? prosze o odpoiweidz i wyjasnienie
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Organizacja
Acha jeszcze jedno pytanie można robić MT lub TB bez zrzeszania sie w tych stowarzyszeniach ?
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Organizacja
TAK TYLKO LEPIEJ ZEBYS MIAL PAPIERY IKNSTRUKTORA
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Organizacja
No tak masz rację mi podpowiadali ,że najlepiej mic instruktora samoobrony , gdyż pod tym pojęciem chowa sie wszystko i mozna robic rózne sporty walki bo jakiej byś nie robił to zawsze samoobrona. A przepisów prawnych dotyczących kontroli , sprawdzenia co ty robisz chyba nie ma bo jak mi udowodni ktos ,że robie MT ,a nie samoobrone ? Prosze o jakieś podpowiedzi co lepsze PZKB czy PZMT i który ten związek jest licznieszy pod wzgledem klubów MT?
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Organizacja
Każda sroka swój ogon chwali, ale większym jest PZKb
  • 0

budo_pedagog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Organizacja
A czego chcesz się nauczyć??????????A może chcesz startować w zawodach???Ja powiem tak NAJLEPSZE sa starożytne historie MT ...Nie długo czas pokaże czyi NAIBLIZSI okazali sie skuteczni(w listopadzie):) :) :) :) :) :)
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Organizacja
Nie rozumiem co w listopadzie się wydarzy juz jest listopad ?
  • 0

budo_pedagog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Organizacja
Lipiec...ale to za głębokie.Pzdr Wybierz lub sprobuj jak prawdziwy wojownik .Jeszcze raz pzdr MT to prosta historia -obejetnie w ktorej piaskownicy siedzisz..
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Organizacja
Piszesz zagadkami nie możesz normalnie
  • 0

budo_hera
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Organizacja

Nic nie stoi na przeszkodzie abyś nas odwiedził w najbliższą sobotę ....wiecej info na stronie.Może byłby to pierwszy krok to otwarcia oddziału naszej akademii w Szczecinie.Ja po nauki fruwam do Rzymu,Londynu itd więc ta Łódź nie jest tak daleko.Serdecznie zapraszam. :?

Może w Święta bym przyjechał zobaczyć ,bądz Ferie Zimowe.
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Organizacja
Proszę o odopowiedz czy nazwa MT jest zastrzezona i kto ja może używac w Polsce ?
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Organizacja

Proszę o odopowiedz czy nazwa MT jest zastrzezona i kto ja może używac w Polsce ?

przepraszam ale pytanie jest troche głupie...
a czy nazwa karate jest zastrzeżona, i kto jej może uzywac? albo judo, albo kickboxing..
to nie sa nazwy bedace znakami towarowymi które można sobie zastrzegac, to sa dyscypliny sportowe a nazwy może używac ten kto faktycznie uczy danego stylu
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Organizacja

Proszę o odopowiedz czy nazwa MT jest zastrzezona i kto ja może używac w Polsce ?

przepraszam ale pytanie jest troche głupie...
a czy nazwa karate jest zastrzeżona, i kto jej może uzywac? albo judo, albo kickboxing..
to nie sa nazwy bedace znakami towarowymi które można sobie zastrzegac, to sa dyscypliny sportowe a nazwy może używac ten kto faktycznie uczy danego stylu

No wiesz nie wiedziałem ,że to tak zostanie odebrane ?, karate to nazwa ogólna ,a MT czy to tez cos takiego jak nazwa karate bo juz styl np. kyokushinkai czy shotokna to nazwy zastrzezone. Dlatego sie pytam Mój klub nosi nazwę Klub Sztuk Walki i dlatego sie pytam , gdyż jako instruktor samoobrony chce zacząc nabór do sekcji MT . Trochę zajęć było w Krakowie z instruktorem MT więc jakies zarysy sa ,a reszta to kontaktowe karate. Tak więc jeżeli grupa się zformułuje to zamierzamy podjąć współpracę z jakimś stowarzyszeniem ogólnopolskim ,-
Dlatego poprostu pytam i licze na odpowiedz kogoś z organizacji MT lub instruktora !
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024