Skocz do zawartości


Zdjęcie

zbicie, obicie, boli, tyle


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_zwieracz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

zbicie, obicie, boli, tyle
tak jak w temacie, po sparingu w tamta srode dostalem mocno po wewnetrznej na udo..boli tym bardziej po dzisiejszym treningu gdzie doprawilem miesien..nie chce masci bo one malo co mi daly..jakie oklady, co robic..bo w ta srode sa tez sparingi i raczej chce powalczyc a nie sie uginac pod wlasnym ciezarem..szukalem z miernym skutkiem
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: zbicie, obicie, boli, tyle
masc arcalen
  • 0

budo_loot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zbicie, obicie, boli, tyle
przerwa w treningach, regeneracja.
  • 0

budo_jedker
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec/Bolesławiec/Żagań

Napisano Ponad rok temu

Re: zbicie, obicie, boli, tyle
Ja na obite uda robie sobie 5 km bieg tepem poltora raza wiekszym niz nna normalnej trasie, potem basen i jest git :D
  • 0

budo_zwieracz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: zbicie, obicie, boli, tyle
no stary ale mi nawet ciezko czasami wstac z miejsca;p nie moge zgiac do konca w kolanie nogi lewej..a co dopiero biegac..moze bedzie dobrze jutro..
  • 0

budo_jedker
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec/Bolesławiec/Żagań

Napisano Ponad rok temu

Re: zbicie, obicie, boli, tyle
WIem o czym mowisz, mi moj sposob pomaga( a moze to sila sugestii?). Bynajmniej czuje sie lepiej po takim czyms i na drogi dzien bol juz jest o wieeele mniej odczuwalny. Wiesz sprubowac nei zaszkodzi, przelam sie i wstan z krzesla, wloz buty i idz biegac :D . Pozdrawiam!
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: zbicie, obicie, boli, tyle
jak ma bardzo obite to napinaniem mieśni biegając może sobie zaszkodzić. kup sobie tą masc o której pisze bo ona działa, i smaruj nią dwa dni, co pare godzin, tak zeby cały czas była na nodze , można zabandazować, tylko nie ściskać bandaza
  • 0

budo_jedker
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec/Bolesławiec/Żagań

Napisano Ponad rok temu

Re: zbicie, obicie, boli, tyle
Kurcze, nie mialem pojecia 8O , a moze potem na basenie sie rozluzniam i to dzieki temu skutkuje?? Ale dobrze, ze to napisales.
  • 0

budo_zwieracz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: zbicie, obicie, boli, tyle
naproxenem smaruje..od czasu do czasu rozmasuje..do jutra na pewno nie przejdzie ale po srodzie dopiero w poniedzialek bedzie trening wiec nie bedzie zle;) odpoczne i bedzie dobrze..mam nadzieje;]
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: zbicie, obicie, boli, tyle
Jedker widocznie nie masz bardzo poobijane wtedy wystarczy rozluźnic, ale jezeli są obite tak że coś się uszkodziło to nie wolno wtedy dodatkowo tego obciążać.
Zwieracz wyrzuć ten naproxen bo tylko pogarszasz sprawe, nie stosuj żadnych znieczulających i kup ta maść (arcalen)
  • 0

budo_zwieracz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: zbicie, obicie, boli, tyle
arcalen kupie jutro co najwyzej..dzisiaj i tak wszystko pozamykane..a dlaczego sally naproxen taki podly jeset? niby przeciwbolowo,zapalnie dziala i jest niby elo..to co z nim jest takiego zlego?
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: zbicie, obicie, boli, tyle
naproxen znieczula ale nie leczy , kompletnie w niczym nie pomaga. Można go stosowac jak masz rozwalone coś a na przykład masz walkę na zawodach, wtedy smarujesz zeby nie czuć bólu ale w żadnym innym przypadku nie ma to najmniejszego sensu
  • 0

budo_zwieracz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: zbicie, obicie, boli, tyle
apap w zelu..poki co pomaga..jutro mam nadzieje kupic ta masc magiczna..owa arcalenowa
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: zbicie, obicie, boli, tyle
apap tez jest znieczulający, i to samo odnośnie dziesiatek innych masci, znieczulać nie znaczy leczyć. Jak dla mnie arcalen jest jedyną mascią która faktycznie leczy (moze sa też inne ale nie znam), sprawdź sobie. Zostawianie nogi tak zeby samo przeszło przy powazniejszych stłuczeniach zajmuje miesiące a ta masc skraca czas kilkakrotnie. naprawde jest super i szczerze dziwi mnie czemu tak niewiele osób jej uzywa (pomimo ze jest bardzo stara) i wciska innym (lekarze i trenerzy) jakies niby mega nowoczesne maście oparte zawsze na działaniu przeciwbólowym...
  • 0

budo_hera
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: zbicie, obicie, boli, tyle
Ja proponuje odpącząć i dać udzie się zregenerować bo w ciągu paru/parunastu godzin sie dobrze nie zregeneruje bo nasmarowaniu a jak mówisz ,ze masz problem ze wstawaniem to nie warto chyba nadwyrężać udo.
  • 0

budo_zwieracz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: zbicie, obicie, boli, tyle
warto nadwyrezac tym bardziej ze mam sparingi jutro..bede musial po prostu chronic lewe udo bardziej..pozniej bedzie czas na leczenie przez ponad 4 dni..a masc sprawdze na pewno:)
  • 0

budo_siegfried
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zbicie, obicie, boli, tyle
"warto nadwyrężać"...chłopie, skoro już ledwo ruszasz nogą, odpuść sobie. Nie myśl tylko o nastepnym treningu tylko o wszystkich następnych o ile masz zamiar długo trenować.
W tych sportach, żeby trwać, trzeba wiedzieć kiedy dać z siebie wszystko ( a nawet jeszcze troche więcej ) i kiedy odpuścić. Poza tym twoje pytanie powinieneś skierować do trenera a nie do ludzi na forum gdzie czasami ludzie opisują sposoby podpatrzone w "Karate Kid" albo "Krwawym Sporcie". Jeżeli twój trener nie zna odpowiedzi na twój problem, zapytaj lekarza sportowego.
  • 0

budo_hera
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: zbicie, obicie, boli, tyle
Lepiej wyleczyć noge w ciągu 4 dni niz potem leczyć w ciągu 4 tygodni jak nie miesięcy w najgorszym wypadku.
  • 0

budo_zwieracz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: zbicie, obicie, boli, tyle
Siegfried
raczej sally albo jedker nie naolgadali sie karate kid.. a poza tym to az tak bardzo nie bolala ze mialem pomysl ja amputowac..wczoraj na treningu nawet lajtowo bylo moim zdaniem.. udo jeszcze troche pobolewa, smaruje mascia co 2-3 godziny i raczej juz przestaje bolec:) teraz jeszcze 4 dni restu
  • 0

budo_siegfried
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zbicie, obicie, boli, tyle
Źle mnie zrozumiałeś, nie miałem na myśli nikogo konkretnego ale myślałem, że twój problem jest poważny a poważne kontuzje powinien zbadać lekarz.
Myślę że na forum mozna pogadać o wszystkim jednak jeżeli chodzi o zdrowie to jednak delikatny temat.

Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024