Skocz do zawartości


Zdjęcie

Twarde rękawice


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_mellvin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Twarde rękawice
Witam kupiłem na tej aukcji [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i mam jedno pytanie:
Otóż rękawice są dosyć twarde (myślałem że tylko mi się wydaję dlatego testowałem na własnej twarzy :lol: a pozatym mam jedną rękawicę w domu i jest znacznie bardziej miękka). Słyszałem że przyrządówki są stosunkowo twarde a tych rękawic chciałbym używać na treningach, w sparingach albo na turniejach (jeżeli będę miał okazję). A więc czy mam zgłosić reklamację że sprzedał złe rękawice czy takie powinny być ?? A może po jakimś czasie walenia w worek ta pianka zmięknie?
Z góry dzieki za pomoc
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Twarde rękawice
takie powinny byc ,rękawice twarde amortyzują, miękkie to jest szjas za 40 zł, których nie powinno sie używac nawet na treningach. inna sprawa że te rekawice to tez jest szajs ale nie masz powodu żeby je reklamować
  • 0

budo_mellvin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Twarde rękawice
Czyli że jakiegoś kolesia na treningu trafię sierpem to nie bedzie mógł miec pretensji że mam za twarde rękawice ?? :D
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Twarde rękawice
twarde rękawice sa duzo bezpieczniejsze niż miękkie. Przy silnych uderzeniach przez miekkie rekawice kości pięści poprostu przechodzą, dlatego juz przy początkowym poziomie zaawansowania nie wolno ich używac nawet na treningu.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024