Skocz do zawartości


Zdjęcie

kanar jak zlotowa?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kanar jak zlotowa?
Ale wydaje mi sie ze policja nie moze przekazac danych osobowych kanarom (ustawa o ochronie danych osobowych).
  • 0

budo_radzyniak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kanar jak zlotowa?
Sprawa kończy sie w Sądzie Grodzkim bo to jest wyłudzenie usługi, czyli wykroczenie i raczej koszty są wieksze niż bilet.( same koszty sądowe są w granicach 180 zł).
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kanar jak zlotowa?
piszemy o kanarach, bo każdemu pewnie zdarzyło się z nimi dyskutować nie mając biletu. Tutaj jednak chodzi o osobę głuchą (niemą). Byłem kiedyś swiadkiem sytuacji w autobusie, gdy jakiś bubek przypiął się do siedzącej dziewczyny. Siedziała przodem do jazdy, więc nie widziała ani bubka ani ciężarnej, która stanęła obok niej. Bubek pluł się, żeby ustąpiła miejsca, w końcu, ze "nauczy gówniary" aż ją złapał za ramię i ściągnął z siedzenia. Wtedy dopiero okazało się, że ona jest głucha - miała aparat w uszach i protestując z przerażeniem w oczach bełkotliwie coś mówiła - tak właśnie, jak głuchoniemi. Wywiązała się szarpanina, tego bubka wywaliło się na przystanku. To było dawno, pamiętam jednak wciąż wyraz jej twarzy. Wyobrażam sobie, że brutalne wyrwanie ze świata ciszy, w jakim głusi żyją - to szok.
Podobnie pewnie czuł się ten pasażer. Tych yebanych żółtych ptaków ktoś powinien porządnie postraszyć, aż po pełne gacie. A tak - dostaną jakąś grzywnę i wymówienie pracy. i tyle.
P.S.
Czesław - hehe, chciałem tą cholerną muszkę owocówkę z ekranu sprzątnąć, ale się nie wystraszyła kawałka gazety hehehe :lol: dobre
  • 0

budo_mordercy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kanar jak zlotowa?

I nie było w autobusie żadnego faceta z jajami, któryby zaingerował, rozdzielił walczących? Ludzka znieczulica mnie dobija, można kogoś skopać na ulicy, a wszyscy udają, że nic się nie dzieje... :?


A może im się należało?
A może nie trzeba się wtrącać bo nie wiadomo kto ma rację?
A jakby się ktoś wtrącił to jeszcze sam by dostał.
  • 0

budo_maciek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 875 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: kanar jak zlotowa?
Temat na czasie bo mnie kanar w skmce zwyzywal, nie pozwolil wyjsc z kolejki 'bo zobaczymy' przez co nie zdarzylem do pracy (mialem bilet ale nie moglem znalesc i grzecznie poprosilem, czy moge poszukac na peronie). Jak sie dowiedzial, ze mam bilet i gdy prosilem go o okazanie legitymacji, zaczal uciekac :)

Zawsze kasuje bilet ale te buce mnie denerwuja. Szczegolnie jak staraja sie zastraszyc lub zwyczajnie lamia prawo. Raz widzalem jak wzieli kolesia na peron i zaczeli bic.. Za to w Gdyni w ZKM jezdzi jeden mily kanar, zyczy milego dnia, zagada i w ogole sympatyczny taki.
  • 0

budo_zwieracz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: kanar jak zlotowa?
A może im się należało?
A może nie trzeba się wtrącać bo nie wiadomo kto ma rację?
A jakby się ktoś wtrącił to jeszcze sam by dostał.

czy ty jestes powazny czy niepowazna?
widzisz 2 typow w puszce, podchodza do jakiegos staruszka, do byle kogo w sumie i zaczynaja go grzac, a ty co? eee, panowie o co chodzi bo ja nie wiem ale widze ze bijecie go we 2 to moze wam pomoge bo on wam wiodze pzeszkadza? stary..zastanow sie
  • 0

budo_szwed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kanar jak zlotowa?
Jest jeden fajny sposób na chamskich kanarów

Moj kolega zrobil mniej wiecej tak

Udal ze nie ma biletu a kiedy poprosili go aby wysiadł z nimi na najblizszym przystanku on wysiadajac krzyknal ( na przystanku byla masa ludzi ) Ludzie!! Idiota!! Na przystanku bilety sprawdza!!! :lol: Kanary zgłupiały a koles sobie poszedł

Dziekuje za uwage
  • 0

budo_maciek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 875 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: kanar jak zlotowa?
No i wlasnie przez tego kolege nie pozwolili mi wysiasc.
  • 0

budo_szwed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kanar jak zlotowa?
Eee jak to mowia w starych polsich komediach "Nie wydaje mie sie" Akcja miala miejsce w innym miescie niż Gdynia czyogólnie Trójmiasto
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kanar jak zlotowa?
a kiedy to bylo, bo taka sama opowiesc slyszalem chyba juz w '93 w liceum ? :roll:
  • 0

budo_szwed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kanar jak zlotowa?
Roman? Co ty tu robisz? kope lat 8) 93 to byly czasy mialem wtedy jakies 10 lat heh
  • 0

budo_szwed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kanar jak zlotowa?
Chyba lekkiego off topa zrobilismy Prosze moderatora o usuniecie zbednych postów w tym tego

Oddaje glos do studia w Warszawie
  • 0

budo_marcin99
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kanar jak zlotowa?
Hehe mi tam sie na szczęście nie zdażyło żeby mnie żlapali bez biletu... chociaz kiedyś jak byłem mały to kolega błysnął inteligencją i wsadził do elektronicznego kasownika 2 bilety na raz i sie nie skasowały, no i szcęśliwie byłą kontrola, ale jakaś miła Pani wkręciłą kanara, zę kasownik jest zepsuty i poszedł.

ale raz jak jechałem autobusem, to wsiadło takich dwóch cwaniaków maksymalnych, jeden wielki, w skórze, łysy i... bileciki do kontroli xD z nimi to bym raczej nie dyskutował :D
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: kanar jak zlotowa?

z nimi to bym raczej nie dyskutował :D

a ja czesto dyskutuje. zaczynajac od "nie jestesmy na ty" i "poprosze numer pana identyfikatora" jakos to zawsze potem leci. mam alergie na prostakow kontrolujacych bilety w 3miescie.
  • 0

budo_lauferr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: kanar jak zlotowa?

Eee jak to mowia w starych polsich komediach "Nie wydaje mie sie" Akcja miala miejsce w innym miescie niż Gdynia czyogólnie Trójmiasto


rozwaliles mnie tą błyskotliwą uwagą :wink:

Maciek, przed Tobą facet przez 3 lata pracy miał po kilkanaście dziennie takich cwaniaczków, którzy udają że mają bilet, a potem na peronie strzałeczka w bok i nie ma klienta. Jak się trafi jeden porządny i uczciwy to potem może mieć takie wrażenie, że chamstwo pracuje, ale z drugiej strony nie sposób się dziwić :roll:

Zmierzam do tego, że mamy takich kanarów, na jakich sobie zasłużyliśmy. Społeczeństwo byłoby porządne, uczciwe i nieagresywne to kanarzy byliby na poziomie.

I nie demonizujcie jakichś pojedynczych przypadków, że kiedyś ktoś dostął w mordę. Nigdy w życiu mi się nie zdarzyło, żeby kanar był wobec mnie nieprzyjemny, moze dlatego, że zawsze mam bilet, a jak nie mam to nie cwaniakuję. Częściej natomiast widuję przypadku nieuczciwego zachowania wsród pasażerów, którzy kręcą, są agresywni, awanturują się, wykłócają i szukają wszelkiego pretekstu, żeby się przyjebać do kanara. To społeczeństwo się przyzwyczaiło, że mu się wszystko należy i kontrola biletów to jakaś ujma na honorze :roll:
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: kanar jak zlotowa?
LaufeRR niezupelnie tak jest. To ze ludzie sa jacy sa to fakt. Ale nie gadaj, ze to usprawiedliwia kanarow z ich zachowania. Czesc kanarow jest normalnych, ale jest tam wielu cwaniaczkow, ktorzy nie powinni tam pracowac ani jednego dnia dluzej, wiec tlumaczenie, ze to wina ludzi jest niezbyt rozsadne. Co mnie obchodzi, ze styka sie z cwaniaczkami? Taka ma prace. To nie znaczy, ze ma byc chamski, czy wrecz lamac prawa innych osob. I to ze sie nie spotkales z takim zachowaniem to kwestia szczescia, jak sie spotkasz to zrozumiesz. U mnie w miescie to jest od jakiegos czasu problem. Kiedys np. przy kontroli pokazuje gosciowi bilet ulgowy, on chce legitke, pokazuje mu studencka, odchodzi z kwasna mina i slysze jak rzuca tekst do kierowcy (odpowiednio glosno): wszyscy teraz kurwa wielcy studenci... Normalnie zenada. W Wawie kiedys jechalem autobusem, byl tlok dalem bilet do skasowania, dostalem skasowany tylko troche slabo, nie wszystkie dziury przebilo na wylot, ale bylo widac wzor. Przy kontroli kanar sie przyjebal i uparl sie, ze nie odpusci. Dalem mu dokumenty do spisania, a ten sie zaczal upierac, ze mam zaplacic na miejscu, bo dowod osobisty jest niewazny bo nie z Warszawy... porazka z takimi palantami.
A u nas w miescie, jakis czas temu zatrudnili jakas firme do kontrolowania, zatrudniali takich burakow ze szkoda gadac. Chamstwo bylo nagminne, wyzwiska i bluzgi w autobusach, kontrolowali po %, paru malolatow skopali, bo nie mieli legitki np. Zrobil sie szum i firma poleciala, ale i teraz roznie bywa. Wiec nie gadaj, ze to norma i mamy to akceptowac, bo ludzie sobie zasluzyli.
Takich jak ci co pobili tego kaleke powinni kurwa dla przykladu ostro ukarac, a razem z nimi cala firme, co to pan dyrektor uwaza ze nawet nagrania nie musi ogladac, bo wie ze jego chlopcy dobrze zrobili kurwa.
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: kanar jak zlotowa?

Zmierzam do tego, że mamy takich kanarów, na jakich sobie zasłużyliśmy. Społeczeństwo byłoby porządne, uczciwe i nieagresywne to kanarzy byliby na poziomie.

masz kanarow w rodzinie? :wink:
  • 0

budo_lauferr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: kanar jak zlotowa?
hehe, nie, sam też nie jestem, żeby było jasne :)

apropos.. widzieliście Kontrolerów?

Dołączona grafika

kawał świetnego kina :-)
  • 0

budo_marcin99
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kanar jak zlotowa?
a tak z innej beczki, udało Wam sie kiedyś załatwić coś z kanarami bez mandatu? w sensie dać na flaszkę, czy wkręcić jakąś gadkę. Zawsze sie zastanawiałem, co zrobić w takiej sytuacji :D
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: kanar jak zlotowa?
oni tyle gadek slysza podczas dnia ze nie sadze zeby cos naprawde podzialalo..
mnie kiedys zlapali bez podbitej legitymacji studenckiej - a to byl poczatek listopada - wiec raptem moze pare dni po terminie waznosci ostatniej pieczatki..
mowie ze akurat jade na uczelnie - ze podbije od razu - gosc widzial ze mam stuff uczelniany ze soba itd - ale nie dalo rady - dostalem mandat - ktory anulowalem nastepnego dnia bo mialem juz podpite papiery.. i to tyle jesli chodzi o gadanie z nimi..

a znowu konduktor w pociagu kiedys jak mi wystawil mandat to jeszcze probowal przechodzac mnie potracic ale sie uchylilem - co mu sie wyjatkowo nie spodobalo.. a oczywiscie rowniez i ten mandat anulowalem miesiac pozniej.......... :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024