Skocz do zawartości


Zdjęcie

kanar jak zlotowa?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

budo_wojtas25
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZD-WOLA

Napisano Ponad rok temu

Re: kanar jak zlotowa?

hehe, nie, sam też nie jestem, żeby było jasne :)

apropos.. widzieliście Kontrolerów?



kawał świetnego kina :-)



ta fajny filmik
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: kanar jak zlotowa?

apropos.. widzieliście Kontrolerów?

wiedzieliśmy, ten drugi od lewej na plakacie jest zajebiście podobny do jednego co jeździ(ł) w moich okolicach :lol: spoko typ, full kulturka, kilka razy widziałem, jak puszczał małolatów bez spisywania

do niedawna na codzień poruszałem się "złodziejami czasu" i jakoś nigdy nie zaobserwowałem przypadku chamskiego kanara, cóż, widocznie miałem szczęście
ale za to, tak jak laufeRR, chamskich pasażerów widywałem nie raz...


a jak wracałem z kumplami z siłki, to bywało, że kontrolerzy będąc tylko w duecie nawet do nas nie podchodzili :lol:
  • 0

budo_lauferr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: kanar jak zlotowa?

a tak z innej beczki, udało Wam sie kiedyś załatwić coś z kanarami bez mandatu? w sensie dać na flaszkę, czy wkręcić jakąś gadkę. Zawsze sie zastanawiałem, co zrobić w takiej sytuacji :D


W PKP kiedyś wsiadlismy w ekspres zamiast w osobowy w 6 osob, wszedl kanar, zobaczyl bilety, usmiechnal sie i mowi ze damy 5 dych i po sprawie.
Sam bym nie proponowal przynajmniej wprost, zwlaszcza, ze u nas kontrolowanie przejela prywatna firma, ktora dostaje 100% kasy z mandatow (1 mandat okolo 100 zl). Z tego pewnie kanarzy maja spore prowizje...
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: kanar jak zlotowa?
No ja mialem kiedys tez taka akcje, z ktorej polewalem pol dnia. Stalem sobie na koncu tramwaju, jechalem na uczelnie, ale leb lysy, morda zarosnieta jakos tak i stoi kolo mnie taki typek kolo 40, nieduzy i sie przyglada. Spojrzalem na niego, sie zmieszal i odwrocil, ale widze ze za moment znow mnie obcina, to znow spogladam na niego, ten sie znow odwraca. I tak pare razy, zaczalem byc podkurwiony, bo sie juz zastanawialem co typ kombinuje ;) W pewnym momencie gosc idzie na poczatek tramwaju, wyciaga plakietke i sprawdza bilety :) Sprawdzil wszystkich, doszedl do mnie, spojrzal, chwila wachania i wysiadl :) Oczywiscie mialem bilecik skasowany, ale dopiero wtedy skumalem, ze typ sie po prostu dygal spytac i dlatego tak zerkal ;) A malo brakowalo i faktycznie mialby spiecie, przez te zachowanie :)
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: kanar jak zlotowa?

a tak z innej beczki, udało Wam sie kiedyś załatwić coś z kanarami bez mandatu? w sensie dać na flaszkę, czy wkręcić jakąś gadkę. Zawsze sie zastanawiałem, co zrobić w takiej sytuacji :D

Milion razy...
Często słysze coś w stylu 'wygladasz na porządnego goscia mozesz isc' - (normal ałtluk to u mnie obciete bojowki,glany,dlugie wlosy +bródka)... nie wiem moze mam coś w oczach... :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024