Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie mądry Kolega


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie mądry Kolega

Dostałeś "pozytywny głos" Takie wypowiedzi cenie które mają jakikolwiek sens :) Pozdrawiam


tylko ta wypowiedź nie ma senu bo jak by ten twój kolega brał tyg dawkę 1750 to byś go nawet w szpitalu nie odwiedzał tylko na cmentarzu... a tak pozatym nie wiadomo jak zadziała jego organizm po 1 strzale tyg też go potem możesz odwiedzać w szpitalu, sterydy to nie jest suplement który możesz brać jak ci sie podoba tylko lek , a na recepcie nie piszą dla picu żeby stosować się według zalecanej dawki ( w wypadku omnadrenu 1strzał na 3 tyg )dla niego ile to jest jak najszybciej 2 tyg?? przez ten okres ani kilograma masy i siły mu nie przyjdzie gdyż oma dopiero po 2/3 tyg zaczyna się rozkręcać, a jak mu nie umiesz przegadać to niech robi co mu się podoba ja bym na twoim miejscu nie wtrącał się jak mówisz że nie da mu się przegadać. to tyle z mojej strony i już nie piszcie głupot
  • 0

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie mądry Kolega
ok trzeba zakonczyc to pier...enie :)
do autora tematu powiedz swoiemu koledze zeby wzial sie za miche a nie koksy
nawet jezeli zrobi sobie 1 nieudanego strzala czytaj w "zyle" (on czy tez jego kolega) to w najlepszym przypadku skonczy to sie pobytem w szpitalu
wiec mu powiedz ze jest niedoswiadczonym szczylem i wszedzie gdzie nie pojdzie dostanie w pie..ol poniewaz jak wezmie omke zacznie cwaniakowac na imprezach czy w szkole wiec predzej czy pozniej dostanie kilka petard na sylwka i skonczy sie jego zabawa z saa
anaboliki powinni brac ludzie ktozy maja rozum w glowie a nie tacy co im sper"m"a odbija do glowy i mysli ze dzieki koksom zobaczy w koncu prawdziwe cycki zal zal zal twojego kolegi
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

rafalikubb88
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 486 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie mądry Kolega
i co patryku zmądrzałeś troszke już :) koledzy wyżej ci madrze piszą więc radze ci sie ich posłuchac, chyba, że ty i kolega znacie się lepiej ;)
  • 0
----------------------------------------------
trening czyni mistrza!!!

Patrys888
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie mądry Kolega

tylko ta wypowiedź nie ma senu bo jak by ten twój kolega brał tyg dawkę 1750 to byś go nawet w szpitalu nie odwiedzał tylko na cmentarzu... a tak pozatym nie wiadomo jak zadziała jego organizm po 1 strzale tyg też go potem możesz odwiedzać w szpitalu, sterydy to nie jest suplement który możesz brać jak ci sie podoba tylko lek , a na recepcie nie piszą dla picu żeby stosować się według zalecanej dawki ( w wypadku omnadrenu 1strzał na 3 tyg )dla niego ile to jest jak najszybciej 2 tyg?? przez ten okres ani kilograma masy i siły mu nie przyjdzie gdyż oma dopiero po 2/3 tyg zaczyna się rozkręcać, a jak mu nie umiesz przegadać to niech robi co mu się podoba ja bym na twoim miejscu nie wtrącał się jak mówisz że nie da mu się przegadać. to tyle z mojej strony i już nie piszcie głupot



Już wiem wszystko. Dokładnie ma 20 strzałów, chce wziąć 15 albo podzielić na dwa cykle, ma clomid jakąs kreatyne i białko mowił ze maksymalnie połtorej miesiąca chce zeby zajął mu cykl. Hardcorem jest gadka ze jeden strzał na dzien :), Fakt ze to polecal mu koles ( rzekomo sam tak brał) ;)
Nie wiem zobaczymy co bedzie po 1 strzale, jak coś się bedzia działo lub tez nie napisze
  • 0

..:Damian:..
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie mądry Kolega

walili 3-4 razy na raz ? mam rozumieć że przygotowali sobie 4 strzykawki po 1 ml i sobie wbijali po kolei ? hahahaha spotykałem się z rożnymi ludźmi ale z takimi idiotami jeszcze nie :)


Nie no brał 1 strzykawkę walił strzała napełniał i znowu i tak 3-4razy tylko on chyba jakieś do miejscowe brał bo w klate to tak mu na puchła, że przez roztępy było widać mięso <bleee>
A potem do szpitala i poleżał sobie chłopak
  • 0

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024