Skocz do zawartości


Zdjęcie

Oficjalna strona Sensei Yoshimitsu Yamady


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_aikido-yamada
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Oficjalna strona Sensei Yoshimitsu Yamady
Zapraszamy na oficjalną stronę Sensei Yoshimitsu Yamady 8 dan Shihan Aikikai: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] !

Strona poświęcona jest głównie działalności Sensei Yamady w Europie, gdzie od wielu lat prowadzi seminaria oraz letnie obozy. Można tu znaleźć bieżące informacje o stażach oraz o szkołach współpracujących z Sensei. W najbliższym czasie zostanie umieszczona autoryzowana biografia Sensei Yoshimitsu Yamady oraz nigdy wcześniej nie publikowane zdjęcia z Hombu Dojo z prywatnego archiwum Sensei. Zapraszamy!

A teraz nieco mniej oficjalnie na temat naszego projektu...

Strona jest inicjatywą Sensei Jochena Maiera z Rosenheim, który co roku organizuje tygodniowy obóz w Bawarii w Bernau am Chiemsee z Sensei Yamadą. Zwrócił się on do nas z prośbą o zrobienie strony oraz umieszczenie jej na polskim serwerze. Praca trwała około dwa tygodnie, z przerwami na seminaria ;-) , a oficjalna premiera strony miała miejsce na obozie w Bernau, 1 września. W projekcie partycypują również inni uczniowie Sensei Yamady z Europy a strona nie jest związana z żadną organizacją aikido. Informacje o nich możecie znaleźć na podstronie "dojos". W przyszłości dział ten zostanie rozbudowany o obszerny opis oraz galerie zdjęć z każdej ze szkół. W zakładce "aikido" umieściliśmy podstawowe informacje na temat tej sztuki walki, lecz staraliśmy się uniknąć szablonu, który sprowadza informacje o aikido do biografii O-Sensei. Jest to więc historia, ale nieco inaczej. ;-) W dziale "sensei", niebawem znajdzie się obszerna biografia Sensei Yoshimitsu Yamady, nad którą pracujemy. Gdy tylko otrzymamy autoryzację od Sensei, biografia znajdzie się na stronie. W dziale "seminar" można znaleźć kalendarz obozów i seminariów z Sensei w Europie. Linki prowadzą do stron zawierających szczegółowe informacje na ten temat. W "gallery" niebawem ukarze się spora liczba zdjęć z prywatnego archiwum Sensei Yamady, które udało nam się zeskanować podczas ostatniego pobytu w Nowym Jorku. Część zdjęć jest z pewnością znana, ale kilka nigdy wcześniej nie publikowano. Szczególnie ciekawe są te z Hombu Dojo oraz z pierwszych lat pobytu Sensei w Nowym Jorku.

Mamy nadzieje, że strona będzie pomocna wszystkim ćwiczącym aikido, a w szczególności tym którzy podążają za Sensei w Europie.

Jeśli macie jakieś uwagi co do treści, wyglądu lub układu strony zapraszamy do dyskusji na forum lub napisania do nas:

Piotr Burnos: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Marta Sobolska: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Oficjalna strona Sensei Yoshimitsu Yamady
A moja przeglądarka wyświetla taki oto komunikat: Firefox nie może odnaleźć serwera [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Działa to cudo czy jednak nie?
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Oficjalna strona Sensei Yoshimitsu Yamady

A moja przeglądarka wyświetla taki oto komunikat: Firefox nie może odnaleźć serwera [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Działa to cudo czy jednak nie?

Działa, tylko musisz zamienić kolejność członów (patrz e-mail). :)
  • 0

budo_aikido-yamada
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oficjalna strona Sensei Yoshimitsu Yamady
No tak niezła reklama... autorzy pomylili adres własnej strony ;-)

Oczywiście poprawny adres to: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Przepraszamy ale w natłoku pracy takie rzeczy się zdarzają, tym bardziej że próbowaliśmy używać różnych nazw dla tej strony.

Przepraszamy i zapraszamy raz jeszcze.
  • 0

budo_jrz
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oficjalna strona Sensei Yoshimitsu Yamady
MI DZIAŁA TO CUDO WYŚMIENICIE :) TYLKO NIE MOGE SIE DOCZEKAĆ ZDJĘĆ KIEDY BĘDĄ!!! :) :) :)
  • 0

budo_derkater
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków znów JUHU!!!

Napisano Ponad rok temu

Re: Oficjalna strona Sensei Yoshimitsu Yamady
już już lada dzień wrzucimy zdjęcia archiwalne sensei Yamady (niektóre to na prawdę smaczki :D ) i potem galerię z tegorocznego Bernau. Jak się pojawią dam znać na forum:-)
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Oficjalna strona Sensei Yoshimitsu Yamady
A ja mam takie pytanko: czy przewidujecie również polskojęzyczną wersję czy zamierzacie wymuszać używanie j. angielskiego? Bo ja na ten przykład wolę, aby strona reklamowana na polskim vortalu była w ogólnie zrozumiałym języku :P :twisted:
Jak to się mówi: każdy człowiek ma prawo komunikowania się swoim własnym, ojczystym, językiem bez zmuszania do nauki jakiegokolwiek innego języka. No, chyba, że nie zależy wam na polskojęzycznych internautach :P

Pozdrawiam.
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oficjalna strona Sensei Yoshimitsu Yamady

A ja mam takie pytanko: czy przewidujecie również polskojęzyczną wersję czy zamierzacie wymuszać używanie j. angielskiego? Bo ja na ten przykład wolę, aby strona reklamowana na polskim vortalu była w ogólnie zrozumiałym języku :P :twisted:
Jak to się mówi: każdy człowiek ma prawo komunikowania się swoim własnym, ojczystym, językiem bez zmuszania do nauki jakiegokolwiek innego języka. No, chyba, że nie zależy wam na polskojęzycznych internautach :P

Pozdrawiam.


czepiasz sie :P
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Oficjalna strona Sensei Yoshimitsu Yamady

czepiasz sie :P

Jak zwykle :wink: .
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Oficjalna strona Sensei Yoshimitsu Yamady
E dojo w Barcelonie jakaś panienka prowadzi, nice :D

Ueee 1971, to już przeterminowana.
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Oficjalna strona Sensei Yoshimitsu Yamady
Jak to mówią: kobieta może mieć nawet 17 lat, byle by nie wyglądała staro 8) 8) :wink:
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oficjalna strona Sensei Yoshimitsu Yamady
Juz nawet Szczepan w jakiejs relacji z tego co pamietam wychwalal "cwiczenia" roznego rodzaju z uczennicami sensei Yamady....i ich urode.. :P :wink: :D
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Oficjalna strona Sensei Yoshimitsu Yamady

E dojo w Barcelonie jakaś panienka prowadzi, nice :D

Ueee 1971, to już przeterminowana.

Z nia warto pocwiczyc, zawsze jest duzo uciechy. Niezle wycwiczona, zapewniam. 8)

Kol.Przemku, ja jestem juz od dawna zonaty, jest mi obojetny temat urody napastnika ktorego mam zjednoczyc z tatami 8)
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Oficjalna strona Sensei Yoshimitsu Yamady
Szczepan, ale z babką to się nie ćwiczy na tatami. B+B=P :twisted:
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oficjalna strona Sensei Yoshimitsu Yamady

Kol.Przemku, ja jestem juz od dawna zonaty, jest mi obojetny temat urody napastnika ktorego mam zjednoczyc z tatami 8)


uff..troche sie naszukalem..ale jednak z pamiecia moja jest ok...na razie tyle znalazlem

Mialem przykladowo ogromna przyjemnosc cwiczyc ......... z pewna mloda poczatkujaca aikidoczka, .................... Skatowala mnie do nieprzytomnosci. Niezwykly timing, rytm, no wszystko co misie lubia najbardziej....


a bylo to pisane tutaj:
link

oto przyklad "obojetnosci na urode napastnika (pewnie takze jego plec :lol: ) itp.. :wink: :lol: :lol:
pozdro
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Oficjalna strona Sensei Yoshimitsu Yamady

Mialem przykladowo ogromna przyjemnosc cwiczyc ......... z pewna mloda poczatkujaca aikidoczka, .................... Skatowala mnie do nieprzytomnosci. Niezwykly timing, rytm, no wszystko co misie lubia najbardziej....


a bylo to pisane tutaj:
link

oto przyklad "obojetnosci na urode napastnika (pewnie takze jego plec :lol: ) itp.. :wink: :lol: :lol:
pozdro

Jesli skatowanie do nieprzytomnosci, rytm i timing naleza do urody, to pewnie masz racje :P :oops:
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oficjalna strona Sensei Yoshimitsu Yamady
sex jest sexem :P i nie przypuszczam zebys sie dawal skatowac jakims brzydulom... :lol: :wink:
pamietam ze bylo tez gdzies kiedys o "milych kanadyjkach..uczennicach sensei Yamady" :P :wink: :lol:
  • 0

budo_aikido-yamada
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oficjalna strona Sensei Yoshimitsu Yamady
Witam,

a więc po kolei:

A ja mam takie pytanko: czy przewidujecie również polskojęzyczną wersję czy zamierzacie wymuszać używanie j. angielskiego? Bo ja na ten przykład wolę, aby strona reklamowana na polskim vortalu była w ogólnie zrozumiałym języku :P



Ideą było aby strona była dostępna dla jak największej liczby zainteresowanych, więc na początek wybór padł na język angielski. Oczywiście nie wykluczam innych wersji językowych, lecz to wymaga czasu. Dziękujemy za sugestie.

W chwili obecnej pracujemy nad galeria, która (mam nadzieję) będzie dostępna od soboty. Zdjęć jest dużo i wymagają sporo obróbki (niektóre z lat 30 XX wieku). Na razie umieścimy pierwszą partię, później w miarę postępu prac kolejne.

Co do Michelle... już nie mogę się doczekać jej koshinage ;-)

Pozdrawiam,
Piotr Burnos: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_aikido-yamada
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oficjalna strona Sensei Yoshimitsu Yamady
Witam,

W galerii można już znaleźć pierwszą partie zdjęć. Są to fotografie z kolekcji Sensei Yamady, który udostępnił nam swoje archiwa. Większość z nich jest podpisana, lecz co do niektórych nie jesteśmy pewni miejsc, osób i dat. Jeśli rozpoznajecie miejsca lub osoby prosimy o kontakt. Pomoże to w budowie cyfrowego archiwum aikido. ;-)

Podrawiam,
Piotr Burnos: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Oficjalna strona Sensei Yoshimitsu Yamady
Fajne fotki, ale maly rozmiar, co nie pozwala naprawde ich ogladac...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024