Skocz do zawartości


Zdjęcie

AIKIDO w Wejherowie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_poladam
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

AIKIDO w Wejherowie
Czy są w Wejherowie chętni na zajęcia z Aikido.

Jezeli tak to proszę sie TU wpisywać.
  • 0

budo_adamu_1
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Reda

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO w Wejherowie
Jestem z Redy i chciałbym się zapisać do jakiegoś dojo w pobliżu.... tylko nie wiem gdie takowe są :(
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO w Wejherowie
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], to chyba nie boli, co? :P Z Redy do Gdyni rzut beretem przecież. Powodzenia.
  • 0

budo_zrazik.wolowy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO w Wejherowie
@poladam

co powiesz na Aikido w Redzie?

Sam mam kilkuletnie doświadczenie i chętnie kontynuowałbym treningi jednak czasowo się nie wyrabiam i praca/dom/rodzina nie pozwalają mi na dojazdy (Gdynia/Wejherowo). Przeprowadzam się wkrótce do Redy byłbym za stworzeniem filii/sekcji w Redzie. Myślę, że znalazło by sie sporo chętnych.
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO w Wejherowie
mysle ze kilkuletnie doświadczenie nie wystarczy by prowadzic sekcje...wystarczyloby kilkunastoletnie...
  • 0

budo_zrazik.wolowy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO w Wejherowie
Nie chodzi o prowadzenie, a jedynie o uczestniczenie. Moje umiejętności pozwalają mi co jedynie na zamiatanie maty :D

Chodzi o to, że jak człowiek był młody, studiował to czasu było tyle, że można większość dnia spędzać na macie. Potem przychodzi praca, rodzina i gdzieś tego zaczyna brakować, a jak chce się ćwiczyć kilka razy w tygodniu to trzeba szukać sekcji jak najbliżej własnego domu ew. pracy.

Więc mój post to było raczej zawołanie :P o możliwość utworzenia sekcji, aby można było poćwiczyć nie tracąc przy tym wiele czasu na dojazdy. Jestem niestety w tym wieku, że czasu generalnie brakuje na wszystko. Takie życie :?

W każdym razie temat odwieszony na kołek bo aktualnie chodzę do sekcji w Gdyni, zaaklimatyzowałem się już i całkiem mi odpowiada. A samochodem mam nawet niedaleko więc tragedii też nie ma :)
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO w Wejherowie
no wiec...ja sie przymierzam do otworzenia sekcji w tamtych rejonach. Rumia lub Reda.
:) Nie chce robic Gdyni konkurencji ale jak masz ochote podziałać to zaproszam :)
  • 0

budo_zrazik.wolowy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO w Wejherowie
A to świetna wiadomość :)

Teraz tamte okolice się mocno rozbudowują, jest sporo nowych osiedli i młodych ludzi (nie zawsze ciałem, ale zawsze duchem :) Pomysł na pewno warty rozważenia.

Jak będziesz miał jakieś konkrety to wal jak w dym :)

Z tego co sam sie orientowałem to w Redzie jest MOKSiR, w który jest/było judo, a w Rumii kiedyś była sekcja (oddział ludzi ćwiczących na flocie), ale znikła :P
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO w Wejherowie
zrazik.wolowy - PW
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024