Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przyrost mięśni i spalanie brzucha


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Seaquest
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Przyrost mięśni i spalanie brzucha
Witam, przygode z siłownią zacząłem 1,5 miesiąca temu. Zastanawiam sie czy mój trening jest prawidłowy. Moja waga to 100 kg, wzrost 190 cm. Mój plan to zbudowanie mięśni oraz zrzucenie nieco zaa zaa dużego brzucha. Stąd pytanie. Zaczynam trening od lekkiej rozgrzewki tj. wiosła , potem zależnie od dnia robie wszystkie ćwiczenia typu klatka biceps triceps itd. Od początku chodzenia na siłownie pod koniec świczeń tj po 1,5 godzinie wyciskania, wskakiwałem na bieżnie i biegałem przez pół godz ok. 5 km. Czy takia kolejność ma sens. Czy bieganie po wycyskaniu pomoże mi zrzucić brzuch, czy lepiej biegać przed treningiem. Na rozgrzewke też biegam ale jest to może 3 min. Prosze o porade na ten temat
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przyrost mięśni i spalanie brzucha
Gdzie trenujesz ? W klubie czy u siebie ? Najlepiej biegać rano na czczo wtedy organizm nie spala rezerw węglowodanów bo ich po prostu nie ma ;) więc spalana jest tkanka tłuszczowa. Jeśli trenujesz w klubie to biegaj sobie w plenerze a jeśli u siebie lub jeśli masz blisko klub w którym ćwiczysz to chodź tam biegać.
  • 0
Dołączona grafika

Seaquest
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przyrost mięśni i spalanie brzucha

Gdzie trenujesz ? W klubie czy u siebie ? Najlepiej biegać rano na czczo wtedy organizm nie spala rezerw węglowodanów bo ich po prostu nie ma ;) więc spalana jest tkanka tłuszczowa. Jeśli trenujesz w klubie to biegaj sobie w plenerze a jeśli u siebie lub jeśli masz blisko klub w którym ćwiczysz to chodź tam biegać.

Jeśli chodzi o miejsce to trenuje w klubie. Trening zawsze po pracy około 17 do 19:30. W zasadzie to myslałem o bieganiu rano, ale jakoś nie moge sie przemóc. Mam dylemat przychodząc na siłke czy whodzić na bieżnie przed ćwiczeniami siłowymi czy może po skończeniu i jako na koniec katować do oporu. Jak pisałem wcześniej zależy mi na zbudowaniu mieśni oraz zrzuceniu brzucha, tylko pytanie czy jedno drugiego nie wyklucza ????
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Przyrost mięśni i spalanie brzucha
Bieżnia przed ćwiczeniami wskazana :)Dieta z małą ilością węglowodanów bo nic nie spalisz, dużo biała w diecie.
Pokaż ten trening.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024