Skocz do zawartości


Zdjęcie

Powrot Do Formy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_big_boy
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kentacky :D

Napisano Ponad rok temu

Powrot Do Formy
Witam:D

Mam prosbe, chodzi mi o pomoc w powrocie do formy, od stycznia czyli bendzie 6 miesiac na dniach siedzie na dupie, kontuzja kolana zapowiadalo sie bardzooo groznie, ale skonczylo sie na gipsie( niby poluzowane wiezadla stawowe i ukruszony róg Łekotki) bole minel, zabiegi póki co pomogły. No ale 6 miesiecy nie robilem nic, wczesniej trenowalem BJJ/MMA i troche silki, teraz zaczolem biegac i pompeczki w domu robic, no i na opone ktora sie zrobila w okolicach pasa robie "A6W". Co mam zrobic zeby byc w dobrej kondycji na wrzesien zeby wrocic na treningi?? powiem tak ze ogranicza mnie praca do końca lipca, ktorą właśnie zaczołem, ale to zupelny laicik od 7 do 14 i jeszcze przez ten czas podciagne sie cos na sile :D Ma ktos jakis sprawdzony przepis na dobra forme?? powrot sily i gibkości??
  • 0

budo_g-man
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrot Do Formy
Ogólnorozwojówki i rozciąganie przez pierwsze 2-3 tygodnie, potem dodaj interwały i siłkę. Do września będziesz jak nowy :D
  • 0

budo_big_boy
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kentacky :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrot Do Formy
rozciagac sie moge w domu, biegac z rana moze chociaz dwa dni w tygodniu, a ma ktos jakiegos linka do konkretnego treningu ogolnorozwojowego?? bardzo bym prosil o taki albo o wskazowki jak go stworzyc:D a jakies suple?? moze witaminki i wzmacniacze??
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrot Do Formy
To bardzo rozbudowany temat :)
Ja od siebie dorzuce ze po przerwie i sportow walki rob na silowni trening ACT. Wpisz w google.pl i znajdziesz tam bardzo wiele na temat tego treningu. Jest prosty i przyjemny :)
  • 0

budo_big_boy
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kentacky :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrot Do Formy
No jak rozbudowany to ja mam czas moge poczytac:D:D a o tym treningo poczytam sobie, dzis w pracy zastanawialem sie czy po tym tre. w sierpniu moge juz przejsc na robienie sily na silowni i dotego biegi albo basenik tak zeby byc gotowy na wrzesniowe trening??
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrot Do Formy
1 miesiąc ACT.
2 miesiąc FBW na rozruszanie (na ~70% możliwości).

Dalej w zależności od tego co chcesz osiągnąć. Na siłe możesz spróbować HIT.

Bieganie czy basen możesz dołożyć od początku zwiększając intensywność/długość z czasem.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_big_boy
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kentacky :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrot Do Formy
a moze tak nie skrutami zeby mi sie latwiej w necie szukalo :D

jescze jedno takie male pytanko, jak robie a6w, to moge robic rano a wieczorem powtarzac albo popludniem robic na abs??
  • 0

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrot Do Formy
Na poczatku moze dasz rade, ale pod koniec (np. po 30 dniu a6w) moze byc ciezko. Lepiej robic jeden plan ale za to bardzo dokladnie.
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrot Do Formy
Nie przesadzaj. Zdecyduj sie na jeden plan i sumiennie go cwicz. Skonczysz jeden, przerwa, mozesz brac sie za drugi.
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrot Do Formy

a moze tak nie skrutami zeby mi sie latwiej w necie szukalo :D

jescze jedno takie male pytanko, jak robie a6w, to moge robic rano a wieczorem powtarzac albo popludniem robic na abs??


ACT: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

FBW: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

HIT: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Gubrin
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrot Do Formy
Ostatni czas zajęła mi praca i studia, trochę straciłem na formie, a głównie na pewnego rodzaju gibkości, przez co ostatnio zauważyłem, że potrzebuję znacznie więcej czasu na rozgrzewkę przed rozciąganiem. Postanowiłem coś z tym zrobić. Od zeszłego tygodnia po pracy i obiadku jadę ok 18 godziny w trasę rowerową, robię jakieś 15 km i zaszywam się na jakimś zadupiu (lubię jeździć po wioskach, lasach i łąkach, bo nie ma tam zwykle zywej duszy). Po ciągłym pedałowaniu potrzeba mi 10 minut rozgrzewki do pełnego rozgrzania, rozciąganie idzie bardzo elegancko. Po takim treningu MA w terenie robię jeszcze ok 20 km (zależy ile mam siły) i muszę stwierdzić, ze mam szczerą nadzieję, iż taki cykl treningowy utrzymam przez całe wakacje. Nie mam w ogóle zakwasów, poziom rozciągnięcia wraca w bardzo szybkim tępie i w ogóle totalny for fun nie ma ch*ja.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024