Skocz do zawartości


Zdjęcie

Popełniłem błąd? Stchórzyłem czy byłem odpowiedzialny?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
105 odpowiedzi w tym temacie

budo_sneferu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Popełniłem błąd? Stchórzyłem czy byłem odpowiedzialny?
z moich wyliczeń wynika, ze wypowiedź bachena to ~1%

czyli Twoje szacunki można o dupę potłuc :D

. . . W tym momencie osiągnąłem czarny pas w RayZ-Do (200 postów 8) )
  • 0

budo_adrianbb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Popełniłem błąd? Stchórzyłem czy byłem odpowiedzialny?
Trochę żałuję, że w ogóle o tym myślę i piszę na forum, w końcu moja sprawa ale wiem jedno, teraz po czasie wiem, że dobrze się stało, że nie zareagowałem. Mówcie co chcecie, ale gdy pomyślę, że by mnie pobili (większa szansa na to niż moja wygrana, o wiele...), to co z dziewczyną? Jestem z nią dwa lata i nie wyobrażam sobie, żeby zostawić ją na pastwę losu z dwoma dresami, w sytuacji gdy weszli do autobusu pomyślałem od razu, żeby zareagować na to w jakiś sposób konkretny (szczera prawda, nie mam po co Was kłamać Wy coponiektórzy węszyciele spisków ja pierdolę :/ ) ale teraz wiem, że na szczęście dziewczyna zareagowała w sposób jak najbardziej właściwy, urażona duma? Ok, nie odpuściłbym sobie tego do końca życia gdybym był sam (chociaż też bym wiedział, że źle zrobiłym idąc na dwóch z moim ZEROWYM stażem i zerowym kontem walk odbytych...). Ale w sytuacji gdy byłem z NIĄ i teraz Z NIĄ przeżywam najpiękniejsze chwile w moim życiu to nie wyobrażam sobie innej mojej reakcji. Narażać jej zdrowie dla mojej dumy? Czy nasza druga połówka zrobiła coś aż TAK ZŁEGO, żeby ją narażać???? Może coś bym zdziałał, ale czy warto ryzykować dla mojej dumy i honoru JEJ ZDROWIE??? Psychiczne i fizyczne, nie wiadomo co by z nią robili...poza tym, nawet trenując sw nie jest pewne, że bym wygrał...a jakbym przegrał i przez moją kurwa dumę dziewczyna by musiała leczyć swoją psychikę i swoje zdrowie? Podziękuję...
  • 0

budo_radazz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Popełniłem błąd? Stchórzyłem czy byłem odpowiedzialny?

Trochę żałuję, że w ogóle o tym myślę i piszę na forum, w końcu moja sprawa ale wiem jedno, teraz po czasie wiem, że dobrze się stało, że nie zareagowałem. Mówcie co chcecie, ale gdy pomyślę, że by mnie pobili (większa szansa na to niż moja wygrana, o wiele...), to co z dziewczyną? Jestem z nią dwa lata i nie wyobrażam sobie, żeby zostawić ją na pastwę losu z dwoma dresami, w sytuacji gdy weszli do autobusu pomyślałem od razu, żeby zareagować na to w jakiś sposób konkretny (szczera prawda, nie mam po co Was kłamać Wy coponiektórzy węszyciele spisków ja pierdolę :/ ) ale teraz wiem, że na szczęście dziewczyna zareagowała w sposób jak najbardziej właściwy, urażona duma? Ok, nie odpuściłbym sobie tego do końca życia gdybym był sam (chociaż też bym wiedział, że źle zrobiłym idąc na dwóch z moim ZEROWYM stażem i zerowym kontem walk odbytych...). Ale w sytuacji gdy byłem z NIĄ i teraz Z NIĄ przeżywam najpiękniejsze chwile w moim życiu to nie wyobrażam sobie innej mojej reakcji. Narażać jej zdrowie dla mojej dumy? Czy nasza druga połówka zrobiła coś aż TAK ZŁEGO, żeby ją narażać???? Może coś bym zdziałał, ale czy warto ryzykować dla mojej dumy i honoru JEJ ZDROWIE??? Psychiczne i fizyczne, nie wiadomo co by z nią robili...poza tym, nawet trenując sw nie jest pewne, że bym wygrał...a jakbym przegrał i przez moją kurwa dumę dziewczyna by musiała leczyć swoją psychikę i swoje zdrowie? Podziękuję...


[...] Następuje natychmiastowa reakcja założyciela tematu. Zmienia się z pytania, :"czy dobrze zrobiłem?" w "to oczywiste ,że dobrze zrobiłem, miałem się bić przecież było tyle czynników X i Y, jak ktoś śmie podważać moją postawę!! ( 65% ją potwierdziło)".

...i tu pojawia się bojowość (jakkolwiek trochę spóźniona) :) masz 100% rację bachen, dobrze napisane.


No i pozytywny akcent na koniec, happy end, wszyscy zyja, hipotezy sie potwierdzily.

Co do tej analizy to jeszcze do ogolnego procenta wypowiedzi offtopy i podjazdy osobiste uczestnikow dyskusji sie zaliczaja, ale i tak bardzo trafna. Peace.
  • 0

budo_adrianbb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Popełniłem błąd? Stchórzyłem czy byłem odpowiedzialny?
Bachen po prostu wszystko przewidział :)
  • 0

budo_rico
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Popełniłem błąd? Stchórzyłem czy byłem odpowiedzialny?

Hmmm...Powiem Wam, że dziewczyna zawsze się boi moich reakcji. Reaguję szybko, agresywnie, ale jak czułem jej dłonie na moim ramieniu i te jej oczy...i potem przez cały czas, żebym nic nie robił, że mnie o to bardzo prosi to nie mogłem postąpić inaczej...gdyby jej wolą było żebym się bił - kurwa, zajebałbym te szmaty raz a dobrze, tłukłbym do utraty SWOJEJ lub ich przytomności, ale na pewno bym nie odpuścił. Teraz mi się marzy spotkanie z tymi cwelami, bez dziewczyny, bez telefonu w kieszeni. Bym im wytrzepał mordy jak się patrzy...Acha, może bym i dostał wpierdol, ale liczy się moje nastawienie które teraz jest kurwa bojowe! :evil:


gosciu a ja uwazam ze TY jestes pomylony, placzesz jak panienka i chwalisz sie w necie, unikac walki = ok, obrazac kobiete ktora kocham = smierć :) , ja rozumiem mozna sie wkurwic.. mozna komus nawet jebnac, ale TY placzesz ze chcialbys ich spotkac a jak miales okazje nic nie zrobiles, coby gdyby, idż wlącz sobie wieczorynke, panienki sie pytasz czy dalbys im rade? bo tak chyba napisales? i Ty chcesz ich spotkac? chcesz im "wpierdolic"? prosze Cie, szanuj twarz bo masz tylko jedna :)
  • 0

budo_rico
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Popełniłem błąd? Stchórzyłem czy byłem odpowiedzialny?
sorki ze drugi post ale no ja nie moge , skończe sie :) źle zrobiłes :) większosc osob mowi najlepsze wyjscie ze sie nie boiles , unikaj walki itd itp. a prawda jest taka ze wiekszosc tych osob co tu sie wypowiada obila by tych dresó, jesli cos kochasz to tego bronisz
  • 0

budo_adrianbb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Popełniłem błąd? Stchórzyłem czy byłem odpowiedzialny?

obrazac kobiete ktora kocham = smierć

To ja widzę, że tu kurwa jakiś Bruce Lee jest :) czy nie za duże ryzyko by było walczyć z dwiema osobami? Masz aż taką wiarę w swoje umiejętności? Masz jakiś kurwa wzrok, który prześwietli ich kieszenie? Poza tym gdybyś "kochał" to byś im najebał? Jesteś aż tak dobry, ze nie myślisz co by się stało gdybyś przegrał? To czy Twoja dziewczyna by była zadowolona gdyby ją przelecieli we dwóch ? Ojj stary :)

źle zrobiłes

Jakieś argumenty? Wyskoczyłbym sam na nich dwóch, nie trenuję ŻADNEJ sztuki walki i nigdy się nie biłem - no ok, samo podejście wiele pomoże bo było na prawdę bojowe (a jesli myślisz inaczej to się kurwa jebnij w swój łeb i zastanów się grubo nad tym czy kiedokolwiek mnie widziałeś, żeby mnie osądzać czy znasz też moje myśli :lol: )? Czy to, że bym na nich wyskoczył i by mnie zajebali przy tym robiąc coś mojej dziewczynie, to by było odpowiedzialne i boaherskie... :) ja pierdolę, miłość pełnym słowem!!!! :)
  • 0

budo_adrianbb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Popełniłem błąd? Stchórzyłem czy byłem odpowiedzialny?
Acha, jak "coś kochasz to tego bronisz"
widać kurwa Twoje pozytywne nastawienie do świata, COŚ kochasz? CZEGOŚ bronisz? Masz w plecaku dmuchaną lalkę???
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Popełniłem błąd? Stchórzyłem czy byłem odpowiedzialny?
Temat zbliża się do końca.
  • 0

budo_zwieracz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Popełniłem błąd? Stchórzyłem czy byłem odpowiedzialny?
rico Cie podpuszcza a ty sie wpusciles..i nie pisz ze wiekszosc by sie z nimi bila bo wiekszosc by tak nie zrobila wlasnie.. jest sens marnowac sily na pol mozgie kreatury? nie lepiej walczyc z kims na sparingu kogo znamy lubimy i z usmiechem na twarzy mu przypierdolimy ;) ? badz mocny w srodku i nie okazuj tego wszystkim, a kiedy musisz..to walcz i pokaz na co Cie stac :idea:
  • 0

budo_sneferu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Popełniłem błąd? Stchórzyłem czy byłem odpowiedzialny?

sorki ze drugi post ale no ja nie moge , skończe sie :) źle zrobiłes :) większosc osob mowi najlepsze wyjscie ze sie nie boiles , unikaj walki itd itp. a prawda jest taka ze wiekszosc tych osob co tu sie wypowiada obila by tych dresó, jesli cos kochasz to tego bronisz

zamilcz, bo z 18 postami to chuja wiesz o 'większości tych osób'.
  • 0

budo_adrianbb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Popełniłem błąd? Stchórzyłem czy byłem odpowiedzialny?
[quote]nie lepiej walczyc z kims na sparingu kogo znamy lubimy i z usmiechem na twarzy mu przypierdolimy :wink: ?[quote]
A potem się umówicie na browara w miłej atmosferze... ;)
  • 0

budo_rico
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Popełniłem błąd? Stchórzyłem czy byłem odpowiedzialny?
nie klnij , między ludzmi jestes, Ty masz 200 czujesz sie zajebisty? :) wioekszosc to tylko nabijanie postow a nie zawsze trzeba sie wypowiadac, wiec jak buca wiesz to z dupy nie strzelaj :)
  • 0

budo_rico
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Popełniłem błąd? Stchórzyłem czy byłem odpowiedzialny?
ilośc postow decyduje o znajomości ludzi , pieknie . z przypuszczeniem ze przelecieli by mi panne juz sobie grabisz, dziewczyna idzie do przodu autobusu np, moze wysiasc na przystanku, mozesz jednegoo na przystanku wywalic a drugi wyjdzie za Toba. Bruce Lee nie jestem ale porywczy tak. jak sie chce to sie da. wire zeby wierzyc w sowje umiejetnosci , kolego osoby ktora cwicza najczesciej sa spokojne , dresy co chodza na mecze , ktore cwicza Sw nie zaczepiaja dziewczyn , ustawiaja sie miedzy soba , to byly zwykle matoly dlatego uwazam ze 2 to nie duzo. zawsze masz podejscie ze jak wyskoczysz to CIe zajebia? zawsze bedziesz ustepowal z drogi? o swoje sie walczy. a do dmuchenj lalki, nie pyskuj bo zlamas jestes, piszesz w necie chesz opinii to dostajesz. a cos to nie tylko lalka, tylko wartosci , honor rodzina dziewczyna. dla Ciebie musi byc konkret ? mam pozytywne nastawienie do swiata :wink:
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Popełniłem błąd? Stchórzyłem czy byłem odpowiedzialny?
Gdzie ten Singlaub....
  • 0

budo_adrianbb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Popełniłem błąd? Stchórzyłem czy byłem odpowiedzialny?
"grabienie" na Twoich oczach nie jest dla mnie znaczące, absolutnie w ogóle :) i jakoś mi nie zalezy być w Twoich oczach kimś więcej niż tym kim mnie oceniasz. Ważne, że moja dziewczyna jest ze mną szczęśliwsza niż sobie wyobrażasz. Powiedziałem Ci o lalce, nie kumasz dlacego? Bo nazwałeś że "czegoś" bronisz, zrozum różnice i zauważ czy było w tym słowie choć trochę szacunku ku osobie, którą niby darzysz uczuciem? Litości...
Acha, fakt, masz pozytywne nastawienie do świata bo w przypadku gdybyś się położył to dresiki odejdą i poczekają aż wstaniesz a przez ten czas drugi będzie Cię liczył... :) Jakbym kiedkolwiek walczył i wiedział czy "jestem w stanie" czy też zupełnie na odwrót to reakcja by była taka sama...po prostu obdarzyłem szacunkiem jej słowa bardziej niż swoją dumę, tak samo bym zrobił trenując 20 lat...Poza tym, postaw się na miejscu dziewczyny, przez którą byś dostał po twarzy, czy ona by się czuła fajnie wiedząc, że to było przez zaczepki do niej. Jeśli tak - nie pogratuluję Ci dziewczyny. Nie nazywaj mnie złamasem, nie znasz mnie, dla mnie złamasem jesteś Ty bo ślepo wierzysz w swoje niebagatelne umiejętności. Jeśli są tak wielkie to ok - ale gdybym wtedy zareagował inaczej - dziewczyna by mi ngidy nie wybaczyła, że jej słowa w ogóle się dla mnie nie liczyły...Najważniejsza dziewczyna w moim życiu - robić przykrość? Robić jej na złość? Ponosić ryzyko na jej zdrowie? Bałbym się jej puścić samej, żeby przeszła obok nich na sam początek autobusu, może jednak mi na niej bardziej zależało niż Tobie się wydaje. W każdym razie nazywając mnie złamasem wiedz, że złamasem dla mnie jesteś Ty. Z resztą nie znam Cię - nic dla mnie nie znaczysz, tym bardziej Twoje słowa.
  • 0

budo_adrianbb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Popełniłem błąd? Stchórzyłem czy byłem odpowiedzialny?
Acha, sprostowanie, żeby nie było nieporozumień...
Nic dla mnie nie znaczą Twoje obraźliwe słowa na mój temat. Żebyś nie powiedział, że nie zależy mi na opiniach innych ludzi.
  • 0

budo_sneferu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Popełniłem błąd? Stchórzyłem czy byłem odpowiedzialny?
Dołączył: 02 Maj 2007
Opuścił: 02 Czer 2007

Kto za? :)
  • 0

budo_piotr z.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Popełniłem błąd? Stchórzyłem czy byłem odpowiedzialny?

ale co by musial powiedziec policji? ze zaczepiali czy np grozili?

ze w autobusie jest dwoch agresywnych, najprawdopodobniej pijanych mezczyzn ktorzy grozili tobie i innym pasazerom pobiciem i jesli natychmiast nie podjedzie patrol to zapewne kogos zaraz zaatakuja

więc policja natychmiast wskakuje w radiowóz i sruuu! - mknie za podejrzanym autobusem. i zaraz wpadają do środka. "którzy to?!!!"
"to oni!" - krzyczy dzey pokazując palcem. "oni grożą wszystkim pobiciem!!!"
pasażerowie nieco zdziwieni.
"brzydko powiedzieli do mojej dziewczyny..." - dzey przybija gwóźdź do trumny.
policjantom aż czapki podskakują z wściekłości.
"który brzydko powiedział?!" - żąda policjant. "obywatele; wasze dokumenty".

"nieprawda!" - twierdzą zgodnie zaskoczeni dresiarze. "do siebie mówiliśmy".

ha, ha! ten numer przeszedłby może z pierwszym lepszym krawężnikiem.

nie oszuka jednak kapitana Żbika. bezceremonialnie skuci kajdankami, użytkownicy brzydkich wyrazów znikają w paszczy radiowozu.

"mój mężczyzno. ty zawsze wiesz co zrobić" - rozpromieniona dziewczyna patrzy na dzeya. dzey uśmiecha się lekko. szykuje się upojna noc...

:lol: ;)
  • 0

budo_sneferu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Popełniłem błąd? Stchórzyłem czy byłem odpowiedzialny?

więc policja natychmiast wskakuje w radiowóz i sruuu! - mknie za podejrzanym autobusem. i zaraz wpadają do środka. "którzy to?!!!"
"to oni!" - krzyczy dzey pokazując palcem. "oni grożą wszystkim pobiciem!!!"
pasażerowie nieco zdziwieni.
"brzydko powiedzieli do mojej dziewczyny..." - dzey przybija gwóźdź do trumny.
policjantom aż czapki podskakują z wściekłości.
"który brzydko powiedział?!" - żąda policjant. "obywatele; wasze dokumenty".

"nieprawda!" - twierdzą zgodnie zaskoczeni dresiarze. "do siebie mówiliśmy".

ha, ha! ten numer przeszedłby może z pierwszym lepszym krawężnikiem.

nie oszuka jednak kapitana Żbika. bezceremonialnie skuci kajdankami, użytkownicy brzydkich wyrazów znikają w paszczy radiowozu.

"mój mężczyzno. ty zawsze wiesz co zrobić" - rozpromieniona dziewczyna patrzy na dzeya. dzey uśmiecha się lekko. szykuje się upojna noc...

:lol: ;)

I niech ktos powie, że alkohol to ZUO
:lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024