Skocz do zawartości


Zdjęcie

Popełniłem błąd? Stchórzyłem czy byłem odpowiedzialny?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
105 odpowiedzi w tym temacie

budo_piotr z.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Popełniłem błąd? Stchórzyłem czy byłem odpowiedzialny?
wypraszam sobie... co jest właściwie w moim poście pijackiego? chyba że ty zawsze musisz golnąć żeby się zdobyć na sarkazm :D
  • 0

budo_sneferu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Popełniłem błąd? Stchórzyłem czy byłem odpowiedzialny?

wypraszam sobie... co jest właściwie w moim poście pijackiego? chyba że ty zawsze musisz golnąć żeby się zdobyć na sarkazm :D

nie no. . . taka opowieść to musiała być stymulowana. . . chyba, że masz tak normalnie :roll: :lol:
  • 0

budo_piotr z.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Popełniłem błąd? Stchórzyłem czy byłem odpowiedzialny?
mam tak po lekturze forum ;) oj bywa stymulująca.

a żeby wrócić na poważną nutę - i nie robić OT - chciałbym wskazać na jeszcze jeden argument, który chyba nie padł.

honor honorem, to pojęcie abstrakcyjna, nie da się w końcu honoru zjeść ani spieniężyć, a wyłapać w mordę, to jest ryzyko namacalne i zrozumiałe dla każdego.

jednak oprócz obrony własnego (czy damy) honoru, reagowanie w sytuacjach różnych zaczepek itd., ma ważny wymiar społeczny. ignorowanie różnych gnojów rozzuchwala ich na przyszłość i jakby zwiększa zagrożenie dla innych osób, mówiąc ogólnie społeczeństwa. kto się postawi, robi dobrą robotę nie tylko dla siebie, ale też dla innych.

mówię to w oderwaniu od tego przypadku Adriana, bo nie każdy jest stworzony do tego żeby być tym "stawiającym się". i to rozumiem.

chodzi mi jednak o to, że takich spraw nie powinno się sprowadzać tylko do osobistej dumy. postawa w rodzaju, że "z gównem nie będzie się dyskutować", jest bardzo wygodna, ale nie załatwia sprawy. właśnie dlatego, że zanim dorastający dresik strzeli kogoś w kły i skroi portfel, najpierw kilka razy próbuje przekonać się w mniej drastycznych sytuacjach, że ludzie się go boją, że przechodnie nic nie widzą i nie słyszą, itd.

a ułatwianie mu przekonania się o tym, jest jakby pracą na rzecz tych rozbitych w przyszłości
  • 0

budo_piotr z.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Popełniłem błąd? Stchórzyłem czy byłem odpowiedzialny?
...zębów. zęby zjadło :wink:
  • 0

budo_genesius
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 435 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Najwyższej Półki
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Popełniłem błąd? Stchórzyłem czy byłem odpowiedzialny?
Autor wynocha!!
Jak jestes z siebie dumny to mozesz wypierdalac juz...
  • 0

budo_adrianbb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Popełniłem błąd? Stchórzyłem czy byłem odpowiedzialny?

Autor wynocha!!
Jak jestes z siebie dumny to mozesz wypierdalac juz...

Nie no kurwa co za debil...jak umiesz pisać to bujaj garba od klawiatury :roll:
GeneSiuś, możesz wypierdalać już :)
zawsze się trafi jakiś przydupas co sobie posta chce nabić...idź lepiej nabij sobie fiutka w buteleczkę...
Poza tym mój ostatni post był dawno dawno, a reszta coś pisze, więc racz sie ode mnie odpierdolić cycku :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024