Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mały vs. Duży


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
157 odpowiedzi w tym temacie

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały vs. Duży

Przemyśl bracie sprawę, pomyśl o broni :)

wydaje mi się że jemu chodzi o trenowanie (ćwiczenie) czegoś a nie o obrone przed jakims dużym napastnikiem, co ma z tą bronią robic ? ćwiczyć nią?..techniczne walki na noże :) ? faktycznie super :wink:
  • 0

budo_kriss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:HIC ET NUNC

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały vs. Duży
slyszaleś o FMA :wink: :D

można ją po prostu trenować jako sztukę, rywalizację czy faktycznie obronę przed dużym


nie namawiam go, bo to nie moja sprawa, tak się tylko wspólnie zastanawiamy bo temat ciężki do realizacji

no offence :D :)
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały vs. Duży

przefutrowania


:twisted: :twisted: :twisted:

hke? :twisted:
  • 0

budo_roboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały vs. Duży
to zalezy jaki maly i jaki duzy

czy fedor vs zulu czy kriss vs fedor :) :) :twisted: :twisted:
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały vs. Duży

slyszaleś o FMA :wink: :D


filipińskie coś tam? znam to tylko stąd że ostatnio znajomy zapraszal mnie na jakies seminarium, tylko nie byl w stanie powiedziec co sie tam ćwiczy, w koncu wyjasnił ze chodzi o jakies machanie kijkami.. :wink: wiec szkoda mi czasu bylo,ale nic wiecej na ten temat nie wiem
  • 0

budo_rolnikzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TM/Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały vs. Duży
Przfutrowanie... czyli permanentne obicie paszczy :-) ..
Sally ...czytam Twoje posty...i szczerze w ogole Cie nie kumam... po co umniejszasz FMA skoro nawet nie wiesz dobrze o co w tym chodzi... bez sensu (posty czytalem tez na innych tematach..nigdzie nie maja wiekszego sensu)
  • 0

budo_radazz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały vs. Duży

Ale jak kolega ma zamiar dopiero zacząć, to raczej zajebistym technikiem nie jest :wink:
A przy podobnych umiejętnościach to nie ma bata. 20 kg różnicy to już zdecydowanie za dużo. Wygląda to mniej więcej tak, że ja dysze jak zmachany łosoś, a cięższy kolega siedzi mi na karku. I w sumie to bez różnicy, czy BJJ czy stójka. Przy poddobnych umiejętnościach prawie zawsze przewaga masy to bardzo dużo (z wyłączeniem broni). Chyba, że kolega poćwiczy, stanie się świetnym technikiem i będzie sie turlał tylko z gościami o znacznie mniejszych umiejętnościach :-)


Przeciez nic od razu :) moze kiedys itd.
  • 0

budo_arcylysy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały vs. Duży
rzeczywiście zależy mi głównie na ćwiczeniu czegoś, gdzie nie byłbym ograniczony do sparingów z chudzielcami :P Ale nie obraziłbym się gdybym miał w zanadrzu coś żeby sklepać maskę typkowi na ulicy. Mam paru znajomych którzy chętnie by mi dokopali, w większości są 10-15 cm wyżsi i 10-20kg ciężsi :P na szczęście działają w pojedynkę i są amatorami więc z stylem w którym waga tak bardzo się nie liczy miałbym jakąś szansę :P
  • 0

budo_radazz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały vs. Duży

rzeczywiście zależy mi głównie na ćwiczeniu czegoś, gdzie nie byłbym ograniczony do sparingów z chudzielcami :P Ale nie obraziłbym się gdybym miał w zanadrzu coś żeby sklepać maskę typkowi na ulicy. Mam paru znajomych którzy chętnie by mi dokopali, w większości są 10-15 cm wyżsi i 10-20kg ciężsi :P na szczęście działają w pojedynkę i są amatorami więc z stylem w którym waga tak bardzo się nie liczy miałbym jakąś szansę :P


Cwicz dla siebie, motywacja w postaci kolegow, ktorzy moga ci zepsuc zdrowie, starcza na krotko. Kto ma czas sie czego nauczyc to znaczy,ze nie jest specjalnie zagrozony, a jak potrzebujesz rozwiazania natychmiast to sprzety.
  • 0

budo_mmaniac
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały vs. Duży
do obicia komus facjaty dobry jest i boks :) jesli jestes juz w tym dobry to jeden cios i gość leży :) ale jesli zależy Ci na czymś innym to tak jak mowili juz tutaj koledzy... bjj lub połączone np z MT
  • 0

budo_belor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały vs. Duży


Ale jak kolega ma zamiar dopiero zacząć, to raczej zajebistym technikiem nie jest :wink:
A przy podobnych umiejętnościach to nie ma bata. 20 kg różnicy to już zdecydowanie za dużo. Wygląda to mniej więcej tak, że ja dysze jak zmachany łosoś, a cięższy kolega siedzi mi na karku. I w sumie to bez różnicy, czy BJJ czy stójka. Przy poddobnych umiejętnościach prawie zawsze przewaga masy to bardzo dużo (z wyłączeniem broni). Chyba, że kolega poćwiczy, stanie się świetnym technikiem i będzie sie turlał tylko z gościami o znacznie mniejszych umiejętnościach :-)


Przeciez nic od razu :) moze kiedys itd.


No pewnie, ale jednak będzie musiał poświęcić na to sporo czasu itp. Nic od razu nie przychodzi. Więc w praktyce na co by nie poszedł (pod warunkiem, że będzie sensownie uczone etc.), będzie ok.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały vs. Duży

rzeczywiście zależy mi głównie na ćwiczeniu czegoś, gdzie nie byłbym ograniczony do sparingów z chudzielcami :P Ale nie obraziłbym się gdybym miał w zanadrzu coś żeby sklepać maskę typkowi na ulicy. Mam paru znajomych którzy chętnie by mi dokopali, w większości są 10-15 cm wyżsi i 10-20kg ciężsi :P na szczęście działają w pojedynkę i są amatorami więc z stylem w którym waga tak bardzo się nie liczy miałbym jakąś szansę :P


to troche zmienia postac rzeczy. zgadzam sie z tym co ktos tu napisal ze tak naprawde to obojetne co, a raczej obojetne od czego zaczniesz, bo
1) bez boksu nie ma co marzyc o poprawnym uderzaniu
2) bez taja nie ma mowy o lowkickach
3) bez taekwondo o kopaniu na wyzsze strefy niz pas
4) a bjj..dla mnie to poprostu fajna zabawa, ale nie radzę Ci probowac kiedykolwiek stosowac tego na ulicy bo moze sie skonczyć tragicznie
tak ze mysle ze najlepiej wybierz poprostu dobry klub i dobrego trenera ..obojętne w jakiej dyscyplinie

a jak bys był z Krakowa to zapraszam do nas na kickboxing :D
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały vs. Duży

to troche zmienia postac rzeczy. zgadzam sie z tym co ktos tu napisal ze tak naprawde to obojetne co, a raczej obojetne od czego zaczniesz, bo
1) bez boksu nie ma co marzyc o poprawnym uderzaniu
2) bez taja nie ma mowy o lowkickach
3) bez taekwondo o kopaniu na wyzsze strefy niz pas
4) a bjj..dla mnie to poprostu fajna zabawa, ale nie radzę Ci probowac kiedykolwiek stosowac tego na ulicy bo moze sie skonczyć tragicznie
tak ze mysle ze najlepiej wybierz poprostu dobry klub i dobrego trenera ..obojętne w jakiej dyscyplinie

a jak bys był z Krakowa to zapraszam do nas na kickboxing :D


Sally głupoty piszesz, bowiem:

ad 1) zawsze pozostaje taj lub kick
ad 2) najlepsze low kick to kyokushin
ad 3) znam wiele os. nie z tkd które lepiej kopia od nie jednego tkd. Mowa tutaj o kopniakach na K.O. a nie na 3 metry w górę których realne zastosowanie jest mizerne.
ad 4) ja kilka razy stos. bjj na ulicy i powiem Ci ze z zajebistym skutkiem.
  • 0

budo_dariczek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały vs. Duży
Shotokan
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały vs. Duży

a bjj..dla mnie to poprostu fajna zabawa, ale nie radzę Ci probowac kiedykolwiek stosowac tego na ulicy bo moze sie skonczyć tragicznie


A tego kwiatka nie zauważyłem wcześniej. Sally, wiesz na czym polega zastosowanie grapplingu na ulicy? Nie będziesz się tażał na chodniku z przeciwnikiem ale za to będziesz umiał bronić sie przed obaleniem, będziesz mógł sam szybko obalić, zajść za plecy, rzucić w klinczu, a w wypadku solówki, związać w supeł w parterze.
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały vs. Duży
Najważniejsze jest pierwsze pierdolnięcie!!! Trzeba kurwa na takiej kurwicy wjechać żeby wyjebało na dwa metry!!! :) :lol:
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały vs. Duży
Hah, jak to ujął jeden kibol: "Słuchajcie wychodzimy na takiej kurwie, że ich zmiatamy z powierzchni ziemi... To jest pierwsze pierdolnięcie i oni kur** nie żyją" :lol: .
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały vs. Duży
He he, no o tym mówię, tylko nie pamiętałem dokładnie jak to szło. :)
  • 0

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały vs. Duży

Hah, jak to ujął jeden kibol: "Słuchajcie wychodzimy na takiej kurwie, że ich zmiatamy z powierzchni ziemi... To jest pierwsze pierdolnięcie i oni kur** nie żyją" :lol: .

chodzi o film Klatka? :)
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały vs. Duży

będziesz mógł sam szybko obalić (..) a w wypadku solówki, związać w supeł w parterze.


taa a w tym czasie jego koledzy okopią twoją głowe i nerki. Pozatym gdzie widziałes solówke na ulicy ? :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024