Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Polski PFKK - Gdańsk 2007


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Mistrzostwa Polski PFKK - Gdańsk 2007
W sobotę 21 kwietnia 2007 roku w Gdańsku ponad 90 zawodników z 17 ośrodków Kyokushin-kan rywalizowało o tytuł Mistrza Polski Polskiej Federacji Kyokushin-kan Karate-do

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_monk24
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski PFKK - Gdańsk 2007
Witam....moj pierwszy post:)
zawody bardzo dobrze zorganizowane ( bez dłużyzn i przerw w słuchaniu muzyki ) ....a walki naprawde mogły się podobać, uważam, że poziom walk był wysoki.
Walki dynamiczne i czyste ......tzn. że sędziowie nie tracili czasu na przerywanie , rozłączanie zawodników i zaczynania od nowa walki.
Naprawdę bylo na co popatrzeć, walki, pokazy i fajne zakończenie, z tym wręczaniem nagród.
Kto nie był niech żałuje...
  • 0

budo_romanowicz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1485 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski PFKK - Gdańsk 2007

... sędziowie nie tracili czasu na przerywanie , rozłączanie zawodników i zaczynania od nowa walki.....


... i nie tracili czasu równiez na myślenie
, bo jak nazwać werdykt: dwa remisy vs dwa wskazania na kadrowicza i główny pokazuje wskazanie na kadrowicza, gwizdy na publice. ... niesmak i wrażenie ustawki... po co organizować takie zawody, w których tylko kadrowicze moga sie wykazać. Młody i dobry musi zapłacic frycowe i wkupic sie w łaski?

Młody po dwóch soczystych low-kickach miał tego z kadry "na widelcu", a to byłby obciach przegrać z nowicjuszem, więc sędziowie pomogli i skrzywdzili chłopaka... a mogło być ciekawie... szkoda...

To miała byc zdrowa organizacja, ale widze że pan Wilento chce aby jego zawodnicy lali sie tylko miedzy sobą, wychowanie podpowiada pogratulować wygranym więc... gratuluję
  • 0

budo_mrozek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 380 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski PFKK - Gdańsk 2007
Już składałem gratulacje, ale zrobię to również tutaj. Gratuluję swojemu sensei - Maciejowi oraz Sylwii świetnych wyników i reszcie ekipy z PKKK, która również dała z siebie wszystko.

Czy ktoś jest w posiadaniu filmików z tych zawodów? Mógłby wrzucić na youtube?
Z chęcią obejrzałbym te kontrowersyjne walki o których wspomina Romanowicz.
  • 0

budo_monk24
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski PFKK - Gdańsk 2007


... i nie tracili czasu równiez na myślenie
, bo jak nazwać werdykt: dwa remisy vs dwa wskazania na kadrowicza i główny pokazuje wskazanie na kadrowicza, gwizdy na publice. ... niesmak i wrażenie ustawki... po co organizować takie zawody.....
To miała byc zdrowa organizacja, ale widze że pan Wilento chce aby jego zawodnicy lali sie tylko miedzy sobą, wychowanie podpowiada pogratulować wygranym więc... gratuluję


Jestem zdumiony ta wypowiedzią... :( bo zawody przebiegały w zupełnie innej atmosferze.
Domyślam się, że to był Twój zawodnik i zagrały emocje.
  • 0

budo_romanowicz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1485 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski PFKK - Gdańsk 2007


Jestem zdumiony ta wypowiedzią... :( bo zawody przebiegały w zupełnie innej atmosferze.
Domyślam się, że to był Twój zawodnik i zagrały emocje.


A powiedz sam jak ty byś był sędzią jaki dałbys werdykt?
  • 0

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski PFKK - Gdańsk 2007

... sędziowie nie tracili czasu na przerywanie , rozłączanie zawodników i zaczynania od nowa walki.....


... i nie tracili czasu równiez na myślenie
, bo jak nazwać werdykt: dwa remisy vs dwa wskazania na kadrowicza i główny pokazuje wskazanie na kadrowicza,


tak jest w kazdym sporcie przy remisie, decyduje nazwisko, a przez to doswiadczenie, taki mlody wilk nie obity na wielu arenach po prostu wyslany na zawody za granice moze narobic w .... ze strachu przed ranga owych zawodow, pewny kadrowicz jest lepszy, mlody ma jeszcze czas, skoro byl remis to glowny powinien pokazac na kadrowicza, inaczej by sie zblaznil tak jak pan panie Romku
  • 0

budo_romanowicz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1485 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski PFKK - Gdańsk 2007

... inaczej by sie zblaznil tak jak pan panie Romku


no to jeszcze napisz czym się zbłaźniłem, tym że broniłem postawy młodego dobrego zawodnika, zlituj sie człowieku...
  • 0

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski PFKK - Gdańsk 2007

... inaczej by sie zblaznil tak jak pan panie Romku


no to jeszcze napisz czym się zbłaźniłem, tym że broniłem postawy młodego dobrego zawodnika, zlituj sie człowieku...


naiwnym mysleniem 12-latka, sport to komercja nawet w karate, licza sie wyniki bo one wplywaja na zainteresowania dana dziedzina, dlatego stawia sie na starych, uznanych wyjadaczy przy remisach sedziowskich, ale wybacz nie mam juz dluzej sily lopatologicznie ci tego tlumaczyc
  • 0

budo_romanowicz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1485 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski PFKK - Gdańsk 2007

naiwnym mysleniem 12-latka, sport to komercja nawet w karate, licza sie wyniki bo one wplywaja na zainteresowania dana dziedzina, dlatego stawia sie na starych, uznanych wyjadaczy przy remisach sedziowskich, ale wybacz nie mam juz dluzej sily lopatologicznie ci tego tlumaczyc


... i nie musisz doskonale rozumiem tą sytuację, ale mam prawo miec swoje zdanie i własnie je wyraziłem, "that's all folks"
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024