Skocz do zawartości


Zdjęcie

Staż w Wałbrzychu - Yoji Fujimoto 7 DAN Aikikai


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
123 odpowiedzi w tym temacie

budo_leone re
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 369 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż w Wałbrzychu - Yoji Fujimoto 7 DAN Aikikai
"

Witam !
Dzisiaj już nie będę kpił. Chciałem zadać tą drogą Arturowi pytanie. I nie chodzi o to żeby wkładać kij w mrowisko.
Arturze wyjaśnij mi , jak to się dzieje , że oficjalnie oblałeś w zeszłym roku w Opolu egzamin na shodan, a teraz go masz?
...Andrzej Owsianicki

"

Tak było! Być może odbył się jakiś egzamin eksternistyczny, albo korespondencyjny!? :wink: :lol:
  • 0

budo_germanos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż w Wałbrzychu - Yoji Fujimoto 7 DAN Aikikai
Cześć Leone !
Korespondencyjny listowy czy e-mailowy?
  • 0

budo_leone re
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 369 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż w Wałbrzychu - Yoji Fujimoto 7 DAN Aikikai

Cześć Leone !
Korespondencyjny listowy czy e-mailowy?


Jaki by nie był, coś jes nie tak. Pytałem mojego sensei, potwierdził twoje słowa. Widziałem gościa jak szedł odebrać certyfikat. Zwrócił moją uwagę fakt, że osoba odbierająca certyfikat nie umie poruszać się w shiko. Chłopaki z klubu przypomnieli mi, że to ten gościu, który po0dchodząc przed egzaminem do małżonki Kanetsuki, żeby ta napisała mu nazwisko na rękawie obrócił się do niej tyłem, później się jakoś dziwnie kładł i takie tam różne pozy przybierał. Tego się nie da zapomnieć. Cała sala ryła :wink: :D :)
  • 0

budo_soma
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 596 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż w Wałbrzychu - Yoji Fujimoto 7 DAN Aikikai
A dopuszczacie taką możliwość ,że dla Niego była to też niespodzianka? Pytanie to należy zadać Piotrkowi lub Robertowi .
  • 0

budo_leone re
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 369 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż w Wałbrzychu - Yoji Fujimoto 7 DAN Aikikai

... Niech mi tu zarząd PSA odpowie, co to za nowe numery..?
Andrzej Owsianicki


Nie doczekasz się germanos :D Wierchuszka z PSA tu chyba nie zagląda!?
Musisz pytać innych instruktorów, co otym myślą i jak macie jakieś spotkania instruktorskie, to sprawę tą i inne napewno wyjaśnicie.
  • 0

budo_soma
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 596 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż w Wałbrzychu - Yoji Fujimoto 7 DAN Aikikai

... Niech mi tu zarząd PSA odpowie, co to za nowe numery..?
Andrzej Owsianicki


Nie doczekasz się germanos :D Wierchuszka z PSA tu chyba nie zagląda!?
Musisz pytać innych instruktorów, co otym myślą i jak macie jakieś spotkania instruktorskie, to sprawę tą i inne napewno wyjaśnicie.

Ciekawa sytuacja, bo przed stażem Artur szykował się do zdawania egzaminu a nie po odbiór certyfikatu. Piotrek zrobił Arturowi bardzo złą rzecz .
  • 0

budo_germanos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż w Wałbrzychu - Yoji Fujimoto 7 DAN Aikikai
Szanowny Panie Bogdanie !
Odpowiem słowami z " Sexmisji " : Oj burdel mają w tym Archeo...
Pozdrawiam O
  • 0

budo_soma
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 596 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż w Wałbrzychu - Yoji Fujimoto 7 DAN Aikikai

Szanowny Panie Bogdanie !
Odpowiem słowami z " Sexmisji " : Oj burdel mają w tym Archeo...
Pozdrawiam O

Jeśli trzymamy się " Seksmisji" to może jakieś hasło trzeba użyć . :lol:
Niestety , podejrzewam , że to nie " burdel mają w tym Archeo.." ale celowe działanie . Tylko mnie zastanawia po co ? Tak się nie postępuje ze swoim uczniem.
  • 0

budo_leone re
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 369 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż w Wałbrzychu - Yoji Fujimoto 7 DAN Aikikai

...Tak się nie postępuje ze swoim uczniem.

Chyba soma wiesz coś więcej :wink: :)
  • 0

budo_leone re
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 369 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż w Wałbrzychu - Yoji Fujimoto 7 DAN Aikikai

... Niech mi tu zarząd PSA odpowie, co to za nowe numery..?
Andrzej Owsianicki


Nie doczekasz się germanos :D Wierchuszka z PSA tu chyba nie zagląda!?
Musisz pytać innych instruktorów, co otym myślą i jak macie jakieś spotkania instruktorskie, to sprawę tą i inne napewno wyjaśnicie.

Ciekawa sytuacja, bo przed stażem Artur szykował się do zdawania egzaminu a nie po odbiór certyfikatu. Piotrek zrobił Arturowi bardzo złą rzecz .

A może Panowie nadinterpretujecie pewne fakty, bądź prowadzicie nieuzasadnione spekulacje!?
  • 0

budo_germanos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż w Wałbrzychu - Yoji Fujimoto 7 DAN Aikikai
No cóż Panowie, przyznam że znam prawdę, ale nie mogę mówić. Jestem tylko postronną osobą ,niech mówią wywołani do tablicy.
  • 0

budo_germanos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż w Wałbrzychu - Yoji Fujimoto 7 DAN Aikikai
Powiem jeszcze jedno i do jutra.
Naprawdę wszystko przez burdel w Archeo !
  • 0

budo_soma
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 596 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż w Wałbrzychu - Yoji Fujimoto 7 DAN Aikikai

No cóż Panowie, przyznam że znam prawdę, ale nie mogę mówić. Jestem tylko postronną osobą ,niech mówią wywołani do tablicy.

Jeśli znasz prawdę to powinieneś napisać , jak to było , gdyż Artur jest postawiony w bardzo złym świetle . Jeśli On będzie się tłumaczył , może nie być wiarygodny , tym bardziej , ze pytanie dotyczące egzaminu Ty postawiłeś .
  • 0

budo_leone re
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 369 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż w Wałbrzychu - Yoji Fujimoto 7 DAN Aikikai

No cóż Panowie, przyznam że znam prawdę, ale nie mogę mówić. Jestem tylko postronną osobą ,niech mówią wywołani do tablicy.

Jeśli znasz prawdę to powinieneś napisać , jak to było , gdyż Artur jest postawiony w bardzo złym świetle . Jeśli On będzie się tłumaczył , może nie być wiarygodny , tym bardziej , ze pytanie dotyczące egzaminu Ty postawiłeś .

Może się okaże, że ów Artur też zna prawdę :wink:
  • 0

budo_darkbudda
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż w Wałbrzychu - Yoji Fujimoto 7 DAN Aikikai
Leone Re
Chłopaki z klubu się mylą ,ten gościu ktory wzbudził tyle radości na sali (30 lecie Opole) to ja byłem ,nieprzypisuj moich wad innym proszę.(za co przepraszam wszystkich)
Cytując sexmisje powiem "a bo mnie zmyliła" - turn left back,right back - ,(szedłem pierwszy na ogień) więc się kręciłem jak prosię na ogniu,a miny mam glupie taka uroda (mojej żonie się podobam), ale o jeny niekładłem się nie przy wife Kanetsuka ;)
A decyzje kto zdał podejmował Kanetsuka sensei a nie zarząd.
Na stażu z Fujimoto sensei niebyłem szkoda ,ale chodziło o KONTAKT uke tori myślę,Szczepan wie o co chodzi ,Chiba sensei kładzie na to nacisk nieprawda ??
Artur i inni wiedzą jak niecodzienny był egzamin w Opolu.
Jeeesu skąd tu tyle jaduuu na forum.
  • 0

budo_leone re
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 369 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż w Wałbrzychu - Yoji Fujimoto 7 DAN Aikikai

Leone Re
Chłopaki z klubu się mylą ,ten gościu ktory wzbudził tyle radości na sali (30 lecie Opole) to ja byłem...

Ładnie powiedziane i z dużą dozą samokrytyki... :wink: Drogi Darkbudda, Ty być może byłeś pierwszym kręcącym się ze zdających. I tej palmy pierwszeństwa nikt Ci nie odbiera. :wink: Muszę powiedzieć, że chłopaki nie tylko nie płaczą ale i się nie mylą :wink: :lol:
  • 0

budo_germanos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż w Wałbrzychu - Yoji Fujimoto 7 DAN Aikikai
Oczywiście , że sie nie mylą!
A tak nawiasem , Panie Bogdanie, to nie ja wywołałem temat , tylko Artur swoim gadaniem.
Jest sprawą jasną , że nie widziałem dokumentów z Hombu, może źle się wyraziłem o tej prawdzie, krążą plotki , że to wszystko " przez burdel w Archeo", że niech mi wolno użyć przenośni. Pewne jest , że on oblał w zeszłym roku.
Uważam , że jako zwykli ćwiczący mamy do cholery prawo wiedzieć ,gdzie i jak nasi instruktorzy zdobywają stopnie dan . To już nie są ich sprawy prywatne. Szczególnie jeśli tak autorytatywnie krytykują innych i wypowiadają się w sprawach techniki.
Jutro będą oni mieli drugie i następne dany i będą egzaminować , chyba wszystkim zależy żeby naszymi reprezentantami były osoby kompetentne, a nie dyletanci przez pomyłkę.
Pozdrawiam !
  • 0

budo_leone re
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 369 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż w Wałbrzychu - Yoji Fujimoto 7 DAN Aikikai

... Szczególnie jeśli tak autorytatywnie krytykują innych i wypowiadają się w sprawach techniki.


U nas każdy może coś powiedzieć, szczególnie w sekcjach aikido :wink: , bo to zgodne z zasadą: "PAN NA ZAGRODZIE RÓWNY WOJEWODZIE". :wink: :lol:
  • 0

budo_leone re
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 369 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż w Wałbrzychu - Yoji Fujimoto 7 DAN Aikikai

...Jutro będą oni mieli drugie i następne dany i będą egzaminować , chyba wszystkim zależy, żeby naszymi reprezentantami były osoby kompetentne, a nie dyletanci przez pomyłkę.
Pozdrawiam !


Tak już jest,że w niektórych dyscyplinach sportów walki zrobiła się "fabryka danów". Jak się na to patrzy z boku, to wydaje się, że osoby dopuszczające robią na akort .:wink: Ktoś mi kiedyś powiedział, że to może rywalizacja między PFA i PSA, kto będzie mocniejscy na rynku. Czyich ludzi będzie więcej... :idea:
  • 0

budo_soma
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 596 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż w Wałbrzychu - Yoji Fujimoto 7 DAN Aikikai

Oczywiście , że sie nie mylą!
A tak nawiasem , Panie Bogdanie, to nie ja wywołałem temat , tylko Artur swoim gadaniem.
Jest sprawą jasną , że nie widziałem dokumentów z Hombu, może źle się wyraziłem o tej prawdzie, krążą plotki , że to wszystko " przez burdel w Archeo", że niech mi wolno użyć przenośni. Pewne jest , że on oblał w zeszłym roku.
Uważam , że jako zwykli ćwiczący mamy do cholery prawo wiedzieć ,gdzie i jak nasi instruktorzy zdobywają stopnie dan . To już nie są ich sprawy prywatne. Szczególnie jeśli tak autorytatywnie krytykują innych i wypowiadają się w sprawach techniki.
Jutro będą oni mieli drugie i następne dany i będą egzaminować , chyba wszystkim zależy żeby naszymi reprezentantami były osoby kompetentne, a nie dyletanci przez pomyłkę.
Pozdrawiam !

Panie Andrzeju, Nikt nie zaprzecza , że w zeszłym roku egzamin został oblany i dlatego , w interesie samego Artura jest wyjaśnic tą dziwną sytuację. Przed stażem , Artur szykował się do zdawania egzaminu a nie do odbioru certyfikatu. Ponieważ czasami odwiedzam Jego sekcję w Dębnie, On sam mi to mówił i do tego martwił się swoim kolanem , czy wytrzyma trudy egzaminu . Dlatego uważam ,że On nie wiedział , że na stażu odbieże certyfikat.
Z tego powodu , napisałem , ze pytanie dotyczące tej sytuacji , należy postawić Piotrowi lub Robertowi . Przecież ,nawet po oblanym egzaminie w Opolu , Artur otrzymał pieniądze z powrotem . Niewyczytanie po egzaminie oraz zwrot opłaty egzaminacyjnej świadczy o oblanym egzaminie. Z tym się zgadzamy i dlatego zaistniałą sytuację należy wyjaśnić .
Ponieważ Pan napisał , że zna prawdę , uważam , że powinien Pan Ją napisać.
Zgadzam się z Panem , że nalezy znać kompetetencje naszych reprezentantów i dlatego uważam że jeśli Pan zna prawdę to powinien Pan ją napisać. Ponieważ pytanie zostało postawione na publicznym forum , dalszy ciąg musi się też tak odbywać. Najlepszym wyjściem byłoby , gdyby Piotr lub Robert napisali dlaczego tak sie stało , ale nie wiem czy jest to możliwe. I nie chodzi mi tu tylko o ciekawość . Sam Pan musi przyznać , że Artur jest postawiony w bardzo złym świetle . Ale czy uważa Pan , że Artur zadzwonił do sensei Kanetsuka i powiedział ,że w Jego opinii ( mam na myśli opinię Artura) to egzamin jest zdany . Z tego co wiem, to nie Artur ma taki wpływ na sensei K. . Ja wiem , ze Artur szykował się do zdawania egzaminu a nie do odebrania certyfikatu .
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024