Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytania do was :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytania do was :)

rozumiem, że nie ma recepty na to aby być dużym i zwinym? Trzeba experymentować na własnym ciele? A co z gośćmi z Wrestlingu? Oni są wielcy i też robią różne wygibasy. Muszą mieć jakieś specjalne treningi, kiedyś o tym słyszałem ale może ma ktoś dokładniejsze info o ich metodach treningowych?


Taa specjalny trening. Najpierw koksy potem rozciaganie ;)

A sposób jest taki by ćwicząc nie zaniedbać rozciągania i treningów techniki. Po każdym ćwiczeniu rozciągaj ćwiczoną partie ciała, po treningu rozciągaj się dla ostudzenia. Biegaj, ćwicz technikę i będzie ok.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytania do was :)
Gubrin - kiedys byla dyskusja na forum na temat rozciągania po silowni. Jeden koles powolujac sie na ksiazki utrzymywal ze to nie wskazane wiec nie stawialbym za pewnik ze nalezy sie rozciagac po kazdym cwiczeniu.
Aby być dużym i silnym trzeba stosowac dobrą suplementację i pamietać by nie robić treningów gibkościowych w dzien treningu na siłowni. No i pamietać ze miesnie rosna kiedy odpoczywaja

Mate , moglbys czasem pohamowac sie od przeklenstw :)

Ogol pizde to sie pohamuje :) :wink:
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytania do was :)
Mate litości :(
Lubię cię ale mógłbyś trochę przyhamować.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytania do was :)
Dobra sory
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytania do was :)

wiec nie stawialbym za pewnik ze nalezy sie rozciagac po kazdym cwiczeniu.


Mowa oczywiscie o delikatnym rozciagnieciu cwiczonych miesni. Ot robiac brzuch na koniec zrobic mostek itp.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_malytgb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytania do was :)
nabierz masy,pocwicz na silowni a potem zabierz sie za kicka ;) moj kumpel taki przebieg kariery wybrał teraz na ulicy niema kogoś który by mu podskoczyl pozdro
  • 0

budo_learner
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytania do was :)
Znalazłem pare stron na ten temat szkoda ze sa opisywane nie zawsze w sposob przyjazny do praktykowania bo i tak nie wiesz OCB jezeli ktos zaczyna przygode z rozciaganie tak jak JA :/

O to linki : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Przydało by sie to jakos lepiej objasnic :)
Zastanawiam sie jakie cwiczenia na rozsciaganie stosowac najlepiej przed treningiem i po treningu

Jak wiadomo jezeli sie dobrze wszystko zorganizuje i systematycznie sie bedzie to stosowac jest sie wstanie dosc do pewnego poziomu szybciej a potem znowu probowac nowych metod wydaje mi sie ze dobra organizacja zajec to duzy klucz do sukcesu
A tymbardziej ze podczas stosowania najlepszych dla CIEBIE metod do rozwoju fizycznego jest
systematyczne badanie :) tego co ma sie robic :)

Czy ktos z was ma juz jakies swoje plany na trening silowy np we wtorek klatak bices itp....
macie jakies dobre plany z ktorych warto skorzystac :) bo ja jestem na etapie tworzenia takiego planu i chcem sobie ulozyc taki plan ktory mi pomoze sie rozwijac w dobrym tepie :) Pozdrawiam

aha no i jest tyle rodzajow rozciagania ze w sumie jak dla mnie jest ciezko to jak narazie ogarnac macie jakies pomysły :)

Pozdrawiam Maciej Niewiński
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytania do was :)

http://www.univ.szczecin.pl/~maciejs/rozciaganie/rozciaganie.html#1

Przydało by sie to jakos lepiej objasnic :)
Zastanawiam sie jakie cwiczenia na rozsciaganie stosowac najlepiej przed treningiem i po treningu

mam pytanie. po co wklejasz link, na ktorym jest odpowiedz dokladnie na pytanie ktore zadajesz pod linkiem? :?

# dynamicznie na początku treningu, zaraz po solidnej rozgrzewce (trwającej przynajmniej 10-15 minut, zalecane!),
# statycznie na koniec treningu siłowego / sportu walki - w celu schłodzenia (musisz zadbać o dogrzanie mięśni i ścięgien, dla zaawansowanych)


na tej stronie masz zreszta wszystko czego poczatkujacy moze potrzebowac, wiec idz i czytaj.
  • 0

budo_learner
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytania do was :)
Chcialem sie podzielic roche dopiero to znalazlem i nie wiedzialem ze nie moge tego zamieszczac wiec sory pozdr Maciej N
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024