Skocz do zawartości


Zdjęcie

ochraniacze kolan


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_ssj7
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jedenasty rozdział

Napisano Ponad rok temu

ochraniacze kolan
jakie najlepsze? gumowe, czy twarde, plastiki takie jakich używają goście śmigający na rolkach/deskach? Muszę zakupić takie ochraniacze które najlepiej sprawdzą się przy sparingach w parterze z kolegą na przerwie. Podłoga twarda a kolana ma się jedne na całe życie :X Jakie polecacie zabezpieczenie?
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ochraniacze kolan
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ze strony forumowicza Jodana. Warto przeczytać. A sparringi parterowe bez maty to bardzo zły pomysł, żeby nie powiedzieć głupi. Aha, łokcie, kostki u nóg, barki i głowa też mogą znacznie ucierpieć.
  • 0

budo_ssj7
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jedenasty rozdział

Napisano Ponad rok temu

Re: ochraniacze kolan

A sparringi parterowe bez maty to bardzo zły pomysł, żeby nie powiedzieć głupi. Aha, łokcie, kostki u nóg, barki i głowa też mogą znacznie ucierpieć.


eee, to sobie chyba daruję te ,,sparingi" :( . Obejrzałem sobie instrktażówki Basa Ruttena i się nakręciłem z lekka :) . No ale będę musiał zadowolić się doskonaleniem techniki w bezpiecznych warunkach ale na nieoporującym przeciwniku - swetrze :?
  • 0

budo_dexter555
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ochraniacze kolan
ssj7 ty jestes chory psychicznie czy tylko udajesz, jak czytam te twoje wypociny to az mi sie zal Ciebie robi, masz 19 lat a zachowujesz sie jak 5 latek, jestes jakis opozniony w rozwoju czy co?
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: ochraniacze kolan

No ale będę musiał zadowolić się doskonaleniem techniki w bezpiecznych warunkach ale na nieoporującym przeciwniku - swetrze


Czy ja zrozumiałem dobrze? 8O 8O
Będziesz ze swetrem sparował?

Od dzisiaj jesteś moim bożkiem :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_ssj7
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jedenasty rozdział

Napisano Ponad rok temu

Re: ochraniacze kolan

Czy ja zrozumiałem dobrze? 8O 8O
Będziesz ze swetrem sparował?


a co mam kurna robić? Na matce trenować jak nie mam z kim? Albo zamulać się oglądając programy kulinarne? A Ty dexter nie byłbyś taki sprytny jakbyś nie miał wyboru, tak jak ja. Jak nie ma innej opcji - jest sweter. Co w tym nienormalnego? Dźwignie trenuję, to żaden sparing. To taka walka z cieniem, tyle że w parterze. ,,Wyszłem" z siebie przez Was. Zadowoleni? :evil: Skończmy OT.
  • 0

budo_who85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: ochraniacze kolan
Po pierwsze jak byś się chwilę zastanowił, to sparing z twardymi ochraniaczami nie zakończył by się zbyt dobrze dla przeciwnika.
Po drugie, sparing na przerwie w szkole, ty chyba żeś normalnie na łeb upadł, jeszcze pewnie z kumplem, który sztuki walki oglądał w filmach z Jackie Chan'em. Tak to ja bym od razu karetkę wzywał dla jednego a policję dla drugiego.
Nie wszystko co się zobaczy w jakimś filmiku trzeba od razu wypróbować, a przynajmniej nie na przerwie w szkole.
  • 0

budo_paweł_gdańsk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kickboxing "DUET" Gdańsk
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: ochraniacze kolan
ssj7 widuje twoje posty od czasu do czasu na tym forum i się zastanawiam, czy ty inwalidą jakimś nie jesteś, czy co, masz problemy poziomu przedszkolaka, a to mama nie pozwala ci trenować, a to sparingi na przerwie hmm, piszesz, ze tylko treningi sprawiają ci radość, a trenujesz chyba tylko na drążku ;)
masz 19 lat, może bardziej potrzebny ci psycholog, albo uwolnienie od mamusi :)
  • 0

budo_ssj7
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jedenasty rozdział

Napisano Ponad rok temu

Re: ochraniacze kolan

Po pierwsze jak byś się chwilę zastanowił, to sparing z twardymi ochraniaczami nie zakończył by się zbyt dobrze dla przeciwnika.


o tym rzeczywiście nie pomyślałem :? . Ale z resztą nie było problemu. Kolega też oglądał Ruttena ale nic nie ćwiczy i jest o wiele słabszy ode mnie (krzywdy mi nie zrobi, sam miał zakwasy jak założył mi gilotynę i trzymał kilkanaście sekund), a ja kieruję się zasadą: ,,nie rób drugiemu co tobie nie miłe". Ale już z tym skończyliśmy, bo podłoga za twarda. No i się z nas brechtali w szkole, że się obmacujemy :evil: Więc już mi ochraniacze niepotrzebne, dzięki za rady i ,,konstruktywną krytykę."
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: ochraniacze kolan
To może sparingi bokserskie na przerwie, w rękawicach zimowych dla odmiany?
Nie będą się koledzy śmiać, że się obmacujecie.
  • 0

budo_dexter555
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ochraniacze kolan
ssj dla mnie jestes trolem, nie wierze ze tacy ludzie istnieja..., ty masz cos z glowa naprawde:O
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: ochraniacze kolan
Echh zamykam temat. Jak ktoś ma coś do kolegi to na priva do niego pisać a nie zaśmiecać forum.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024