Skocz do zawartości


Zdjęcie

gratulacje synku!!!!!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_przemekxxx
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

gratulacje synku!!!!!!!!
:D w zasadzie chciałem jedynie pochwalić się tym iż mój synal zdał na żółty pas ...jestem z niego chole...dumny Oby trnował dalej ..jest ambitnym ośmio -latkiem , martwi mnie jedynie fakt , żę nazbyt mocno pragnie sukcesów i to one go nakręcają...
  • 0

budo_hov
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: gratulacje synku!!!!!!!!
grubo.
  • 0

budo_ulrich
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gratulacje synku!!!!!!!!
Pozdrów go ode mnie :roll:
  • 0

budo_dime
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gratulacje synku!!!!!!!!
czy synek udziela się na forum?
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: gratulacje synku!!!!!!!!
A nawet jeśli nie, to po cholerę taki temat? Pogratuluj mu, przytul go, powiedz mu, że jesteś z niego dumny niezależnie od tego, czy wygra czy przegra, i na tym koniec. Nikogo tutaj nie interesują rodzinne wyznania.
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gratulacje synku!!!!!!!!
ps. nie wiem czy zolty pas w dżudzie to duzo czy malo ale rozumiem dume ojca :) , a jezeli sprawisz, zeby nie zalamywal sie porazka, lecz wyciagal z niej wnioski to bedzie git :)

ps. moze faktycznie lepiej bylo w knajpie to umiescic bo tam raczej zaden straznik teksasu nie powinien sie przyczepic.

ps.2. dobrze, ze jak sie chwialilem narodzinami syna, to nikogo z powyzszych na forum jeszcze nie bylo, bo pewnie tez bym uslyszal pytanie, czy syn sie udziela na forum, albo zebym poszedl objac zone.... :?
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: gratulacje synku!!!!!!!!

ps.2. dobrze, ze jak sie chwialilem narodzinami syna, to nikogo z powyzszych na forum jeszcze nie bylo, bo pewnie tez bym uslyszal pytanie, czy syn sie udziela na forum, albo zebym poszedl objac zone.... :?

Domyślam się, że powód do dumy i radości ogromny, ale - bez żadnej złośliwości - nikogo tutaj to nie interesuje, ani też potomkowi w niczym nie pomoże. Z nim powinien autor świętować, nie z nami. Nie od tego jest to forum. Knajpa w sumie też nie, ale jak już gdzieś, to własnie tam - przynajmniej nikt nie przyczepi się do bezzasadności oraz próżności takiego pisania.
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gratulacje synku!!!!!!!!
w sumie mozna by zaczac rozmowe od czego jest w takim razie forum, ale chyba nie ma sensu.
faktycznie z tych, ktorych cos obchodzilo (np. osobiste sukcesy innych forumowiczow) to na budo juz zostalo niewielu, a i tak zostaja zazwyczaj zakrzyczani przez nowych userow, ktorzy i tak wszystko wiedza najlepiej....

pozdr,
jakub
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gratulacje synku!!!!!!!!
Ojjj Shabu wygadujesz głupoty . Masz chandre to ponapierdalaj w worek albo idz na pake a nie psuj nam humorów . Wole takie tematy niż kolejny o polityce :roll:

Dla syna oczywiście gratulacje :-) powinnienes sie cieszyc ze w wieku 8 lat taki ambitny napewno zaprocentuje mu to w przyszłości ...
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: gratulacje synku!!!!!!!!
Oczywiście lepiej zaatakować moją osobę (o której nie wiecie nic), niż chwilę pomyśleć i ustosunkować się merytorycznie do wytoczonych argumentów.

Z ręką na sercu: obchodzi was osobiście ten żółty pas? Czy piszecie "gratulacje" bądź inny wariant i zapominacie o całej sprawie, drugi raz o tym nie myśląc, bo ani was to ziębi, ani grzeje? Gdybym ja napisał (w Knajpie), że dzisiaj pomyślnie zarejestrowałem sobie dokładnie taki plan zajęć na przyszły semestr, jaki chciałem, przejęlibyście się w jakikolwiek sposób? Pewnie nawet nie napisalibyście "gratulacje," a sytuacja jest dokładnie tego samego kalibru. Ot, puste pochlebstwa, zaspokajające czyjąś potrzebę bycia próżnym, którą wyraziłbym chwaląc się zupełnie dla was nieistotnym osiągnięciem. Bezsens.

Powtarzam: nie mówię tego w złości, nie mam żadnej chandry, wyrażam swoją opinię. Nie wątpię, że ojciec jest niezwykle dumny. Powinien to wyraźnie przekazać synowi, powinni razem się cieszyć - nie wątpię, że tak również jest. Tylko po cholerę takie coś tutaj wrzucać, a potem czekać na lakoniczne, anonimowe i w gruncie rzeczy bezwartościowe gratulacje?
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gratulacje synku!!!!!!!!
nie, nie obchodzi mnie zolty pas. obchodzi mnie to, ze ktos sie dzieli na forum pewna, osobista informacja. widocznie jest to dla niego wazne i ma taka potrzebe.

w podobny sposob moze sie zastanowic czy wszyscy "stawiajacy swieczki" ubolewaja nad smiercia anny nicole smith albo junkersa (to tylko przyklad, stosunek do wymienionych osob mam ambiwalentny)

widzisz od tego jest forum, zeby jedni mogli sie odniesc do tematu zdobycia stopnia przez syna jednego z forumowiczow, a inni do informacji, ze rocco bedzie cos tam robil z elvisem i tupackiem.

w taki sposob jak prezentujesz mozna sie przyczepic do kazdego tematu. ktos napisze, ze przebiegl 100m ponizej 10 sekund albo ze wygral jakies zawody - no i fajnie to jego sprawa wiec niech sie cieszy w "domowych pieleszach" (w cudzyslowiu bo jak [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] pielesze zawsze sa domowe), po co ktos pokazuje mi jaki ma ekran skoro ja mam swoj, itd. itp. przyczepic mozna sie do wszystkiego, wystarczy tylko chciec (zgodnie z zasada: nie ma niewinnych ludzi - sa tylko zle przesluchani).

juz raczej nie bede sie produkowal w tym temacie bo i tak ani ja Ciebie nie przekonam, ani Ty mnie, wiec ta dyskuja bedzie jalowa i bedzie tylko przypominala mi, ze mialem sie juz na Budo nie udzielac za bardzo, a znowu sie zlamalem (ciezko sie odzwyczaic po tylu latach niestety).

pozdr,
jakub
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: gratulacje synku!!!!!!!!

nie, nie obchodzi mnie zolty pas. obchodzi mnie to, ze ktos sie dzieli na forum pewna, osobista informacja. widocznie jest to dla niego wazne i ma taka potrzebe.

Niewątpliwie. Oczywiście duma i euforia odgrywają tutaj ważną rolę, a ja nie chcę twórcy tematu demonizować. Jednak temat taki rację bytu ma tylko jedną: targowisko próżności.

w podobny sposob moze sie zastanowic czy wszyscy "stawiajacy swieczki" ubolewaja nad smiercia anny nicole smith albo junkersa (to tylko przyklad, stosunek do wymienionych osob mam ambiwalentny)

Oczywiście, że nie. Dlatego też nie stawiam świeczek w podobnych tematach. Postawiłem jedną w temacie odnośnie Dżemu, bo ich muzyka jest mi bliska i żałuję, że nie mogło jej być więcej. Gdybym jednak zakładał tamten temat, na pewno nie byłaby to galeria świeczek, a dyskusja na temat jakiegoś aspektu działalności i muzyki Dżemu.

widzisz od tego jest forum, zeby jedni mogli sie odniesc do tematu zdobycia stopnia przez syna jednego z forumowiczow, a inni do informacji, ze rocco bedzie cos tam robil z elvisem i tupackiem.

Gratuluję pamięci. ;)

w taki sposob jak prezentujesz mozna sie przyczepic do kazdego tematu. ktos napisze, ze przebiegl 100m ponizej 10 sekund albo ze wygral jakies zawody - no i fajnie to jego sprawa wiec niech sie cieszy w "domowych pieleszach" (w cudzyslowiu bo jak [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] pielesze zawsze sa domowe), po co ktos pokazuje mi jaki ma ekran skoro ja mam swoj, itd. itp. przyczepic mozna sie do wszystkiego, wystarczy tylko chciec (zgodnie z zasada: nie ma niewinnych ludzi - sa tylko zle przesluchani).

To też uważam za próżność, ale jeszcze jako tako zrozumiałą. Przebiegnięcie 100m poniżej 10 sekund jest obiektywnie wielkim osiągnięciem. Podzielenie się fajną tapetą może dać komuś innemu frajdę - i to jest dobre, gdyż jest robione niejako na wyrost. A nuż ktoś się uśmiechnie. Natomiast produkowanie takiego tematu, jak ten tutaj, choć jest wyrazem - powtarzam - słusznej i zrozumiałej dumy, prowokuje jedynie nic nie wnoszące i w sumie puste poklaskiwanie (czy świeczki, czy zachwyty nad czyjąś dziewczyną, czy inne podobne odruchy stadne).

juz raczej nie bede sie produkowal w tym temacie bo i tak ani ja Ciebie nie przekonam, ani Ty mnie, wiec ta dyskuja bedzie jalowa i bedzie tylko przypominala mi, ze mialem sie juz na Budo nie udzielac za bardzo, a znowu sie zlamalem (ciezko sie odzwyczaic po tylu latach niestety).

Nie dramatyzuj. Co mieliśmy do powiedzenia - powiedzieliśmy. Przekonywać i prowadzić dysputy to możemy przy piwie, drinku czy nawet szachach. W każdym razie osobiście. Tutaj pozostaje mieć nadzieję, że ktoś nasze wypociny przeczyta i wyciągnie słuszne dla siebie wnioski. Tyle.
  • 0

budo_dime
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gratulacje synku!!!!!!!!
forum to jest w ogóle bardzo ciekawa sprawa. zawsze, ale to zawsze w temacie pojawiają się dwa fronty o zgoła przeciwnych zdaniach na coś - niezależnie o czym jest temat. a jak nie da się mieć innego zdania, to się zaczyna spór o temacie. albo o braku tematu, jego sensie, o tym kto napisał temat, czy jest on potrzebny etc. po chwili ludzie zaczynają się cytować, pojawiają się piramidki z cytatów oraz posty tak długie, że nie chce się czytać. mnie to fascynuje. chce wam się w ogóle? nie macie co robić w domu?

błagam, nie cytujcie mnie, ani nie polemizujcie (ciekawe czy ktoś to zacytuje).
albo jak chcecie.
pozdr.
  • 0

budo_jodan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zależy od punktu odniesienia

Napisano Ponad rok temu

Re: gratulacje synku!!!!!!!!
sie czepiacie. zawsze miło poczytać, że po drugiej stronie łącza też siedzi człowiek z takimi samymi radościami i kłopotami jak np ja. a sport ma nas łączyć, integrować, więc takie rodzinne okazje zawsze są miłymi wydarzeniami.
nie ma co dramatyzować. Shabushabu, zanadto pryncypialny jesteś. trochę luzu. temat nikomu miejsca nie zajmie, nikomu przez to nie ubędzie.
znam Langusa i bardzo wierzę, że ma takie same zdanie w tej sprawie, jak ja.

przemekxxx , gratuluję!
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: gratulacje synku!!!!!!!!

Shabushabu, zanadto pryncypialny jesteś. trochę luzu. temat nikomu miejsca nie zajmie, nikomu przez to nie ubędzie.
znam Langusa i bardzo wierzę, że ma takie same zdanie w tej sprawie, jak ja.

Właściwie nie wiem, czemu się tłumaczę (pewnie dlatego, że nie mam co robić ;) ), ale: owszem, bywam pryncypialny. Czasami trzeba. Mimo to nadal jedynie wyrażam swoje zdanie, nic ponadto nie sugerując. Kiedy pisałem, że ktoś wyciągnie odpowiednie wnioski, nie miałem na myśli Ciebie ani Langusa, a zwykłych czytelników forum. Że ktoś przeczyta, pomyśli "on ma rację," i następnym razem nie postawi machinalnie świeczki czy czego tam jeszcze. Więcej nie można się spodziewać po forum, gdzie niemal każdy jest anonimowy i święcie przekonany co do swoich racji, w tej liczbie ja. O to mi chodziło w końcówce poprzedniego mojego posta. Ot, co.
  • 0

budo_jodan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zależy od punktu odniesienia

Napisano Ponad rok temu

Re: gratulacje synku!!!!!!!!
wiesz, forum jest po to, żeby rozmawiać. to prościutka prawda, ale gdy zostałem moderatorem sporo czasu zajeło mi jej zrozumienie. zaś o Langusie napisałem w kontekscie czyjejś wypowiedzi, że "jakis straznik teksasu może sie przyczepić". otóż uważam, że ten akurat się nie przyczepi. :-)
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: gratulacje synku!!!!!!!!

wiesz, forum jest po to, żeby rozmawiać.

Tylko, że zbyt często zamienia się w głoszenie opinii ex cathedra, co widać chociażby po moich postach w tym temacie. Taka jego specyfika: tendencja do prężenia klat jest wielokrotnie spotęgowana. Cóż, może kiedyś się nauczę tu rozmawiać, póki co rezerwuję to słowo na nazwanie wspólnej dyskusji przy piwie, kartach, szachach, drinkach, kręglach czy choćby po treningu, która jest wszak łatwiejsza, przyjemniejsza i bardziej produktywna. :)

Autora tematu przepaszam za zrobienie zadymy. Nie przejmuj się i ciesz się razem z synem, wspieraj go i dopinguj. A to, czy sfiskuje na punkcie sukcesów, czy nie, leży w tej chwili w Twoich rękach. Do dzieła!
  • 0

budo_xdagmarax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: gratulacje synku!!!!!!!!
A Ja gratuluję bardzo ci i masz z czego być dumny :D miło, że sie podzieliłeś z nami tą informacją oraz życzę dalszych sukcesów i owocnych treningów.
  • 0

budo_przemekxxx
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gratulacje synku!!!!!!!!
odniosę się do swojej wypowiedzi tylko i wyłącznie po to by przyklepac niepotrzebne waśnie ,które sprowokowałem...wierzcie lub nie w moim otoczeniu w zasadzie nikt nie interesuje się judo , co więcej z ubolewaniem obserwuje dzieci kolegów co raz zmieniające szkła okularów na mocniejsze niszczone komputerami gdzie sport w ich życiu to głównie tekken 3 .Tak więc pomyślałem ,iż forum to najlepsze miejsce by podzielić się z wami tym na czym się znacie a ja z czego jestem dumny...nie znam się na forach i ważnych dysputach tu się toczących ...a co do próżności - masz rację każde gratulacje od osób które na judo się znają miło łechcą moje ojcowskie istnienie...sory raz jeszcze..
  • 0

budo_langus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sanok
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: gratulacje synku!!!!!!!!
Hejo!

Przemekxxx gratuluję!
Im więcej judo-tatków tym lepiej.

Podobny temat nie pierwszy raz jest zakładany. Dużo wcześniej zakładane były podobne gdzie inni ojcowie "informowali" o wyczynach "dum swoich ledźwi" (:
Jedni się chwalą kolorem swojego paska - inni się chwalą kolorem paska swojego szkraba.
Ot co.

Pozdrowionka
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024