Skocz do zawartości


Zdjęcie

gratulacje synku!!!!!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_hov
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: gratulacje synku!!!!!!!!
z tym ze jest roznica miedzy tym jak ojciec sie chwali ze jego dziecko stanelo na podium a chwaleniem sie ze syn uzyskal promocje na zolty pas
  • 0

budo_langus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sanok
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: gratulacje synku!!!!!!!!
Hejo!

Przyjdzie i czas na podium (:

Pozdrowionka
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: gratulacje synku!!!!!!!!
Tez szczerze gratuluje! Sam mam zamiar zapisac moje dzieci na sztuki walki i napewno bede sie chwalil ich ewentualnymi sukcesami :) Kto nie ma dzieci ten nie zrozumie tej dumy ojca!
Forum jest po to by dzielic sie z innymi tym co dla nas wazne.
ShabuShabu ty jestes jeszcze krotko na forum, ale niektorzy spedzily tu wiele lat i nie znaja sie tylko wirtualnie, wiele osob nie jest tu anonimowych (tez znam tu kilkadziesiat osob osobiscie)...
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gratulacje synku!!!!!!!!
no wlasnie o tym tez pisalem charly. wiekszosc osob, ktorym sie wydaje, ze forum powinno byc zgodne z ich wymaganiami, jest na forum okolo roku i nie ma pojecia jak bylo na nim wczesniej. i takie wlasnie postawy miedzy innymi powoduja, ze czesc "starych forumowiczow" po prostu odpuszcza sobie budo - i nie, nie dramatuzuje, stwierdzam fakt.
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: gratulacje synku!!!!!!!!

ShabuShabu ty jestes jeszcze krotko na forum, ale niektorzy spedzily tu wiele lat i nie znaja sie tylko wirtualnie, wiele osob nie jest tu anonimowych (tez znam tu kilkadziesiat osob osobiscie)...

Oczywiście. Z tym, że autor tematu do nich nie należy, jak mniemam.

no wlasnie o tym tez pisalem charly. wiekszosc osob, ktorym sie wydaje, ze forum powinno byc zgodne z ich wymaganiami, jest na forum okolo roku i nie ma pojecia jak bylo na nim wczesniej. i takie wlasnie postawy miedzy innymi powoduja, ze czesc "starych forumowiczow" po prostu odpuszcza sobie budo - i nie, nie dramatuzuje, stwierdzam fakt.

Sporo mniej niż rok w moim przypadku, bo również miałem potężną dawkę niechęci do wszelkich elektronicznych form komunikacji i nie chciałem się rejestrować. Forum przeglądałem i czytałem jako gość. W końcu jednak wykonałem ten krok i oto jestem. :) Jako człowiek nie lubiący marnotrawstwa i bezcelowości, a do tego lubiący się dosadnie wyrażać, swoje zdanie podtrzymuję. Tymnieminej przeprosiłem już za to, że zrobiłem burdel. Następnym razem nie napiszę nic, albo założę oddzielny temat w Knajpie. Czy coś jeszcze mogę dla was zrobić, aby uspokoić wasze rozjuszone towarzyskie dusze? ;)
  • 0

budo_langus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sanok
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: gratulacje synku!!!!!!!!
Hejo!

Czy coś jeszcze mogę dla was zrobić, aby uspokoić wasze rozjuszone towarzyskie dusze? ;)


Możesz. Przestać już marudzić w tym temacie (:

Pozdrowionka
  • 0

budo_voyzzek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:w-wa
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: gratulacje synku!!!!!!!!

...wierzcie lub nie w moim otoczeniu w zasadzie nikt nie interesuje się judo , co więcej z ubolewaniem obserwuje dzieci kolegów co raz zmieniające szkła okularów na mocniejsze niszczone komputerami gdzie sport w ich życiu to głównie tekken 3 .Tak więc pomyślałem ,iż forum to najlepsze miejsce by podzielić się z wami tym na czym się znacie a ja z czego jestem dumny...nie znam się na forach i ważnych dysputach tu się toczących ...a co do próżności - masz rację każde gratulacje od osób które na judo się znają miło łechcą moje ojcowskie istnienie...sory raz jeszcze..


bardzo dobry temat, wierz mi - zobacz jakie wzbudził emocje !
nie przepraszaj !
forum jest na pewno odpwiednim miejscem na takie posty.

także ci gratuluję, a właściwie przekaż gratulacje synowi !

moje dzieciaki parę lat temu też tak zaczynały, a teraz do judo nie trzeba ich namawiać.
wyniki przyszły z czasem i są okupione ciężką pracą (trening, trening, trening .... i bieganie).

życzę twojemu synowi (a i tobie) wytrwałości.

pozdr.

p.s.
trochę się już na judo znam.
  • 0

budo_jodan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zależy od punktu odniesienia

Napisano Ponad rok temu

Re: gratulacje synku!!!!!!!!

z ubolewaniem obserwuje dzieci kolegów co raz zmieniające szkła okularów na mocniejsze niszczone komputerami gdzie sport w ich życiu to głównie tekken 3

smutne, ale prawdziwe. im starsze są te dzieci, tym wyraźniej widać, jakie pokrzywione, pozapadane, pokraczne i otłuszczone są.
wiesz dzięki czemu? m.in. temu, że tata/mama załatwiają zwolnienie z nielubianego wuefu, że instytucja podwórka i małolatów biegających i krzyczących na boisku cały dzień zanikła (bo swojej pociechy na ulicę między chuliganów nie będe puszczać...).
więc dziecko grzecznie sobie siedzi przy komputerze, jest cisza bo ma słuchawki, a że nie sprawia kłopotów, to dostaje ulubione chipsy lub batonika w nagrodę. :?
ktoś kto widział, jak wygląda dorosły człowiek, który gra w Diablo albo Warcrafta dzień po dniu po 10 godzin na dobę wie, z to koszmar w przypadku dziecka x10.
nie mam nic przeciwko grom, lubie sobie 2-4 rundy Call Of Duty 2 w sieci zagrać, ale bez przesady.
  • 0

budo_malytgb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gratulacje synku!!!!!!!!
Przemekxxx gratulacje :!: :!: :!:
  • 0

budo_stando
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Warszawy
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: gratulacje synku!!!!!!!!
każdy z nas ma czasem tak, że potrzebuje podzielić się wsoją radością i sukcesem - ważne jest by został docenionym.

Kolega syna pochwalił, syn poczuł się doceniony. dumny tata pochwalił się na forum i dostał gratulacje. jeden malkontent poprzynudzał, czyli średnia krajowa i przekrój społeczny w normie ;)

Oczywiście żółty pas to nic wielkiego - otóż to BARDZO WAŻNE dla Tego chłopca i jego rodziny!!! bardzo się cieszę że chłopiec zainteresował się sportem, a tata go wspiera i tego
gratuluję.

Stando
P.S
- żółty pas zdałam dawno coś ze 20 lat temu, ale jako, że to był mój pierwszy egzamin nadal troszkę pamiętam (pozostałych egzaminów na uczniowskie kolory nie pamiętam!)
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: gratulacje synku!!!!!!!!

Kolega syna pochwalił, syn poczuł się doceniony. dumny tata pochwalił się na forum i dostał gratulacje. jeden malkontent poprzynudzał, czyli średnia krajowa i przekrój społeczny w normie ;)

O, przepraszam. Jeden tylko malkontent to znacznie poniżej średniej krajowej. ;) :)
  • 0

budo_jodan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zależy od punktu odniesienia

Napisano Ponad rok temu

Re: gratulacje synku!!!!!!!!
ech, i tak już malkontent regularnie zbiera bęcki, więc nie ma się co przejować :)
  • 0

budo_dime
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gratulacje synku!!!!!!!!
że niby kto?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024