Skocz do zawartości


Zdjęcie

bardzo fajny clip shuai jiao


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

bardzo fajny clip shuai jiao

  • 0

budo_roboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bardzo fajny clip shuai jiao
ciekawe. jak popularny jest ten wrestling w chinach, w sensie czy wiele osob go cwiczy? wiecej niz bjj?

tu jeszcze znalazlem

  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: bardzo fajny clip shuai jiao

ciekawe. jak popularny jest ten wrestling w chinach, w sensie czy wiele osob go cwiczy? wiecej niz bjj?

tu jeszcze znalazlem


Roboy nie dobijaj mnie, masz moze 3 sekcje bjj w calym kraju a minimum dwoch nauczycieli shuai jiao w dzielnicy :D
  • 0

budo_piotrj
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: bardzo fajny clip shuai jiao
to jest chyba material tej samej ekipy, bodajze z Pekinu, ktorej serie mam w posiadaniu dzieki tobie Tomasz. tutaj chyba o tych vcd byla juz dyskusja. jeden z bardziej profesjonalnie opracowanych materialow, a z tym bywa roznie na chinskich szkoleniowkach. jesli sie nie myle - to jest warte posiadania. nie chce pisac "zajebiste" zeby mnie znow Tomasz nie zjechal :wink: :D
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: bardzo fajny clip shuai jiao

to jest chyba material tej samej ekipy, bodajze z Pekinu, ktorej serie mam w posiadaniu dzieki tobie Tomasz. tutaj chyba o tych vcd byla juz dyskusja. jeden z bardziej profesjonalnie opracowanych materialow, a z tym bywa roznie na chinskich szkoleniowkach. jesli sie nie myle - to jest warte posiadania. nie chce pisac "zajebiste" zeby mnie znow Tomasz nie zjechal :wink: :D


tak to z tej serii, niestety slyszalem ze Pan master z tych vcd ma sie juz nie bardzo,, duze klopoty zdrowotne :cry:
  • 0

budo_roboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bardzo fajny clip shuai jiao

ciekawe. jak popularny jest ten wrestling w chinach, w sensie czy wiele osob go cwiczy? wiecej niz bjj?

tu jeszcze znalazlem


Roboy nie dobijaj mnie, masz moze 3 sekcje bjj w calym kraju a minimum dwoch nauczycieli shuai jiao w dzielnicy :D


no nie wiem ile jest sekcji w bjj w chinach w pekinie widzialem jedna i jak wszedlem potem na ich strone to byla relacja z jakichs zawodow ktore wygrali czy cos takiego i z tego co pamietam to ci goscie z shuaj jiao nie startowali. jak wiec jest z zawodami shuaj jiao? czesto sie odbywaja jezeli wogule?

I czy kazdy nauczyciel ma takie odwazniki do cwiczenia? :twisted:

mozecie wrzocic te szkoleniowki na net w celach edukacyjnych?
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: bardzo fajny clip shuai jiao

ciekawe. jak popularny jest ten wrestling w chinach, w sensie czy wiele osob go cwiczy? wiecej niz bjj?

tu jeszcze znalazlem


Roboy nie dobijaj mnie, masz moze 3 sekcje bjj w calym kraju a minimum dwoch nauczycieli shuai jiao w dzielnicy :D


no nie wiem ile jest sekcji w bjj w chinach w pekinie widzialem jedna i jak wszedlem potem na ich strone to byla relacja z jakichs zawodow ktore wygrali czy cos takiego i z tego co pamietam to ci goscie z shuaj jiao nie startowali. jak wiec jest z zawodami shuaj jiao? czesto sie odbywaja jezeli wogule?

I czy kazdy nauczyciel ma takie odwazniki do cwiczenia? :twisted:

mozecie wrzocic te szkoleniowki na net w celach edukacyjnych?


roboy odrob zadanie domowe.... :wink: shuai jiao jest prawie ze sportem narodowym w Chinach, masz oficjalne zawody panstwowe, panstwowe zwiazki sportowe shuai jiao, specjalizacje na chinskich awf itd to jest powazny sport w Chinach, z transmisjami w Chinskiej centralnej telewizji
co do pomocy treningowych jak te odwazniki to sa to tradycyjne metody trenignwe, w niektorych nowoczesnych osrodkach zastapione je sztanga i itp
  • 0

budo_roboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bardzo fajny clip shuai jiao

roboy odrob zadanie domowe.... :wink: shuai jiao jest prawie ze sportem narodowym w Chinach, masz oficjalne zawody panstwowe, panstwowe zwiazki sportowe shuai jiao, specjalizacje na chinskich awf itd to jest powazny sport w Chinach, z transmisjami w Chinskiej centralnej telewizji
co do pomocy treningowych jak te odwazniki to sa to tradycyjne metody trenignwe, w niektorych nowoczesnych osrodkach zastapione je sztanga i itp



Tomasz nie mam pojecia o shuai jiao ani jak wazne to jest wiec dzieki za uswiadomienie mnie poszukam czegos na ten temat. popytam zoltych braci. Ale dobrze by bylo jakby ktos do rzeczy napisal cos na forum o ile jeszcze nie bylo. ja choc bylem w chinach nie widzialem shuai jiao tylko samo taichi i kung fu w parkach wiec nie podejrzewalem ze shuai jiao jest tak popularne.

ps
nie rob piramid z cytatow bo bedziesz musial dac sobie ostzezenie :twisted: :twisted:
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: bardzo fajny clip shuai jiao
Roboy pomysl chyba trudno cwiczyc rzuty w parku co nie :lol:
  • 0

budo_ukyo78
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1016 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:York UK

Napisano Ponad rok temu

Re: bardzo fajny clip shuai jiao

Roboy pomysl chyba trudno cwiczyc rzuty w parku co nie

jak rzucasz pod nogi, zeby dobic tym nozem z cholewy to chyba nie potrzebujesz placu calego :D
fajnie, ze sie znowu uaktywniles:)
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: bardzo fajny clip shuai jiao

Roboy pomysl chyba trudno cwiczyc rzuty w parku co nie

jak rzucasz pod nogi, zeby dobic tym nozem z cholewy to chyba nie potrzebujesz placu calego :D
fajnie, ze sie znowu uaktywniles:)


wyslalem Tobie prywatna wiadomosc, dostales bo nie odpowiedziales a bylo to ze 2 tygodnie temu
  • 0

budo_ukyo78
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1016 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:York UK

Napisano Ponad rok temu

Re: bardzo fajny clip shuai jiao
Ostatnie co od ciebie dostalem to bedzie Czwartek 14 Wrzesnia 2006 8O wlasnie sprawidzilem w skrzynce, jak mozesz pusc jeszcze raz albo na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
chyba ze to zona sprawdzila i skasowala, bo sie bala ze mnie bedziesz indoktrynowal zebym do Chin sie przeniosl :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024