Skocz do zawartości


Zdjęcie

Witam wszystich


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

budo_learner
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Witam wszystich
Witam wszystki ludzi uprawiajacy sztuki walki rekreacyjnie i zawodowo.
Mam na imie Maciej pochodze z Białegostoku zaraz 22 lata na moim karku bedzie :) .Po pewnej nocy u mego dziadka zerkajac na pułeczke z ksiazkami znalazłem ksiazke z Bruce Lee jak byłem mały strasznie uwielbiałem sztuki walki i bardzo mnie to jarało ale jak to bywa nie było jak to wsztko zorganizowac zeby cos z tego wyszło. Wiec zamierzam teraz cos z tym zrobic lepiej puzno niz wcale :) No chcem cos zmienic w swoim zyciu dosyc mam spania do połodnia i nazekania ze nic nie moge zrobic zeby cos sie zmieniło jak kazdy znas poszukujemy odpowiedzi na nasze pytania :) mam nadzieje ze na niektore z nich odpowiecie mi :)
Zaczołem trenowac jakies 2 miesciace temu trening: Rozciaganie,bieg,skakanka 2 razy wtyg basen, silownia.Niestety nie naleze do zadnej sekcji narazie mam problemy finansowe no i czasu troche brak za duzo obowiazku teraz mi sie zwalilo no ale staram sie jakos pogłebiac swoja forme fizyczna. Bardzo interesuja mnie sztuki walki wschodnie Kung-fu i chciałbym sie zaczac edukowac w Wing Chun ale niestey w moim miescie nikt nie naucza tego systemu :/
aha no i moje pierwsze pytanie czy moze warto starac sie zapisac na JKD zamiast na Wing chun przeciez to jest połaczenie tego systemu tylko z wyodrebnieniem jego elemntow co poleciacie czy lepiej poznac jeden system od podszewki a potem ewoluowac czy isc na skruty.

Pozdrawiam i sory za długi post :)
  • 0

budo_shamannn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam wszystich
Polecam sie po prostu zastanowic czego oczekujesz po swojej szkole..? Szukasz szkoly i zwiazanej z tym ideologii (szkola nazwijmy to rekreacyjna- cwiczysz glownie dla wlasnej satysfakcji) czy po prostu systemu z konkretnym zastosowaniem - przygotowanie do zawodow / walk realnych.
Jak sie juz zastanowisz to mozesz poszperac na forum - wierz mi - dowiesz sie wszystkiego o wszystkim co moze Ci przyjsc do glowy - wystarczy zadac odpowiednie pytanie...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024