Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kurs instruktorski


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_fertesz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kurs instruktorski
Nie bardzo wiedziałem gdzie to dać, więc daję tu :-)

Czy ktoś orientuje się czy i gdzie (najlepiej w Warszawie) organizowany jest w najbliższym czasie kurs instruktorski dla instruktorów rekreacji ruchowej (część ogólna), najlepiej od razu z częścią specjalistyczną - samoobrona? Albo gdzie mogę znaleźć jakieś informacje w tej sprawie?

Będę bardzo wdzięczny za pomoc!

Pozdrawiam.
  • 0

budo_stern
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS DRAGON
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs instruktorski
Ja się orientuję ;)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

robiłem tam część ogólną kursu instruktorów sportu.

Kadra wykładowcza fantastyczna, pani Klaudia b. pomocna.
Polecam.
cz. ogólna startuje teraz, cz. specjalistyczna od kwietnia.
  • 0

budo_fertesz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs instruktorski
Dzięki wielkie, już zaczynam nad tym pracować... Szczególnie część ogólna mi tu pasuje :-)
  • 0

budo_stern
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS DRAGON
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs instruktorski
pozdrów panią Klaudię od chłopaków z częstochowskiego Taekwon-Do ;)
  • 0

budo_iskierka1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs instruktorski
no to mam pytanie może nie bardzo w temacie
czy uprawnenia instruktorskie sie kiedyś przedawniaja w związku z niewykonywniem zawodu instruktora? (tylko zaznaczę ze nie jestem po AWFie i poprostu nie wiem) czy trzeba coś lub co jakiś czas powtarzać/zdawać czy może jest to kwit nadawany dożywotnio?
czy część ogólna jest podstawą do części specjalistycznej w inne dziedzinie sportu? cz mając kwit np. instruktor sportu - karate ..... czy potem można zrobić bez części ogólnej tylko część specjalistyczną np. instruktor rekreacji/sportu - np. bierek elektrycznych pod wodą?? :)
pozdr
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs instruktorski
O ile wiem, to uprawnienia instruktorskie są jak dyplom uczelniany i się nie przedawniają - jak ktoś już tym magistrem/instruktorem został, to będzie nim do upadłego. Kurs ogólny jest taki sam dla wszystkich dyscyplin i na bazie jednej części ogólnej można robić specjalizacji skolko ugodno.

Gizmo
  • 0

budo_stern
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS DRAGON
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs instruktorski

no to mam pytanie może nie bardzo w temacie
czy uprawnenia instruktorskie sie kiedyś przedawniaja w związku z niewykonywniem zawodu instruktora?


nie,
uprawnienia masz dożywotnio. Możesz je stracić wyłącznie po wyroku sądowym zabraniającym Ci wykonywania zawodu.
Nie można ich odebrać w drodze decyzji administracyjnej.

czy część ogólna jest podstawą do części specjalistycznej w inne dziedzinie sportu? cz mając kwit np. instruktor sportu - karate ..... czy potem można zrobić bez części ogólnej tylko część specjalistyczną np. instruktor rekreacji/sportu - np. bierek elektrycznych pod wodą?? :)


cz. ogólna jest ...ogólna ;)
Z tym że odrębna dla instruktora sportu i instruktora rekreacji ruchowej.

W naszej grupie byli koledzy z karate, taekwon-do, pływacy, łyżwiarka szybka, piłkarz, badmintonista i nie wiem kto jeszcze ;) .

Po części ogólnej możesz robić uprawnienia w dowolnej dyscyplinie, z tym że warunkiem wzięcia udziału w części. szczególnej jest przedstawienie zaświadczenia o ukończeniu cz. ogólnej (w teorii).

pozdr.
  • 0

budo_iskierka1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs instruktorski
ok, dzięki za informacje to jeszcze w kwestii wyjaśnienia
częśc ogólna instruktora sportu jest inna niż częśc ogólna instruktora rekreacji?
jest między nimi jakś zależność tzn. np mając częśc ogólną instruktora sportu trzebaby robić częśc ogólną instruktora rekreacji??
czy to jest jakoś od siebie zależne? czy nie mają ze sobą nic wspólnego?
wiem ze uprawnienia instruktor sportu a instruktor rekreacji różnią sie w sposób istotny jesli chodzi o dlaszą karierę trenerską.
A czy na etapie zdobywania tych uprawnień też?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024