Skocz do zawartości


Zdjęcie

przygoda ze sklepem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_chlitto
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

przygoda ze sklepem
nie znalazlem odpowiedniego dzialu wiec pisze tu...

w sierpniu zamowilem w sklepie 10dan nastepujace przedmioty

san setsu kon - bukowy, 1,2kg (link 1)
manriki kusari - linka 75cm (link 2)
bo - klejony bukowy 0,98kg (link 3)
bo - metalowy 0,98kg (link 4)

przez gg sprzedawca obiecal mi do tego zakupu gratis w postaci pokrowcow do wszystkiego - wplacilem kase...

...miesiac pozniej...


...paczka WKONCU doszla / sprzedawca twierdzil ze to wina strajku poczty ale jakos paczki z allegro mi przychodzily :| /

otrzymalem...

san setsu kon - waga 1,6kg :| watpie zeby tym dalo sie uprawiac freestyle... balem sie ze 1,2kg bedzie za ciezki a co dopiero 1,6kg! (ci nieobeznani pewnie beda sie dziwic bo to 'tylko' 400gram ale przy machaniu 1,8metrowym 'kijem' to robi WIELKA roznice - podejmowalem 4 proby zanim zaczelem tym machac bo wiedzialem ze to za duzo i moze mi sie cos stac... oczywiscie dostalem tym i odlozylem na wieki bo to sie NIE NADAJE do freestyle...)

manriki kusari - dostalem marniki z linka ponad metrowa :| to chyba sie nadaje dla kogos kto ma kolo 2,4metra wzrostu! chociaz i tak nie bo sie za dlugo rozpedza! jednym slowem kolejny produkt do wyrzucenia!

bo - zamiast buku dostalem... SOSNE!!! i o ile wiem kije klejone powinny byc klejone wzdluz a to byly jakies ODPADKI klejone w poprzeg, i zamiast wazyc prawie kilogram blizej mu do pol kilograma :/

bo - zwykla rura -.-" (tyle ze chromowana...) NIE NADAJE SIE DO FREESTYLE (waga chyba z 40% wiecej niz opisano na stronie)

gratisy... NIC


napisalem na gg ludkowi ktory mi to sprzedal ze chce to co zamowilem a nie te shity (oczywiscie delikatniej...) po chyba tygodniu mi raczyl odpisac (oczywiscie codziennie byl dostepny i zmienial opisy...) ze mam wyslac prosbe o reklamacje na adres korespondencyjny sklepu - oczywiscie juz nei byl taki mily jak na poczatku tylko mial na to wyjebane! twierdzil ze 'szef' czyta prosby o reklamacje i on udziela odpowiedzi a on tylko sprzedaje... wyslalem prosbe... jest styczen i odpowiedzi nie mam...

po co to pisze? bo mam nadzieje ze sprawa sie jeszcze wyjasni i mam nadzieje ze ktos zanim zamowi produkt na 10dan zastanowi sie i zamowi to gdzies indziej!

pozdrawiam

link 1 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
link 2 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
link 3 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
link 4 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: przygoda ze sklepem
21. Zakaz dawania adresów stron www, email w temacie postu (nie dotyczy serwisów z xx.budo.net.pl, mixed-ma.pl , magiastali.pl) i jako nick podczas rejestracji.
  • 0

budo_marooo
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: przygoda ze sklepem
Ja zakupiłem w tym "sklepie" tarcze dla kolegi i po tym jak nie przychodziła przez 2 tygodnie zapytałem sprzedającego o powód tego opóźnienia a ona na to, ze napewno wysłał paczkę, później próbował mi wmówić, że podałem zły adres i on tylko traci przezemnie pieniądze w końcu powiedział że rezygnuje z wysyłania do mnie paczki i łaskawie zwrócił mi pieniądze jak napisałem ze zgłaszam sprawę na policję i do serwisu. Nie polecam tego sklepu!
  • 0

budo_age159
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: przygoda ze sklepem
chlitto - pogadaj z właśnicielem (bardzo ugodowy i w porządku człowiek, o ile dobrze pamiętam to w tygodniu jest na gg po 21), tylko upewnij się czy to on bo w tym sklepie pracuje kilka osób (bynajmniej z tego co widziałem). Ja jestem z gdańska i się tam zaopatruję z kumplami, myślę że sprawę wyjaśnicie. Co do samego sklepu to jak najbardziej go polecam bo towarm mają pierwsza klasa zwłaszcza że w końcu poprawili szybkość dostawy.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024