Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nin-jitsu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
102 odpowiedzi w tym temacie

budo_emgie
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z zaskoczenia

Napisano Ponad rok temu

Re: Nin-jitsu
A czy ja napisałem, że ninja to tylko kroczenie drogą dobrotliwego serca ? To tak samo można uważać, że kto ma dobre serce jest rasta. A jest ? nie. Tak samo kto jara zioło to rasta. Jest ? nie zabardzo. Matka Teresa z Kalkuty to ideał człowieka można powiedzieć (jeżeli chodzi o dobroć, bezinteresowną pomoc) ale dlaczego ninja ? Wydaje mi się, że z ninja to nie miała za dużo wspólnego no chyba, że traktujesz określenie ninja wobec Niej metaforycznie. oczywiście mając na myśli "zdrowego" ninje a nie morderce który spacza opinie na temat tego.
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nin-jitsu

A czy ja napisałem, że ninja to tylko kroczenie drogą dobrotliwego serca .


Sprwadź dokładniej bo drogą dobrotliwego serca kroczyli tylko biali Ninja w czerwone i niebieskie grochy którzy głównie medytowali i rozwijali się duchowo a w chwili zagrożenia nie szli na łatwizne i nie sięgali po miecz tylko obezwładniali napastnika gąbką do ścierania tablicy. Takich Ninja jest całkiem sporo we współczesnych "Sztukach Walki"
Musisz lepiej poszukać.

Proponuje. Kup se siurikeny na Allegro po 5,50 i doskonal wbijanie w deske w domu.
Może kiedyś uda Ci się nawet komuś wbić w opasłe dupsko.
JAk nie rzucisz tak się wbija.
Super są też bomby z jajka niespodzianki i proszku do pieczenia. Sypiesz do jajka proszek a potem tylko jak trza otwierasz - plujesz - zamykasz-wkładasz Mamie do torebki- i jak potrząśnie torebką to BUM :!: I wszytko uświnione :D
No i oczywiście żebyś był Bracie kompletny to potrzebujesz przede wszytkim tego. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
I wszytko. :!:
Zdaje się szyją w sam raz na Ciebie
Bo ten kostium co masz na zdjęciu To raczej nie... Za bardzo charakterystyczny..

Ewentualnie w wersji "...drogi dobrego serca .."
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


:rofl:
  • 0

budo_emgie
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z zaskoczenia

Napisano Ponad rok temu

Re: Nin-jitsu
Nie wiem skąd w Tobie drogi Bogumiłu tyle agresji i po kiego licha wypowiadasz sie na temat, który jest Tobie obcy niczym racjonalne myślenie fanatyką radia maryja. Piszesz jedno a zaraz potem piszesz coś co pokazuje, iż to właśnie Ty zaczynasz biadolić o shurikenach. Gdzie ja napisałem, że chce się nauczyć rzucać shurikenami (chyba nigdzie). Gdybym chciał to bym kupił sobie i zaczoł rzucać a świadcze Tobie, że nie posiadam (i ochoty najmniejszej nie mam) shurikena. Co do jajka z niespodzianką to wydaje mi się, że to idealnie pasuje do Ciebie. Ile razy już próbowałeś tak zrobić jak mamusia nie dawała na lizaka ? pewnie jesteś specem w tej dziedzinie. Ehh po co to pisze. Nie szukam sprzeczki na forum tylko poszerzenia wiedzy i zaciągnięcia rady. Czytając Twoje wcześniejsze wypowiedzi widze, że jesteś mistrzem w kłóceniu się i pisaniu dyrdymałów.
Co do kostiumów to pewnie próbujesz sie pozbyć swoje "ekwipunku" do ćwiczeń ponieważ chcesz dobyć ten oto uber strój: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Pozdro i życze udanej aukcji
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nin-jitsu
Bogumil, chcialem tylko zebys wiedzial ze jestes moim Bogiem - pisz dalej, prosze. Juz sie nie moge doczekac kolejnego posta!
  • 0

budo_hellrider
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nin-jitsu
eMGie- Bogumił nie okazał agresji tylko szydercze poczucie humoru, bardzo celne zresztą. :)

Wiem o co Ci chodzi, tak jak i pewnie sam Bogumił. Problem w tym, że po tym jak napisaleś jedną głupotę, zacząłeś się tłumaczyć kolejnymi.

Kolega dał sygnał, że powinieneś zweryfikować swoją wiedzę w tym temacie. Przyjmij to po męsku. :wink:
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: Nin-jitsu

Bogumil, chcialem tylko zebys wiedzial ze jestes moim Bogiem - pisz dalej, prosze. Juz sie nie moge doczekac kolejnego posta!


ja takze
  • 0

budo_emgie
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z zaskoczenia

Napisano Ponad rok temu

Re: Nin-jitsu
Dobra, moge przyznać, że z tym dobrotliwym sercem to źle to ujołem, chodziło mi o to, że pokazuje się ninja w świetle porównywalnym z terrorystami co nie jest zbyt prawidłowe. Chyba każdy kto chce wie, że według zapisów hitorycznych to propagande przeciwko ninja (mającą na celu wykreowanie spaczonej wersji ninja i wszytkiego co z nimi związane ) prowadzili shoguni, no i filmy amerykańskie troche błędną wersje pokazały, ale jak Bogumil lubi wierzyć we wszystko co mu się pokaże w tv/nafilmach to niech sobie wierzy ale jak chce coś powiedzieć to niech choć troche pogłębi swoją wiedzę. Niby posługiwali się wszystkim ? ze słów bogumila zrozumiałem, że pragnie on przekazać, że uczyli się jak zabijać. A chyba zapomniał o innych elementach treningu ninja. Z pewnością zabijanie opanowali doskonale jednak radze poczytać jak ciężki był trening ninja i zastanowić się czy poświęcali temu tyle tylko po to by zabić czy samodoskonalić sie ?
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Nin-jitsu

Pewnie były zakały ninja biorące zlecenia na zabójstwo niewinnego...

... oczywiście mając na myśli "zdrowego" ninje a nie morderce który spacza opinie na temat tego.

przestraszony

Z pewnością zabijanie opanowali doskonale jednak radze poczytać jak ciężki był trening ninja i zastanowić się czy poświęcali temu tyle tylko po to by zabić czy samodoskonalić sie ?

Parafraza.
Wszyscy wiemy jak ciężkie ćwiczenia przechodzą żołnierze jednostek specjalnych na całym świecie (czy u nas Grom). Zastanówmy się czy ci komandosi poświęcają tyle czasu, potu, krwi... tylko po to aby stać się doskonałymi maszynami do zadań specjalnych, w tym taż zabijania. Czy to ma sens? Czy ważniejsze nie jest ich samodoskonalenie się :?:
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Nin-jitsu

[Wszyscy wiemy jak ciężkie ćwiczenia przechodzą żołnierze jednostek specjalnych na całym świecie (czy u nas Grom). Zastanówmy się czy ci komandosi poświęcają tyle czasu, potu, krwi... tylko po to aby stać się doskonałymi maszynami do zadań specjalnych, w tym taż zabijania. Czy to ma sens? Czy ważniejsze nie jest ich samodoskonalenie się :?:


Cypis, oni sie samodoskonalą przy okazji, w ramach efektów ubocznych :)
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Nin-jitsu
Bogumil:

gdybym byl modem napisalbym ze dyrekcja zoo prosi o nie dokarmianie trola ale nie jestem wiec poprosze Cie o jeszcze kilka postow

prosze Bogumil badz czlowiekiem daj sie posmiac :)
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nin-jitsu
Po pierwsze sam jesteś Trolem - śmieszny kolego karatowcu.
A po drugie :dupa:- tu mnie właśnie pocałuj. :D
  • 0

budo_maciek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 875 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Nin-jitsu
Jezeli to Ty zaczepiales mnie na gg, to moje przypuszczenia byly sluszne... fascynacja ninja na podstawie pewnie jakiejs ksiazki lub strony... ja obstawiam takiego starego polskiego czerwonego (kolor okladki) klasyka, tylko autor mi wylecial z glowy.. tez sie kiedys tym zaczytywalem :wink:
  • 0

budo_maciek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 875 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Nin-jitsu
Znalazlem 8)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Aha, zeby bylo jasne - nikt Cie nie nauczy jak byc ninja :D szczegolnie w 3miescie :D :D chyba nie bedziesz biegal z mieczem po miescie, co? wspolczesna wersja ninja to glowny bohater filmu 'ghost dog' Jarmusha. Polecam!
  • 0

budo_wagabund
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Camangula Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Nin-jitsu
kurde, przypomniala mi sie pewna historia, ktora uraczyl mnie bywalec pewnego lokalu studenckiego w moim miescie. koles mianowicie mial trenowac kilka lat pod okiem jakiegos mistrza, ktory mieszkal w Olsztynie, wlasnie ninjutsu. to, ze dostal 2 lata w zawiasach za nieumyslne zabicie czlowieka golymi rekami podczas walki, to jeszcze pikus. gosc (na oko 170cm, jakies 50kg) zapewnial, ze bijac sie z kims, jest w stanie przyjac kopniecie boczne (sidekick bodajze, u nas to sie martelo nazywa :) na zebra, by sie zoreientowac, jaka sila przeciwnik dysponuje...
to tylko jedna z kilku historii, jakie klient ma w zestawie
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Nin-jitsu

zapewnial, ze bijac sie z kims, jest w stanie przyjac kopniecie boczne (sidekick bodajze, u nas to sie martelo nazywa :) na zebra, by sie zoreientowac, jaka sila przeciwnik dysponuje...


całkiem możliwe ..zapomniał tylko dodać że moze zrobic to tylko raz w trakcie każdej walki :wink:
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Nin-jitsu
Wybralem perelki
Slowo daje nie wiem który tekst jest zartem a który pisany jest na powaznie

Żyje jeszcze dwóch prawdziwych Mistrzów Ninpo mają koło 90-tki Jeden to 54 pokolenie wielkich Mistrzów
1) Tenumra ? Czy jakoś tak? Pokazywali Go kiedyś na Discovery jak robił wydmuszki z jajek i wsypywał tam jakieś proszki,- Sie taka wydmuszke gniotło i sypało w oczy ofiary a ten Ślepł. - Podobno zawrtośc 100% z naturalnych składników- żadnej chemi )
Prowadzi Szkołe gdzieś w Japoni ? tyle że ma 11 uczniów na których przelewa wiedze i tajemnice.

2)Drugi Mistrz nawet nie zgodził się wystąpic przed kamerą (może dalej przyjmuje zlecenia- na roboty )
Ale też ma jakieś 10-12 uczniów.

(...)

Samych technik gryzienia w Ninpo jest kilka tysięcy.

(...)

Sprwadź dokładniej bo drogą dobrotliwego serca kroczyli tylko biali Ninja w czerwone i niebieskie grochy którzy głównie medytowali i rozwijali się duchowo

(...)

Panom chodzi raczej o Ninpo - pradawną sztukę zabijania wszelkimi sposobami - praktykowaną przez samurai skrytobójców.


kilka pytan :?:
skad wiesz o tych mistrzach skoro nauczaja w tajemnicy kilku uczniow i skad wiesz ze jest ich tylko dwoch

kilka tysiecy technik gryzienia :?: liczac ze uczylbys się jednej dziennie to masz około 20 lat z glowy na samo gryzienie :)

w cytacie trzecim podejrzewam zart :)

pozdrawiam Bogumil i proszę napisz jeszcze co nieco o Nin-Jitsu czy tez Ninpo 8)
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Nin-jitsu
a o Sithach nic nie będzie ???
:)
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nin-jitsu

Wybralem perelki
Slowo daje nie wiem który tekst jest zartem a który pisany jest na powaznie

Żyje jeszcze dwóch prawdziwych Mistrzów Ninpo mają koło 90-tki Jeden to 54 pokolenie wielkich Mistrzów
1) Tenumra ? Czy jakoś tak? Pokazywali Go kiedyś na Discovery jak robił wydmuszki z jajek i wsypywał tam jakieś proszki,- Sie taka wydmuszke gniotło i sypało w oczy ofiary a ten Ślepł. - Podobno zawrtośc 100% z naturalnych składników- żadnej chemi )
Prowadzi Szkołe gdzieś w Japoni ? tyle że ma 11 uczniów na których przelewa wiedze i tajemnice.

2)Drugi Mistrz nawet nie zgodził się wystąpic przed kamerą (może dalej przyjmuje zlecenia- na roboty )
Ale też ma jakieś 10-12 uczniów.

(...)

Samych technik gryzienia w Ninpo jest kilka tysięcy.

(...)

Sprwadź dokładniej bo drogą dobrotliwego serca kroczyli tylko biali Ninja w czerwone i niebieskie grochy którzy głównie medytowali i rozwijali się duchowo

(...)

Panom chodzi raczej o Ninpo - pradawną sztukę zabijania wszelkimi sposobami - praktykowaną przez samurai skrytobójców.


kilka pytan :?:
skad wiesz o tych mistrzach skoro nauczaja w tajemnicy kilku uczniow i skad wiesz ze jest ich tylko dwoch


Żyje jeszcze dwóch prawdziwych Mistrzów Ninpo mają koło 90-tki Jeden to 54 pokolenie wielkich Mistrzów
1) Tenumra ? Czy jakoś tak? Pokazywali Go kiedyś na Discovery


  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nin-jitsu
Po pierwsze czytaj dokładniej Perełko 8)

A po drugie to myślałeś, że jestem jednym z wybranych i stąd wiem ? :rofl:

Świetna dedukcja Watsonie. Grartuluje ilorazu.
  • 0

budo_emgie
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z zaskoczenia

Napisano Ponad rok temu

Re: Nin-jitsu
Bogumił ty robisz za błazna na tym forum ? Sory ale to co piszesz to stek bzdur. Pamiętaj, że dzwon głośno bije bo jest pusty w środku. Chcesz być taki ? Jak planujesz coś napisać to pomysl trzy razy, zastanów się czy to ma ręce i nogi, dowiedz się czy to co piszesz jest zgodne z prawdą i napisz to...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024