Skocz do zawartości


Zdjęcie

odzywki po raz 1000


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_dulzone
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

odzywki po raz 1000
Witam wiem ze wałkuje temat kolejny raz ale na rynku z suplementami wszystko zmienia sie bardzo szybko,zaczalem cwiczyc na silowni na sucho jakies 1,5 miesiaca i postanowilem zakupic jakies odzywki chce na to przeznaczyc jakies 150pln czy moze mi ktos doradzic co mam sobie przyklepac zeby byly jakies widoczne efekty?slyszalem ze sa juz preparaty lączone.POMOC MILE WIDZIANA
  • 0

budo_uluch
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:my place

Napisano Ponad rok temu

Re: odzywki po raz 1000
Preparaty laczone dobrze jest laczyc z innymi :D Wiec 150 pln troszke malo zeby z tego zrobic cykl na suplach(tym bardziej stackach). Ja polecalbym tradycyjna krete(monohydrat olimp, albo kre-alkalyn) + cos antykatabolicznego np. BCAA przy takich srodkach. Tylko ciagle wydaje mi sie ze albo to troszke za malo kasy i nie warto wyrzucac jej na byle co(bo napewno musialbys kontynuowac cykl) albo dozbierac troche i zrobic porzadny pelny cykl na lepszych suplach. Poza tym ciezko mowic zeby po cwiczeniach 1.5 miesiaca + ok. 2 przy cyklu byly jakies oszalamiajace efekty w masie.
  • 0

budo_dulzone
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: odzywki po raz 1000
a ile musialbym na to przeznaczyc? moze ktos ulozyc mi jakis zestaw suplementow? :lol:
bo hajsik zawsze mozna pozyczyc
  • 0

budo_vicek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Osiedla Hutnik
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: odzywki po raz 1000
Heh na poczatek radzilbym Ci miec dobra diete i pocisnac jeszcze z 1,5 miecha na czysto a potem sie martwic o jakeis suple, uzbierac sobie jeszcze troszke kasy i wtedy zapodac jak juz nie bedziesz mogl wytrzymac jakiegos supla. Na pierwszy raz to moze jakis Gainer jak na mase jedziesz i do tego jakis Monohydrat , chodz kreta jest dobra jak ktos ma juz blok i slabo idzie silka. Stacki Kreatynowe np jak Horse Power czy Cloud to odradzam, za wczesnie, one lux dzialaja jak sie ma staz cwiczenia spory i pare cyklow na suplach zakonczonych, i mega blok ze wogole nei przyrostu i sila nie idzie:)PZDR
  • 0

budo_uluch
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:my place

Napisano Ponad rok temu

Re: odzywki po raz 1000
Kazdy z nas jest inny, na kazdego dzialaja inne suple, trzeba miec tez sprecyzowane cele, czy chesz budowac czysta mase miesniowa, czy mase ciala, zagescic miesnie, poprawic ukrwienie... Nie jestem specjalista w tej dziedzinie wiec jedyne co moge doradzic to moze dac sobie spokoj z suplami skoro cwiczysz dopiero poltora miesiaca... A jesli juz to rozejrzyj sie troche po forum, napewno jest kupa podobnych tematow, lub czekaj az wypowie sie ktos kto w tej materii czuje sie na tyle sprawny zeby ci pomoc. Pamietaj ze nie warto jest wydawac kasy na byle co, lepiej zainwestowac w jeden porzadny cykl troche wiecej, dobrac suplementy tak zeby ich polaczenie pozytkowalo efektami jakie sobie zamierzymy.
Mimo to moja rada - pocwicz jeszcze bez wspomagania, niech miesnie sie przyzwyczaja do treningu nie wydaje mi sie zeby okolwiek suple pomogly przy tak krotkim treningu.
pozdr.
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: odzywki po raz 1000

Witam wiem ze wałkuje temat kolejny raz ale na rynku z suplementami wszystko zmienia sie bardzo szybko,zaczalem cwiczyc na silowni na sucho jakies 1,5 miesiaca i postanowilem zakupic jakies odzywki chce na to przeznaczyc jakies 150pln czy moze mi ktos doradzic co mam sobie przyklepac zeby byly jakies widoczne efekty?slyszalem ze sa juz preparaty lączone.POMOC MILE WIDZIANA


Ale o co chodzi? Ćwiczysz tylko na siłowni, czy traktujesz ją jako uzupełnienienie treningu MA? Jeżeli to pierwsze, to sorry ale złe forum. Jak to drugie to przeczytaj topik o suplementacji w sztukach walki.
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: odzywki po raz 1000
Ja wrzuce swoje pare groszy, nigdy nie poleca sie supli po 1,5 miecha cwiczen :roll: Na poczatek zrob diete i cwicz z nia, nie napisales ile na tej silowni cwiczysz w tygodniu itp wiec nie wiadomo czy wogole suple beda CI potrzebne czy poprostu tak bo to modne :wink: .
  • 0

budo_dulzone
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: odzywki po raz 1000
na silce cwicze 4-5 dni w tyg kazdego dnia cztery cwiczenia po cztery serie trenujac jedna partie miesni,razem robie tylko biceps-triceps,diete wlasnie probuje sobie ulozyc tylko troche gubie sie w obliczeniach
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024