Skocz do zawartości


Zdjęcie

Po sylwestrowe przemyślenia ...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Po sylwestrowe przemyślenia ...
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Otwieram onet i widze tego linka . Był jeszcze jeden o kolejnej kłótni i użyciu noża ale gdzies go wcieło ...
W sumie wogóle mnie to nie zdziwiło bo wczoraj zaobserwowałem jak bawią sie polacy :roll:
Przez całą nocą widziałem festiwal chamstwa i popierdoleństwa . Dlaczego tak jest ze kazda impreza w polsce musi sie skończyć mordobiciem albo spawaniem ?? :roll:
Niektorzy rozumieją dobra zabawe przez to zeby sie nakurwić szybko i szukać guza .
Co wy o tym myślicie ??

Uprzedzając pytania : nie nikt mi wczoraj nie wciulał tylko nascie razy musiałem studzić zapędy pijanych rodaków i ucinać nieprzyjemne sytuacje ktorymi prowokowani byli moi znajomi .
Mimo to sylwester zajebiście udany .

:) Pozdro !
  • 0

budo_jedker
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec/Bolesławiec/Żagań

Napisano Ponad rok temu

Re: Po sylwestrowe przemyślenia ...
U kumpla na osiedlu po ok 2 w nocy iedzy blokami natknalem sie wlasnie na tego kumpla jak byl butowany na ziemi przez dowch typow(ok 17 lat +/-1 rok). Wpadlem na kurwie z batonem( warto go nosic non toper ) i uratowalem go. Dzisaj sie zastanawiam co by bylo jakbym szedl tamtedy te 15 minut pozniej. Wczesneij jeszcze pare awantur rodzinnych przed 24, gdzie w jednej zona grozila , ze sie powiesi na dzwonnicy koscielnej(pub byl kolo kosciola), pozniej bijatyka miedzy szwagrem, zieciem i tesciem. o 24 troche latajacych butelek po centrum sportowym gdzie bylo oficjalne powitanie nowego roku. Pijani ludzie z petardami( jednemu urwalo przy mnie 4 palce, karetka stala nieopodal na szczescie ) Tak sie bawia niektorzy polacy :?
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Po sylwestrowe przemyślenia ...
Wniosek jest jeden: przez kolejne 12 miesięcy trzeba zbierać kase na wyjazd na sylwka w jakieś miłe miejsce za granicą
  • 0

budo_ulrich
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Po sylwestrowe przemyślenia ...
Wszystko zalezy od tego jak kto reaguje na alkohol,ja np. robie się niesamowicie otwarty i wygadany :) ,ale większość ludzi niestety dostaje agresora :?
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Po sylwestrowe przemyślenia ...
Właśnie w takie dni jak wczoraj upewniam się , że mnie nie stać na to żeby batona nie nosić .
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Po sylwestrowe przemyślenia ...
ja mialem wyjebanego sylwestra, upilem sie, wyrwalem jakas laske, w barze z kebabem pokazalem babce dupe bo nie chciala nam otworzyc (zamykali juz), nikt mnie nie zaczepial i moich znajomych...byl spokoj-tyle ze kolesie wynosili z klubu osoby ktre zaniemogly ;)
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Po sylwestrowe przemyślenia ...
a i jeszcze tanczylem na golasa na parkiecie ;)
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Po sylwestrowe przemyślenia ...
wlasnie sie dowiedzialem ze moj kolega zostal we wczorajsza noc postrzelony i walczy o swoje zycie w szpitalu ;(
  • 0

budo_dime
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Po sylwestrowe przemyślenia ...
kurde, u mnie spokojnie i to bardzo.
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Po sylwestrowe przemyślenia ...

wlasnie sie dowiedzialem ze moj kolega zostal we wczorajsza noc postrzelony i walczy o swoje zycie w szpitalu ;(


o kurcze.slyszalem zeby w sylwka sie lali na butelki np a w najgorszych wypadkach nozem ale postrzelony? sorki ze tak mowie ale to chyba z jakas mafia mial zatargi skoro do tego doszlo ale miejmy nadzieje ze przezyje
  • 0

budo_grand12
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Po sylwestrowe przemyślenia ...
Z tego co widze i słysze Polacy nie potrafia sie bawić :/ szkoda :(
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Po sylwestrowe przemyślenia ...

Z tego co widze i słysze Polacy nie potrafia sie bawić :/ szkoda :(

Nie generalizujmy. Zawsze się znajdzie jakaś grupa zawadiaków, co rozpierdzielą każde święto, ale to raczej jednostki. Problem w tym, ze te jednostki najbardziej widać w tłumie. ;)
  • 0

budo_grand12
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Po sylwestrowe przemyślenia ...
tak ale prawie na kazdej imprie musi sie znalezc pare debili co szukaja zaczepki :(
  • 0

budo_garret
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Po sylwestrowe przemyślenia ...
Ja wylądowałem na imprezie w konstancinie... Zwykła domówka a tu jakiś koleś zaczoł burdy robić... I nie słuchał gdy gospodarz powiedział mu stare dobre "WYPIERDALAJ"... Ba nawet pojechał kolesiowi u którego był w domu po matce... ledwo kumpla utrzymałem. Potem jeszcze trzeba było siłą wyprowadzić tego palanta. A najgorsze że jak się uspokoiło i adrenalina ze mnie spadła to zaliczyłem zgona :) Podczas całej afery wypiłem jakieś pół litra bo z każdym po kolei trzeba się było napić żeby uspokoić sytuacje, a jeszcze wcześniej sporo alkocholu było :) Adrenalina trzymała mnie na nogach, a jak opadła to ja padłem :D
Ale mimo to impreza super :)
  • 0

budo_maniek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pruszków

Napisano Ponad rok temu

Re: Po sylwestrowe przemyślenia ...
Ja bylem na Imprezie gdzie bylo okolo 40 Osob ja bylem ze znajomymi a byla i grupka lepkow, ktorych jedyna gadka byla o tym, ze oni niechca dymu ale bo nas jest kilku i ich tez wiec moze cos byc..... :P
I tylko to, ze oni sie nie boja wyskoczyc 1vs1 :lol: :lol: :lol:
A najlepsze bylo to, ze od nich najbardziej sie sadzila dziewczyna i wkoncu dostala od jednego z nich :lol: :lol: :lol:
Loty Niemilosierne
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Po sylwestrowe przemyślenia ...
ja chcialem opisac sytuacje ktora wydarzyla sie troche wczesniej

Bialoleka, przedmiescia warszawy. Z rodzina (3 kobiety, ojciec i starszy brat) udalismy sie na pasterke do pobliskiego kosciola. Ulica idzie powoli grupa 6 cwaniakow 18-22, lekko naprutych, z butelkami jakiegos wina w rekach. Przechodzimy bez slowa, a jeden z leszczy myslac ze jest wielki kozak, wychodzi naprzeciwko mojego brata i mowi: "to ten??" (mimo ze moj brat byl pierwszy raz w tych okolicach) po chwili reszta jego kumpli ze smiechem: "niee to nie on, ale jakby to byl on to(podniesli glos wolajac za nami) wpierdol!" Bezradnosc w takiej sytuacji wyzwolila we mnie wkurwienie jakiego juz dawno nie czulem, nie moge tego pojac ze kurwa leszcze z ktorych kazdemu po kolei na solo z ryja zrobilbym mielone w grupie sa wielkimi kurwa cwaniakami i mysla ze im wszystko wolno, a w rzeczywistosci sa pierdolonymi ciotami i tchorzami KURRWA!! chcialbym tu oznajmic ze kazdy kto kurwa bedac z kumplami w grupie kozakuje do zwyklych ludzi jest pierdolonym leszczem ktory kiedys sie doigra

zamawiam dzis kurwa batona

sie zagotowalem, sorry
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Po sylwestrowe przemyślenia ...
Tacy frajerzy są najgorsi po jedynczo dostają od każdego to sie wyżywają w grupie i to jeszcze na niczemu nie winnych ludziach którzy spokojonie idą, a najgorsze jest to że sam nie możesz nic zrobić bo boisz się o swoją rodzinę ale gratuluje opanowania ja sam nie wiem czy dał bym rade :D
  • 0

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: Po sylwestrowe przemyślenia ...
po sylwestrowe przemyslenia?

wiecej nie pije i zostaje absynentem - Polacy nie potrafia sie bawic madrze
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Po sylwestrowe przemyślenia ...
Nie ma kultury picia w polsce - to fakt . Po sylwestrze odniosłem wrazenie ze bardzo duza grupa osob pije szybko do utraty przytomności / do pożygania sie . Takie picie było śmieszne jak sie było młodym (16 lat) a teraz to juz jest żałosne :roll:

No i oczywiscie duzo mozna by napisać o pojawianiu sie agresora u rodaków . Chyba nie ma zadnej innej nacji ktora po spożyciu garnie sie do lania po ryjach jak polacy .
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Po sylwestrowe przemyślenia ...
:D :) ja wole ganje.nie pije juz od poltora roku a w sylwka 2 kieliszki heh.po ganji nie ma agresora a po piciu jest wiec zamiencie picie na palenie

ale na szczescie malo jest osob takich jak na gubalowce ze nozem dzga wiekszosc jest takich co macha nozem i sszpanuje ze ma noz ale nie uzyje

pozatym w innych krajach na bank tez sa bojki w sylwestra
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024