Skocz do zawartości


Zdjęcie

Po sylwestrowe przemyślenia ...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Po sylwestrowe przemyślenia ...
to pomyślcie jakie akcje by sie działy jakby każdy mógł kupić broń palną tak bez problemowo jak w usa :!: To dopiero była by "huczna" zabawa
  • 0

budo_zły chłopak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Po sylwestrowe przemyślenia ...

to pomyślcie jakie akcje by sie działy jakby każdy mógł kupić broń palną tak bez problemowo jak w usa :!: To dopiero była by "huczna" zabawa


No ale... tak nie jest ;)
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Po sylwestrowe przemyślenia ...
dostep do broni nie jest taki trudny...niestety moj kolega sie o tym przkonal...niestety dalej walczy o zycie w szpitalu
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Po sylwestrowe przemyślenia ...

ja wole ganje.nie pije juz od poltora roku a w sylwka 2 kieliszki heh.po ganji nie ma agresora a po piciu jest wiec zamiencie picie na palenie

Stary to ty jesteś taki mały madafaka! 8O Ja w twoim wieku ani nie paliłem, ani nie piłem. Ba! teraz tez nie pale i nie mam zamiaru zaczynać!
Ty widze, ze masz z tego faktu powody do dumy. Gratuluje! Czym się jeszcze pochwalisz?
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Po sylwestrowe przemyślenia ...

ja wole ganje.nie pije juz od poltora roku a w sylwka 2 kieliszki heh.po ganji nie ma agresora a po piciu jest wiec zamiencie picie na palenie

Stary to ty jesteś taki mały madafaka! 8O Ja w twoim wieku ani nie paliłem, ani nie piłem. Ba! teraz tez nie pale i nie mam zamiaru zaczynać!
Ty widze, ze masz z tego faktu powody do dumy. Gratuluje! Czym się jeszcze pochwalisz?



wyluzuj.nie pale codziennie tylko 2-3 razy na rok bo nie lubie alkoholu.a ty piszesz ze w moim wieku (16 lat) nie paliles a nie piles a sa w jarocinie tacy co maja 12-14 lat i tez pala i pija ale o wiele wiecej ode mnie wiec chlopcze nie uruchamiaj sie
  • 0

budo_zły chłopak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Po sylwestrowe przemyślenia ...

sa w jarocinie tacy co maja 12-14 lat i tez pala i pija ale o wiele wiecej ode mnie wiec chlopcze nie uruchamiaj sie


Czyli ty tez musisz palic ?. Jeśli inni tez palą i pija o wiele wiecej od ciebie... ?
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Po sylwestrowe przemyślenia ...
ja nie mowie ze pale bo inni pale tylko czasem popalam a napisalem ze tacy mlodzi palacze sa bo ten gosciu wariuje ze mam 16 lat i pale a on nie palil w moim wieku.

:) ludzie nie macie sie na kogo uwziac tylko na mnie
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Po sylwestrowe przemyślenia ...

wyluzuj.nie pale codziennie tylko 2-3 razy na rok bo nie lubie alkoholu.a ty piszesz ze w moim wieku (16 lat) nie paliles a nie piles a sa w jarocinie tacy co maja 12-14 lat i tez pala i pija ale o wiele wiecej ode mnie wiec chlopcze nie uruchamiaj sie

Po pierwsze nie mów do mnie 'chłopcze', a po drugie racjonalizujesz.
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Po sylwestrowe przemyślenia ...

Stary to ty jesteś taki mały madafaka! 8O Ja w twoim wieku ani nie paliłem, ani nie piłem. Ba! teraz tez nie pale i nie mam zamiaru zaczynać!
...

No bez kitu, patrze na tą twoją podobiznę i jakoś ci nie wierzę, że nie palisz.
A tak serio, jak batoniarz pali kilka razy w roku, zamiast pic, to oba są bez różnicy, tyle że najczesciej to ściema, ze tak rzadko. Przyjelo się, ze ganja wkręca bardziej, ale znam takich, co kiedys w wieku naście tak jak on sporadycznie, a dzis w ogole. Jego sprawa.
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Po sylwestrowe przemyślenia ...
po pierwsze bede mowil jak chce po drugie nie wiem co to slowo znaczy wiec nie komentuje

:) a to ze pare razy w roku sobie czasem pale to nie sciema bo nie jestem jakims hip hopowcem ktory codziennie na sniadanie tylko bardzo rzadko

:) ej czepiajcie sie kogos innego
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Po sylwestrowe przemyślenia ...
napisalem, ze najczesciej to sciema, bo znam takich, co przestali. najgorzej sie wciagnac, a od ganji sie zaczyna w 90%. Takich niestety tez znam (czesc znalem). ja sie ciebei nie czepiam, napisalem ze twoja sprawa. A czarny tygrys sam pali :) mysli, ze nie widac
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Po sylwestrowe przemyślenia ...
:) oki tylko kurde sie tak czuje jakbyscie mnie uwazali za jakeigos cpuna z dworca.a widac ze on pali :) fakt
  • 0

budo_zły chłopak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Po sylwestrowe przemyślenia ...
batoniarz - Ja cie nie uwazam za cpuna... przeciez nie palisz tego shitu dzien w dzien ? :D
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Po sylwestrowe przemyślenia ...

batoniarz - Ja cie nie uwazam za cpuna... przeciez nie palisz tego shitu dzien w dzien ? :D



:) nom i super happy new year
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Po sylwestrowe przemyślenia ...
to temat o palenu przez Batoniarza??
  • 0

budo_grand12
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Po sylwestrowe przemyślenia ...
maly offtop sie zrobil :)
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Po sylwestrowe przemyślenia ...
Ja nie mówię, że jesteś uzależniony, tylko to, że nie ma się czym chwalić.
Tu masz wyjaśnienie słowa racjonalizacja:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

PS. Ciesz się, że ktoś zwraca tobie uwagę na to co piszesz, bo kiedyś chlapniesz to w nieodpowiednim towarzystwie i będzie pozamiatane. Pamiętaj, że to forum publiczne...
  • 0

budo_piter pan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Po sylwestrowe przemyślenia ...
ciekawe w czym gorsze palenie od picia?jesli obie rzeczy robi sie racjonalnie to wiekszej krzywdy nie sprawi...czy jestem alkoholikiem jesli pije w weekend ( powiedzmy 4-6 piw)? mnie sie tak nie wydaje, no chyba ze sie myle i bede sie musial jak kolega tlumaczyc, ze pije ale sie nie zaciagam :) :) :)


pozdr

P_P
  • 0

budo_guliwer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 541 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Po sylwestrowe przemyślenia ...
A ja bylem w Lesku w schoronisku , gdzie bylo okolo 150 osob z roznych miast. Warszawa, Krakow, Rzeszow, Lublin itd.
Bilans strat- potluczone lustra, drzwi z dziura w drzwiach ( jak sie pozniej okazalo wybita glowa), gasnica uzyta na korytarzu. W miedzy czasie jakies bojki, policja, oraz napierdalalnie sie po ryju tak dla przyjemnosci.
Kurde moze za czasow jak bylem mlody i taki troche huligan to mnie to bawilo ale chyba wiek do czegos zobowiazuje.
No i oczywiscie powrot do Wawy. Nocny 601 i tu tez jakis dwoch heleniazy chyba komus skroilo mp3 i tel bo chcieli to opchnac . Biedacy nawet nie wiedzieli jak wylaczyc mp3 a bali sie aby bateria sie nie wyladowala.
Batona ani niczego nie nosze od okolo 2 lat. Zdaje sie na moj mozg i sztuke rozmowy oraz umiejetnosci. Jednak ze faktycznie nalezy chyba pomyslec nad jakims rozwiazaniem problemu gdyz z golymi rekoma na gubalowce nie wiem czy udalo by mi sie obronic mnie i dziewczyne od dwoch gosci co gorsza z nozem. A nie powiem ze mialem taka ochote tam jechac.

Ostnio co gorsza ciagle slysze o ofiarach noza, hmm problem zaczyna sie bardzo ciezki robic.
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Po sylwestrowe przemyślenia ...
Ja tam nie lubie pic do 16 czy 17 roku zycia bylem z wyboru zupelnie abstynentem potem byl rok kiedy sprobowalem oczywiscie bez przesady, jakies 2 imprezy w wakacje i dwie imprezy w ciagu roku, wiem co to alko i dalej nie pije :wink: oczywisice sa wyjatki np. sylwester-troche szampana na uczczenie, kieliszek, dwa za zdrowie najlepszego kumpla gdy mija kolejny roczek i tyle, jestem z tego bardzo zadowolony. Fajne jest to, że zawsze trzeźwy 8) Jak to ise ma do tematu? a tak ze ja nigdy nie mam problemow z tymi co pija choc nie cuzje tego "klimatu" co oni po paru glebszych a najlepsze jest to ze w zyciu nie widzialem burdy na imprezie, moze zalezy to od towarzystwa, ale przeciez bywam tez na imprezach gdzie znam np 2-3 osoby i nic :) Chociaz czasami na ulicy trafi sie jakis pasztet co chce sie bic czy cus...trudno takie życie. Moim zdaniem margines jest tak wyrozniajacy sie ze czesto wydaje sie ogolem :roll:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024