Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciekawostka: OMON w akcji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

budo_haqqax
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 854 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Ciekawostka: OMON w akcji


Ogladalem jeszcze jakis amatorski filmik na temat fali w tamtejszych oddzialach. Chore.
  • 0

budo_beatles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ja?

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawostka: OMON w akcji
gdzie on go pieprznal?
czemu upadl dopiero przy ucieczce...?
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawostka: OMON w akcji

gdzie on go pieprznal?

Mi to na wątrobę wygląda. Ewentualnie nerka, ale nie sądzę.

czemu upadl dopiero przy ucieczce...?

Bo na przykład miał wylew wewnętrzny. Na początku bolało, potem chciał uciekać, a potem się okazało, że tyle się wylało, że zabrakło w innych częściach ciała i runął.

I jeszcze ten śmiech, ta radość żołnierza, który być może właśnie zabił nieuzbrojonego cywila. Ja pierdolę. Rozstrzelać po uprzednim szarpaniu metalowymi narzędziami i dźganiu gorącym żelazem. :evil:
  • 0

budo_big boss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Knurów

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawostka: OMON w akcji
Napewno wątroba, bo z tego co wiem (nie z własnego doświadczenia:) pełne skutki uderzenia odczówa się dopiero po pewnym czasie.
ps. w komentarzach do tego ktoś napisał, że gość umarł po tym strzale.
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawostka: OMON w akcji
Poprostu Rosjanie . Nie mówcie mi ze nie można generalizować - ruscy są dzicy .
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawostka: OMON w akcji
gdzie tam watroba jak mu ewidentnie od tylu trzasnal nawet sie tam gosciu lapie nera jak nic a to jest bardzo czuly narzad przeciez a swoja droga poje*** goscie :evil: tfardziele tak zwani
  • 0

budo_haqqax
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 854 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawostka: OMON w akcji

Poprostu Rosjanie . Nie mówcie mi ze nie można generalizować - ruscy są dzicy .


Nie mozna generalizowac. Ruscy sa czesto bardzo dobrze wyksztalconymi i madrymi ludzmi. Sa tez w porzadku kumplami. Maja osiagniecia w nauce, kulturze, organizacji, wojskowosci.
Uwazam, ze Twoja opinia jest wyrazem uprzedzenia ktore nie pozwala Ci docenic ich osiagniec. To niedobrze.

Ten uderzony gosciu podobno zmarl. Zachowanie omonowcow na filmiku to model wprost przeniesiony z fali - wlacznie z odzywka na koncu "Powiedz: Lubie OMON! Powiedz!" Niektorzy Rosjanie mowia, ze do OMONU ida najgorsze lajzy, ktore sie nie dostaly do wojska.
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawostka: OMON w akcji

organizacji, wojskowosci.
Uwazam, ze Twoja opinia jest wyrazem uprzedzenia ktore nie pozwala Ci docenic ich osiagniec. To niedobrze.

O tak wojskowości.
Byłem wiele razy w rusi 80% tamtych ludzi ma wyprane mózgi,marzy im sie wujek stalin i matiuszka rossija.Im dalej na wschód od polski tym gorzej a rosja jest esencja prymitywizmu.Nie neguje jednocześnie osiagnieć kulturalnych/naukowych.Jak to sie mówi z rosjaninem sie zawsze dogadasz z rosja nigdy.
  • 0

budo_haqqax
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 854 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawostka: OMON w akcji

Jak to sie mówi z rosjaninem sie zawsze dogadasz z rosja nigdy.


To pewnie prawda ;-)
  • 0

budo_unforgiven
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawostka: OMON w akcji
Ta szmata ruska powinna być zakatowana na śmierć. Sam bym chętnie w tym udział wzioł.
Na bank koleś nie dostał w wątrobe bo by z kucek ze 2 minuty nie wstał. Co mu się stało ciężko powiedzieć.
  • 0

budo_unforgiven
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawostka: OMON w akcji
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawostka: OMON w akcji
Obejżałem filmik kilka razy i wydaje mi się że koleś jednak oberwał ostro w wątrobę. Nie wiem czy faktycznie umarł, trochę naciągane mi to się wydaje, ale bolało na 100%. O ruskach już swoje napisałem na vortalu w swoim czasie, powtarzał się nie będę, ale lekcja jest jasna - nie ufać żadnemu ruskowi w mundurze. Taka mentalność tych cymbałów...

P.S. Wątpię, żeby się przekręcił, ale nie wykluczam tego. Jestem ciekaw, co na serio mu się stało...
  • 0

budo_unforgiven
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawostka: OMON w akcji
Gadasz jakbyś nigdy w wątrobe nie oberwał. Stary po takim strzale w wątrobe koleś by nie ustał na nogach.
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawostka: OMON w akcji
ja bede sie nadal trzymal wersji ze dostal w nerki zwlaszcza ze podobno skutek byl smiertelny
  • 0

budo_unforgiven
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawostka: OMON w akcji
Na bank w nerke. Ale że to aż takie groźne?
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawostka: OMON w akcji

Gadasz jakbyś nigdy w wątrobe nie oberwał. Stary po takim strzale w wątrobe koleś by nie ustał na nogach.

Dostałem w wątrobę, chociaż niezbyt mocno to i tak bolało jak skurczybyk. Widziałem też jak na jakiejś gali K1 koleś dostał z półobrotu w wątrobę i chociaż było KO to nie umarł... :roll:

ja bede sie nadal trzymal wersji ze dostal w nerki zwlaszcza ze podobno skutek byl smiertelny

Spróbuj obejżeć tę scenę powoli, uderzenie było moim zdaniem wymierzone w wątrobę. Poza tym, można się przekręcić po strzale w nerki???
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawostka: OMON w akcji
tzn jakos jest za slaba i odtwarzac cienki wiec za bardzo nei widac no ja bym nerki obstawial zwlaszcza ze narzad bardzo wazny wralziwy
  • 0

budo_kwiat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawostka: OMON w akcji
„Niektorzy Rosjanie mowia, ze do OMONU ida najgorsze lajzy, ktore sie nie dostaly do wojska”
Haqqax OMON to jednostka specjalna rosyjskiej milicji. Bardzo skuteczna i uniwersalna. Jednostki OMON są używane zarówno do tłumienia demonstracji (odpowiednik naszych Oddziałów Prewencji) jak również do zadań które w Polsce wykonują jednostki antyterrorystyczne policji. Milicjanci z OMON odbywają regularne tury bojowe w Czeczenii. Uważasz że łajza chciałaby iść na wojnę?
W początkowym okresie tworzenia tych oddziałów bardzo wielu milicjantów wchodzących w ich skład miało za sobą udział w wojnie w Afganistanie. Na pewno mieli oni duży wpływ na kształt OMON-u.

Unforgiven piszesz że: „Ta szmata ruska powinna być zakatowana na śmierć. Sam bym chętnie w tym udział wzioł.”
To co zrobił ten milicjant to przegięcie, ale obejrzyjcie sobie ten filmik i zwróćcie uwagę, że przeszukujący milicjant był asekurowany przez kolegę z pistoletem maszynowym i tak naprawdę to jest to tylko zapis fragmentu zajścia, a nie całego zdarzenia. Może gdyby znać całość zdarzenia to ocena tego filmiku byłaby inna. Chciałbym przypomnieć osobom dyskutującym w tym temacie pewien epizod z początków XXI wieku (nie pamiętam dokładnie daty, ale było to wtedy gdy pan Janik był ministrem spraw wewnętrznych). W Niemczech dwóch czy trzech bandytów dokonało napadu, w czasie którego wzięli zakładników. I ci bandyci (już terroryści) wraz z zakładnikami przejechali przez Niemcy i Polskę i nikt ich nie zatrzymał, a przecież zarówno Niemcy jak i Polska dysponują wyspecjalizowanymi jednostkami specjalnymi. Pokonali bez trudu granicę Polsko-Niemiecką i chyba Polsko-Ukraińską. A za tą granicą czekał na nich oddział specjalny i panowie terroryści dostali krótkie ultimatum. Albo się poddadzą albo zostaną zabici. A że byli to obywatele byłego ZSRR to wiedzieli, że z OMON-em nie ma żartów i się szybko i bez dyskusji poddali. Jak myślicie, gdyby oni nie wiedzieli, że OMON nie będzie się z nimi p…………….ił to by się poddali? Właśnie wiedza posiadana przez terrorystów na temat sposobu podejmowania interwencji przez OMON uratowała życie zakładnikom
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawostka: OMON w akcji
kwiecie drogi pije do drugiej czesci Twej wypowiedzi nie sadze aby calosc materialu obronilaby tych ruskich gosc nei wyglad na bardzo groznego terroorsyte po akcji z zakladnikami tylko na zwyklego cywila a filmik jest oburzajacy widac ze nakrecony ku uciesze ruskich glupkow. Przyklad gosci ktorych podales skonczyl sie sukcesem dlatego ze nie byli to pewnie spacjalnie zdecydowani na wszystko terrorysci pozatym celem jednostek antyterrorystycznych jest odbijanie zakladnikow a nie zabijanie terrorystow zreszta jak koncza si etakie akcje mamy przyklad z teatrem owszem samo zdecydowanie czasami jest pozytywnym aspektem ale musisz pamietac ze jednak glownym celem antyterrorysty jest ochroa zycia zakldanika a nie zabicie terrorysty ..
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawostka: OMON w akcji
Nie mniej, z założenia celu (uratowania zakładnika) naskuteczniejszym środkiem bywa unieszkodliwienie / zlikwidowanie terrorysty vide porwania samolotów i akcje ich odbicia (na lotnisku . :lol: ). Ci ruscy musieli myśleć podobnie. Zreszta, gdyby nasi lub niemieccy AT zdecydowanie dali do zrozumienia, że będą interweniować, pewnie tamci opddaliby się i u nas. Myślę, że zaważyły na tym również stosunki dyplomatyczne, choc to śmieszne, ale myślę, że lepiej było oddać inicjatywe ruskim. (niczym Piłat hehe)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024