Skocz do zawartości


Zdjęcie

wasze suplementy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: wasze suplementy
Glukozamina (stawy wazna rzecz hehe), witaminy i mineraly (vigor complet), bialko (olimp matrix), izotoniki na treningu... dziekuje za uwage :)
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wasze suplementy
BCAA
gainer -jako dodatkowy posilek
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: wasze suplementy
Life energy (guarana trek)
Tauryna (olimp mega caps)
Fat burner (olimp extreem)
Witaminki (olimp)
  • 0

budo_roboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wasze suplementy
bialko - ogulna odzywka z duza iloscia mineralow i witamin z powodu nie idelanej diety i intensywnym treningu.
bcaa - antykatabolik
gluta - jw
krete testuje obecnie bo silka jest w jadlospisie
5-htp - na poprawe samopoczucia zimowa pora
  • 0

budo_ssj7
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jedenasty rozdział

Napisano Ponad rok temu

Re: wasze suplementy

1.podziwiam tych ktorzy robia cykle z odzywek bialkowych i gainerow-totalna glupota :?


a czemu? jeśli ktoś (w dalekiej przyszłości mogę mieć taki problem) nie ma czasu na stosowanie dobrej diety (praca + częste treningi) to chyba lepszy gainer, niż nic?


Glukozamina - na stawy


jaką bierzesz :?:
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: wasze suplementy

a czemu? jeśli ktoś (w dalekiej przyszłości mogę mieć taki problem) nie ma czasu na stosowanie dobrej diety (praca + częste treningi) to chyba lepszy gainer, niż nic?

odpowiedz jest zaskakujaca i prosta:
NIE.
dziekuje.
  • 0

budo_dime
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wasze suplementy
a dlaczego nie?
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wasze suplementy

Glukozamina - na stawy


jaką bierzesz :?:

forma - regenerix z chwilowego braku kasy :wink:
  • 0

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: wasze suplementy
Gainer - Rano i po siłowni w szatni. ( chodze na siłownie wiczorem)
Białko w 2x porcji przed spaniem.

Kreatyna 1 cykl w życiu czeka na odpowiedni moment.
Jadłem kiedyś HMB
termal Pro

BCCA zamuwione i dołącze do Kreatyny w odpowiednim momencie.

187-190 Cm w zależności od pomiarów ;) ( Serrio )
92-94 Kg.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wasze suplementy

a czemu? jeśli ktoś (w dalekiej przyszłości mogę mieć taki problem) nie ma czasu na stosowanie dobrej diety (praca + częste treningi) to chyba lepszy gainer, niż nic?
:?:


gainer sluzy do uzupelnienia diety, jaki sens ma uzupelnianie diety przez miesic a potem przez 2 miechy nie?? ...gainer, bialko to nie kreatyna ktora bierze sie cyklicznie i nie dzialaja jak ona, dzialaja jak zwyle jedzenie :)
wiadomo ze jesli ktos np przez miesiac nie moze diety utrzymac (np wyjazd) to smialo przez tego miecha moze pic gainera-bialko, ale jesli jest mozliwosc dobrej diety i jej nie ma a przez mniesic jemy odzywke uzupelniajaca to jest glupie...
troche pokrecilem ale mam nadzieje ze wiadomo o co kaman :)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: wasze suplementy
po prostu lepiej poswiecic mniej czasu na trening a wiecej na porzadne jedzenie, niz porzadny trening z beznadziejnym jedzeniem. co dopiero przy czestym treningu.
  • 0

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: wasze suplementy
W moim przypadku zdecydowanie więcej uwagi poświęcam dobremu kompleksowemu treningowi który zapewnia mi progress w tym co robie.

Nigdy nie byłem w stanie utrzymać żadnej ścisłej diety.
Zapewniam paliwo w postaci gajnera po treningu i rano bo nie lubie jeść dużych śniadań a powinno się tak robić. Białko na noc zapewnia budlec. Stosunkowo małym kosztem ( chodzi mi tu o fatyge) zapewniam sobie nie najgorszą diete ( oczywiscie byłoby o niebo lepiej bdybym ważył wszystko co do grama jadł 5 posiłków dziennie o odpowiednim składzie ale mam to w dupie bo jest to nierealne bez osobistego kucharza :P ).

Robie to co robie + jem w miare normalnie, staram się jeśc wcześnie kolacje. 3-4 godziny przed snem.

Intensywność treningu jest kluczem do sukcesu. Oczywiscie że większy wpływ na rozwój i siłe ma suplementacja i regeneracja ale o te aspekty łatwiej jest zadbać i robie się to prawie że instynktownie :P . Spać tyle ile można, jak się jest zakwaszony to nie robić nic tymi oto mięśniami. I Jeść duzo białka , węgle po treningu.

Dieta - super super sprawa ale środek ciężkości powinno się moim zdaniem przenieśc na trening i zakupić sobie jakięs suple pomagające w żywieniu.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: wasze suplementy

jak się jest zakwaszony to nie robić nic tymi oto mięśniami.

to tak tylko na wszelki wypadek, jakby ktos jeszcze nie wiedzial, na drugi dzien to nie kwas mlekowy tylko mikrourazy wlokien miesniowych.

Dieta - super super sprawa ale środek ciężkości powinno się moim zdaniem przenieśc na trening i zakupić sobie jakięs suple pomagające w żywieniu.

to juz moje osobiste zdanie, ale daleki od takiego podejscia. jasne, nie mowie, ze dieta musi byc idealna i rozumiem, z czym to sie wiaze- sam spedzam jakies 2h dziennie w kuchni robiac jedzenie. ale mimo wszystko uwazam to za podstawe. wolalbym dobrze(zdrowo) jesc i nie cwiczyc niz zle jesc i cwiczyc. poza tym, na gainera nie byloby mnie stac :wink:
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: wasze suplementy

to juz moje osobiste zdanie, ale daleki od takiego podejscia. jasne, nie mowie, ze dieta musi byc idealna i rozumiem, z czym to sie wiaze- sam spedzam jakies 2h dziennie w kuchni robiac jedzenie. ale mimo wszystko uwazam to za podstawe. wolalbym dobrze(zdrowo) jesc i nie cwiczyc niz zle jesc i cwiczyc. poza tym, na gainera nie byloby mnie stac :wink:

A niektorych nie stac na spedzenie 2 h w kuchni. Z samej diety nie bedzie postepow w sporciei i nic sie nie osiagnie, a trenujac i uzupelniajac diete suplami mozna juz cos osiagnac. Nie kazdy moze sobie pozwolic na treningi i idealna diete, potrzebne sa czesto kompromisy, ale zaniedbywanie treningow kosztem kuchni to nie dla mnie...
  • 0

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: wasze suplementy
:P Użyłem sformułowania zakwaszony bo takiego wyrażenia stosuje się w mowie potocznej a nie mam na tyle kompetencji aby silić się na naukowe nazewnictwo ;) .

Zgadzam się oczywiscie że dieta jest bardzo ważna i tak naprawde od diety i regeneracji w wiekszym stopniu niż od samego treningu zależy nasz progres. Mówie tylko tyle że są 2 wyjscia. Albo grzebać się w poważną diete i robić to na serio, czyli bardzo się pilnować i prowadzić się według ścisłej diety a jest to bardzo absorbujące. Albo ustanowić sobie pare zasad na których opiera się większośc djet i uzupełnić swoje żywienie suplementami.

Zasady śa trywialbnie proste.

Dużo białka, Węgle rano i po treningu w dużej ilości, częste posiłki, brak słodyczy, wczesna kolacja, unikanie tłuszczy.

Btw. Gajnet to bardzo tania sprawa. Wiem że wyrażenie bardzo tania sprawa jest względne ale można klupić 7 kg gajnera za 250 zł.
7 kg ... hmmm :P mi wystarcza na 3-4 miesiące. Więc jest to 2 zł dziennie. Zamiast puszki koli masz szejka odrzywczego.

- Pozdrawiam.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wasze suplementy
ja tez nie ma wyjebanej diety, raczej jeste pizzowo cistwkowa ale jkos udaje mi sie czynic postepy ;)
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: wasze suplementy

Zasady śa trywialbnie proste.

Dużo białka, Węgle rano i po treningu w dużej ilości, częste posiłki, brak słodyczy, wczesna kolacja, unikanie tłuszczy.

Wszystko ok ale czemu brak slodyczy, przeciez to swietne zrodlo cukrow prostych i sa wrecz idealne zaraz po treningu, no i jakie smaczne :)
  • 0

budo_dime
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wasze suplementy
słodycze zawierają na ogół dużo tłuszczu, którego oczywiście nie lubimy.
  • 0

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: wasze suplementy
Wiesz :P
Wszystko jest dla ludzi ale dla mądrych ludzi :P .
Jeżeli słodycze się ograniczająm do batona zjadanego po treningu raz na kilka dni to nie ma tragedji ;P Chodzi o umiar a łatwiej jest dochować swoich postanowień jeżeli dane produkty stara się wykluczyć z jadłospisu niż tylko zmniejszyc ich ilośc. Podobnie jest z alkoholem a treningiem. ( oczywiscie jak nie jest sie w cyklu kreatyny itd itp ). Jak się idzie do sauny to jak się napijesz 1 czy 2 piwka dobre to wyjdzie Ci to tylko na dobre ;) Ale tak jak we wszystkim trzeba mieć świadomośc jak i z czym się to "je" :) .
Aha jeżeli chodzi o slodycze jako żrudło cukrów to oczywiscie tylko że skład większości nie jest aż tak wspaniały a po 2 to wszystko zależy od tego jak kto reaguje na cukier i jaką ma genetycznie budowe, przemiane materji. Jeden może jeść wszystko i i tak się za żadne skarby nie otłuszczy, 2 nie. Ja niestety należe do tej 2 grupy dlatego mam o tym jakieś względne pojęcie ;) .

- Pozdrawiam
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: wasze suplementy

wszystko zależy od tego jak kto reaguje na cukier i jaką ma genetycznie budowe, przemiane materji. Jeden może jeść wszystko i i tak się za żadne skarby nie otłuszczy, 2 nie. Ja niestety należe do tej 2 grupy dlatego mam o tym jakieś względne pojęcie ;) .

No ja na szczescie naleze do tej pierwszej grupy :) Cokolwiek bym nie zjadl to i tak nie przytyje. Niech zyja slodycze :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024