Skocz do zawartości


Zdjęcie

wasze suplementy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

budo_makhi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wasze suplementy
dozucilem do tego wszystkiego kretyne, nie bede pisal konkretnie jaka zeby nie reklamowac moge ewentualnie na priv napisac. jestem pardzo zadowolony nie zauwazylem jakiegos puchniecia jak to niektorzy mowia.Pozytywy to wiekszy pawer ktory rozumiem w ten sposub ze nawet po jakims meczacym cwiczonku np na treningu sekundu po nim jestem gotowy i batdzo chetny do nastepnych, wydaje mi sie tez ze chetniej po nim cwicze i szybciej sie regeneruje. stosuje od jakis dwuch moze trzech tygodni, puki co wciaz jestem wyzylowany.
  • 0

budo_hov
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: wasze suplementy
bcaa l-glutamina i hmb .mate czasem wez moze lecytyne przed tym jak bedziesz tu pisac;) elo
  • 0

budo_ssj7
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jedenasty rozdział

Napisano Ponad rok temu

Re: wasze suplementy
ja się poważnie zastanawiam nad jakimś antykatabolikiem w okresie letnich aerobów. Coś lajtowego na początek. Czytałem trochę o BCAA, ale przypadkiem matka mi kupiła taki ,,apteczny wynalazek" któy zwie się MACA. Z tego co czytałem na sieci, to jest dobre, ogólnie działa anabolicznie (czyli zatrzymuje katabolizm) i dodaje trochę energii, a to eż się przyda. No ale w składzie jest trochę konserw, barwników - ogólnie nieciekawie. Ale zastanawiam się nad tym:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

niby też MACA, ale skład lepszy. Tak więc co lepsze: konkretne BCAA czy ta MACA? No i na początek coś lajtowego, bo ja nigdy się niczym nie wspomagałem. Wiem, że to co piszą producenci w opisach swoich produktów nijak się ma do rzeczywistości więc pytam tych co testowali to i owo na sobie.

Nie chce mi się wierzyć, że ta MACA działa na pamięć, uodparnia na stres (kwas nikotynowy), pomaga budować mięśnie i zwiększa szybkość ich skurczów( 8O ), wzmaga potencję (po co mi to?) i wogóle jest tak kosmicznie zajedwabista (w 100% naturalna)...
  • 0

budo_ssj7
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jedenasty rozdział

Napisano Ponad rok temu

Re: wasze suplementy
nie, sorry, ten link co dałem to jest do jakiejś wykozaczonej MACY (monohydrat kreatyny :?: :!: ) Chodziło mi o to:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

co wogóle myślicie o tym specyfiku (MACA)? warto sobie głowę zawracać?
  • 0

budo_grabek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: wasze suplementy
Ja biore nitrox na wzrost siły i synephrine plus żeby wyżeźbic się i sbic tłuszcz niezle te środki działajom ale alezwykle cwicze wieczorem i mam przeznie kłopoty ze snem;/
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024