Skocz do zawartości


Zdjęcie

Meta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

Spajkas
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Meta
Witam . Mam 15 lat , 187 cm wzrostu , ważę równe 70 kg -jestem chudy . Zamierzam kupić sobie mete , słyszałem że dobra tyje się po niej około 10 kg, jest to meta za 40 zł i jest w niej 100 tabletek , możę wieccie co to za meta?> I po drugie , czy do tego też trzeba miec jakąś diete?Myślałem jescze żęby brać hepatil jak będe brał mete.
  • 0

MALY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 251 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA
    SPORTY WALKI
    STERYDY
    KULTURYSTYKA

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta
Jak kto pisze teksty:

Mam 15 lat , słyszałem że dobra tyje się po niej około 10 kg, jest to meta za 40 zł i jest w niej 100 tabletek , możę wieccie co to za meta?>

to nie chce sie brzydko wyrażać ale mcno mnie skręca!!! Kolego zajmij sie narazie dobrze miską i jedzeniem a nie metka, po drugie jak ty chcesz kupic niewiedząc nawet co, ktos ci wcisnie jakies gówno i tyle z tego bedzie. Wogóle ćwiczysz na siłce??? Jaki czas??? Jakie wymiary??? Jakie rezultaty??? Jak ida postępy???...Kontynuując, od samej metki sie nie tyje 10kg, jakby tak masa szła po mecie to nikt nie wydawałby na cykle po 500-1000zl a inni jeszcze wiecej zeby złapac jakas mase bo wciagneli by za 80zl 200tabsów złotej metki i doszloby im po 20kg, takze nie słuchaj opowieści ze metaka to zajebisty środek, dodatkowo ci powiem ze za 40zl to za pewne chodzi o ruska metke która i tak bedzie wyjabką bo nie ma ori ruskiej metki, jest typowa FAKE lub o zaniżonych wartościach. Takze myśle ze nie bede jedynym który ci zaleci wzięcie sie za żarcie domowe jakas dietke i odpowiedni trening.
  • 0
MASZ PYTANIA ODNOŚNIE KOKSU...PYTAJ
GG: 17625069
Części BMW e36,e38,e39,e46,e60, VW PASSAT B5/B5FL, B6, CC, FIAT COUPE/TURBO
ZDERZAKI DO WIĘKSZOŚCI MAREK!!!
Mechanika pojazdowa
Usługi transportowe, bus oraz laweta
TEL: 665-360-997, GG: 17625069 (Rafał)

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta
15lat hahahha idz do dzialu z odrzywkami meta za 40 zl znajac zycie pewnie ruska po ktorej wszystko co zyskasz to tylko strata kasy
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

kogut
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta
dokładnie dział supli dla ciebie a nie koksy ;)
  • 0

Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta
1."Czy jest potrzbna do tego dieta" - Tak,tak,tak ! OD samej mety nie tyjesz ! Od nadwyżki kalorycznej tyjesz !
Powinieneś sie wziąśc za miche to od niej na początku bys mial ładne przyrosty potem suple a koksy narazie nie powinny byc Ci w głowie ;)
2.Pytanie na forum kulturystycznym czy ktos wie co to meta .... ;)
3.Za młody jesetś na SAA (tylko nie piszcie i kto to mówi ;) wiem ,że robie źle ;) )
4.Brak Ci wiedzy - hepatil to nie wszystko.Hepatil jest na regeneracje wątroby po cykl na osłonke wątrobvy są inne rzeczy do tego potrzebujesz pare innych rzeczy jak kreatyna na podtrzymanie masy czy clomid na odlobkowanie cykl na metanabolu to niejest takie 40zł tylko owiele więcej chyba ,że chcesz sobie zdrowie niszczyć ;)
  • 0

Xandar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Francja (Nimes)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motocykle/Sporty silowe/Imprezy
  • Staż [miesiące]:Około 4 lata
  • Wzrost [cm]:180

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta
15 lat, stary jestes jeszcze dzieckiem i nie ma co ukrywac niezbyt inteligętnym. Nawet na suple za wczesnie, o koksie nie wspomne. Zacznij jesc i cwiczyc regularnie i odezwij sie za 2 moze 3 lata to pogadamy.
Ps: Jezeli w tym wieku myslisz o mecie (nie majac zielonego o niej pojecia) to musisz miec nierówno pod kopułą.
  • 0
Jeżeli laska powie ci że jesteś twardzielem, wyjeb jej. Nie jesteś twardzielem, ty jesteś kurwa niezniszczalny.

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta
Ja pochodze do tego tak....jak bedziesz mial dzieci i nie bedziesz chcial miec wiecej wtedy bierz sie za koksy ;) jezeli skonczyłes 25 lat.....oczywiscie...
  • 0

miko39
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1096 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Udo [cm]:64
  • Przysiad [kg]:100 5x5 na klatce
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta

Ja pochodze do tego tak....jak bedziesz mial dzieci i nie bedziesz chcial miec wiecej wtedy bierz sie za koksy :!: jezeli skonczyłes 25 lat.....oczywiscie...

25 lat pierwsze słysz
  • 0
"Niemożliwe nie istnieje,to tylko puste słowo..."

Spajkas
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta
Ok . A za jakie suplementy się wziąć ? I jeszcze jedno . Bo ja nie moge sobie zrobić diety ponieważ jem w szkole obiady ;/ na śniadanie jem płatki owsiane , w szkole chleb z szynką , na obiad rużnie bo w szkole są codziennie inne , na posiłek nastepny nie wiem co jeść i na kolacje też nie . Moły mi ktos napisać podpunktach i o jakich godzina\ch jeść DODAM ŻĘ SNIADANIE JEM o 7.30 a obiad o 12.30/
  • 0

Spajkas
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta
A no i jescze jedno . Po co brać węgiel i omega 3"
  • 0

HiTi

    Uczeń

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 568 postów
  • Pomógł: 0
18
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:135
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta
wegiel zeby miec energie...omega trzi to cos al'a tran ;d
aha i podpowiem ci ze w szkole przepisowo to jest codziennie przyblizone wartosci odzywcze posilkow wiec moze nie jest tak zle...
jak chcesz to mozesz zrobie zrobic np batony (zeby nie bylo siary ze jesz kurczaka z ryzem na przerwie ;d) i w szkole jesc ;]
przepisy sa na forum jak i na google.pl
pzdr

Użytkownik HiTi edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Nie jesteś wielki ? A zadaj sobie pytanie - piłeś mleko? No właśnie
pomogłem? daj "+" nie bądz pipa ;]

Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta

Ok . A za jakie suplementy się wziąć ? I jeszcze jedno . Bo ja nie moge sobie zrobić diety ponieważ jem w szkole obiady ;/ na śniadanie jem płatki owsiane , w szkole chleb z szynką , na obiad rużnie bo w szkole są codziennie inne , na posiłek nastepny nie wiem co jeść i na kolacje też nie . Moły mi ktos napisać podpunktach i o jakich godzina\ch jeść DODAM ŻĘ SNIADANIE JEM o 7.30 a obiad o 12.30/


Zamało jesz ,suple bez diety zadużo niedadzą.Poczytaj w dziale odżywianie ;)
  • 0

Xandar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Francja (Nimes)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motocykle/Sporty silowe/Imprezy
  • Staż [miesiące]:Około 4 lata
  • Wzrost [cm]:180

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta

Ok . A za jakie suplementy się wziąć ? I jeszcze jedno . Bo ja nie moge sobie zrobić diety ponieważ jem w szkole obiady ;/ na śniadanie jem płatki owsiane , w szkole chleb z szynką , na obiad rużnie bo w szkole są codziennie inne , na posiłek nastepny nie wiem co jeść i na kolacje też nie . Moły mi ktos napisać podpunktach i o jakich godzina\ch jeść DODAM ŻĘ SNIADANIE JEM o 7.30 a obiad o 12.30/

Przeciez nie jestes w szkloe 24 h na dobe, Zjedz sobre sniadanie do szkoly kikla kanapek, obiad w szkole napewno jest pelnowartosciowy, jezeli wracasz do domu ok 15 to akurat pora na nastepny posilek. i potem podweczorek i kolacja. Z palcem w dup ie mozna ulozyc sobie bardzo dobra diete ale jak sie nie chce no to sory. Bialkiem i gainerem zarcia nie zastapisz
  • 0
Jeżeli laska powie ci że jesteś twardzielem, wyjeb jej. Nie jesteś twardzielem, ty jesteś kurwa niezniszczalny.

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta

Przeciez nie jestes w szkloe 24 h na dobe, Zjedz sobre sniadanie do szkoly kikla kanapek, obiad w szkole napewno jest pelnowartosciowy, jezeli wracasz do domu ok 15 to akurat pora na nastepny posilek. i potem podweczorek i kolacja. Z palcem w dup ie mozna ulozyc sobie bardzo dobra diete ale jak sie nie chce no to sory. Bialkiem i gainerem zarcia nie zastapisz


Dokladnie wcinaj ile mozesz, i tak masz pewnie niesamowity metabolizm ;) w tym wieku tez taki mialem(z glowa oczywiscie, mam na mysli pelnowartosciowe jedzenie a nie slodycze). Trenuj i odpoczywaj, na suple za wczesnie, a tym bardziej na sterydy. Masz 15 lat i kupe czasu. Nie poddawaj sie, czytaj i ucz sie na temat odzywania (bo dieta wierz badz nie ale jest podstawa w tej zabawie). Trenuj regularnie i nie poddawaj sie. Jak masz jakies pytania to smialo pytaj od tego jest forum. Za 6 lat bedzie z Ciebie kawal dzika:rolleyes:
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024