Skocz do zawartości


Zdjęcie

1 cykl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

Suchan
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

1 cykl
staz 8 miesiecy 18 lat waga 63 bic 34 wycisk 70 kg seria cos na mase potrzebuuje ale nie za bardzo mocnego zeby po odstawieniu nie bylo mi ciezko dalej sie rozwijac . cel siła i masa.... bardzo ciezko mi przytyc na 6 kg gainerow itp pierwszy taz od roku 3 kg przytylem a wcale malo nie jem mam tez dietke. pisac same konkrety , myslalem zeby moze winko + cos ,,,
  • 0

..:Damian:..
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 cykl

staz 8 miesiecy 18 lat waga 63 bic 34 wycisk 70 kg seria cos na mase potrzebuuje ale nie za bardzo mocnego zeby po odstawieniu nie bylo mi ciezko dalej sie rozwijac . cel siła i masa.... bardzo ciezko mi przytyc na 6 kg gainerow itp pierwszy taz od roku 3 kg przytylem a wcale malo nie jem mam tez dietke. pisac same konkrety , myslalem zeby moze winko + cos ,,,


Na co chcesz głównie trening na masę czy na siłę???
  • 0

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.


PUMP
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2390 postów
  • Pomógł: 0
131
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Togo
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Rośnie
  • Wzrost [cm]:390
  • Biceps [cm] :27,3
  • Waga [kg]:80,5

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 cykl
Może masz zle ułożoną dietę i dlatego nie tyjesz kup sobie gainera mutant masa i jakąś kreatynke i uzupełnij tym braki w diecie jak już raz wezmiesz sterydu to już ci nie będzie szło tak jak powinno na odżywkach !!!!
  • 2
RAMIE W RAMIE JAK SPARTANIE ...
'' Bądź bardziej ambitny kiedy cie nie docenili robisz to dla siebie nie dla tych debili ''

..:Damian:..
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 cykl
Dobrze ułożona dieta może zdziałać cuda jesteś jeszcze młody stażu też nie masz dużego sterydy odpadają, ja bym też na chwilą obecną zostawił suplementy tylko bym szedł zdrową dietą
  • 0

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.


Suchan
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 cykl
ja chce siłe i mase z czasem dobra zrobic mutantmassa juz koncze jest i teraz jakies białka same dodaje do diety i myslalem nad moze jakims ph tez massdrol , trenadrol itp....
  • 0

PUMP
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2390 postów
  • Pomógł: 0
131
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Togo
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Rośnie
  • Wzrost [cm]:390
  • Biceps [cm] :27,3
  • Waga [kg]:80,5

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 cykl
Polecam białko matrix 5.0
  • 0
RAMIE W RAMIE JAK SPARTANIE ...
'' Bądź bardziej ambitny kiedy cie nie docenili robisz to dla siebie nie dla tych debili ''

Mafi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Pomógł: 0
34
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 cykl
Z takim stażem ph chcesz już brać.
j.w
Kup sobie matrixa, zbuduj masę i dopiero potem sobie pomyśl o różnych bajerach tego typu.
  • 0

cris
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nie jestem pewien
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Ogólnie

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 cykl

staz 8 miesiecy 18 lat waga 63 bic 34 wycisk 70 kg seria cos na mase potrzebuuje ale nie za bardzo mocnego zeby po odstawieniu nie bylo mi ciezko dalej sie rozwijac . cel siła i masa.... bardzo ciezko mi przytyc na 6 kg gainerow itp pierwszy taz od roku 3 kg przytylem a wcale malo nie jem mam tez dietke. pisac same konkrety , myslalem zeby moze winko + cos ,,,

PH zostaw sobie na później.Rozbuduj się trochę bardziej na odrzywkach typu kreatyna + gainer,a dopiero wtedy pomyśl o PH.
  • 0

Suchan
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 cykl

PH zostaw sobie na później.Rozbuduj się trochę bardziej na odrzywkach typu kreatyna + gainer,a dopiero wtedy pomyśl o PH.

białko matrixa kupie ale z kretyny na pewno nie chce w tamtym miesiacu skonczylem cykl na krecie treka i efekty znikome szkoda pieniazków wczesniej jechalem tylko na samym nitrobolonie i gainerach i efekty bylo widac w miesiac czasu skok 3cm na reke klata tez poszla troszeczke, co mozecie mi polecic zamiast kreatyny?
  • 0

HiTi

    Uczeń

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 568 postów
  • Pomógł: 0
18
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:135
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 cykl
wiec gosc nie pisal ze chce jakis suplement itp tylko pisal w dziale koxy wiec tylko takiej odpowiedzi oczekuje.
niby maly staz...sam mialem mniejszy przy pierwszym saa,
napewno intresuje cie cos co szybko dziala,nie jest drogie itp ;p
niech bedzie to twoje wino+meta lub +prola>jak mta to wino w plynie lepiej.
  • 0
Nie jesteś wielki ? A zadaj sobie pytanie - piłeś mleko? No właśnie
pomogłem? daj "+" nie bądz pipa ;]

Dead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 558 postów
  • Pomógł: 2
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :44
  • Wyciskanie [kg]:180
  • Martwy ciąg [kg]:220
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 cykl
Przy takich wynikach koks? Bez przesady niechce byc nie mily ale to dla mnie paranoja.. Naprawde lepiej niech wezmie sie za odzywki bo jak napisal wyzej 70kg na klate w wieku 18 lat to chyba jest cos nie tak.. a jezeli jest cos nie tak to nawet koks nie pomoze.. szkoda zdrowia..
  • 0

Suchan
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 cykl

Przy takich wynikach koks? Bez przesady niechce byc nie mily ale to dla mnie paranoja.. Naprawde lepiej niech wezmie sie za odzywki bo jak napisal wyzej 70kg na klate w wieku 18 lat to chyba jest cos nie tak.. a jezeli jest cos nie tak to nawet koks nie pomoze.. szkoda zdrowia..

bez przesady jak zaczynyłem to 45 max było hehe ,a to ile podnosze bardziej myslalem ze jest zalezne od mojej masy ,stażu itp. a nie od wieku bo w pare lat mozna zorbic dobrą forme.

HITI

jak juz cos to prola bym do tego wolał. ale moze jednak za wczesnie jest jeszcze i mogli byscie mi jakas mocna odzywke polecic oprocz kreatyne i ty ph.
  • 0

PUMP
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2390 postów
  • Pomógł: 0
131
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Togo
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Rośnie
  • Wzrost [cm]:390
  • Biceps [cm] :27,3
  • Waga [kg]:80,5

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 cykl
Kup sobie < White Flood + Storma + matrixa 5.0 + witaminy z olimpa i możesz dodać jeszcze jakiegoś gainera > Pozdro
  • 0
RAMIE W RAMIE JAK SPARTANIE ...
'' Bądź bardziej ambitny kiedy cie nie docenili robisz to dla siebie nie dla tych debili ''

PUMP
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2390 postów
  • Pomógł: 0
131
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Togo
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Rośnie
  • Wzrost [cm]:390
  • Biceps [cm] :27,3
  • Waga [kg]:80,5

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 cykl
A czego nie chcesz kreatyny ??? to jest główny suplement na siłę
  • 0
RAMIE W RAMIE JAK SPARTANIE ...
'' Bądź bardziej ambitny kiedy cie nie docenili robisz to dla siebie nie dla tych debili ''

cris
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nie jestem pewien
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Ogólnie

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 cykl

białko matrixa kupie ale z kretyny na pewno nie chce w tamtym miesiacu skonczylem cykl na krecie treka i efekty znikome szkoda pieniazków wczesniej jechalem tylko na samym nitrobolonie i gainerach i efekty bylo widac w miesiac czasu skok 3cm na reke klata tez poszla troszeczke, co mozecie mi polecic zamiast kreatyny?

Tak dla twojej wiadomości Nitrobolon też zawiera kreatyne.A tak poza tym,jeżeli tak dobrze ci szło na nitrobolonie i gainerach to odpowiedź nasuwa się sama.
  • 0

Xandar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Francja (Nimes)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motocykle/Sporty silowe/Imprezy
  • Staż [miesiące]:Około 4 lata
  • Wzrost [cm]:180

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 cykl
Jezeli chcesz dobra kreatyne to polecam:
Shock + Storm
Masacra II (choleranie droga)
X Pand (ale i tak przy Shocku wymieka)

Treck nigdy chyba szalu nierobil.
  • 0
Jeżeli laska powie ci że jesteś twardzielem, wyjeb jej. Nie jesteś twardzielem, ty jesteś kurwa niezniszczalny.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024