Skocz do zawartości


Zdjęcie

powrót do treningu po operacji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

donbart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:,śląsk/obecnie Dania
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Zajmuję się zarabianiem pieniędzy,w wolnych chwilach chodzę na siłownię.

Napisano Ponad rok temu

powrót do treningu po operacji
Witam,
od 8 tyg w ogóle nie ćwiczyłem,ponieważ miałem zabieg(przepuklina) akurat byłem po cyklu i brałem się za odblok,jak mnie poskręcało i wylądowałem na stole.Mój ostatni cykl to Prop,wino 12 tygodni.Nawet nie chcę przytaczać jakie mam spadki teraz,bo po prostu wyglądam tragedia.
ważyłem 85 kg,teraz ważę 79 o wymiarach nie wspomnę.
tego posta piszę,ponieważ chcę ruszyć z grubej rury,chcę nabrać kilogramów i polepszyć wyniki siłowe(znacznie)po propie dobrze było,ale rewelacji siłowo nie było.Mam prolo,ale nie wiem czy to dobre na start poza tym nie jestem pewny pochodzenia,mam nadzieję że tego w garażu nie robią ;) za kilka dni jadę do polski i chcę sobie towar kupić wraz z odblokiem(konkretnym)moja prośba do was pomóżcie mi ułożyć konkret cykl abym szybko do formy wrócił,dodam że chcę go zacząć w styczniu bo poprzedni przerwałem koniec sierpnia.Serdeczne dzieki pozdro.
Ps.to mój 4 cykl.
  • 0

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: powrót do treningu po operacji

Witam,
od 8 tyg w ogóle nie ćwiczyłem,ponieważ miałem zabieg(przepuklina) akurat byłem po cyklu i brałem się za odblok,jak mnie poskręcało i wylądowałem na stole.Mój ostatni cykl to Prop,wino 12 tygodni.Nawet nie chcę przytaczać jakie mam spadki teraz,bo po prostu wyglądam tragedia.
ważyłem 85 kg,teraz ważę 79 o wymiarach nie wspomnę.
tego posta piszę,ponieważ chcę ruszyć z grubej rury,chcę nabrać kilogramów i polepszyć wyniki siłowe(znacznie)po propie dobrze było,ale rewelacji siłowo nie było.Mam prolo,ale nie wiem czy to dobre na start poza tym nie jestem pewny pochodzenia,mam nadzieję że tego w garażu nie robią ;) za kilka dni jadę do polski i chcę sobie towar kupić wraz z odblokiem(konkretnym)moja prośba do was pomóżcie mi ułożyć konkret cykl abym szybko do formy wrócił,dodam że chcę go zacząć w styczniu bo poprzedni przerwałem koniec sierpnia.Serdeczne dzieki pozdro.
Ps.to mój 4 cykl.


jak masz prolo to polaka (aptecznty)
możesz zrobić cykl deka prolo i meta
1-4 meta
1-10 prolo
1-10 deka
odblok HCG i clomid
+ odżywki
  • 0

Xandar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Francja (Nimes)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motocykle/Sporty silowe/Imprezy
  • Staż [miesiące]:Około 4 lata
  • Wzrost [cm]:180

Napisano Ponad rok temu

Re: powrót do treningu po operacji

Witam,
od 8 tyg w ogóle nie ćwiczyłem,ponieważ miałem zabieg(przepuklina) akurat byłem po cyklu i brałem się za odblok,jak mnie poskręcało i wylądowałem na stole.Mój ostatni cykl to Prop,wino 12 tygodni.Nawet nie chcę przytaczać jakie mam spadki teraz,bo po prostu wyglądam tragedia.
ważyłem 85 kg,teraz ważę 79 o wymiarach nie wspomnę.
tego posta piszę,ponieważ chcę ruszyć z grubej rury,chcę nabrać kilogramów i polepszyć wyniki siłowe(znacznie)po propie dobrze było,ale rewelacji siłowo nie było.Mam prolo,ale nie wiem czy to dobre na start poza tym nie jestem pewny pochodzenia,mam nadzieję że tego w garażu nie robią ;) za kilka dni jadę do polski i chcę sobie towar kupić wraz z odblokiem(konkretnym)moja prośba do was pomóżcie mi ułożyć konkret cykl abym szybko do formy wrócił,dodam że chcę go zacząć w styczniu bo poprzedni przerwałem koniec sierpnia.Serdeczne dzieki pozdro.
Ps.to mój 4 cykl.

Uważaj na siebie po tej przepuklinie zeby ci flaki sie nie wyjebaly. Nie za szybko po operacji, gadales z lekarzami czy mozesz sie juz brac za treningi?? Kumpel po takim zabiegu pol roku to praktycznie tylko chodzil i to bardzo powoli...
  • 0
Jeżeli laska powie ci że jesteś twardzielem, wyjeb jej. Nie jesteś twardzielem, ty jesteś kurwa niezniszczalny.

donbart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:,śląsk/obecnie Dania
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Zajmuję się zarabianiem pieniędzy,w wolnych chwilach chodzę na siłownię.

Napisano Ponad rok temu

Re: powrót do treningu po operacji
miałem przepuklinę pępkową także szybko się zagoił,lekarz mówił 6 tyg a minęło 8 także już czas,normalka 2 tygodnie poćwiczę na małym obciążeniu,a później jak już prolo zacznie się rozkręcać jadę na maxa.
Prolo mam i mam nadzieję że tego jeszcze nie podrabiają,wygląda dobrze,ale nigdy nie wiadomo,już raz po towarze miałem krew w moczu,jaka deka teraz jest najpewniejsza i na topie?bo raczej jak kolega wyżej sugeruje pojadę na prolo,metka i deka.
  • 0

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: powrót do treningu po operacji

miałem przepuklinę pępkową także szybko się zagoił,lekarz mówił 6 tyg a minęło 8 także już czas,normalka 2 tygodnie poćwiczę na małym obciążeniu,a później jak już prolo zacznie się rozkręcać jadę na maxa.
Prolo mam i mam nadzieję że tego jeszcze nie podrabiają,wygląda dobrze,ale nigdy nie wiadomo,już raz po towarze miałem krew w moczu,jaka deka teraz jest najpewniejsza i na topie?bo raczej jak kolega wyżej sugeruje pojadę na prolo,metka i deka.


to zależy od dilera jak masz zaufanego to i będziesz miał dobrą dekę. polecam grecką , holenderską lub z atomic labs
  • 0

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: powrót do treningu po operacji
ja bym ci odradzal po przepuklinie cwiczenia duzymi ciezarami
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

donbart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:,śląsk/obecnie Dania
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Zajmuję się zarabianiem pieniędzy,w wolnych chwilach chodzę na siłownię.

Napisano Ponad rok temu

Re: powrót do treningu po operacji
początek pewnie będzie na małym obciążeniu,z biegiem czasu zwiększę ciężar w miarę możliwości,można osiągnąc ładną sylwetkę ćwicząc małymi cieżarami,ważne aby trening był odpowiedni i dieta no i towar ok ;) rozumię że prolo bić co 4 lub 5 dni a deke raz w tyg?
  • 0

..:Damian:..
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: powrót do treningu po operacji

miałem przepuklinę pępkową także szybko się zagoił,lekarz mówił 6 tyg a minęło 8 także już czas,normalka 2 tygodnie poćwiczę na małym obciążeniu,a później jak już prolo zacznie się rozkręcać jadę na maxa.
Prolo mam i mam nadzieję że tego jeszcze nie podrabiają,wygląda dobrze,ale nigdy nie wiadomo,już raz po towarze miałem krew w moczu,jaka deka teraz jest najpewniejsza i na topie?bo raczej jak kolega wyżej sugeruje pojadę na prolo,metka i deka.


Ja proponuję najpierw niech lekarz obejrzy to czy się wszystko dobrze zagoiło i raczej on powinien udzielić Ci rady czy możesz ćwiczyć czy nie ;)
  • 0

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.


..:Damian:..
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: powrót do treningu po operacji
A jak Ci pozwoli i byś chciał to możesz brać razak ;)
  • 0

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.


barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: powrót do treningu po operacji

początek pewnie będzie na małym obciążeniu,z biegiem czasu zwiększę ciężar w miarę możliwości,można osiągnąc ładną sylwetkę ćwicząc małymi cieżarami,ważne aby trening był odpowiedni i dieta no i towar ok ;) rozumię że prolo bić co 4 lub 5 dni a deke raz w tyg?


deke co tydzien
prolo co 5 dni 2ml
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024