Skocz do zawartości


Zdjęcie

Do użytkowników !!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Do użytkowników !!!
Przepraszam wszytkich którzy uważają że mam ich Matki za hetery.
Jeszcze raz przepraszam wszystkich którzy uznali się dotknięci. poklon
Nie miałem na mysli waszych Matek tylko ( bo bym napisął np wy glupie sk...syny a to jest różnica)

Tylko chciałem podkreślić swoją desaprobate (może w nie najlepszy sposóB) wobec pewnych schematów zachowań ( waszych zachowań) Także prosił bym o nie łapanie za słowa i wykorzytwanie ich archaicznych znaczeń jako oręż w walce o "WASZE" forum.

A ty drogi Apasie .... zaczynałem Cię nawet lubić ale jesteś tak nadęty, że chyba nie dam rady :( Wiem że nieprzeciętni ludzie twego pokroju muszą się szanować na codzień są szanowni i niedoświadczają takich "przykrości " i "upokorzeń" jak na tym forum i wogle....
Ale już Ci mówiłem że nie możesz wszytkiego brać do siebie tak bardzo bo się chłopie wykończysz. A poza tym osobiscie personalnie uważam żę taki kubeł zimnej wody wyjdzie ci tylko na dobre. Będziesz widział świat w szerszym właściwszym wymiarze.

A mnie też w ogóle Twoja osoba nie interesuje tylko odnosze się do twoich dywagacji na tym forum nic więcej. A że są miernej jakości to spotykasz się z mojej strony z nieprzychlnością. Także nie uważaj żę skoro w życiu jesteś kimś tam to tu też Ci się to samo należy ( Ja się nie przechwalam pozycją społeczną chociaż jest mi w życiu bardzo lekko i fajnie. I jak to kaczyński powiedział nie jestem nieudolny - bo nie musiałem wyjeżdżać z kochanej Polski :D i )

I dlatego też G. Mnie obchodzi czy robiłeś za starzystkę u Clintona i czy Wokalista Queenu był twoim serdecznym przyjacielem. MOżesz być nawt Królem Świata nic to nie zmienia. Spróbuj anonimowo wypracować sobie szacunek a nie zaczynać od napisania CV w nadzieji że to co powiesz to ludzie łykną od szczała 8) Bo to nie gazeta że się nie dowiesz że napisąłeś szmire i artykł był dupiaty.

Co do twoich tekstów o ewentualnym pozbawieniu Cię życia przeze mnie :nie: to chciałem ci powiedzieć NIC z TEGO rozmarzyłeś się najwyraźniej. A Zrobie Ci coś bardziej sadystycznego i bezwzględnego pozwole Ci żyć :twisted:
Zapomnij więc o tym że Cię wyzwolę :D Nie zasłużyłeś :wink :D

Z drugiejh strony śmieszy mnie że tak mnie postrzegacie - Jako jakiś swój koszmar największy który przyjdzie i ukarze was :rofl:- Hm jakś kolejna Aikidocoka perwerka


Co do Szczepana to jak to ktoś napisał, nastał mały techniczny melanż.... i sie poszło j.. kilka postów i tematów i co z tego ? przecież nic to, życie jest piękne, piwko jest dobre i Dziwczyny fajne. TYle do zrobienia a tak mało czasu.

PS.
Przepraszam za ten wywód bądź co bądź osobisty ale Apas zamiast Tępić moje poglądy na forum próbje tępić mnie za poglądy jako człowieka ( oczywiście kreowany przez niego obraz jest nie prawdziwy, krzywdzący i dla mnie obraźliwy stąd też pozwoliłem sobie sie dopuścić powyższego)

Także prosze o rozważenie upomnienia dwu krotnie i jeszcze raz przepraszam :cry:
  • 0

budo_dobermaan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Do użytkowników !!!
i znowu syf robisz :?
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do użytkowników !!!

Drogi Bogumile: Oczywiście, że na staż możesz śmiało przyjechać.



Wiedziałem że mnie zaprosisz :wink:
W koncu uśmiech kobiety jest zaproszeniem dla mężczyzny.
A ty się tak pięknie uśmiechasz do mnie co wejde na forum :oops:
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do użytkowników !!!

i znowu syf robisz :?


Wypowiedzi i wyświetlenia mnóżcie się 8)
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do użytkowników !!!
Mroczny Boguś powraca!!! sie nawet stęskniłem.
z uporem maniaka przypomne uroczo zignorowane pytania:
- ile masz lat
- po cholere spedzasz tu tyle czasu?
Otrzymałem serie tyrad, ale nie otrzymałem odpowiedzi. wiekszość z nas łatwo fizycznie znaleść po nikach linkach i wogóle głównie dlatego, że sie nie wiedziec czemu nie chowamy za mamy pupą...
Chciałbym , żebyś zrozumiał w czym tkwi problem. otóż zupełnie bez powodu, pewnie z niczyjej winy i pewnie błednie, ale z twoich wypowiedzi wyłania sie obraz:
- 15- 17 latka - na podstawie frywolnego podejscia do gramatyki i interpunkcji, z mojego punktu widzenia - + za inwencje. oraz z zapalczywości apostołowania.
- jedynak, bezstresowe wychowanie - to wynika z syndromu Ostatniego Słowa - " nieważne jak gópie, ale ja powiem ostatni!!"
dla mnie kwestia wieku jest kluczowa bo:
- jesli jestes gośc z powiedzmy 20 letnim doświadczeniem w judo, krav madze, łorewer, medalista mistrzostw Polski i wogóle to ja sie zaczne poważnie zastanawiac nad tym wszystkim czy ty czasem nie masz racji. ale z twoich tekstów niestety wynika , ze równie dobrze możesz być pryszczatym 17-latkiem który sie soczyscie ślini przy "r" i ma za sobą 3 miesiące młajtaja w Koluszkach. chłopcem o odmyszkowym rozrośniętym kciuku szerszym niż biceps, który z uporem onanisty pasjonata klepie teorie, które nie do konca rozumie.
szczerze mowiąc młody człwieku, jesli do wyboru mam przekaz mojego nauczyciela i chłopca który nie ma jajów coby sie przedstawić - to czego sie chłopie spodziewasz...
internet jest przerazający...
kazde łowo kosztuje... kazde coś znaczy. zastanow sie nim cokolwiek wiecej napiszeszbo każda pierda cie stanowi i jej nie cofniesz.... :? :cry:
  • 0

budo_ww60
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Do użytkowników !!!
Ty bogumil napisz coś o polskim ju-jitsu :lol:
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do użytkowników !!!
Cierpliwie czekaj w dziale JJ
Się robi właśnie materiał kolego MMA-mowcu 8)
  • 0

budo_soma
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 596 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Do użytkowników !!!
Bogumil, jeśli chodzi o aikido ,zgadzam się z Tobą . Ludzie lubią swój grajdołek i jest Im w nim dobrze. Każde zamącenie jest zagrozeniem Ich dobrego samopoczucia. Tak trzymać. Cwiczę aikido 28 lat i spotkałem różnych ludzi i nauczycieli . Nie mam też zamiaru ukrywać swojego nazwiska chociaż , poza kilkoma osobami, reszta to anonimy . Ja chętnie poznam nazwiska uczestników forum , bo może a raczej - na pewno , spotkałem się z niektórymi osobiście. Łatwiej by mi było weryfikować te " jedynie słuszne opinie". Kiedy byłem szefem szkolenia , przed egzaminem chciałem poznac nazwisko instruktora aby lepiej ocenić poziom umiejętności. Podobnie jest tutaj . Anonim nie ponosi odpowiedzialności za swoje słowa.
Szczepan ma rację , gdy pisze, że czas wyleżć ze swojej nory . Ale uprzedzam , " wielcy sensei'owie" mogą boleśnie upasć .
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Do użytkowników !!!

kreowany przez niego obraz jest (...) krzywdzący i dla mnie obraźliwy

O wiele mniej, niż świadectwo, które sam sobie wystawiasz za każdym razem, kiedy klepiesz w klawiaturę. "Skończ, waść, wstydu oszczędź." Po drugim ostrzeżeniu, oczywiście, które rozsądny moderator wystawiłby z powodu Twojego braku umiejętności wyciągania jakichkolwiek, nawet samozachowawczych, wniosków.
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Do użytkowników !!!
Post scriptum:

Zgadzam sie ze Bogumil ostro przesadzil, dostanie ostrzezenie, chyba juz nic z niego nie bedzie. Jak tak dalej bedzie pisal to zarobi na bana.

Może nie znam jakiegoś wewnętrznego mechanizmu forum, ale po dwudziestu czterech godzinach Bogumił nadal nie widnieje na liście ostrzeżonych.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Do użytkowników !!!
Bogumil,
Juz kiedys na ten temat rozmawialismy. Jak ja bym pracowal tak jak ty piszesz to by mnie szef tego samego dnia z pracy wyrzucil. Odkryc problem potrafi kazdy, szefa to nie interesuje, jego interesuje zebym przyszedl do niego z gotowymi kilkoma propozycjami jak go rozwiazac.

Poza tym my tutaj na forum aikido uwielbiamy aikido. Jesli ja krytykuje jakies przegiecia to z glebokiej troski o aikido. Co powoduje ze ta troska jest wiarygodna -- otoz codziennie po kilka godzin cwicze aikido na macie. I moja krytyka jest konstruktywna, rozwiazania ktore proponuje sa fizycznie do zrealizowania.
Twoje posty przedstawiaja cos zupelnie innego. moze dlatego nie jestes wiarygodny przykladowo dla Pmasza?. Krytyka dla krytyki nie jest interesujaca.

Zgadzam sie z Pmaszem co do wagi wypowiadanych slow. Jesli nie potrafisz siebie kontrolowac, jak chcesz kontrolowac innych? Moze lepiej przemyslec caly dzien i napisac jedno zdanie niz byle co na 4 strony w Wordzie?

Może nie znam jakiegoś wewnętrznego mechanizmu forum, ale po dwudziestu czterech godzinach Bogumił nadal nie widnieje na liście ostrzeżonych.

Po pierwsze to ja naprawde nie potrzebuje dozorcy ktory by mnie nadzorowal.
Po drugie to sie nie osmieszaj tylko sprawdz dokladnie godziny postow. :roll: :(
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Do użytkowników !!!

Po pierwsze to ja naprawde nie potrzebuje dozorcy ktory by mnie nadzorowal.

Nawet tego nie ruszę po tym, co było ostatnio powiedziane odnośnie Twojego moderowania.

Po drugie to sie nie osmieszaj tylko sprawdz dokladnie godziny postow. :roll: :(

Od razu "ośmieszaj," zamiast założyć, że z jakiegoś powodu się pomyliłem. Bo tak właśnie było: pisałem po północy, a więc był już 08.12 i tak wyświetlał komputer, a ja nadal czułem, jakby był poprzedni dzień. Stąd mój błąd.
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Do użytkowników !!!
A ja w tym miejscu poproszę (ze wzglądu na zamknięty żródłowy temat) by kolega bogumil więcej nie wycierał sobie gęby moją osobą. Poneważ w moim odczuciu robi to bezpodstawnie.
Waćpana złośliwości nie wzbudzą we mnie żadnej emocji, pozdrawiam.
  • 0

budo_maciejsobczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 391 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Do użytkowników !!!

Co do twoich tekstów o ewentualnym pozbawieniu Cię życia przeze mnie :nie: to chciałem ci powiedzieć NIC z TEGO rozmarzyłeś się najwyraźniej. A Zrobie Ci coś bardziej sadystycznego i bezwzględnego pozwole Ci żyć :twisted:
Zapomnij więc o tym że Cię wyzwolę :D Nie zasłużyłeś :wink :D



Nie wiem :rofl: czy :cry:
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Do użytkowników !!!
ej Panowie
...a Bogumił łapki zaciera i pławi sie w swoim "autorytecie" :twisted: na forum.
Kazda jego durnowata i nic nie wnosząca do sprawy wypowiedź jest omawiana, komentowana, ten się obruszy, tamten odniesie....

Zdecydujcie sie - albo zacznijcie z nim prowadzić dialog na jego poziomie, alebo przestańcie karmić trola.
Troszkę zachowujecie się jak PiS w stosunku do (omen nomen :) Samoobrony.
Wyczuwam jakieś masochistyczną fascynację tym userem.


I nie chodzi tutaj o to, zeby unikać dyskusji, tylko aby była ona na jakimś poziomie.
Tak Bogumił - to co piszesz można wyartykułować bez obrażania wszystkich dookoła, poprzez dotykanie sfer nic nie mających z akido wspólnego.

pzdr
k.
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Do użytkowników !!!

...a Bogumił łapki zaciera i pławi sie w swoim "autorytecie" :twisted: na forum. Kazda jego durnowata i nic nie wnosząca do sprawy wypowiedź jest omawiana, komentowana, ten się obruszy, tamten odniesie....

.............

Zdecydujcie sie - albo zacznijcie z nim prowadzić dialog na jego poziomie, alebo przestańcie karmić trola.


Nic dodać, nic ująć poklon
  • 0

budo_yoshi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Do użytkowników !!!
Tak, powiem krótko - zrobił sie tu na forum taki syf, że szkoda nawet w klawiature stukac i pisac. A czytać w szczególności! A było to naprawde fajne miejsce i sporo osób poznało się dzięki niemu offline...
Nie rozumiem postepowania moderatora, który dopuszcza do glosu trolla (chyba, że Szczepan = Bogumil), nie rozumiem, ze nie można wypowiedzieć swojego zdania bez narażenia się na obelgi i szyderstwa, nie rozumiem, że jak ktoś jest u władzy (Mod) to nagle ma przyzwolenie na łamanie prawa, którego sam pilnuje i nikt nic w tym złego nie widzi, nie rozumiem opluwania tych, którzy śmią nie mieć bałwochwalczego stosunku dla ludzi, którzy spędzili co najmniej 30 lat na macie i jeszcze wielu innych rzeczy nie rozumiem. Bezsensowne jest rozmawianie z ludźmi, którzy cierpią na "syndrom O'Moda" czyli wszystko, zawsze wiedza lepiej. Forum to miejsce wymiany poglądów a nie walki o własne ego i jedyną słuszną ideę.
Żyjemy w kraju, którym rzadza kłamcy, oszuści, manipulanci i przestepcy i jest jak widac na to społeczne przyzwolenie - więc w sumie nie dziwi mnie, że i na tym forum widac tę "wyrozumiałość" doskonale. Ale jestem tym cholernie zawiedziona i zażenowana. Apas powiedział, że czas umierać. Umierać szkoda, młodo sie czuje...ale emigrowac z tego forum to na pewno.
Pozdrawiam, ale nie wszystkich...
Yoshi
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Do użytkowników !!!

chyba, że Szczepan = Bogumil

O, to jest dopiero teoria! ;) :)
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Do użytkowników !!!
sami karmicie trolla i sami tez dziwicie sie, ze rosnie w sile.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Do użytkowników !!!

Forum to miejsce wymiany poglądów a nie walki o własne ego i jedyną słuszną ideę.

Pozdrawiam, ale nie wszystkich...
Yoshi

Ale zeby byla wymiana pogladow to musza byc wyrazane rozne opinie, bo jak wszyscy sie beda zgadzali to zadnej wymiany nie bedzie? Niebo nie moze istneic bez piekla, jak myslisz?
s(pozdrawiajacy Yoshi w szczegolnosci serdecznie :) )
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024