Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening w stolycy...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_miziel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Podkowa Leśna

Napisano Ponad rok temu

Trening w stolycy...
Czy gdzieś w Warszawie będzie można poćwiczyć między 21 grudnia a 8 stycznia? :)
Będę bardzo wdzięczny za informacje - mogą być na priva :-)
Nie ukrywam, że najchętniej poćwiczyłbym na AWF 8)
Onegaishimasu.
  • 0

budo_feanor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening w stolycy...
Nie ukrywam, że gorąco na AWF zapraszam 8) 8) :)
  • 0

budo_miziel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Podkowa Leśna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening w stolycy...
Nie ukrywam, że bardzo się cieszę, iż mnie zapraszasz... :)
Ale może jakoś konkretniej z terminami? 8) Jak ćwiczysz to może coś już wiesz o "rokładzie jazdy" na interesujący mnie okres? :)
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening w stolycy...
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Do spotkania na macie, rezerwuj czas na browara :)

PS. Tak na marginesie jeśli jesteś jeszcze u nihongoncow, czy istnieje jakaś możliwość byś skombinował mi stamtąd kakuobi jakoweś?
  • 0

budo_feanor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening w stolycy...
Rozkład jazdy mimo okresu świątecznego się raczej nie zmienia. Tylko 25 wychodzi że świeto, więc treningu nie będzie, i 1 stycznia tysz swięto :) :) A tak poza tym to na stronce masz wszystko
  • 0

budo_miziel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Podkowa Leśna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening w stolycy...

Rozkład jazdy mimo okresu świątecznego się raczej nie zmienia.


to świetnie 8) do zobaczenia na treningu a browar w zależności od tego czy znajdę kierowcę ;)
(pewnie, że znajdę :) )

garry, jakoweś kakuobi może by się i dało znaleźć... co prawda jako tradycyjna część stroju występuje [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ale prawdopodobnie chodzi Ci o coś bardziej stonowanego - w czerni czy też granacie ;) :)
czarne są na przykład używane przez danowców w moim dojo - jeszcze nie wiem czy wygodniejsze 8)
jakieś konkretniejsze wymagania jakbyś postawił, czy cuś, to mogę popytać bo prawdę mówiąc zupełnie nie wiem ile to to kosztuje i gdzie szukać... (w budostuff'ie są po 175 zł a oni chyba z prosto z Japan sprowadzają ten stuff)
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening w stolycy...

(w budostuff'ie są po 175 zł a oni chyba z prosto z Japan sprowadzają ten stuff)

Jakiś czas temu zamawiałem tam kakuobi koledze. Naprawdę pierwyj sort ten stuff. Stuff i serwis, polecam.
Pozdrawiam, h-k
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening w stolycy...

garry, jakoweś kakuobi może by się i dało znaleźć... co prawda jako tradycyjna część stroju występuje [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ale prawdopodobnie chodzi Ci o coś bardziej stonowanego - w czerni czy też granacie ;) :)

Niekoniecznie, moga być i inne kolorki :) Niestety 8 cm szerokości (w przytoczonym przez Ciebie katalogu) to jak dla mnie trochę za mało.

czarne są na przykład używane przez danowców w moim dojo - jeszcze nie wiem czy wygodniejsze 8)

Bez porównania lepiej się hakama trzyma, no i nie wystaje ci gul od węzła na brzuchu

jakieś konkretniejsze wymagania jakbyś postawił, czy cuś, to mogę popytać bo prawdę mówiąc zupełnie nie wiem ile to to kosztuje i gdzie szukać...

Więc szkoda Ci robić kłopotu - cofam prośbę :)

(w budostuff'ie są po 175 zł a oni chyba z prosto z Japan sprowadzają ten stuff)

Najciemniej pod latarnią :D zaraz sobie obejze ich ofertę.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024