Skocz do zawartości


Zdjęcie

Do Moderatora


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
54 odpowiedzi w tym temacie

budo_apas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sorrell, Ballyhea an Rath

Napisano Ponad rok temu

Do Moderatora
Szczepanie, prosze o zamkniecie tego watku, by dyskusja sie nie rozwinela (lub nie, jesli uznasz, ze mozemy jednak o tym podyskutowac), niemniej jednak - pomimo wahan -uznalem, ze to co mam do napisania winno byc upublicznione, nie zas przeslane na priva, bo dotyczy nie Ciebie osobiscie, ale funkcji jaka na Forum pelnisz.

1. Masz racje, Budo jest prywatnym forum Fiodora, ale forum bez uczestnikow nie moze istniec. Taka jego idea, ze sluzy wymianie pogladow, nie zas prezentowaniu pogladow wlasciciela, choc te moga byc w jakis sposob "uprzywilejowane". Fiodor stworzyl Forum dla ludzi, ale jednoczesnie ludzie tworza to Forum...

2. Masz racje oczywiscie, Twoj udzial w niewatpliwym sukcesie naszego aikidockiego Forum jest znaczny, ale... bez nas, userow, bylby niemozliwy...

3. Racja, mamy przywilej pisania na tym Forum. Ale Forum dziala na rynku, o czym swiadcza te kolorowe, migajace obrazki powyzej. Sa inne fora, beda inne fora, moga byc inne fora. I nie jest istotne, czy Fiodor zarabia na tym, czy tylko mniej doklada do interesu - prowadzenie Forum dla ludzi jest Jego wyborem i jesli nie postanowi inaczej, nasz przywilej bedzie takze naszym prawem, bosmy dokonali wyboru na konkurencyjnym rynku i cos nam sie za to nalezy.

Jako Moderator masz pewne przywileje, ale tez i obowiazki. O to wlasnie chodzi - my, uzytkownicy mamy przywilej pisania i prawo do wyrazania wlasnych opinii, rowniez na temat Twej pracy. Ty zas masz przywilej moderowania, ale i obowiazek starania sie o bezstronnosc Twych modowskich decyzji. Takie sa zasady w cywilizowanym swiecie.

Tytulem podsumowania. Jako Moderator masz prawo arbitralnie podejmowac decyzje i sie z nich nie tlumaczyc. Podobnie, jak sedzia pilkarski. Ale sedziowie nie sa nieomylni a glosy krytyki sa przez sedziowskie organizacje wysluchiwane i wczesniej czy pozniej przekladaja sie na praktyke... Jako uzytkownik oczekiwalbym od Moda bezwzglednego zwalczania trollizmu, wycieczek osobistych, wulgaryzmow i ewidentnych klamstw, ze o spamie, komercji i dzialaniach takich, jak pomowienie nie wspomne. Oczywiscie, winien tez reagowac na "proste" lamanie regulaminu, bo tenze jest po to, by go przestrzegac. Niemniej jednak ostatnio kilka osob, wypowiadajacych sie na Forum od dluzszego czasu w sposob wywazony, co latwo sprawdzic przegladajac archiwa, i - IMHO - swiadczacy o mniejszym lub wiekszym rozeznaniu w aikidockim swiecie, zauwazylo zgodnie i niezaleznie od siebie pewna tendencyjnosc Twych modowskich decyzji. Zezwalasz na dyskusje ewidentnie trollowane a zamykasz ciekawie sie zapowiadajaca, rzeczowa wymiane pogladow tylko dla tego, ze pojawia sie tam jedno slowo. Masz do tego prawo, ale ja mam prawo to krytykowac.
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora
Amen.
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora

Amen.

Ale.... czy czasem nie powinno być... HOWGH...?[/code]
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora
W zasadzie nie chce mieć juz z tym "najpotężniejszym" nic wspólnego, ale czas noszenia wody przez przysłowiowy dzban minął. Posta nasmarowałem wczesnym popołudniem, lecz powstrzymałem się. Teraz po otwarciu przez APASa tematu (ukłony), pomyślałem: co mi tam. Zatem:

"Kilka słów nagiej (sic!) prawdy

Zastanawiałem się czy te informacje upowszechnić. Uważałem, że nie warto zniżać się do pewnego poziomu, ale aikidoka czasami musi popracować w suwari waza. Jakiś czas temu na jaw wyszło, że robiący na innym forum aikido smród kole 4 liter, osobnik ukrywający się pod naturystycznie brzmiącym nickiem nagababa, to nasz O’MOD, Szczepan. No cóż, błędy zdarzają się każdemu. Okazało się jednak, że to nie błąd, a raczej dość groźna choroba moda męcząca. Podobnej treści trollowanie, podpuszczanie, udawanie początkującego itp., itd. ma swoje liczne przykłady także na kilku innych forach. Myślę, że ludzie z yoshinkanu, aikidocy z Krakowa, Warszawy czy inni dość łatwo skojarzą sobie pewne fakty (goole dla innych będą pomocne). I pewnie spokój bym dał sobie (w zasadzie jakiś czas temu odpuściłem), gdyby nie te cyrki, które dziś tu odkryłem. Przy okazji dowiaduję się np., że pisanie na najpotężniejszym forum to przywilej (fiu fiu). Nie wiedziałem, że to działalność filantropijna, sądziłem, że Fiodor zarabia z reklam i zależy mu na ilości. Z pewnością w dziale aikido warto by było zadbać też o jakość, bo niestety ja osobiście tak wysoko jak Szczepan/nagababa (who nows?) tej jakości nie oceniam. Uważam, że dział aikido w zasadzie już osiągnął dno. Sukces ma wielu ojców (w tym Szczepana), a klęska jest sierotą (może nagababa zaadoptuje klęskę?). Jak mówi stare przysłowie z Himalajów: gówno zawsze na wierzch wypływa, nieprawdaż?
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora
I zrobił się burdel.
Kucha Panie Szczepanie.
Mają przedmówcy rację.
Z mojego punktu widzenia - forum rozwinęlo się z księgi gości LAA, dawno temu to było... Fiod rozkręcił z tego niezłą rzecz. Nie pisz Szczepanie kto Ty nie jesteś i jak ważny nie jesteś, bo nie jesteś. Jesteś przez nas i dla nas, bo forum istnieje o tyle, o ile są na nim użytkownicy. To nie Twoja piaskownica, a poglądy na nim wyrażane, są sprawą uzytkowników. Moderator jest od tego by wydupczać troli, buraków wszelkiej maści i pilnować regulaminu, nie myl tej funkcji z cenzorem.
Jak mam ochote zapytać czy innych dupa swędzi jak się nie wykąpią po treningu, to mogę to zrobić. Ich sprawą jest mnie wyśmiać po tym.
Jak Cię boli że temat skuteczności aikido wraca cyklicznie z nowymi uzytkownikami, nie masz dobrych na to odpowiedzi, za to masz kompleksy, to zmień dyscypline i po wszystkim.
Zgrywać kozaka przez neta każdy potrafi, tu masz wirtualną władzę absolutną.
Przemysleń udanych życzę.
  • 0

budo_feanor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora

Uzytkownicy maja przywilej pisania na tym forum -- to forum prywatne Fiodora. Ten przywilej nie daje uzytkownikom zadnych praw co do decydowania jak forum ma byc moderowane.


No to fajnie 8O 8O Forum prywatne Fiodora, które posiada ponad 14 tysięcy użytkowników.... hmmm wszyscy to znajomi Fiodora czy co?? Bo nie rozumiem określenia "forum prywatne" :roll: :roll:

Przywilej... Cóż za zaszczyt... heh rzeczywiście poziom forum jest już bardzo bliziutko dna....
:roll: :oops: :roll:
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora
Po szybkim kursie z nagababa w goglach i szybkim przeglądzie postsów - niezły zonk.
Jaka gówniarska kompromitacja :rofl: . A najbardziej to mi się podoba jak wysyłasz dziweczyny na aikido by się bronic na ulicy mogły. ^^ a tak nie znosisz tematu efektywności.

Chcesz przez to powiedziec, ze te forum dyskusyjne nie ma sensu istnienia?
Publiczna chlosta to jest najlzejsza kara dla takich bandytow.

A ta cala sytuacja to jeszcze jedna lekcja dla dziewczyn: mozecie liczyc tylko na walsne sily w obliczu zagrozenia zdrowia czy zycie. nikt nie kiwnie palcem, znieczulica totalna. Jedyne wyjscie to powazne cwiczenie sztuk walki jak judo, aikido, czy sportow walki jak kickboxing, bjj, thai box itd....zeby byc w stanie samemu wyjsc z opresji.


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora
Nie żebym niesamowicie jakoś przepadał za O'Modem, ale aby być uczciwym wobec niego należy zadać pytanie: czy istnieją dowody na to, że nagababa i Szczepan to ta sama osoba? Jakieś logi z adresami IP od adminów z owego zielonego forum czy cokolwiek innego, co jednoznacznie wskazywałoby na źródła postów obu nicków? Jeśli tak, to nie zaszkodziłoby ich tutaj wrzucić, zanim temat zostanie usunięty, aby częśc z nas poszła po rozum do głowy (ewentualnie poszła przegłosować u adminów zmianę moda). Jeśli zaś nie, to po co to wszystko?
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora
Dobry cytat do powyższego odnoszącego się do dziewczyn i SW:

Musisz nauczyc sie uwaznie czytac. Inaczej twoje posty zwyczajnie zasmiecaja forum powaznych dyskutantow. Nie wspomnialem ani slowem o przydatnosci aikido do walki, bo wiem ze sie do niej nie nadaje.
Nie dyskutujmy na ten temat. Nic on mnie nie obchodzi.


czy istnieją dowody na to, że nagababa i Szczepan to ta sama osoba?

Jasne.

Pochlebiasz sobie irimi, ja jestem na swiatowych listach dyskusyjnych dluzej niz ty w ogole cwiczysz aikido.
***
ech.......to byl rodzaj zartu. W nawiazaniu do faktu, ze Fiodor sam siebie zabanowal na Vortalu pewnego razu na miesiac.
***
Ale co poeta mial na mysli?
***
Qrczaki rozrzewnilem sie, niezbyt dobre jakosciowo fotki, ale przypominaja mi piekne czasy. Fajnie sie cwiczylo, mowie ci. Dzieki za ich zamieszczenie!
***


Mam pare pytan do Szczepana, a mianowicie:
Ze wzgledu na to, ze pad ktory uke prezentuje na powyzszym zdjeciu, jest "praktycznie nieznany w Europie" mam pytanie: czy tak sie standardowo pada w Kanadzie?


Uke wlasnie wstaje z padu. Zauwaz ze nogi sa lekko rozstawione, zeby padajac nie walic jednym kolanem w drugie. U nas wlasnie tak sie wstaje, w przeciwna strone niz klepiesz reka w twardym padzie. W ten sposob wykorzystujesz impet upadku do wstania.
***
informacja dla wszystkich poczatkujacych i nie-w-temacie: Szczepan ma 3 dana aikido w stylu zwanym "aikido-na-krawedzi" I jak zapewne zauwazyliscie lubi prowokacje

Szymon
->
nooo!!! widze ze to nie bylo takie trudne Ale i tak kilka dni bylo sympatycznie! Bardzo milo sie z wami gada, nawiasem mowiac
***
Nikogo nie udawalem, nick na kazdym forum moge miec jaki chce. Nie ma wymagan zeby podawac prawdziwe dane. Nikt mnie sie nie pytal jak sie naprawde nazywam.

Jak ktoś ma wątpliwości - styl postów, i ostateczne przyznanie. To jest Szczepan i kłade na to głowe.
Oj ubawiłem się setnie :lol:
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora
Panowie i Panie "dotknięci"
Ja to widzę trochę inaczej niż wy.
Nie podoba wam się to że ktoś wyraża odmienne od was opinie na pewne sprawy które was dotyczą.
Bo nie jesteście w stanie podjąć trudnej dyskusji w ogóle.
Każdy kto wyrazi niewygodną dla waszego widzenia świata prawdę jest uważanay za "Trola"
Zamiast rozmawiać, przedstawiać kontrargumenty, piszecie bzdury, obużacie się, z tego co się z orientowałem to wypracowaliśćie cały system "nie brania" udziału w dyskusji.
Patrząc na wasze wypowiedzi na wasze "Aikido" widze jedynie mase kompleksów z którymi sobie nie radzicie w ogóle.
Tak jak i w waszym Aikido wobec zagrożenia nie jesteście w stanie nic zrobic mimo że macie Dany a upieracie się że to SW. TAk i na forum wobec zagrożonej waszej wizji świata, panicznie wymahujecie rączkami wrzeszcząc i krzycząc.
W zasadzie zachowujecie się jak ....Moherowe Berety.

Moherowe Berety - Na co dzien modlą się (i odpuść nam winy jak i my odpuszamy) Cały Boży dzień głoszą miłość do świata do ludzi i trwanie w czynieniu dobra. A wystarczy wejść miedzy nich w tłum i zasugerować, że Ojciec Dyrektor to Szarlatan i Szuja a ukatrupią Cię na miejscu kamieniami lub rozszarpią gołymi rękami żeś jest szatan wcielony i wypiją twoją krew.

Na prawde podobieństwo w waszym zachowaniu jest zartważające.

Jeśli ktoś napisze na WASZYM forum Aikido że Aikido jest gówno warte bo to nie sztuka walki i nikt na nią nigdy nie walczył i że jesteście głupi bo to trenujecie to wiecie co zrobicie ??

Najpierw napiszecie "....haha następny śmierdzący Trol..."
Potem napiszecie jak to nie jest SW
Następnie napiszecie że nie o to Aikido chodzi.
A potem że należało by problem rozwiązać przez skasowanie konta temu co cały problem robi. Bo to Troll bo mówi o tym o czym wy niechcecie wiedzieć a niejesteście mu się w stanie przeciwstawić bo SAMI NIE WIECIE CZYM JEST AIKIDO i wy kreujecie inny obraz Aikido niż trol.

A wiecie co wystarczyło by napisać "

Tu jeden z przykładów

Raz powiedziąłem jednej lasce że całe to Aikido to lipa bo techniki nie są komletne i w ogóle, że udają samurajów co poniektórzy a zesrali by sie w majtki jak by głośniej tupnąć itp..I zapytałem wobec tego wszytkiego A ty dla czego trenujesz Aikido ?
A ona na to że jej się to podoba.
A ja na to że ale przecież nigdy niebędziesz na to walczyć i wogóle bez sensu.
ona... a ty myślisz że ja tu przychodzę bo chce walczyć ?
Ja .... No to po co ?
Ona..... Mówiłam ci że mi sie podoba....(ppociągnąłem jeszcze za język)..... podoba mi się taka forma ruchowa - spędzania czasu - lubietych ludzi -można odreagować - jest fajnie.
Na to ja ale...ale ...bo....ba ja... nawet ... jak by co.... !!! I dupa.

I co obaliła moje wszytkie argumenty w pizdu w trzy minuty w sumie...
Wiecie dla czego bo w przeciwieństwie do was Dziwczyna nie ma na tym punkcie kompleksów.

Wy zaś zakopleksieni samuraje od siedmiu boleści.
Postawieni w takiej sytuacji zawijacie ogon i bulwersujecie się że jak to że ty napewno jesteś wymiataczem, ....że ten i ten to by ci pokazał ale jest teraz na ukrainie...,
Dla tego bo chodzicie na Aikido tylko w jednym celu podreperować Ego zatuszowac kompleksy. Powywyższać ciut. Dowartościować się jak uke poskacze. itd itp....gówna
A tu naraz się ktoś zjawi i mówi wam tp prosto w oczy.

Tak tak koledzy koleżanki nie agresywni i oświecni.
Tak was to bulwersuje bo to co czytacie dotyczy was i wiecie, że to prawda która spycha was spowrotem w otchłań waszego niedorajdztwa.

.....Co tu zrobić :roll: Co tu zrobić :roll:
Przecież mu nie wmówie że jestem nadczłowiekiem samurajem, a udowodnić nie udowodnie, więc jak mam żyć kreuje się na Mistrza SW ale nie moge nic zrobić jeśli ktoś powie że tak nie jest bo to prawda. Ale przecież to śmierdzący troll wystarczy napisać że to troll i nikt już nie będzie brał jego wypowiedzi poważnie.


TAAAAAKKK
Teraz wobec całkowitej bezradnośći i przygnębienia wpadliśącie na pomysł....

że to wszytko wina Szczepana

Ba to też jest śmierdzący troll !!!

Podpuszcza ludzi na innych forach internetowych i się z nich potem śmieje bo piszą same kretyńskie bezsensowne i głupie wypowiedzi dając mu pełen obraz o sobie i o swoim "Poziomie Aikido"

Tutaj przykład Nagababowj trolerki [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
i odpowiedzi konkretnych i wywarzonych Dobitnie prezentujących na czym Aikido polega i o co wnim chodzi.

(Wiem wiem nie wolno dawać linków na inne fora ale spoko panie Administratorze bez obaw to forum w obec braku kotrargumentów stało się wewnętrzne ) nikt z poza nie może na nim pisać bo musi się najpierw POKAZAĆ OSOBIŚCIE i podpisać lojalke że nie będzie pisał postów (że np aikido jest nieskuteczne) wbrew schematowi że Aikido jest najlepsze na świecie i w ogóle.
"....Drugi etap rejestracji polega na odwiedzeniu pokoju 202 na ul. Reymonta 22, podpisaniu oświadczenia że zapoznaliście się i zgadzacie się na warunki które już wcześniej (w pierwszym etapie rejestracji) zaakceptowaliście oraz podaniu swoich danych w postaci Login na forum , Imienia , Nazwiska oraz adresu email. Dopiero wtedy zostaną przyznane waszemu użytkownikowi uprawnienia pozwalające na pisanie postów. ...."


Tak koledzy chcieli byście z forum ogolno dostęnego gdzie każdy się może wypowiedzieć zrobić formu zmknięte w którym każdy"....zgadza się na warunki i podaje dane osobowe..."


TO WSZYTKO WINA SZCZEPANA ŻE NIE POTRFICIE SIĘ PRZECIWSTAWIĆ OPINIĄ NIE ZGODNYM Z WASZYM NĘDZNYM WYOBRAŻENBIEM.

STARE DEWOTY ZMKNĄĆ SPALIĆ NIE SŁUCHAC NIE WIEDZIEĆ

TO WSZYTKO WINA SZCZEPANA BO NIE KASUJE OD RAZU NIEZGODNYCH Z WASZYM WYOBRAŻENIEM POGLĄDÓW- NIE CHRONI WASZEGO MISTRZOWSKIEGO ŚWIATKA.

Jako uzytkownik oczekiwalbym od Moda bezwzglednego zwalczania trollizmu, wycieczek osobistych, wulgaryzmow i ewidentnych klamstw....


..Apas żąda zwalczania EWIDENTNYCH KŁAMSTW- czyli tłumacząc... było by dobrze gdyby MOD skasował wszytko w piździec to co napisałem Bo to EWIDENTNE kłasmstwo jest tak jak i kłamstwem jest że Aikido nie jest skuteczne i kłamstwem jest że koledzy i koleżanki nie reperują ego i nie są mistrzami walki wręcz. A po zaty trolizm trzeba zwalczać. i jak to napisał zachowywac pwien poziom promując

wypowiadajacych sie na Forum od dluzszego czasu w sposob wywazony....

Czyli Aikido genijalni mechanicy
Aikidocy cudowni ludzie
Aikido perfekcja w każdym calu
Aikido SW dżentelmenów



Reasumując zrobiłem sobie dzisiaj test na trola( cokolwiek to oznacza i czemukolwiek ma służyć)

Trzeba odpowiedzieć sobie na 8 pytań. każde po 5pkt za tak
* zakładanie tematów w złych działach i to po kilka na raz - NIE
* pisanie wielu bezsensownych wypowiedzi w krotkim czasie -NIE
* używanie wykrzykników, znaków zapytania lub emotek w ilościach większych niz to potrzebne --raczej NIE 2,5pkt
* niestosowanie się do zasad interpunkcji, ortografii Zdecydownie TAK
* "olewanie" uwag innych, nieliczenie sie z czyims zdaniem---( Chyba nie ale z waszego punktu widzenia) TAK
* proszenie o cracki, seriale i nielegalne oprogramowanie NIE
* agresywne odpowiedzi na zwrócenie uwagi TAK
* nieużywanie wyszukiwarek dla rzeczy najbardziej nawet trywialnych oraz zakładanie wątków przed sprawdzeniem czy już istnieją czasami TAK


Jeśli zdobyłeś 5 PKT jesteś śmierdzącym JEBANYM TROLEM
Jeśli 2,5 to uważaj bo jesteś trolem ale małym i bez pryszczy ale może uda cisie wyjść
Jeśli nie zdobyłeś żadnego punktu to znaczy że jesteś APASEM lub jednym z jego kolegów takich jak IRMI, lub Garry którego zanacze (żeby czasem mi tu nie napisał) filmik nie był przyspieszany.



Czy Nagababa jest trolem ? (bo wytyka ludzią błedy)
Może i jest !
Ale co kurwa z tego jeśli jego posty mają głęboki sens.
Jego świadomość pwenych rzeczy i rozważania poparte są latami doświadczeń w tej akurat dziedzinie w której bez wątpienia się rozwinął w stopniu o lata świetlne dalej niż wy w swoim zasranym dążeniu do nie bycia pokraką. a co nazywacie Aikidem
A wytykane i prześmiewane "błędy" są w 99,7% trafne i jak dla mnie są próbą przywrócenia należnej Aikido twarzy I dla mnie osobiście przywróceniem wiary sens uczenia się Aikido.

Podważanie jego autorytetu jako Moderatora jest niczym innym jak tak na prawde żenadą i niczym więcej. Wymachiwaniem rączkami w panice.

( Apas ma za złe że MOD nie usunął posta gdzie żartobiliwe- chociaż nie do końca- i w kontekście do jego konkretnej wypowiedzi nazwałem go Gówniarzem, a sam kilka postów wcześniej nie wytrzymał nerwowo i wyzwał mnie od tegoż samego Gówniarza - chyba że ma pretensje że jego posta MOD nie usunął Bo on nie żartował tylko chiciał mnie obrazić - jeśli to macie na myśłi Pisząc temat co tu się dzieje to przepraszam ale to ja jestem stronniczy i nieobiektywny )


Gdyby Apas był tu moderatorem nikt tu kurwa nawet by nie zaglądnął forum by zdechło bo by było wewnętrzne. Gdzie górowały by tematy pt.czy Twój Anioł wprowadził cię na wybór "drogi"...- Temat jak najbardziej prawdziwy


JA bezwątpienia jestem TROLEM !! Może nie byłem ale się stałem.
Bawi mnie patrząc jak się miotacie w swojej nieporadności o oświeceni i wyjątkowi.

Także moi drodzy koledzy dotknięci
Myśle że sami jesteście też - Trolami.
Tyle że prawdziwymi pokracznymi takimi malutkimi z pryszczami w hakamce którzy jak tupnąc to rozbiegną się po mysich dziurach swoich kąpleksów niedowartościowań życiowych porażek i niedorajdztwa.


Z jednym się zgadzam że tematy sktecznośći nie powinny być kasowane bo to forum o SW
Ale skoro szczepan uważa inaczej bo ma dość waszych kontrargumentów i waszego miotania się i piepszenia od którego się człowiekowi odechciewa wszytkiego.

Co do wypowiedzi to ja na innych forach bronie Aikido jako SW jak tygrys i mam konkretne argumenty.(na serio) Na tym forum chciałem tylko poznać wasze argumenty także Randall nie oskarżaj Szczepana o Hipokryzje na podtawie wyciętego z kontekstu cytatu Bo nie znasz jego zamiarów które nim kierowały i co on do końca na ten temat myśli.

A po za tym KOLEDZY OŚWIECENI I KOCHAJĄCY ZAWSZE W SWOJEJ MĄDROŚĆI USTĘUJĄCY I DAJĄCY SZANSE. SKĄD W WAS TYLE NIENAWIŚĆI ? TEGO WAS AIKIDO UCZY ? NA CO DZIEŃ SIĘ MODLĄ UCZĄ JAK NIE BYC AGRESYNYM A BĘNC WYCZULI OKAZJE I TERAZ SZCZEPANA ROZSZARPIĄ JAK STARE DEWOTY ZA ZŁE SŁOWO NA OJCA INWESTORA.NAPEWNO BIEŻECIE STERYDY ŻEBY BYĆ SKUTECZNI ?
Kurwa wasza mać :roll:
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora

czy istnieją dowody na to, że nagababa i Szczepan to ta sama osoba?

Jasne. (...)

Coś jest na rzeczy, nie powiem. Nie spodziewałem się tego. Ale i tak chciałbym zobaczyć jakieś IP dla pewności.

Kurwa wasza mać :roll:

Właśnie obraziłeś matki użytkowników forum aikido. Jeszcze masz czelność twierdzić, gówniarzu, że gówniarzem nie jesteś? :evil:
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora
Bogumił: zupełnie nie chodzi o tematykę "proponowaną" przez Szczepana/nagąbabę na innych forach. Chodzi tylko i wyłącznie o sposób w jaki to robi, przeczący zupełnie netykiecie. Na tym polega jego trolling. I ta sama osoba następnie uznaniowo zamyka wybrane tematy, gromi czerwona czcionką i swoim diabełkiem wybrane osoby i uważa się za twórcę "sukcesu" czy "wysokiego poziomu" tego forum i jeszcze dyskretnie domaga się "wdzięczności" za "przywilej" i (oby nie!) byćmoże szacunku. Dla mnie od bardzo dawna jest skompromitowany jako mod, nie jako user. No szkoda, że się tak w tym wszystkim zakałapućkał, ale to szczepan/nagababa ma ze sobą problem.

Shabu shabu: wpisy można robic z różnych kompów. Poszukaj w necie, poczytaj, przemyśl zjawisko całościowo, sam wyciągnij wnioski.
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora
Jeszcze jedno: Bogumił, jaka nienawiść? Z mojej strony była z tego powodu kupa radości, także "biała gorączka" kiedy usuwano tematy czy jechano po userach, ale i współczucie dla moda. Nienawiść? Jego problemy nie są moimi problemami, a mówiąc dosadniej: mnie to boli koło lo.... Chodzi o zwykłą uczciwość wobec userów w moderowaniu forum. Tego odpuścić nie należy, bo przez pobłażanie takim zachowaniom powoduje, że jest jak jest.

Shabushabu: nie martw się: cały topic jest zapisany. Tak na wszelki...
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora
No wie Pan? Dziwię się bardzo, że Pan wyjeżdża tutaj z czymś takim...

Proszę Państwa... Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie - nie mam nic na przeciwko, ale...

Proszę Państwa, nikt nikogo pod pistoletem nie zatrzymuje. Wprost przeciwnie - ja tu się wpisuję z prawdziwą przyjemnością...


I co obaliła moje wszytkie argumenty w pizdu w trzy minuty w sumie...
Wiecie dla czego bo w przeciwieństwie do was Dziwczyna nie ma na tym punkcie kompleksów...

Bogumil, jesteś tu w miarę świeży, więc sugeruję poczytanie (ale dokladne, bo ta Twoja koleżanka chyba go czytala...) Tego Wątku
I się tak nie przejmuj, i tak nie wszystkich udalo ci się poobrażać...
  • 0

budo_nota-bene
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora

Nie żebym niesamowicie jakoś przepadał za O'Modem, ale aby być uczciwym wobec niego należy zadać pytanie: czy istnieją dowody na to, że nagababa i Szczepan to ta sama osoba? Jakieś logi z adresami IP od adminów z owego zielonego forum czy cokolwiek innego, co jednoznacznie wskazywałoby na źródła postów obu nicków? ?


Mówisz i masz:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Szymon
  • 0

budo_dobermaan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora
Bogumil w swojej argumentacji uzywasz chyba za duzo łaciny, mnie to osobiscie w oczy kole i pamietaj, ze to forum czytaja takze ludzie dosyc mlodzi. :?
Po co Ci ta cała walka z wiatrakami ;)
Ćwiczymy aikido, bo ćwiczymy. Niektórzy palą, a nie lubią, ale o coz Tobie chodzi?? Przychodzisz i robisz syf, takie swoiste ble.
a tak BTW to to forum już dawno osiagnelo swa dolna granice i nic w tym nie ma odkrywczego.
Siedzicie tutaj i plotkujecie jak przekupy zamiast sie na macie pohulac ;)
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora

.............. :roll:



:) :) :) :)
Dla mnie to jeden z ciekawszych postów ostatnio.
Mam szczere i poważne pytania dla ciebie chłopie. i mam nadzieje ze potraktujesz je poważnie bo w twoim poscie było tyle samo ognia co i szczerosci.
Moje główne pytanie , ktore mnie nurtuje nieludzko to :
ale po co on to pisze? samo wklepanie tego to jakies pewnie 40 mint+ procesy myslowe + skrupulatne zamienienie wszystkich rz na ż "rzeby" nas zdenerwować.
A wiec czemu sam nie ćwicząc i nie mając do nas szacunku spędzasz kilka godzin na apostołowanie??
nie gniewaj sie ale nie jestes tu pierwszy - widzisz tak samo jak sie mozna zaslepic w tym co opisujesz jako złudne poczucie bycia boskim aikidowcem mozna sie zaslepic w złudnym poczuciu nie bycia aikidowcem. ktos sie moze czuc debilnie szczególnym i lepszym dzieki cwiczeniu aikido i wywyzszaniu go a ktos moze uznac sie za lepszego bo tego nie robi.
z mojego doświadczenia wynika, ze najczęściej zakręcają sie ludzie , ktozy to aikido gdzies ćwiczyli i sie rozczarowali - zle trafili. to akurat nie jest w polsce trudne :]
za dobrze piszesz o tych kompleksach i przedumaniu aikidowym chłopie.
druga opcja to ta dziewczyna ... ale w to sie nie bede wdawał.
generalnie, wychodząc z teoretycznego wniosku, ze jestes dorosły i masz wiecej niz 20 lat... ( z doswiadczen forumowych wynika jednak jasno , że to nie musi isc w parze) pytam poważnie:
po jaką chol;ere marnujesz godziny całe dyskutujac o tym co cie n ie interesuje??? chcesz swiat naprawic? mysliz ze twoje okrzyki kogokolwiek zmienią? czy chcesz po prostu zeby cie ktos przytulił??
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora
co do szczepana...:
u mnie w dojo są dwie dziewczyny, które utrzymuja , ze jest ojcem ich 3 letniej córeczki :) :)
  • 0

budo_avbert
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mazowsze

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora
Udziela sie uczestnikom forum dziennikarstwo śledcze modne ostatnio w polsce. Odkryli nagababę! :) :) I podnieśli bunt na pokładzie. Apel - nie oglądać wiadomości i innych dzienników w telewizorni bo to się udziela. :) :)

Co do skuteczności to w stu procentach będzie się ten temat tu pojawiał. Ja bym proponował stworzyć stały wątek u góry skuteczność w aikido i kiedy pojawi się tu jakiś post to go tam ładować niech się kisi. Kto będzie chciał tam się pojawić to wejdzie kto nie to nie. Dzięki temu inne wątki nie będą zaśmiecane podobnymi dywagacjami.
Wilk syty i nagababa :wink:
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora
[quote name="budo_Bogumil"]
Wiecie dla czego bo w przeciwieństwie do was Dziwczyna nie ma na tym punkcie kompleksów.[/quote]
Ja nie mam kompleksów, ale masz rację, wielu ma. Sam ćwicze aikido dla zabawy, bo nijak się ma jako użyteczna SW.

[quote name="budo_Bogumil"]
Randall nie oskarżaj Szczepana o Hipokryzje na podtawie wyciętego z kontekstu cytatu Bo nie znasz jego zamiarów które nim kierowały i co on do końca na ten temat myśli.[/quote]
[/quote]
Ja nie napisałem że jest hipokrytą, sam to sobie tak zinterpretowałeś. To właśnie jest wspaniała zaleta manipulacji. Jedno wiem napewno, czarne jest czarne, a białe białe - albo się nadaje do walki, albo nie. Wysyłać kogokolwiek na naukę aikido by się bronił to bzdura i bezsens. Można się nabawić jedynie złudzeń, skończyć rozczarowaniem i przepełnić goryczą jak Ty 8)

Jeśli poszukasz dyskusje o skuteczności nie znajdziesz ani jednej konstruktywnej i jasnej, nie zagmatwanej w przedumane brednie które krytykujesz, wypowiedzi Szczepana. Ja z chęcią podyskutuje o rzeczy, na poziomie. Tyle że taka dyskusja nie ma sensu.

No i pamiętaj że ludzie są różni i niełatwo ich zrozumieć. Ja na ten przykład jedząc śniadanie zastanawiam się ile masz lat, skąd w tobie takie kompleksy na punkcie aikido, dlaczego ogarneła cie taka furia. hihihi Pmasz napisał co trzeba.
No i w związku ze związkiem, i nie zarzucam ci hipokryzji, jakie masz podstawy do wytykania przerośniętego ego tudzież kompleksów innym, gdzie sam wydajesz się ich kłębkiem. Jak chcesz świat naprawiać zacznij od siebie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024