Skocz do zawartości


Zdjęcie

Do Moderatora


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
54 odpowiedzi w tym temacie

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora

Szczepan, zdumiewająca jest Twoja megalomania i pogarda, jaką darzysz userów tego forum...

Nic podobnego, bardzo lubie ludzi z forum, to tylko twoja interpretacja. Gdyby tak nie bylo juz bym dawno zajal sie czyms innym. W ogole jestem pogodnym czlowiekiem.
Poza tym, nie potrafisz rozroznic dyskusji o moderowaniu forum i ciagle, podobnie jak irimi robisz ataki osobiste. To sie nazywa nieumiejetnosc dyskusji.

Smutne to wszystko i ponure...

Dlaczego?
Moze za duzo analizujesz? A moze to poczatek zimy? :wink:

Zatem rodzi się pytanie: dlaczego takie zachowanie jest tolerowane?

Moderowanie nie jest prosta sprawa. Z czasem wyrabiasz sobie wyczucie ludzi i tym sie bardziej kierujesz. Niektorzy sa szczerzy, choc nie umieja dyskutowac. Inni sa falszywi choc doskonale wyksztalceni, jeszcze inni zapalaja sie momentalnie.......itd.... rozne sa typy ludzkie.....
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora

Ja nie rozumiem jednej rzeczy. Pojawia się taki Bogumil i gada w kółko te same pierdoły w kilku tematach, w gówniarski sposób, robiąc syf w temacie, odbiega całkowicie od niego(np. ten temat). Zatem rodzi się pytanie: dlaczego takie zachowanie jest tolerowane? Proszę moderatora o odpowiedź.


Też proszę o odpowiedź w tej kwestii. Jak napisałam w innym temacie - nierówne traktowanie użytkowników. Jeśli, Szczepanie, jak piszesz:

Sa w zasadzie 2 metody moderowania: 1. zamordyzm -- to powoduje ze forum umiera. 2. bardzo liberalne moderowanie -- to powoduje ze trzeba bardzo uwaznie moderowac zeby wypracowac odpowiednia kulture dyskusji. (...) Ja zawsze bylem liberalem, wiec mam naturalna tendencje do metody nr2.


to dlaczego jednych upominasz, zamykasz tematy, usuwasz posty (jak pisałam, nie tylko ostatnio, to już wcześniej się zdarzało), a na brak kultury w dyskusji u innych pozostajesz głuchy i ślepy?
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora
bo Bogumił to Fiodor, który dba o to, żeby w naszych żyłach krew szybciej krążyła :) :)
to jakaś zorganizowana akcja.... :wink:
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora

Szczepan, zdumiewająca jest Twoja megalomania i pogarda, jaką darzysz userów tego forum...

Nic podobnego, bardzo lubie ludzi z forum, to tylko twoja interpretacja. Gdyby tak nie bylo juz bym dawno zajal sie czyms innym. W ogole jestem pogodnym czlowiekiem.
Poza tym, nie potrafisz rozroznic dyskusji o moderowaniu forum i ciagle, podobnie jak irimi robisz ataki osobiste. To sie nazywa nieumiejetnosc dyskusji.

:lol:
Nic już z tego więcej nie wyniknie.
Niech dobre samopoczucie Cię nie opuszcza, a ja będę się od Ciebie uczył, Mistrzu :lol:
Pozdrawiam, h-k :-)

Teraz już naprawdę EOT z mojej strony.
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora

Sos chyba zbyt tendencyjnie oczeniasz Bogumila

Ja staram się :wink: nie oceniać, a Bogumil... jego posty mówią same za siebie.

(czekając na odpowiedź od O'Moda :wink: )



Ja Ci odpowiem :D
Dla tego że Bogumilowe posty cieszą sie dużym wzięciem na formu.
Ludzie lubią je czytać i z nim się spierać.
Ile kroć Bogumil weźmie udział w dyskusji zaraz ilość wyświetleń rośnie w postępie geometrycznym a z lewej strony tematu zaczyna migać kopertka- że popularny.
Ludzie lubią czytać Bogumilowe posty do tego stopnia, że czytają i szukają satrych w archiwach. Jedni lubią bo potrafi solidnie przypieszyć, drudzy lubią bo takiego debila jeszcze niewidzieli, inni staraja się wyśledzić kim jest Bogumil, bo nie wiedzą czy mogą jego posty przyjmować jako wyznacznik dla siebie I świętą rację jak by sie okazało żę Bogumil ma wilekie doświadczenie i wie co mówi, czy też można by było ewentualnie go zwyczajnie zjebać jak by się okazało że jednak nie ma doświadczenia a próbuje coś powiedzieć.
To co Bogumil pisze nie jest ważne jako przesłanie samo w sobie, ważne czy za to można się do niego jakoś dobrać. :P
Dla tego też Bogumil przyjął swój Bogumilowy Nick bogumil bo w ten sposób zrzucił z siebie ciężar swoich Bogumilowych doświadczeń (lub nie) i dzięki temu może spkojnie bez obaw wyrażać swoje Bogumilowe opinie na dane tematy i ludzie z Bogumilem rozmawiają szczerze. J
edni Piszą że się zgadzają inni obużają jeszcze inni uśmieją ale znakomita większość czyta z zainteresowaniem. ( bo bogumil to miły i zabawny i jeszcze przystojny jak cholera i niesamowicie skromny facet)
A bogumila nie obchodzi to czy ktoś go traktuje poważnie czy nie Ważne że ludzie mówią szczerze co myślą na dany temat i dyskusja jest prawdziwa i wartośćiowa.

I tu wyssany z palca przykład:

Gdyby Nagababa zaczął rozmowe na innym forum i napisał:
Cześć jestem Szczepanem mam za sobą dziesiątki lat doświadczeń odnośnie Aikido całe moje życie jest jemu podpożądkowane I posiadam wiedzę na ten temat jak mało kto.
Tak jestem Expertem w tej dziedznie !

To czy w ów czas ludzi rozmawiali był nim szczerze. ?

Czy pisali by te wszytkie pierdoły i smieszne bzdury próbując przekonać go do swoich racji ?

Czy sama rozmowa była by ciekawa ?

Obawiam się, że Szczepan wyraził by swój pogląd z którym wszycy by się nie zgodzili ale nikt by mu niepodskoczył obawiając się że palną jakąś głupote i się skompromitują.

A tak to ONI są expertami a Szczepan tylko słucha i wyciąga wnioski.

A najczęściej piszą ludzie w takich przypadkach np tak....
Co za kretyn Aikido nie SW ? Drogi kolego widać że masz 13lat i oglądnąłeś jeden trening z ławeczki i próbujesz rozmawiać, Podał bym Ci całą mase "Argunetów" że się starsznie mylisz. Ale nie gadam z kimś kto jest anonimowy( bo mogę zrobić z siebie idiotę) bo nie mogę się zniżać do twego poziomu. NIe traktuj tego osobiście Ale rozumiesz mam 2dan i muszę się szanować. Jak będziesz kiedys w Sulencinie to wpadnij na trening to dam ci cukierka.


NIe śmieszne ? NIe fajne ? Nie można poczytać z zaciekawieniem ? Nie korci żeby odpisać Ale ?

Także kończąc powiem:
Lepiej respektujcie mój piepszony autorytet.

Że o Szczepani Autorytecie nie wspomne. Od tego się Mod ma żeby se był i Modowł i dajcie mu se Modować co chce a czy wam się to podoba czy nie to gówno to kogo obchodzi Możecie wyrazić desaprobate przez olanie tego forum. :D
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora

Gambit no wlasnie sie do knajpy niedlugo wybieramy tez wpadniesz?? 8)


Przyjdź przyjdź ale zachowuj się grzecznie, bo obsługa może Cię wynieść razem z dzrzwiami i futryną:)



A ja mogę też wejść do knajpy ??
Bo próbuje od dłuszego czasu po czterdzieśći minut dzinnie ale bez skutku.(chyba coś jest zepsute właśnie miałem pisąć do serwisu )

Obiecuje że mnie niewyniosą z drzwiami i futryną 8)
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora

bo Bogumił to Fiodor, który dba o to, żeby w naszych żyłach krew szybciej krążyła :) :)
to jakaś zorganizowana akcja.... :wink:


Nie nie... Fiodor Szczepan i Bogumil to tama sama osoba tylko w trzech postaciach jak ...
BÓG Nie słyszaliśćie o osobie trójcy ? Bóg Ojciec, Syn Boży i Duch Święty

Tyle że tu jest to podciągnięte na WŁAŚCICIEL, MODERATOR I TROL

Ale to ta sama osoba i ogólny sens trójcy jest zachowny :D
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora

Lepiej respektujcie mój piepszony autorytet.

Że o Szczepani Autorytecie nie wspomne.


Pozwolę sobie przytoczyć pewną definicję:

autorytet prestiż, powaga, wpływ, znaczenie, mir; człowiek, instytucja, mająca wpływ, znaczenie, ciesząca się uznaną powagą, mirem; arbiter, znawca, wyrocznia, mistrz, alfa i omega. ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników])

Nasuwa mi się tylko jedno stwierdzenie co do Twoich wpisów. Autorytarne? Tak. Podparte autorytetem? Nie. Jak można więc szanować coś, czego nie ma? Zupełnie tego nie pojmuję.

Od tego się Mod ma żeby se był i Modowł i dajcie mu se Modować co chce a czy wam się to podoba czy nie to gówno to kogo obchodzi Możecie wyrazić desaprobate przez olanie tego forum.


Dezaprobatę można wyrazić także poprzez napisanie posta, co czynimy. Wolny to kraj, mamy jeszcze wolność słowa, chyba, że wszyscy hurtowo dostaniemy bana za pisanie niewygodnych postów.
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora

Lepiej respektujcie mój piepszony autorytet.

Że o Szczepani Autorytecie nie wspomne.


Pozwolę sobie przytoczyć pewną definicję:

autorytet prestiż, powaga, wpływ, znaczenie, mir; człowiek, instytucja, mająca wpływ, znaczenie, ciesząca się uznaną powagą, mirem; arbiter, znawca, wyrocznia, mistrz, alfa i omega. ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników])

Nasuwa mi się tylko jedno stwierdzenie co do Twoich wpisów. Autorytarne? Tak. Podparte autorytetem? Nie. Jak można więc szanować coś, czego nie ma? Zupełnie tego nie pojmuję.



Jak to 8O Chcesz mi powiedzieć że moje posty nie są prestiżowe, że nie są poważne, nie mają znaczącego wpływu na forum i nie cieszą się analizowaniem z powagą ?
A przecież wy sami mówicie o mnie ....znawca, wyrocznia, mistrz, alfa i omega. To jak to wkoncu jest :(


Nawiasem mówiąć ligeia może...
Kiedy jest u was jakieś seminarium Lublinie albo coś
Bo bym wpadł :D Skoczylibyśmy na jakieś potem piwko czy cóś było by fajnie i miło a potem bym cię musiał odprowadzić i pod domem by była śmieszna sytuacja z pożegnaniem i fajnie .... :lol: Co ty na to ?
Obiecuje, że nie dowiesz się że jestem Bogumilem poklon
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora

Ja nie napisałem że jest hipokrytą, sam to sobie tak zinterpretowałeś. To właśnie jest wspaniała zaleta manipulacji. Jedno wiem napewno, czarne jest czarne, a białe białe - albo się nadaje do walki, albo nie. Wysyłać kogokolwiek na naukę aikido by się bronił to bzdura i bezsens. Można się nabawić jedynie złudzeń, skończyć rozczarowaniem i przepełnić goryczą jak Ty 8)

Wymień "się bronił" na "walczył" i bedzie git... 8) 8) 8)

PS. Może i się czepiam, ale, qrde, jakieś podstawowe zasady (nie grypserskie, zaledwie ortograficzne) powinny jednak obowiązywać, bo mnie to gorzej razi, niż te wszystkie bogumilowe slowa tabu...
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora

Nawiasem mówiąć ligeia może...
Kiedy jest u was jakieś seminarium Lublinie albo coś
Bo bym wpadł :D Skoczylibyśmy na jakieś potem piwko czy cóś było by fajnie i miło a potem bym cię musiał odprowadzić i pod domem by była śmieszna sytuacja z pożegnaniem i fajnie .... :lol: Co ty na to ?
Obiecuje, że nie dowiesz się że jestem Bogumilem poklon

...I gdy do mieszkania swego szla wolnym krokiem
Jacyś leszcze obili mi ryja pod jej blokiem...?
8O 8O 8O
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora


Nawiasem mówiąć ligeia może...
Kiedy jest u was jakieś seminarium Lublinie albo coś
Bo bym wpadł :D Skoczylibyśmy na jakieś potem piwko czy cóś było by fajnie i miło a potem bym cię musiał odprowadzić i pod domem by była śmieszna sytuacja z pożegnaniem i fajnie .... :lol: Co ty na to ?
Obiecuje, że nie dowiesz się że jestem Bogumilem poklon

...I gdy do mieszkania swego szla wolnym krokiem
Jacyś leszcze obili mi ryja pod jej blokiem...?
8O 8O 8O


No masz racje Voivod nie pomyślałem :oops:
Że ściągne teraz niebezpieczeństwo na chłopaków spotykających się z Ligeia. :(
Jakiś Bogu ducha winny Chłopak odprowadzi po Aikido ją do domu a tu się chłopaki zasadzą się na Bogumila (w dwudziestu z ciężkim sprzętem ) i wezmą chłopa skatują na śmierć :roll:
(bo gdyby to był Bogumil to odwrotnie :) )

Jak co to Ligea nie pisz do mnie na forum tylko na priv w trosce o twoich kolegów :wink:
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora
Moi Drodzy Koledzy, przedmiotem topiku założonego przez Apasa nie jest moja skromna osoba, lecz funkcja sprawowana przez Szczepana, tak więc skupmy się na tym problemie.

Drogi Bogumile: Oczywiście, że na staż możesz śmiało przyjechać. Niektórzy koledzy chętnie z Tobą poćwiczą. Bez obaw, mam na myśli techniki, nie, jak to ująłeś, "skatowanie". Chociaż po niejednym treningu można się tak właśnie poczuć. Oczywiście w grę wchodzi aikido, nie żadna inna SW. :lol:
  • 0

budo_apas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sorrell, Ballyhea an Rath

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora
Nie oczekiwalem jakichkolwiek odpowiedzi w zalozonym temacie, postulowalem nawet jego zamkniece, by uniknac dyskusji. Ale dyskusja sie pojawila i chyba dobrze. Wrocmy zatem do meritum.
Szczepanie, napisalem mojego posta by wyrazic zaniepokojenie i dezaprobate Twoim rozumieniem funkcji, jaka na Forum pelnisz i Twoim rozumieniem roli userow na tymze Forum. Rozumieniem - dodam - blednym i nieprzystajacym takoz do standardow jak i do rzeczywistosci. To, co napisales, napisales jasno i dosadnie, bez miejsca na szersze interpretacje.
Udowodnilem mam wrazenie rownie jasno, ze Twoja uprzywilejowana - co zrozumiale - pozycja, przeslonila Ci zakres Twych obowiazkow. A przeciez Twoje przywileje sa rekompensata za prace, ktora winienes sumiennie wykonywac. Udowodnilem takze (choc nie powinienem, to winno byc dla Ciebie oczywiste), ze podkreslajac swiete prawo wlasnosci Fiodora i swoje zaslugi zapomniales o naszych, userow zaslugach, choc bez nas to Forum byloby li tylko garstka nieistotnych binarnych smieci w bezmiarze Sieci, a jest wszak jakims rynkowym i - choc brzmi to patetycznie - kulturowym dobrem.
W odpowiedzi uzyskalem od Ciebie pouczenie na temat stylow i metod moderacji. Ani to glebokie, ani interesujace, ani na temat. Jezeli nie mozesz, nie chcesz lub nie potrafisz sie ustosunkowac do sedna, to powiedz nam o tym, bedzie to lepsze niz odwracanie kota ogonem.
Pojawla sie tez kwestia "Baby" (BTW - u nas i w Samoobronie :D ). Nie napisze, ze zarzuty sa powazne, bo nie mnie cokolwiek Ci zarzucac, przestepstwa nie popelniles. Jedna z cech wolnosci w Internecie jest prawo do kreowania bytow i przywdziewania przeroznych gab (lub moze ich zrzucania?). Jednak jesli w jednym miejscu z oburzeniem krytykuje sie i karze pewne dzialania, by w innym samemu je uprawiac, to jest to postepowanie - znowu bedzie gornolotnie - niemoralne. Piszesz, ze mlodzi ludzie przychodza i odchodza, a ci co zostaja, winni sie czegos od starszych nauczyc. Czego naucza sie, czytajac te dyskusje??? Ja wiem, ze Forum to miejsce na takie sobie gadki, srodek do uprawiania nieskoaplikowanej, intelektualnej (nie zawsze...) rozrywki, czasem do rozladowania frustracji lub nauczenia sie czegos (to rzadko). Ale - moze bede smieszny - to jest forum Aikido a bycie aikidoka to nie tylko utrzymanie kardio na odpowiedniow wysokim poziomie kilka razy w tygodniu. Ty to powinienes wiedziec, masz wysokiego dana, wlasne dojo i uczniow...

Odnosnie Twej pracy. W tym watku Bogus obrazil nasze matki, jak slusznie zauwazyl Shabu. Bogus nie ma nic przeciwko okreslaniu go wulgarnym mianem prostytutki, a im blizszy mu czlowiek to czyni tym dla Bogusia lepiej. Jego sprawa, roznych ludzi rozne rzeczy podniecaja. Niemniej ja tej preferencji nie wyznaje i nie zycze sobie nazywania mnie skurwysynem lub mojaj matki kurwa. Owszem, raz nazwalem Bogusia gowniarzem, po udowodnieniu, ze gowniarsko sie zachowuje, co zreszta dowodu tak naprawde nie wymagalo. Gdy go spotkam osobiscie powtorze mu to w oczy, nie baczac na smiertelne niebezpieczenstwo. On w odpowiedzi nazwal mnie gowniarzem rowniez, tak dla zgrywy, bo wstawil mordke. W obu wypadkach nie zareagowales, zwracajac nawet mi uwage, gdym niesmialo zaprotestowal, zreszta w zartobliwej formie. A jako mod powinienes zareagowac, jesli juz nie z powodu wyczucia i smaku, to chocby w oparciu o regulamin.
Zeby byla jasnosc, Bogus mnie nic nie obchodzi, niewazne co pisze, mysli o mnie i - przede wszystkim - o sobie samym. Nie pierwszy on na Forum i nie ostatni. Jesli Bogus ustosunkuje sie do powyzszego, bedzie mnie to obchodzilo mniej, niz problemy seksualne wiewiorek chilijskich. Dalem go tylko jako przyklad, bezbarwny nawet, ale jakze schematyczny.

Zatem Szczepanie - ustosunkuj sie Wasc z honorem, jak na sensei przystalo, albo zamknij ten topic, przywracajac status quo. Wnosze o to jako autor.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora
Zgadzam sie ze Bogumil ostro przesadzil, dostanie ostrzezenie, chyba juz nic z niego nie bedzie. Jak tak dalej bedzie pisal to zarobi na bana.

Apas, sam pisales ze topik ma nie dotyczyc mojej prywatnej osoby tylko moderowania. A w ostatnim poscie zarzucasz mi ze pisze pod anonimowym nickiem poza forum. To co robie poza forum, nie nalezy chyba do tematu?

Zreszta, robie co chce prywatnie, i nie zamierzam sie tlumaczyc nikomu, szczegolnie moim drogim anonimowym adwersarzom. Bo oni moga pisac anonimowwo, ale Szczepan to juz nie moze. Coz za dwulicowosc. :roll: :lol: Sam piszesz pod nickiem Apas, chyba nie masz honoru? :wink: Zresza, pisze pod tym nickiem od wiekow na aikiweb, a zaraz obok jest moje imie i nazwisko -- trudno zarzucic zebym sie z tym mocno ukrywal 8)

Widze ze co to sposobu moderowania nie znajdujemy wspolnej plaszczyzny porozumienia, wobec tego dyskusje uwazam za nie majaca sensu.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024