Skocz do zawartości


Zdjęcie

Do Moderatora


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
54 odpowiedzi w tym temacie

budo_budoka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ateny, Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora
Czytam, czytam i... jednego nie rozumiem w tej dyskusji - co to ma do rzeczy, czy Szczepan to Nagababa, czy nie? - i co pisze na innych forum itp. TO JEGO PRYWATNA SPRAWA. To nieuczciwe, moim zdaniem, używać takich argumentów TUTAJ i "publicznie" wywlekać takie sprawy. To właśnie pokazuje nasz poziom dyskutowania.
Nie podoba się moderowanie Szczepana? To można dyskutować na argumenty o faktach, które miały miejsce TU I TERAZ, tj. na tym forum w trakcie jego funkcjonowania, a nie robić prywatne "wycieczki". Jakie ma znaczenie, czy ja piszę z więzienia w Drawsku Pomorskim z należącego do psów kompa w czasie zapłaconym klawiszowi kilkoma pakami ślugów, czy z miłego przytulnego pokoju willi na ateńskim Faliro z oknem na szmaragdową zatokę, usianą wysepkami? Ważne jest, co piszę na tym forum. I moje poglądy mogą być oceniane, krytykowane itp. NIE JA! I do tego, co inni piszą, odnoszę się. NIE DO NICH! Po to są nicki itp. żeby właśnie zachować swoją prywatność i anonimowość, a nie obdzierać z niej publicznie na forum innych. Tak jest zasada. Szczepana nie znam i nie muszę go znać. Interesują mnie jego poglądy prezentowane na forum, to co pisze, i do tego sie odnoszę.
Jeśli Szczepan pisze na wielu innych forum pod innymi nickami - to co z tego? Jego sprawa! Wielu z nas tak robi. I co to ma do rzeczy?
  • 0

budo_dobermaan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora
Randall, z kim Ty dyskutujesz ;)
Temat skuteczności aikido jest poruszany przez Bogumila od 4 miesiecy i dziwie sie, ze jeszcze mu sie nie znudzilo ;) widocznie ma w tym jakis gornolotny cel ;)
Ja prosze o wiecej "argumentów" za nie, moze przerzucę się na balet :wink:

Osobiście mam kilku kolegów z ju-jitsu którzy w pojedynke radzą sobie z 15 pseudo kibicami Zaufaj mi wiem co mówie. Na prawde.
A we dwóch to już małej armi trzeba pseudokibiców. I to nie 14 latków tylko karków.

Trudno uwierzyć ?
Ale tak jest drogi przyjacielu. Są na świecie rzeczy o których sie Aikidokom nie śniło.

:wink:
  • 0

budo_macex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora
Jeśli chodzi o mnie to nie interesuje mnie czy Szczepan wypowiada się gdzieś jako nagababa, czy Bogumil, APAS lub ktokolwiek inny jest trollem, jak Rafał Mroczek woła na swoją dziewczynę :D jeśli jakiś temat mnie nudzi lub denerwuje to przestaje go czytać. Wypowiadam swoją opinie i często (albo raczej prawie zawsze) wkurza mnie, że wszyscy podchodzą do niej z negacją (dla zasady). Właśnie dlatego nie wypowiadam się na każdy temat itp.
Sugeruje przestać się zastanawiać czy Szczepan jest dobrym czy złym moderatorem, czy aikido jest skuteczne. Niech każdy powie swoje. Jeśli komuś nie odpowiada aikido to niech nie wchodzi na ten dział na forum i tyle.
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora

Czytam, czytam i... jednego nie rozumiem w tej dyskusji - co to ma do rzeczy, czy Szczepan to Nagababa, czy nie? - i co pisze na innych forum itp. TO JEGO PRYWATNA SPRAWA. To nieuczciwe, moim zdaniem, używać takich argumentów TUTAJ i "publicznie" wywlekać takie sprawy.

Nieuczciwe, to jest na jednym forum Aikido (tutaj) udawać eksperta, któremu jakoby zależy na utrzymaniu wysokiego poziomu dyskusji i przyciągnięciu autorytetów w dziedzinie SW, podczas, gdy na innym forum Aikido (niejednym zresztą) uprawia się złośliwą choć nieudolną i dziecinną trollerkę.

Nikogo nie obchodzi, kto, pod jakim nickiem ogląda gołe baby w necie, ale kiedy spokojnie rozmawiającym userom kasuje się, bez dania racji, posty a innym, notorycznie łamiącym regulamin, dobrodusznie kiwa się palcem, to coś jest nie tak.

Jaki pan taki kram? :lol:
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora
Jeśli ktoś powołuje się na regulamin usuwając tematy, czy wpisy, które go nie łamią, a nie robi porządku w tematach, w których regulamin jest ewidentnie łamany, to jest to problem. Nie dziwi to jednak zupełnie w kontekście tego, że ta sama osoba na innych forach zakłada treollerskie tematy, wkręca ludzi, robi prywatne wycieczki (tu również), a tu jawi się jako Temida, która stoi na straży regulaminu, który sama łamie. Jeśli ktoś nie rozumie jaki jest związek nieetycznego postępowania moda na wielu forach, z osiąganiem dna przez tutejszy dział, to... jego problem, bo dla mnie obraz całości jest kompletny i jednoznaczny.

Owszem, Temida tu jest ślepa, ale chyba na kakaowe oko.
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora

Randall, z kim Ty dyskutujesz ;)

No przepraszam, miałem przerwe w bytności na Vortalu.

Ja prosze o wiecej "argumentów" za nie, moze przerzucę się na balet :wink:

Chyba wszystkie już kiedyś wypisałem. Tylko czego się przerzucać? Aikido jest fajne nawet jak nie jest skuteczne.
  • 0

budo_tetsujin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Visionary underground

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora
Bogumil masz racje... pewna stara "grupka ludzi trzymajacych forum" nigdy nie zrozumie tego co napisales, podobal mi sie Twoj post, taki akt rozpaczy :) , ale niestety musze Cie zmartwic, poniewaz w stosunku do wielu ludzi sprawdza sie to ze nigdy im niczego nie wytlumaczysz ,poniewaz glupota polega na tym ze glupiemu jej sie wytlumaczysz. Sa tutaj uzytkownicy od lat tkwiacy w marazmie swoich zludzen, najgorsze jest to , ze nie pozwalaja mlodszym stazem uzytkownikom rozwijac sie na forum, nawet glupie pytania ktore tak wysmiewaja sami keidys zadawali, dzis tlamsza w zarodku bez mozliwosci zrozumienia przez innych swoich naiwosci,wszelkie tematy wywolujace u nich trzesawke :lol: ...napiszesz cos nie wg schematu i juz jestes trollem, pajacem ,gowniarzem i w ogole sie nie znasz a pewnie to cwiczysz ki combat albo jeszcze lepsze balety...poslugujac sie wg nich wyszukana forma pieknych cytatow i porownan nie rozmawiaja z tymi , ktorzy maja inne poglady ,z gory wysmiewajac ich podejscie... takimi juz sa ignorantami wiec nie martw sie tylko pisz swoje a kazdy z czytajacych -a zapewniam Cie ze jest ich bardzo wielu(znacznie wiecej niestety niz udzielajacych sie)- sam osadzi i wylapie to co dal niego istotne :) tak wiec ja konczac swoj niezwykle elokwentny :) wywod glosuje za NIE zamykaniem zadnych tematow 8)
  • 0

budo_tetsujin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Visionary underground

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora
P.S. - a Szczepan to moze byc i nawet Odzianababa albo i Ubranababa i kij innym do tego :lol: niech kazdy martwi sie o swoje wlasne ubranie.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora

bo dotyczy nie Ciebie osobiscie, ale funkcji jaka na Forum pelnisz.

Jak Fiodor uzna ze zle moderuje to mi odbierze moderowanie.

Jak myslisz, dlaczego na KAZDYM forum ludzie z duzym doswiadczeniem odchodza po krotkim czasie? Bo ciegle zapisuja sie nowe mlode wilki co sami nic nie potrafia wniesc do do dyskusji, za to potrafia krytykowac zajadle piszac ataki osobiste. Po jakim czasie staje sie to nudne? Utrzymanie ludzi z duzym doswiadczeniem na forum to nie lada wyzwanie dla moderatora.

Sa w zasadzie 2 metody moderowania: 1. zamordyzm -- to powoduje ze forum umiera. 2. bardzo liberalne moderowanie -- to powoduje ze trzeba bardzo uwaznie moderowac zeby wypracowac odpowiednia kulture dyskusji. Wtedy nowi ktorzy sie zapisuja jakby ucza sie od starych bywalcow, a jak sie nie ucza to sa ignorowani.
Ja zawsze bylem liberalem, wiec mam naturalna tendencje do metody nr2.

Z mojego ponad 10 letniego doswiadczenia na roznych forum wynika, ze kazde forum przechodzi regularnie te same fazy rozwoju i swiadomy moderator odpowiednio dostosowuje sposob moderowania do tego rytmu.

Jasne jest ze uzytkownicy tworza jakosc forum. Z tego jednak nie wynika ze maja dyktowac sposob moderowania. 99.99% uzytkownikow ma znikome doswiadczenie jesli chodzi o dyskusje, juz nie mowie o dyskusji na internecie, a jest to jeszcze trudniejsze..... Uzytkownicy pojawiaja sie i znikaja po paru miesiacach, po roku, a przeciez forum trwa juz wiele lat....Na kazdym forum wczesniej czy pozniej pojawia sie temat pt. Do moderatora i to jest normalne. Ale popatrz uwaznie, ilu tych co najwiecej psiocza na moderatora napisalo wartosciowe posty? Wiekszosc z nich po prostu chce w ten sposob zaistniec w internetowej spolecznosci, bo tak naprawde nie maja nic do powiedzenia w zadnym innym temacie. I to jest ich jedyna okazja.
ok, musze wracac do pracy.....
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora
Szczepan, zdumiewająca jest Twoja megalomania i pogarda, jaką darzysz userów tego forum...

Bogumił, przestań histeryzować. Nie zrozumiałeś topicu i tyle…

Choć wiele Twoich pretensji pod adresem patologii spotykanych w świecie Aikido rozumiem i uważam, że powinno się o nich mówić głośno (np. na tym forum), to jednak Twój sposób wypowiedzi wyklucza sensowną rozmowę.
Obrażasz ludzi, których na oczy nie widziałeś samemu wykorzystując anonimowość sieci.
Nie każdy myśli jak Ty:

No cóż. Nazywanie mnie kurwą nie robi na mnie ważenia. Jeżeli jakiś dobry znajomy powie do mnie ty kurwo, nie ma problemu. Jeżeli powie do mnie ktoś kogo nie znam postaram się żeby mnie przeprosił. Jeśli powie to na forum to bardzo dobrze poto są fora internetowe żeby wyrażać swoje poglądy na różne sprawy. Poza tym rozbawiło mnie to. Lubie konwersacje na tym poziomie.

Nie pisz też więcej „sprostowań”, skoro nawet na privie nie stać Cię na to, żeby się przedstawić.

Tetsujin, nie zaczynaj po raz drugi. Raz już próbowałeś, nie wyszło… :lol:

EOT
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora
Smutne to wszystko i ponure...
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora
Ja nie rozumiem jednej rzeczy. Pojawia się taki Bogumil i gada w kółko te same pierdoły w kilku tematach, w gówniarski sposób, robiąc syf w temacie, odbiega całkowicie od niego(np. ten temat). Zatem rodzi się pytanie: dlaczego takie zachowanie jest tolerowane? Proszę moderatora o odpowiedź.

Jeśli chodzi o skuteczność to w sumie mi to wsioryba, od tego jest mata żeby wymieniać takie poglądy, nie znam lepszego sposobu. :roll:
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora
Szczepan, twardy bądź jak ROman Bratny :)
Tudzież Tenkan O'Steel :)


Szancujcie moderatora swego bo możecie dostać gorszego.
  • 0

budo_tetsujin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Visionary underground

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora
Sos chyba zbyt tendencyjnie oczeniasz Bogumila, a co do Twojego :

"Jeśli chodzi o skuteczność to w sumie mi to wsioryba, od tego jest mata żeby wymieniać takie poglądy, nie znam lepszego sposobu. "

To slowo "mata" powinienes innym zastapic :)
  • 0

budo_avbert
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mazowsze

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora

Smutne to wszystko i ponure...


Cóż poradzić - jesień. Słońce wschodzi o 14.00 zachodzi o 16.00 :(
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora

Sos chyba zbyt tendencyjnie oczeniasz Bogumila, a co do Twojego :

"Jeśli chodzi o skuteczność to w sumie mi to wsioryba, od tego jest mata żeby wymieniać takie poglądy, nie znam lepszego sposobu. "

To slowo "mata" powinienes innym zastapic :)

Tylko spróbujcie przyjść do Knajpy, to ja wam dopiero sajgon urządzę:)
  • 0

budo_tetsujin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Visionary underground

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora
Gambit no wlasnie sie do knajpy niedlugo wybieramy tez wpadniesz?? 8)
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora

Sos chyba zbyt tendencyjnie oczeniasz Bogumila

Ja staram się :wink: nie oceniać, a Bogumil... jego posty mówią same za siebie.

(czekając na odpowiedź od O'Moda :wink: )
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora

Gambit no wlasnie sie do knajpy niedlugo wybieramy tez wpadniesz?? 8)


Przyjdź przyjdź ale zachowuj się grzecznie, bo obsługa może Cię wynieść razem z dzrzwiami i futryną:)
  • 0

budo_tetsujin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Visionary underground

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatora
Lepiej uwazaj zeby ten Twoj Sajgon sie Troja nie okazal :) nie obce nam smiercionosne tegatany( kufel w gore ,kufel w dol) 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024