Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wyciskanie na bary


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

freek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Wyciskanie na bary
Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie ćwiczenia jakim jest wyciskanie na barki, sztange powinno się opuszczać do klatki piersiowej czy może tylko do brody, a w przypadku wyciskania z za głowy opuszczać do lini uszu czy niżej?? Czekam na sugestie pozdro {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyciskanie na bary
Najlepiej jak najniżej wtedy ćwiczone są cąłe aktony mięśni naramiennych. W przypadku wyciskania z przed głowy opuszczaj aż na klatke piersiową a w przypadku wyciskania zza głowy az pod barki.
  • 0
Dołączona grafika

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyciskanie na bary
Ja nieco inaczej ćwiczę, wyciskanie sztangi z barków - opuszczam sztangę gdzieś na wysokość brody. Wyciskanie zza karku to gdzieś na wysokość uszów. Ale ćwicz na wyczucie jak się mienień spina jak pompuje się itp. - bo to jest najlepsza technika {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


freek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyciskanie na bary
No ja właśnie cały czas ćwiczyłem tak że opuszczałem jak naj niżej ale ostatnio jeden typ powiedział mi żebym opuszczał tylko do brody bo jak opuszczam do klatki to nie potrzebnie angarzuje do tego ćwiczenia górne partie klaty. Zaś w przypadku wyciskania z za głowy że niby stawy sie jebią, w tym przypadku wydaje mi sie że to już kwestia tego jak kto jest rozciągniety.
Puki co nie mam żadnych problemów ze stawami, a na drugi dzień po barkach nie czuje żeby mi coś weszło na klate. Wiec chyba bedzie robił tak jak robiłem w końcu im wiekszy zakres ruchu tym lepiej.
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyciskanie na bary
Dokładnie. A co do tej klaty to zależy od ustawienia ławeczki jak masz pod kątem dość dużym (troche mniej niż 90 stopni) to górne partie mięśni klatki piersiowej nie mają prawa sie angażować (tzn. mogą ale nie aż tak bardzo).
  • 0
Dołączona grafika



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024