Skocz do zawartości


Zdjęcie

mieśnie brzucha


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

KoKs
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

mieśnie brzucha
mam takie pytanie mam takie krzywe miesnie brzucha nie takie jak powinny byc taki rowny "kaloryfer" czy mozna to zmienic prosze o porade
  • 0

Paweł19
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mieśnie brzucha
Jak masz możliwość to wklej fotke, a jak nie to opisz szczegółowo. Bo to że są krzywe nie wiele mi mówi, a wiec cieżko powiedzieć czy da sie coś z tym zrobić {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif
  • 0
Wielkość wzbudza zawiść, zawiść rodzi złość, a złość sprzyja kłamstwu.

KoKs
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mieśnie brzucha
nie zdjecia niemam ale mniej wiecej nie mam takich rowno podzielonych miesni i rowno mam jedno wyzej drugie nizej i tak ciulowo troszke wyglada ale jak znajde na necie podobne zdjecie to wkleje
  • 0

Buli
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mieśnie brzucha
tego się nie da zmienić . poprostu masz taką budowę tych mięśni . każdy ma inne mięśnie jeden ma kuliste bicepsy a drugi podłużne co zrobić {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: mieśnie brzucha
[url=http://ghaldszar.homestead.com/files/bpitt1.JPG:1axdewmv]ten gość nie ma za równych mięśni[/url:1axdewmv] [url=http://www.olimpec.pl/zdjecia/artykuly/1235717.JPG:1axdewmv]a ten gość ma równe[/url:1axdewmv]. I nic na to nie poradzisz masz jakie masz. Mięśnie brzucha ci aż tak nie zmienią kształtu bicek to tak z kulistego zrobisz stożkowy. Mojej kuzynki mąż ma takie stożkowate {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif
  • 0
Dołączona grafika

Michaelg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: mieśnie brzucha
Racja chudego ale wszystko sie wyrobi poprzez szczery trening. Oczywiście jak pisał chudy z brzuchem aż tak drastycznie ci nie pójdzie ale napewno po roku będzie lepiej {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif Pozdrawiam



.........
Michał
  • 0
...
Michał



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024