Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koks vs. fighter


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
364 odpowiedzi w tym temacie

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter
coz koks ma ta przewage ze uzywa i jest pod wplywem koksow
  • 0

budo_marcin99
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter
Dzięki wszystkim za odpowiedź :) widzę, że zdania są podzielone, więc pewnie nie da się jednoznacznie tej kwestii rozstrzygnąć... w sumie chodziło mi głównie o porównanie wagi i rozmiarów tych dwóch kolesi i o to czy koks wygra samą masą (chociażby przez to, że po jego uderzeniu, nawet w garde, czy popchnięciu tracimy równowage), ale racja, że zależy to od wielu czynników. Ja doszedłem do wniosku, że dużo zależy od tego kto będzie miał pierwsze trafienie, bo jeżeli ktoś kto umie walczy to może wyprowadzić dobry, brutalny atak i polecieć serią ciosó, sklinczować, albo założyć duszenie, czy położyć koksa na glebe, gdzie już prawdopodobnie nic nie zrobi. No, ale jak to koks pierwszy trafi, to obawiam się, że nawet dobry fighter może źle skończyć, bo łapa takiego napakowanego bydlaka waży jednak te kilka naście, albo i kilkadziesiąt kilo

Famas> w sumie koleś o którym myślałem to tylko przykład, ogólnie chodziło o kogoś kto potrafi naprawdę dobrze walczyć i nie jest ogromny, ale ten koleś trenował m.in Muay-thai, BJJ, Box i z tego co wiem jest naprawde dobry i na ulicy też ma niemałe doświadczenie.

a co do koksa, to waga 130-140 to jest to troche hardcor. oni rzadko są aż tak wielcy


uwierz mi, ten o którym myślałem jest tak wielki, albo i większy, a pozatym znam kilku takich rozmiarów, więc zdarzają się :)
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :wink:
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter


ja sie rozciagam :roll:


A co jesteś koksem :?: :)

No w sumie troche wczoraj, nie byłem w stanie do pełnej analizy tekstu :wink: hyhyhy...


nie ja bardzej odpowiadam budowie tego kolesia co trenuje MMA...waga 85 tyle ze jestem 5 cm nizszy ;)

temat i tak smieszny bo mozna sobie gdybac...a jesli koks tez cwiczy jakies mma??
kurwa temat z dupy ;)
  • 0

budo_roboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter
byl juz kiedys chyba taki temat...zreszta kazdy z takich tematow typy xxx konta xxxdo jest z dupy.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter
ja jestem za koksem bo wyciagnie butelke i zajebie nia "fajterowi" w glowe :)
  • 0

budo_roboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter

ja jestem za koksem bo wyciagnie butelke i zajebie nia "fajterowi" w glowe :)


koksy nie pija alko. a jak ten koks napilbysie alko to wtedy wpadl by w szal i rozjebal caly swiat.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter
moze byc butelka po Coli ;)
  • 0

budo_marcin99
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter
Ja pierdziele, ja widzę, ze dla niektórych z was, co by nie napisać to będzie temat do dupy... dziwicie się później, że zastój na forum. Ok, sorry, że zapytałem.
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter
http://budo.net.pl/v...t=masa technika

Podobny temat.
  • 0

budo_garret
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter
Jak wsadzisz komuś z zaskoczenia kciuk w oko to choćby i miał dwieście kilo nic mu masa nie pomoże... Tylko trzeba wiedzieć jak to zrobić, a od tego są treningi :)
Jest wiele technik, które umożliwiają rozwalenie kogoś cięższego, większość tak brudnych, że po zastosowaniu można zwrócić obiad gdy się obejrzy co z kolesia zostało...
Ale gdy nie ma się elementu zaskoczenia to już gorzej... Jeden strzał i po zabawie ;)
Tyle że na treningach uczysz się uników i po paru latach ćwiczeń (łącznie ze sparingami na full kontakcie oraz walką na ulicy gdy trzeba) masz szanse nie dać się trafić. Wszystko zależy od szczęścia, a że szczęście jest kapryśne to ja bym na nie nie liczył ;)
Pozdro
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter

Jak wsadzisz komuś z zaskoczenia kciuk w oko to choćby i miał dwieście kilo nic mu masa nie pomoże... Tylko trzeba wiedzieć jak to zrobić, a od tego są treningi :)
Jest wiele technik, które umożliwiają rozwalenie kogoś cięższego, większość tak brudnych, że po zastosowaniu można zwrócić obiad gdy się obejrzy co z kolesia zostało...

Z takich postów zawsze można się nieźle uśmiać. :)
  • 0

budo_garret
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter

Z takich postów zawsze można się nieźle uśmiać. :)


Nie twierdze że nie, nie lubię pisać zbyt poważnie ;)
  • 0

budo_hódy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter

Jak wsadzisz komuś z zaskoczenia kciuk w oko to ...

... zginiesz pod nawala ciosow strasznie wkurwionego, 200-kilowego, jednookiego osilka :)
  • 0

budo_garret
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter

Jak wsadzisz komuś z zaskoczenia kciuk w oko to ...

... zginiesz pod nawala ciosow strasznie wkurwionego, 200-kilowego, jednookiego osilka :)


Wątpię... Ból raczej pozbawił by go przytomności, na tego typu akcje nie ma mocnych ;) Tylko po co się tak męczyć? Babrać we krwi i innych rzeczy które w takiej sytuacji wypłynęły by z delikwenta... fuj ;)
A tak szczerze... technika morze i skuteczna, ale jak na mnie zbyt brutalna, ja wole biegać ;) żaden 100 kilowy koks mnie nie dogoni ;) Sprawdzałem :)
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter

Jak wsadzisz komuś z zaskoczenia kciuk w oko to ...

A nie łatwiej kopnąć w krocze i szybko poprawić wielkim cepem albo spierdalać? :wink:
  • 0

budo_hódy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter
po pierwsze to w oko najpierw trzeba trafic
naprawde myslisz, ze jest to latwe ?

po drugie jesli myslisz, ze to juz by byl na 100% koniec walki
to znaczy, ze malo rzeczy w zyciu widziales :wink:

pozdrawiam
  • 0

budo_garret
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter
Nie bronie tej teorii w 100% ;) I nie pisałem, że to łatwe, ba napisałem nawet, że ja wole ćwiczyć bieganie ;)
Ale kiedyś widziałem jak koleś się zachowywał podczas zwykłego nacisku na oko i powiem wam że wykończenie go nie sprawiło temu typowi co go tak złapał wiele problemów, a gdyby zamiast nacisku po prostu wbić palec w oko... no cóż, może tylko mi się wydaje, ale najprawdopodobniej byłby to koniec walki. Ale mogę się mylić, nie jestem nieomylny ;)
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter
A czemu tylko w jedno? Tak niesymetrycznie... :roll:
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter

Nie bronie tej teorii w 100% ;) I nie pisałem, że to łatwe, ba napisałem nawet, że ja wole ćwiczyć bieganie ;)
Ale kiedyś widziałem jak koleś się zachowywał podczas zwykłego nacisku na oko i powiem wam że wykończenie go nie sprawiło temu typowi co go tak złapał wiele problemów, a gdyby zamiast nacisku po prostu wbić palec w oko... no cóż, może tylko mi się wydaje, ale najprawdopodobniej byłby to koniec walki. Ale mogę się mylić, nie jestem nieomylny ;)


ja tez, sparowalem z kolesiem co BJJ trenuje i jak wlozylem mu palec do oka to bylem pozwijany w rolke :roll:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024