Skocz do zawartości


Zdjęcie

WAKO swoje a PZKB swoje o co chodzi?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

budo_rozzzbooynick
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krk

Napisano Ponad rok temu

WAKO swoje a PZKB swoje o co chodzi?
Witam wszystkich,
obserwuję od jakiegos czasu co się dzieje na polskiej scenie sztuk walki a zwłaszcza w PZKB. chciałem się dowiedzieć dlaczego PZKB pomimo że organizacja do której PZKB twierdzi iż należy i wg. formuły walki ww organizacji wystawia zawodników (WAKO) usilnie wypisuje wszędzie iż zawodnicy PZKB startują w MUAYTHAI? nawet na stronie ME w Macedonii wyraźnie widnieje informacja iż są to mistrzostwa Light contact, Low kick i THAI-KICK BOXINGU a nie MT ( [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ) natomiast już na stronie PZKB widnieje info o MT ( [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ). walki wg regulaminu WAKO mają inny charakter niż walki MT (ograniczony klincz, brak łokci etc- jeśli się mylę to proszę o sprostowanie). więc o co chodzi? ktoś tu wprowadza zamęt czy może mi się tylko wydaje?

pzdr 4 @LL
  • 0

budo_muaythai
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WAKO swoje a PZKB swoje o co chodzi?
dla mnie to proste: PROPAGANDA .... :lol:
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WAKO swoje a PZKB swoje o co chodzi?
Szanowni koledzy. Tłumaczyliśmy Wam to wiele razy, ale faktycznie otwieranie takich tematów to propaganda. PZKb = WAKO jak kiedys w formie propoagandy napisał Muaythai jest kłamstwem i propagandą.. WAKO to jedna z organizacji z którą współpracujemy. Ja dobrze wiesz MUaythai ale prowadząc propoagandę okłamujesz. PZKb współpracuje w ISKA, WAKO, WKA, WPKA organizacjami zajmującymi się kickboxingiem i muaythai. Ale przede wszytskim to co próbujesz zatuszować jest przedstawicielem WMF czyli Tajlandzką organizacją zajmującej się Muaythai na Polskę. Na całym świecie \te same organizacje zajmują się kickboxingiem i Muaythai. Organizacja z która współp[racujecie czy niemiecka oprócz IFMA jest członkiem jełśi dobrze pamiętam WPKA - czyli stricto kickboxingu. Pdobnie szwjcarska. Turecka ogólnie zajmuje się wszystkim. Kanadyjska i białoruska w nazwie mają i MT i KB i jakoś władzą IFMA nie przeszkadza ani nazwa ani starty w innych formułach walki. Jako PZMT organizowaliście walkę K1 którą oficjalnie nazywa się kickboxingiem szczególnie teraz po ograniczeniu. A ostatnia impreza w Pradze o której dyskutowaliśmy to też nie był MT. Cały świat łączy MT z kickboxingiem tylko wy udawadniacie coś innego.
Wszyscy dobrze wiemy że w MT jnie ma pieniędzy a PAn Szlachta chce robić sport zawodowy, dlatego dwie organizację spowodują ciągłe konflikty , dlatego, iż pan Szlachta pomimo głoszonego kultu MT będzie chciał organizować również inne formuły walk. Nie dziwię mu sie jednak gdy nawet stanie się i zostaniecie związkiem to wtedy będą ograniczaqły was reguły sportów kwalifikowanych. Na razie ministerstwo nie dając pieniędzy nie interesuje się wami, ale jak tak się stanie, to każda próba robienia czegoś innego będzie szybko kontrowana. Sami zamknięcie się w klatce. Tak jak my nie możemy organizować walk np w boksie tak wy będziecie ograniczeni do MT. Dlateg dziwie się członką PZMt. Przecież działacie na szkodę waszch awodników. Ile stoczyli walk zawodowych pomimo iż już tyle istniejecie. Znamy trzy nazwiska które czasami wystartują za marne pieniądze.
Symonides nie oszukujmy się nie przyweizie pieniędzy z tajlandi gdyż walczy tam za możliwość treningu i koszty pobytu. Szkoda go bo przy jego ambicji mógłby już coś w zawodostwie osiągnąć. A tak wystrzela się. W zawodostwie bez pieniędzy nie zrobisz nic, gdyż są duże koszty regeneracji organizmu, a samio wieice jakie urazy są w zawodowym MT. Pytacie się co się dzieje z Skupińskim - urazy podobnie jest z RZądkiem pomimo wielkiej ambicji( zresztą już taki był w kickboxingu). Zresztą obiektywnie spójrzcie na wasze rozgrywki amatorskie. Większość prawie 80 % zawodników to swieżynki ludzie kilka raz wystartują i rezygnują. Nie jest to wina PZMT a raczej specyfiki MT - kontuzje. Trzeba mieć predyspozycję by startować w MT. Moglibyscie tych samych zawodników puszczać w innych formach walki. Ale wolicie by odeszli lub nie satrtowali niż przekonac się o plusie bycia razem w jednej organizacji. Ci kórzy w ostatnim czasie wstąpili do PZKb i specjalizują się MT mogą tylko potwierdzić. Od samego początku są traktowani jak równi.

a co do Thaikickboxingu jest to jedna z formuł walki - zresztą przypominająca te przepisy które były w Czechach. Popularna w Europie, gdzie nie które kraje ograniczają użycie łokci I ZWARCIE. Za to walczy się bez kondonów co niektórzy zawodnicy wolą. Jedna z formuł :)

i na koniec

PZKB = WAKO, WKA, ISKA, WPKA, WORLD MUAYTHAI FEDEATIONS, [/b]
  • 0

budo_mar.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WAKO swoje a PZKB swoje o co chodzi?
Hi

>>>Szanowni koledzy. Tłumaczyliśmy Wam to wiele razy, ale faktycznie otwieranie takich tematów to propaganda. PZKb = WAKO jak kiedys w formie propoagandy napisał Muaythai jest kłamstwem i propagandą. WAKO to jedna z organizacji z którą współpracujemy. Ja dobrze wiesz MUaythai ale prowadząc propoagandę okłamujesz. PZKb współpracuje w ISKA, WAKO, WKA, WPKA organizacjami zajmującymi się kickboxingiem i muaythai. Ale przede wszytskim to co próbujesz zatuszować jest przedstawicielem WMF czyli Tajlandzką organizacją zajmującej się Muaythai na Polskę.

Ej Mistrzu, czy potrafisz czytać ze zrozumieniem?? Na stronie organizatora turnieju wyraźnie napisane jest że są to mistrzostwa Light contact, Low kick i THAI-KICK BOXINGU natomiast na Waszej oficjalnej stronie jest już coś innego - MISTRZOSTWA EUROPY LIGHT CONTACT, LOW KICK, MUAY THAI. Z tego co wiem regulamin tych formuł jest inny więc o co tu chodzi??

>>>Wszyscy dobrze wiemy że w MT jnie ma pieniędzy a PAn Szlachta chce robić sport zawodowy, dlatego dwie organizację spowodują ciągłe konflikty , dlatego, iż pan Szlachta pomimo głoszonego kultu MT będzie chciał organizować również inne formuły walk.

Ach ten niedobry Pan Szlachta :D .

>>>Sami zamknięcie się w klatce. Tak jak my nie możemy organizować walk np w boksie tak wy będziecie ograniczeni do MT.

Nie koniecznie, zawsze pozostają ograniczenia formuł...

>>>Dlateg dziwie się członką PZMt. Przecież działacie na szkodę waszch awodników.

Och tak, to się nazywa dopiero propaganda...

>>>Nie jest to wina PZMT a raczej specyfiki MT - kontuzje. Trzeba mieć predyspozycję by startować w MT. Moglibyście tych samych zawodników puszczać w innych formach walki.

A z tym się zgadzam z jednym małym ale. Kickfan musisz napisać w jakich innych formułach walki mielibyśmy puszczać zawodników, z tego co się domyślam chodzi Tobie o semi lub light-contact, jednak musisz wziąść pod uwagę że te formuły są bardzo oddalone od tego co robimy, cały proces przygotowania zawodników pod semi czy MT jest inny!!! Więc nie widzę tutaj możliwości do jakiegoś dużego poeksperymentowania. Ile jest Waszych klubów które świetnie sobie radzą np. w semi i Tajskim sam przyznasz że nie dużo lub nawet brak. Kluby które odnoszą największe sukcesy w MT to kluby specjalizujące się w tych regułach i tego nie zmienisz... A że ludzie odchodzą to nie tylko wina kontuzji jakie odnoszą...

P.S. Poza tym przecież nikt nie zabroni komuś będąc w strukturach PZMT przyłączyć się do PZKB i brać udział w Waszych turniejach... No chyba??:-)

Pozdrawiam.
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: WAKO swoje a PZKB swoje o co chodzi?
Wiesz Mar - jak to nie raz było poruszane info po przejściu przez czyjąś głowę zmienia delikatnie swoje znaczenie i podawane jest dalej w deko zmienionej formie. I tu mamy do czynienia z czymś takim. Na odpowiedź nie czekaj (czy też wyjaśnienie tego ewenementu 'zmiany') - to co dostaniesz będzie standardowym 'na około, ale jednak, nie, tak, jakże'. Czyli to co byś usłyszał od prawnika, który nie ma 12313% dowodów w ręce.

Ale... wiecie co.. spróbuje (tak teraz mi przyszło do głowy że próbowanie nie szkodzi)


Kickfan - powiedz mi jedno. Czemu organizator pisze jedno a PZKb pisze drugie odnośnie tej samej imprezy ? Proste pytanie i zobaczymy co przeczytam w odpowiedzi


A tak na koniec

Tak jak my nie możemy organizować walk np w boksie tak wy będziecie ograniczeni do MT.


Poprawcie mnie ale zasadniczo od początku PZMT chce zajmować się MT. No może się mylę ... ?
  • 0

budo_pedagog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: WAKO swoje a PZKB swoje o co chodzi?
Niedługo PZKB bedzie święciło ,tak naprawde wielk krok ,który dokonąlo czyli wejście w sport dzieci i mlodzieży.To przysporzy im bardzo wielu czlonków i spowoduje mom zdaniem znaczące podniesienie poziomu typowego KB .Ministerstwo zgadzajac sie na wejscie w struktury sportowe PZKB ma na myśl jasno sprecyzowane formuły walki (semi i light)pewno tylko dla junora młodszego(olimp.mlodzieży).Tak więc reasumując generalnie zawodnicy seniorscy czy w PZKB czy PZMT i tak niewele z tego beda mieli.Czesc zawodników MT z PZMT jest nagradzana przez gminy i powiaty oraz bardzo czesto przeze sponsorów milośnków więc nie mówmy o wielkich interesach dla zawodników kickfanie!!ze jestescie w Polskim Zwiazku!! ja jestem jak wiesz prezesem okregu w olimp.tkd i wiesz co Ci powiem jeden wielki syf chodz to fakt ,ze zawodnicy maja lepiej i majac mini stependia ale sam wiesz ile sa warte!!!A to ze dzialacie nielegalnie zajmujac sie jako zwiazek PZKB inna dyscyplina sportu i bycie w innej swiat.fed)WMF nie zwazanej z dyscyplina KB ,SKANDAL!!swiadczy o polskm bagnie organizacyjnym zwazanyzm ze sztukami walki w Polsce ,ale coz wolno widac Wam. :wink: Fajne miec rodzinke w minsterstwie. :wink: :wink: :wink: :wink:
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: WAKO swoje a PZKB swoje o co chodzi?

Większość prawie 80 % zawodników to swieżynki ludzie kilka raz wystartują i rezygnują. Nie jest to wina PZMT a raczej specyfiki MT - kontuzje.

Skoro Muay Thai jest tak niebezpieczne/kontuzjogenne, to dlaczego, kickfan, tak bardzo chcesz się tą formułą zajmować :roll:
Widzę pewną sprzeczność w Twoim rozumowaniu. Może mam za mały iloraz inteligencji aby to pojąć :roll:
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WAKO swoje a PZKB swoje o co chodzi?
mar. formuł w kicku jest 5 ty wymieniasz dwie . Sam sobie odpowied

Co do Szlachty. . z wami jest tak uderz w stół a nozyce się odezwą. Przecież ja w pewnym momencie broniłem go za to że ma prawo robić zawodowy sport. Tylko trudno Wam to zrozumieć iż zawodowy sport MT robi kilkanaście organizacji w tym większość to kickboxing. Jak to wtedy wytłumaczy współpracę z niedobrym kickiem.

A co do zabraniania startów to może wytłumaczycie jak to pan Budziński kiedy zaczął współpracę z PZKb stracił uprawnienia instruktorskie. Na waszej stronie było ujęte to jako błąd:):):) i tye na temat startów w naszej organizacji i sankcjach za to. Ale spokojnie jest coraz lepiej

Ozz niedugo PZMT będzie chciała wyłączność na nazwę MT. Dlaczego wy jej używacie. My otrzymalismy zgode na start z ministerstwa w wmf czyli muaythai. Dla mnie jedna i druga formuła to thaiboxing inaczej muaythai. Ty oczywiście możesz mysleć inaczej. Karate tez jest zróżnicowane i nikt nie udawadnia co jest karate a co nie. Wim że uważacie ze macie patent na wszechwiedze ale pozwulcie że będziemy nazywali to jak chcemy.

Pedagog to że jestes marnym trenerem uważanym za (...) w WTF to oczywiście powoduje, iż inaczej swej bezradności nie możesz tłumaczyć jak opluwaniem. be teakwondo be kickboxing. Nie chce zle mówić o PZMT ale ciekawe czy wiele macie takich mistrzów u Siebie. Ja wiem jedno. Raz kiedyś to chyb aty próbowałeś dla kicka organizować zawody skończyło się tym że na 2 tygodnie przed trzeba było szukać innego organizatora, Z twych rewelacyjnych propozycji pamiętam wtedy np noclegi na sali gimnastycznej ( płatne!!!!). NIe będę wspominał (..). Prowadzisz typowy interes i robisz to dla pieniędzy. To akurat robisz dobrze (pilnujesz swego interesu. Ale nie znam osoby poza tobą licząca się w sportach walki która oceniała by Ciebie chociaż w części tak pozytywnie ja ty siebie(chyba że Ryszard Murat). A Współpracuje z większością organizacji.

Akurat w wtf od kiedy zmnienił się zarząd i przeniesiono do Warszawy to widać dużą poprawę. Nie byłem fanem waszego nowego Prezesa, ale okazało się iż się sprawdził. Ale oczywiście bo nikt nie liczy sie z Panem D to Pan obrażony będzi wszystkich opluwał. tak samo było za starego Prezesa. Stypendia są niewysokie, ale tyczy się wszystkich dyscyplin. Dobrze że wogóle są. W kicku jedynie za medale na mistrzostwach międzynarodowych. Akurat to wina też samch klubów. One też powinny szukać pieniędzy. NIe wiem czy wiecie ale Angielska Olimpijska Organizacja utrzymuje się wyłącznie ze sponsorów. Państwo nie dokłada nic. NIestety marketing sportowy u Nas jest do D. Zarówno na szczeblu klubowym jak i wyżej. Brak pozytywnego obrazu sportowca powoduje, iz potencjalny sponsor nie widzi potrzeby promowania się dzięi sportowi ( oczywiście oprócz kilku dyscyplin w tym momencie popularnych. W polsce warto pokazać się obok piłkarza lub siatkarza ( skoczka) w wielu krajach tyczy się to wszystkich sportowców. Warto być sportowcem na uczelni itd. bo uczelne się tym chwalą i tak dalej. A u nas któr przeciętny student umie wymienić sportowe osiągnięcia studenta jego uczelni. Potem z tych studentów są dyrektorzy , kierownicy marketingu. Jeśłi nie nauczono ich szacunku do sportu to nigdy nie uzna sens reklamy dzięki sportowi.
KONIEC WYKŁADU

A możemy zrobic przekierowanie z twoimi wypowiedziami na temat TKD na dział tyczący się teakwondo posłuuchamy co będą o Tobie mówić.

A i na stronie waszego członka z łodzi macie odpowiedź łączenia startów. Jego zawodnicy startują jednoczesnie w teakwondo, kickboxingu, boksie i muaythai. Ten Pan nie widzi problemu w tym. A ten Pan jest zarówno czynnym trenerem Muaytahi , teakwondo jak i kung-fu.
Zresztą jak zajrzeć na inne strony TEGOŻów to część łąćzy starty z kyokushinkai. Macie klub sambo i zapomniałbym o klubach kung-fuu. No ale oczywiście KB jest mniej podobne do muaythai niż kyokushinkai czy teakwondo.
Rodzinkę w ministerstwie. Powiedz jasniej czego to sie tyczy. MT mamy od 4 lat w statucie. Czyli rodzinka cały czas nie ważne czy lewica czy prawica rządzi w ministerstwie. Jesteś żałosny w swoich oskarżeniach. Ciekawe kiedy znudzi sie Ci MT lub Prezes ciekawe też co o nim wymyślisz.

Pieniądze w kicku są w walkach zawodowych. Może nie są to wielkie pieniądze, ale na pewno zawodnicy całkiem przyzwoicie dorabiają do pensjio np terenera. Żaden sport walki nie ma tylu przedstawicieli którzy sie wybili. saleta, rylik, guzowska, sosnowski, a przedewszystkim Piotrowski. Nazwiska znane w całym kraju nie tylko w sportach walki.

Cypis masz racje w punkcie drugim. W pierwszym uważam iż MT jest mniej niebezpieczny niż np full. Może nie ma urazów charakterystycznych dla low lub MT ale silne uderzenia rękoma jak w boksie niosą zagrożenia urazami wewnętrznymi a tam nie ma klinczu i możesz oberwać.
  • 0

budo_mar.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WAKO swoje a PZKB swoje o co chodzi?
Hi

>>>mar. formuł w kicku jest 5 ty wymieniasz dwie . Sam sobie odpowied

Hem, nie pisałem o reszcie ponieważ low-kick czy Wasz thaiboxing jeśli chodzi o urazy jest bardzo porównywalny.

>>>A co do zabraniania startów to może wytłumaczycie jak to pan Budziński kiedy zaczął współpracę z PZKb stracił uprawnienia instruktorskie. Na waszej stronie było ujęte to jako błądSmileSmileSmile i tye na temat startów w naszej organizacji i sankcjach za to. Ale spokojnie jest coraz lepiej

Kickfan, ja doskonale wiem jak jest teraz, brak startów z naszej strony jest jakby to powiedzieć... pewnym wyrazem uznania i popierania dążeń tej a nie innej organizacji, za jakiś czas dużo może się zmienić(może powstanie Polski Związek MT) i wtedy chętnie spróbujemy sił w low-kicku (oczywiście tylko równych szansach)...

P.S. Heheh Ozzz, jakby nie patrzyć miałeś rację.

Pozdrawiam Was!!!
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WAKO swoje a PZKB swoje o co chodzi?
i ti mar. Będzi epewien problem bo załóżmy wychowasz kadrowicza w MT to nie będzie mógł juz być w kadrze low gdy będzie w w innym związku. zabrania tego ustawa. Jesli jednak bedzie to w ramach jednej organizacji to o nie ma problemu. Chodzi o to ze polskie związki dostaja pieniądze na konkretne cele i zeby nie zdarzało się tak, ze wyszkolony zawodnik odpadł po kontuzji w innej dysycplinie. Poza tym dwa związki nie będą musaiły ustalać zgrupowania tak by pasowało temu zawodnikowi. W ramach jednej organizacji związek dba o to by tak sie nie stało. czasai zgrupowania są razem itd.
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: WAKO swoje a PZKB swoje o co chodzi?
Mar. - ja wiedziałem co piszę :) Bo i wiem komu zadałem pytanie - odpowiedź mogła być tylko taka :D
  • 0

budo_pedagog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: WAKO swoje a PZKB swoje o co chodzi?
Nie tak dawno w zasadzie mógłbym się nawet poudawać złościć co to oskarzen leszczy z taewkondo z naszej lodzkiej kliki (i nie tylko),którzy szerokim łokiem omijają nasz klub jako sektę i wielką mieszanine wszystkiego :) :) ..co do innych spraw to myślę ,że gadamy o tym samo patrząc z innych punktów i każdy w swoim języki ja historycznym dialektem kantonskim a ty nowoczesnym podwórkowym amerykańkim :lol: Myślę ,że bez Ciebie kickfane te forum by umarlo.Potrafić wprowadzać ludzi w dobry nastrój i pokazujesz ,że obrane przez nich kierunki sa wlaściwe i twórcze.Zauważyłem w zasadzie jedna tylko smutną rzecz działającą na niekorzyść PZKB ,to że tylko ty tak właściwie i w takim blędnym nakręceniu atakujesz PZMT ,a nas tu na forum z PZMT jest jakby więcej i co jeszcze zauważyłem wszyscy są bardziej wyluzowani :lol: Więc atakuj dalej i w zasadzie opluwaj wszystkich glosząc jedyną podworkową i nowoczesną chwałę amerykańskiego wynalazku z bezosobową historią(tylko w zasadzie formuła walki) z ich podwórka:)(tylko nie rob genezy co do powst itd bo nie to miałem do końca myśli).Generalnie powodzenia,szkoda także ,że tak malo reklamujesz inne dzialania kb a w wiekszości marnujesz energie na bezsensowne osobiste podjazdy. :oops:
  • 0

budo_muaythai
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WAKO swoje a PZKB swoje o co chodzi?
no trzeba to wyjaśnić: Pan Budziński nie stracił uprawnień tylko ich NIGDY NIE UZYSKAŁ, ze względu na .niespełnienie wymogów ustawowych... a co dokładnie to niech sam Pan Budziński powie, czego mu brakowało !!!
  • 0

budo_muaythai
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WAKO swoje a PZKB swoje o co chodzi?
cytuję kickfuna:
"i ti mar. Będzi epewien problem bo załóżmy wychowasz kadrowicza w MT to nie będzie mógł juz być w kadrze low gdy będzie w w innym związku. zabrania tego ustawa."
no proszę ładna interpretacja, to teraz Ci wszyscy, którzy startują w Kicku z Klubów TKD czy karate itd to startują nielegalnie, a PZKB także zatem działa nielegalnie i świadomie łamie ustawę... no ładnie.... no to Kickfun sam zaprszasz prokuratora do swojego związku.... a tak na poważnie to wiesz, że napisałeś bzdurę, ale kolejny raz po prostu "pasowało" coś napisać aby było tak jak chcesz.
Teraz cytuję ustawę o sporcie kwalifikowanym "art.4. ust.4 Ustawy o sporcie Kwalifikowanym, udział klubu sportowego lub zawodnika we współzawodnictwie sportowym innym niż organizowany przez dany Polski Związek sportowy lub zrzeszającą ten związek międzynarodową organizację sportową w danej dyscyplinie sportu wymaga zgody właściwego Polskiego Związku Sportowego." ... TYLKO ZGODY I DOBREJ CHĘCI

a tak na marginesie to mam nadzieję, że dotrze to do zawodników PZKB, iż starty w innych dyscyplinach to tylko dobra wola władz związku i przestaniecie blokować tych, którzy chcą gdzie indziej startować, strasząc ich utratą stypendium, zakazaem startu itp
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WAKO swoje a PZKB swoje o co chodzi?
muaythai 3 przekłamania :
1. czy ja przypadkiem nie mówiłem o członku kadry?
przyznasz racje ze jest roznica. Czlonek kadry podpisuje umowę ze związkiem i tylko na niego minestrstwo łoży pieniązki obowiązki kadry regulują inne przepisy
2. jaki prokurator widzę ze masz skłonności do przesady. Poprostu może minister wypowiedzieć umowę związkowi
3. blokowanie :) :):) czy przypadkiem w bydgoszczy nie startował kraksport. Czy nie jest to klub członka zarządu, czy jest nadal członkiem zarzadu pomimo iz startuje`stosunkowo regularnie. Wiem że troche boli iż kluby wybierają PZKb
Ale po co mają u Was startować? Czy macie u Was kadrę? nie czy macie takiego trenera jak Mołcianov? nie czy gwarantujecie im starty i zgupowania za darmo nie. I jeszcze długo długo nie. NIe wszyscy dają się nabierać na efektowne wypady do ministerstwa czy nic nieznaczące tytuły Prezesa. Jakiś czas temu odiwedzili ministerstwo aikidocy oni pewnie też bedą mielli związkiem zwłaszcza ze tez są członkiem GIFSA :) :) oczywiści eoburzysz się , bedziesz udawadniał ze to my Was blokujemy. Złej baletnicy itd itd. Prawda jest taka że czym dłuzej bedzie konflikt który pobudzacie tym dłuzej ministerstwo nie zdecyduje się na MT. A PZKB to odpowiada. Więc ciągłe słanie listów petycji i tak odwraca się przeciwko Wam. TAka ciekawostka są organizacje które pomimo iż nie są polskimi związkami potrafią pozyskiwać pieniądze z ministerstwa oraz innych instytucji. NIestety nieliczne uzyskane środki przeznaczane są na promowanie Krakowa (patrz małopolska szkoła obronności) i wlasnej klubu. Na stronie PZMT jest tyle informacji o prywatnej działalności PAna Szlachcie - o grupie zawodowej, ze mam złudzenie iż reklamuje tylko jego osobe. Zresztą nawet zdjęcia w regulaminie sportowym tez są jedną wielką reklamą firmy ring. NIe neguje, jego prawa do prowadzenia działalności w tej branży. Prawie każdy trener u Was i u nas zarabia lub dorabia na sporcie walki. Ale przegięciem jest taka agresywna autoreklama na stronie podobno ogólnopolskiego stowarzyszenia.

Koncząc co miesiąc jest impreza w MT rocznie około 6 imprez międzynarodowych w MT kilka obozów. Rewelacyjna atmosfera na imprezach. To jest argument za PZKB a to napisałem przedtem to są argumenty przeciw bycia w PZMT.

Ten samozachwyt w momecie gdy w międzynarodowej imprezie startuje 26 zawodników w tym 22 polaków. 1 klub zagraniczny z bardzo przeciętnymi zawodnikami. Medale w klasie b bez sukcesów w klasie a 4 lata opieracie się na turniejach pierszych walk. Do pewnego momentu byłoto dobre ale na tym trudno stworzyć związek.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WAKO swoje a PZKB swoje o co chodzi?
muaythai 3 przekłamania :
1. czy ja przypadkiem nie mówiłem o członku kadry?
przyznasz racje ze jest roznica. Czlonek kadry podpisuje umowę ze związkiem i tylko na niego minestrstwo łoży pieniązki obowiązki kadry regulują inne przepisy
2. jaki prokurator widzę ze masz skłonności do przesady. Poprostu może minister wypowiedzieć umowę związkowi
3. blokowanie :) :):) czy przypadkiem w bydgoszczy nie startował kraksport. Czy nie jest to klub członka zarządu, czy jest nadal członkiem zarzadu pomimo iz startuje`stosunkowo regularnie. Wiem że troche boli iż kluby wybierają PZKb
Ale po co mają u Was startować? Czy macie u Was kadrę? nie czy macie takiego trenera jak Mołcianov? nie czy gwarantujecie im starty i zgupowania za darmo nie. I jeszcze długo długo nie. NIe wszyscy dają się nabierać na efektowne wypady do ministerstwa czy nic nieznaczące tytuły Prezesa. Jakiś czas temu odiwedzili ministerstwo aikidocy oni pewnie też bedą mielli związkiem zwłaszcza ze tez są członkiem GIFSA :) :) oczywiści eoburzysz się , bedziesz udawadniał ze to my Was blokujemy. Złej baletnicy itd itd. Prawda jest taka że czym dłuzej bedzie konflikt który pobudzacie tym dłuzej ministerstwo nie zdecyduje się na MT. A PZKB to odpowiada. Więc ciągłe słanie listów petycji i tak odwraca się przeciwko Wam. TAka ciekawostka są organizacje które pomimo iż nie są polskimi związkami potrafią pozyskiwać pieniądze z ministerstwa oraz innych instytucji. NIestety nieliczne uzyskane środki przeznaczane są na promowanie Krakowa (patrz małopolska szkoła obronności) i wlasnej klubu. Na stronie PZMT jest tyle informacji o prywatnej działalności PAna Szlachcie - o grupie zawodowej, ze mam złudzenie iż reklamuje tylko jego osobe. Zresztą nawet zdjęcia w regulaminie sportowym tez są jedną wielką reklamą firmy ring. NIe neguje, jego prawa do prowadzenia działalności w tej branży. Prawie każdy trener u Was i u nas zarabia lub dorabia na sporcie walki. Ale przegięciem jest taka agresywna autoreklama na stronie podobno ogólnopolskiego stowarzyszenia.

Koncząc co miesiąc jest impreza w MT rocznie około 6 imprez międzynarodowych w MT kilka obozów. Rewelacyjna atmosfera na imprezach. To jest argument za PZKB a to napisałem przedtem to są argumenty przeciw bycia w PZMT.

Ten samozachwyt w momecie gdy w międzynarodowej imprezie startuje 26 zawodników w tym 22 polaków. 1 klub zagraniczny z bardzo przeciętnymi zawodnikami. Medale w klasie b bez sukcesów w klasie a 4 lata opieracie się na turniejach pierszych walk. Do pewnego momentu byłoto dobre ale na tym trudno stworzyć związek.
  • 0

budo_rozzzbooynick
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krk

Napisano Ponad rok temu

Re: WAKO swoje a PZKB swoje o co chodzi?
no dobra. panie kickfan. skoroś pan taki obeznany niebywale,wyszczekany, wygadany i elokwentny* to odpowiedz no pan proszę na pytanko z pierwszego postu powtórzone potem jeszcze kilkukrotnie. a potem pisz pan sobie co pan tam chcesz. no. alem powiedział. :lol: :) :lol: :)


* niepotrzebne skreślić



ps. ZBYTEK łaski......... ;)
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: WAKO swoje a PZKB swoje o co chodzi?

Ale po co mają u Was startować? Czy macie u Was kadrę? nie czy macie takiego trenera jak Mołcianov? nie czy gwarantujecie im starty i zgupowania za darmo nie. I jeszcze długo długo nie. NIe wszyscy dają się nabierać na efektowne wypady do ministerstwa czy nic nieznaczące tytuły Prezesa.

czy przypadkiem w bydgoszczy nie startował kraksport. Czy nie jest to klub członka zarządu, czy jest nadal członkiem zarzadu pomimo iz startuje`stosunkowo regularnie.

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Prawda jest taka że czym dłuzej bedzie konflikt który pobudzacie tym dłuzej ministerstwo nie zdecyduje się na MT. A PZKB to odpowiada.

No coments. :( :( :( :( :(
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: WAKO swoje a PZKB swoje o co chodzi?
rozz... :) On nie odpowie. Bo tak mu odpowiada :D :D:D

kickfan napisał:
Prawda jest taka że czym dłuzej bedzie konflikt który pobudzacie tym dłuzej ministerstwo nie zdecyduje się na MT. A PZKB to odpowiada.


Tyle w temacie... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WAKO swoje a PZKB swoje o co chodzi?
pozdrawiam wsyzstkich moich fanów:)

Przepraszam że nie przyłączyłem się do waszej rzeczowej dyskusji ale niestety nie miałaem dostęu do kompa.

OZZZ i Rozzbójnik - juz wam tłumaczyłem ale jako cierpliwa zrobię to poraz n....

Thaikickboxing - thaiboxing = muaythai

Sorry ale wasza sprawa co uważacie za MT a co nie.

Wasze pytanie przypomina mi argumenty Pana Murata, z przed 15 lat, który uznawał swoją nieomylność. Kim jesteście żeby dowodzić co jest MT a co.

Na świecie Karate ma wiele odmian i nazw. nikt nie dyskutuje czy to jest karate czy nie, ale różnice są wielkie.

Pewnie OZZZ uważasz w taki razie iż jujitsu brazyliskie nie ma prawa używać nazwy jujitsu. Róznice są znaczne i powstało w brazylii.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024