Skocz do zawartości


Zdjęcie

III Międzynarodowy Turniej MuayThai w Bydgoszczy 18.11.2006


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

III Międzynarodowy Turniej MuayThai w Bydgoszczy 18.11.2006
Pełne wyniki na
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

A tu szybkie parę słów relacji (bo niestety siedzenie przed kompem możliwe dziś nie jest :) )

Zgłosiło się ponad 90 zawodników, przybyło trochę mniej a dopuszczonych do zawodów zostało 76 zawodników płci obojga.

Z losowania "urodziło" się 42 walki co przy 15 minutach na walkę rokowało późne godziny nocne ale... okazało się że dzięki naaaaprawdę mocnej mobilizacji ekip startujących w zmaganiach - za co WIELKIE DZIĘKI od wszystkich zainteresowanych - czas zakończenia całego wydarzenia można określić na okolice godziny 20.

Cóż tu mówić - hala zapełniona widzami, mocny doping i bardzo dynamiczne walki - to mogło się podobać i się podobało. Podczas niektórych walk (szczególnie wag ciężkich i kobiet :D ) spiker musiał mocno nadwyrężać gardło (pomimo niezłego nagłośnienia) żeby mieć szansę usłyszeć swój głos pomiędzy gromkimi 'Oj ... !'.

Z tych walk, które mi szczególnie zapadły w pamięci (bo niestety trzeba było paroma tematami zajmować się w 'tle' :) ) mogę powiedzieć że Michał Chmielewski - powyżej 91 - pokazał się z bardzo dobrej strony (widać że mocno pracował nad low-kick'ami co 'usadziło' przeciwnika z białorusi). Dynamika przy takiej masie godna pozazdroszczenia
Waga do 67 (kiedyś moja) w finale - Wytwer kontra Trzasko - zaimponowała mi kombinacjami technik i wytrzymałością. Panowie na całym dystansie nie pasowali w żadnym momencie i pokazali kawał dobrego MT - nic tylko pozazdrościć umiejętności :D :D

Mam nadzieję że ktoś z obecnych na tej imprezie dorzuci od siebie coś jeszcze - ja będę w stanie troszkę później poszerzyć swoją wypowiedź
  • 0

budo_mar.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: III Międzynarodowy Turniej MuayThai w Bydgoszczy 18.11.2006
Hi,

>>Zgłosiło się ponad 90 zawodników, przybyło trochę mniej a dopuszczonych do zawodów zostało 76 zawodników płci obojga.
Z losowania "urodziło" się 42 walki...

Jakby nie patrzeć wyszła z tego impreza z dwa razy większa niż :D ...

>>okazało się że dzięki naaaaprawdę mocnej mobilizacji ekip startujących w zmaganiach czas zakończenia całego wydarzenia można określić na okolice godziny 20.

To prawda wszystko poszło nad wyraz sprawnie biorąc pod uwagę ilość uczestników turnieju.

>>Waga do 67 (kiedyś moja) w finale - Wytwer kontra Trzasko - zaimponowała mi kombinacjami technik i wytrzymałością. Panowie na całym dystansie nie pasowali w żadnym momencie i pokazali kawał dobrego MT - nic tylko pozazdrościć umiejętności.

Hehe, to była "wojna" :D - naprawdę ostra męska walka, co prawda drugie miejsce dla naszego zawodnika jednak trenerzy są dumni z jego postawy.

P.S. Jako zbieg okoliczności można podać że panowie w najbliższym czasie znów będą mogli się spotkać choć tym razem na seminarium w Białymstoku.

Pozdrawiam Mar.!!

klub Husarz Białystok
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: III Międzynarodowy Turniej MuayThai w Bydgoszczy 18.11.2006
pewnie się trochę czepiam ale naliczyłem że w turnieju seniorskim startowało 20-25 osób. Trochę mało jak na imprezę międzynarodową.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: III Międzynarodowy Turniej MuayThai w Bydgoszczy 18.11.2006
dokładnie 26 a zważywszy, że 4 białorusinów to 22. W bydgoszczy na Pucharze Polski ( impreza rangi krajowej ale nie mistrzowskiej w seniorach startowało 29 osóB) tyle porównania.
  • 0

budo_mnino
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Osjaków
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: III Międzynarodowy Turniej MuayThai w Bydgoszczy 18.11.2006
A i nie wziąłeś pod uwagę, że w kategoriach -60, -67 i -71 mogło być więcej zawodników :) . Dla uściślenia oprócz seniorów było 8 juniorów i dwie panie :-) . Poza tym Turniej Pierwszych Walk to też "impreza rangi krajowej ale nie mistrzowskiej" i też w Bydgoszczy ;) .
  • 0

budo_kauelte
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: III Międzynarodowy Turniej MuayThai w Bydgoszczy 18.11.2006
a mialem tam byc :(
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: III Międzynarodowy Turniej MuayThai w Bydgoszczy 18.11.2006
mnino - poprostu umiem liczyc. oZZ podał ilośc walk wystarczyło odjąć to co jest podane zabrakło 2. :) :). Jestem fanem pierwszych walk ale w rankingach podano tylu zawodników, gdzie oni są.
W bydgoszczy Pucharze Polski w maju nie startowała kadra która wyjechała do Tajlandii oraz część zawodników jadących na Puchar Świata. NIe było walk juniorów bo to impreza tylko seniorska.
  • 0

budo_mnino
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Osjaków
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: III Międzynarodowy Turniej MuayThai w Bydgoszczy 18.11.2006

Jestem fanem pierwszych walk ale w rankingach podano tylu zawodników, gdzie oni są.


W rankingach? W jakich? Z tego co wiem ranking PZMT jest jeden ;]. A co do liczby zawodników w nim to jest ona dość spora, bo zalicza wszystkich, którzy choć raz wygrali pierwszą walkę bądź też zajęli miejsce punktowe na turnieju (rozgrywanym systemem pucharowym) w ciągu ostatnich dwóch lat. Zapewniam Cię, że nie ma tam żadnych gratisów :) . A gdzie oni teraz są? Tego to do końca nie wiem, ale... część już nie trenuje, niektórzy są za starzy (ponad 37 lat), niektórym termin turnieju nie leżał :) .
  • 0

budo_mar.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: III Międzynarodowy Turniej MuayThai w Bydgoszczy 18.11.2006
Witam

>>W bydgoszczy Pucharze Polski w maju nie startowała kadra która wyjechała do Tajlandii oraz część zawodników jadących na Puchar Świata.

No tak ale rozumiesz chyba jaka jest różnica między Pucharem Polski a Międzynarodowym Turniejem :wink: . Chodziło mi o inną imprezę która odbywała się gdzieś tam :wink: . Nom ale nie o tym miał być ten post... Więc jak Wam się podobało??

Pozdrawiam
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: III Międzynarodowy Turniej MuayThai w Bydgoszczy 18.11.2006
W Bydgoszczy ? Bardzo :) Jak dla mnie impreza bardzo udana - można szukać jakiś minusów ale to już powiedziałbym że szukanie 'na siłę'
Cieszy mnie tak duża wola zawodników do walki i ciekaw jestem jak będzie wyglądał Puchar w Kaliszu 16.12.2006 :D :D Dwa ringi gwarantowane a ile walk... gr... :D :D:D:D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024