Skocz do zawartości


Zdjęcie

trening na rzeźbe i siłe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

tonsil4
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

trening na rzeźbe i siłe
witam.proszę o pomoc w ułożeniu planu treningowego na rzeźbe i siłe,głównie zależy mi na utracie brzucha i wyrzeźbieniu klatki i rąk.Mam 180cm wzrostu i 80kg wagi.Jaką dietę wprowadzić i jakie odżywki stosować?Dodam,że możliwośc treningu mam około godziny 22,na nogach jestem od godziny 8.Zależy mi na w miare szybkich rezultatach(głównie brzuch).W domowej siłowni posiadam ławke z rozpiętkami,modlitewnikiem oraz sprzętem do nóg,gryf prosty oraz 2 gryfy krótkie.

Czekam na Wasze podpowiedzi.pozdrawiam
  • 0

darmik24
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening na rzeźbe i siłe
Hey! W tej sprawie nie licz na szybkie rezultaty, no i to że cały dzień jesteś na nogach, trening ok. 22.00 to późno, nie będziesz mógł spać. Najlepsza pora to ok.17.00. Obędzie się bez diety, bylebyś dobrze jadł, systematycznie i różnorodnie. Ja mam świetne rezultaty używając jako uzupełnienie diety aminokwasy w płynie nutrend liquid z dodatkiem BCAA, l-glutaminy i l-ornityny, polecam. Plan to ogólnie - poniedziałek - klatka + triceps, środa, nogi + barki i piątek grzbiet + biceps. Na duże grupy mięśniowe /plecy, klatka, nogi/ 3 różne ćwiczenia po 4 serie, na małe /biceps, triceps, barki/ 3 różne ćwiczenia po 3 serie. Ćwiczenia wybierz sobie stąd i poczytaj o ogólnych zasadach, podaję link
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

..:Damian:..
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening na rzeźbe i siłe

witam.proszę o pomoc w ułożeniu planu treningowego na rzeźbe i siłe,głównie zależy mi na utracie brzucha i wyrzeźbieniu klatki i rąk.Mam 180cm wzrostu i 80kg wagi.Jaką dietę wprowadzić i jakie odżywki stosować?Dodam,że możliwośc treningu mam około godziny 22,na nogach jestem od godziny 8.Zależy mi na w miare szybkich rezultatach(głównie brzuch).W domowej siłowni posiadam ławke z rozpiętkami,modlitewnikiem oraz sprzętem do nóg,gryf prosty oraz 2 gryfy krótkie.

Czekam na Wasze podpowiedzi.pozdrawiam


Żeby rzeźbić to najpierw trzeba mieć co
Więc jak nie masz na razie uwidocznionej klatki to bym się wziął za trening masowy.

Poczytaj sobie treningi FBW i ułóż coś dla siebie, wklej a my postaramy się Ci pomóc
  • 0

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.


tonsil4
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening na rzeźbe i siłe
witam.znalazlem coś takiego:

Poniedziałek
Barki:
*wyciskanie sztangi sprzed głowy 4x15
*podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 4x15
*unoszenie sztangielek bokiem 4x15
*unoszenie ramion w przód ze sztangielkami 4x15
Nogi:
*przysiady ze sztangą na barkach 4x20
*wspięcia na palce w staniu 4x25
Brzuch:
*skłony 4x50

Wtorek
Rower stacjonarny- 60 minut

Środa
Plecy:
*podciąganie sztangi w opadzie 4x20
*szrugsy 4x20
*martwy ciąg 12/12/12
Biceps:
*uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem 5x25
*uginanie ramion ze sztangielkami stojąc (uchwyt młotkowy) 5x25
*uginanie ramion z "supimacja" nadgarstka 5x25
Przedramię:
*uginanie nadgarstków podchwytem w siadzie 4x20
*uginanie nadgarstków nadchwytem w siadzie 4x20
Brzuch:
*skłony 4x50

Czwartek
Rower 60minut

Piątek
Klatka:
*wyciskanie sztangi na ławce poziomej szeroko 5x20
*wyciskanie sztangi na ławce skośnej-głową w góre 5x20
*rozpiętki na ławce poziomej 5x20
Triceps:
*wyciskanie 'francuskie' jednorącz sztangielki w siadzie 4x20
*prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie tułowia 4x20
*wyciskanie sztangi na ławce poziomej wąsko 4x20
*pompki w podporze tyłem 4x20
Brzuch:
*skłony 4x50

Sobota
Rower 60 minut

Niedziela
Wolne


Zaznaczam,że chce poprostu wyrzeźbić ciało głównie brzuch.Nie chciałbym przybierać na masie za bardzo.a co do treningów to niestety moge trenować tylko koło 22.staram sie jeść zdrowo i o tych samych porach.
  • 0

tonsil4
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening na rzeźbe i siłe
Doradźcie coś więcej na temat suplementów oraz diety ;)
  • 0

Xandar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Francja (Nimes)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motocykle/Sporty silowe/Imprezy
  • Staż [miesiące]:Około 4 lata
  • Wzrost [cm]:180

Napisano Ponad rok temu

Re: trening na rzeźbe i siłe

Doradźcie coś więcej na temat suplementów oraz diety ;)

Co do supli to mozesz zainwestowac w gainera i bialko chyba za masz idealna diete. Ale watpie bo to dosc trudne (mutant +whey pro NP)
  • 0
Jeżeli laska powie ci że jesteś twardzielem, wyjeb jej. Nie jesteś twardzielem, ty jesteś kurwa niezniszczalny.

HiTi

    Uczeń

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 568 postów
  • Pomógł: 0
18
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:135
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: trening na rzeźbe i siłe
co do supli to wg mnie samo bialko starczy bo na weglch wkoncu przy rzezbie nie zalezy...ofc to bialko tez mozna smialo olac bo lepiej miec z diety,jedynie bialka typu bcaa,arginine i reszta rozgalezionych warto dokupic,dodatkowo mozna zainwestowac w l-karnityne i stosowac ok 3x wieksze dawki niz producent poleca bo to zawsze jakies smieszne jest ;d
nie probowalem ale np Venom3 to wg opini duzo mozna na nim spalic kilogramow w miesiac,a ten plan co napisales to wg mnie jakis za ostry choc moze taki powinien byc,to ze o 22 mozsz trenowac to tez lipa bo wiadomo ze trening minimum 1h a po trenigu tez nie zasniesz tak szybko i wogole wieczorm metabolizm slabszy ale no coz...tzreba sobie radzic ;]
pzdr
  • 0
Nie jesteś wielki ? A zadaj sobie pytanie - piłeś mleko? No właśnie
pomogłem? daj "+" nie bądz pipa ;]

tonsil4
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening na rzeźbe i siłe
z gainera narazie zrezygnuje ale jeśli być mógł mi zrobić liste tych pozostałych rzeczy(chodzi mi o dokładną nazwe i producenta) oraz jakk stosować.jeśli chodzi o diete to staram sie trzymać ale nie jestem doskonały.
  • 0

tonsil4
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening na rzeźbe i siłe
witajcie.mam pytanie czy do wymienionego wyżej planu treningowego moge stosować takie połączenie: venom hyperdrive 3+ostrowia WPC 80+jakieś aminokwasy(jakie?) ???? ewentualnie co zmienić?
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: trening na rzeźbe i siłe

witajcie.mam pytanie czy do wymienionego wyżej planu treningowego moge stosować takie połączenie: venom hyperdrive 3+ostrowia WPC 80+jakieś aminokwasy(jakie?) ???? ewentualnie co zmienić?


Venom jest silny na początek nie potrzebny jest mocny spalacz ponieważ mocniejsze spalacze stosuje się jak poziom tłuszczu w organizmie jest mały poza tym u niektórych osób te mocne specyfiki powodują problemy.Białko możesz spokojnie dorzucić ;) ewentualnie jakieś BCAA ale niekoniecznie. Trzymaj się diety
Spalacz na początek sobie możesz wziąć Olimp - Thermo Speed Extreme
  • 0

tonsil4
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening na rzeźbe i siłe

Venom jest silny na początek nie potrzebny jest mocny spalacz ponieważ mocniejsze spalacze stosuje się jak poziom tłuszczu w organizmie jest mały poza tym u niektórych osób te mocne specyfiki powodują problemy.Białko możesz spokojnie dorzucić ;) ewentualnie jakieś BCAA ale niekoniecznie. Trzymaj się diety
Spalacz na początek sobie możesz wziąć Olimp - Thermo Speed Extreme


właśnie o to mi chodziło ;) dzieki za odp.A białko jakie polecacie? ta ostrowia sie nada?
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: trening na rzeźbe i siłe
Ostrowia może być tyle że nie licz na super smak i rozpuszczalność ;)
  • 0

tonsil4
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening na rzeźbe i siłe

Ostrowia może być tyle że nie licz na super smak i rozpuszczalność ;)


a jak stosować ten spalacz i to białko?w takiej proporcji jak podano na opakowaniu?
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: trening na rzeźbe i siłe

a jak stosować ten spalacz i to białko?w takiej proporcji jak podano na opakowaniu?


Spalacz tak jak na produkcie a białko według braków w diecie, po posiłkach, po treningu itp.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024