Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plan ćwiczeń poczontkującego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

Seba90
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Plan ćwiczeń poczontkującego
Witam. To znowu ja:) To mój plan treningowy, który ustaliłem dla swoich możliwości, korzystałem z różnych forum i stron internetowych
1. KLATA I BARKI
-Rozgrzewka 30 pompek z nogami w górze
-Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej: 4 serii x 8 przerwa 1-2 minuty
- Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej: 4x8
-Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia: 7 serii x 9 przerwa 1-2 minuty
-Rozpiętki w leżeniu na ławce poziomej: 8 serii x 15 przerwa 1-2 minuty
- Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej: max
-Pompki z nogami w górze

2.PLECY, BICEPS, PRZEDRAMIONA
-rozgrzewka
-Podnoszenie się na drążku szerokim uchwytem: 8 serii x 5, przerwa 1-2 minuty
- Uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem: 10 serii x 8 powtórzeń, 1-2 minuty
- Uginanie nadgarstków nachwytem w siadzie: 7 serii x 15 , przerwa max 1 min
- Uginanie nadgarstków podchwytem w siadzie :7x15 , przerwa max 1 min
-Uginanie ramienia ze sztangielką w siadzie w podporze o kolano (uchwyt młotkowy) 6 serii x 7 , przerwa około 1 minuty
- Podnoszenie się na drążku szerokim uchwytem: max
3.WOLNE!


Proszę o ocenę i ewentualne poprawki. Czynie robię za często poszczególne partie i czy to jest dobry układ? Narazie ćwiczę tak tydzień. Zależy mi oczywiście na masie ponieważ mam 181cm i waże 65kg. Mam 19 lat.
z góry dzięki za odpowiedzi ;)

  • 0

..:Damian:..
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan ćwiczeń poczontkującego

Witam. To znowu ja:) To mój plan treningowy, który ustaliłem dla swoich możliwości, korzystałem z różnych forum i stron internetowych
1. KLATA I BARKI
-Rozgrzewka 30 pompek z nogami w górze
-Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej: 4 serii x 8 przerwa 1-2 minuty
- Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej: 4x8
-Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia: 7 serii x 9 przerwa 1-2 minuty
-Rozpiętki w leżeniu na ławce poziomej: 8 serii x 15 przerwa 1-2 minuty
- Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej: max
-Pompki z nogami w górze

2.PLECY, BICEPS, PRZEDRAMIONA
-rozgrzewka
-Podnoszenie się na drążku szerokim uchwytem: 8 serii x 5, przerwa 1-2 minuty
- Uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem: 10 serii x 8 powtórzeń, 1-2 minuty
- Uginanie nadgarstków nachwytem w siadzie: 7 serii x 15 , przerwa max 1 min
- Uginanie nadgarstków podchwytem w siadzie :7x15 , przerwa max 1 min
-Uginanie ramienia ze sztangielką w siadzie w podporze o kolano (uchwyt młotkowy) 6 serii x 7 , przerwa około 1 minuty
- Podnoszenie się na drążku szerokim uchwytem: max
3.WOLNE!


Proszę o ocenę i ewentualne poprawki. Czynie robię za często poszczególne partie i czy to jest dobry układ? Narazie ćwiczę tak tydzień.
z góry dzięki za odpowiedzi ;)


Ten plan jest robiony na masę?
Tylko obejmuje on 2dni?
  • 0

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.


Seba90
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan ćwiczeń poczontkującego

Ten plan jest robiony na masę?
Tylko obejmuje on 2dni?


Tak na masę;) zależy mi na masie ponieważ mam 181cm i waże 65kg. Mam 19 lat. ćwiczę tak: pierwszy dzień klata i barki, drugi plecy, biceps, przedramiona, trzeci przerwa, czwarty znowu klata i barki i tak w kółko.
  • 0

..:Damian:..
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan ćwiczeń poczontkującego

Tak na masę;) zależy mi na masie ponieważ mam 181cm i waże 65kg. Mam 19 lat. ćwiczę tak: pierwszy dzień klata i barki, drugi plecy, biceps, przedramiona, trzeci przerwa, czwarty znowu klata i barki i tak w kółko.


Trening na masę to 3- 4dni. Powinieneś robić trening całego ciała a nie tylko góry.
Przerwy 1-3min.
Napisz coś postaramy to ocenić.

Pamiętaj: trening + dieta
  • 0

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.


Seba90
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan ćwiczeń poczontkującego

Trening na masę to 3- 4dni. Powinieneś robić trening całego ciała a nie tylko góry.
Przerwy 1-3min.
Napisz coś postaramy to ocenić.

Pamiętaj: trening + dieta

Napisałem już jak ćwiczę;)
1. KLATA I BARKI
-Rozgrzewka 30 pompek z nogami w górze
-Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej: 4 serii x 8 przerwa 1-2 minuty
- Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej: 4x8
-Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia: 7 serii x 9 przerwa 1-2 minuty
-Rozpiętki w leżeniu na ławce poziomej: 8 serii x 15 przerwa 1-2 minuty
- Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej: max
-Pompki z nogami w górze

2.PLECY, BICEPS, PRZEDRAMIONA
-rozgrzewka
-Podnoszenie się na drążku szerokim uchwytem: 8 serii x 5, przerwa 1-2 minuty
- Uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem: 10 serii x 8 powtórzeń, 1-2 minuty
- Uginanie nadgarstków nachwytem w siadzie: 7 serii x 15 , przerwa max 1 min
- Uginanie nadgarstków podchwytem w siadzie :7x15 , przerwa max 1 min
-Uginanie ramienia ze sztangielką w siadzie w podporze o kolano (uchwyt młotkowy) 6 serii x 7 , przerwa około 1 minuty
- Podnoszenie się na drążku szerokim uchwytem: max
3.WOLNE!
Z mojego planu wychodzi tak że ćwiczę 5 razy w tygodniu: 2 dni ćwiczeń i przerwa i tak w kółko. Czyli jedną partię ćwiczę tak 2-3 razy w tygodniu. Na tych partiach zależy mi najbardziej i chciałbym uzyskać jak najlepsze i najszybsze efekty. lepiej ćwiczyć 2 dni trening i 2 porzerwy? Oczywiście dietę też stosuję, staram się jeść dużo i dużo produktów białkowych. Codziennie na kolacje jem dużą pierś z kurczaka. ;)
  • 0

..:Damian:..
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan ćwiczeń poczontkującego

Napisałem już jak ćwiczę;)
1. KLATA I BARKI
-Rozgrzewka 30 pompek z nogami w górze
-Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej: 4 serii x 8 przerwa 1-2 minuty
- Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej: 4x8
-Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia: 7 serii x 9 przerwa 1-2 minuty
-Rozpiętki w leżeniu na ławce poziomej: 8 serii x 15 przerwa 1-2 minuty
- Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej: max
-Pompki z nogami w górze

2.PLECY, BICEPS, PRZEDRAMIONA
-rozgrzewka
-Podnoszenie się na drążku szerokim uchwytem: 8 serii x 5, przerwa 1-2 minuty
- Uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem: 10 serii x 8 powtórzeń, 1-2 minuty
- Uginanie nadgarstków nachwytem w siadzie: 7 serii x 15 , przerwa max 1 min
- Uginanie nadgarstków podchwytem w siadzie :7x15 , przerwa max 1 min
-Uginanie ramienia ze sztangielką w siadzie w podporze o kolano (uchwyt młotkowy) 6 serii x 7 , przerwa około 1 minuty
- Podnoszenie się na drążku szerokim uchwytem: max
3.WOLNE!
Z mojego planu wychodzi tak że ćwiczę 5 razy w tygodniu: 2 dni ćwiczeń i przerwa i tak w kółko. Czyli jedną partię ćwiczę tak 2-3 razy w tygodniu. Na tych partiach zależy mi najbardziej i chciałbym uzyskać jak najlepsze i najszybsze efekty. lepiej ćwiczyć 2 dni trening i 2 porzerwy? Oczywiście dietę też stosuję, staram się jeść dużo i dużo produktów białkowych. Codziennie na kolacje jem dużą pierś z kurczaka. ;)



Wiesz czytać ja umiem ;)

Chodzi mi o to, że powinieneś ćwiczyć całe ciało zapominasz
np. o tricepsie, nogach (uda, łydki)

Jak robisz trening na masę powinieneś dawać mięśniom więcej czasu na regenerację poprzez ćwiczenie co drugi dzień
  • 0

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.


Seba90
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan ćwiczeń poczontkującego

Wiesz czytać ja umiem ;)

Chodzi mi o to, że powinieneś ćwiczyć całe ciało zapominasz
np. o tricepsie, nogach (uda, łydki)

Jak robisz trening na masę powinieneś dawać mięśniom więcej czasu na regenerację poprzez ćwiczenie co drugi dzień

Jakoś nie mam motywacji żeby robić nogi:P
Czyli 2 dni na regenerację poszczególnych partii mięśni to za mało?? Powinienem ćwiczyć trochę rzadziej aby nabrać masy?? A te ćwiczenia co napisałem to ilość powtórzeń częstotliwość i ilość jest dobra czy może jakieś zmiany proponujecie? ;)
  • 0

..:Damian:..
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan ćwiczeń poczontkującego

Jakoś nie mam motywacji żeby robić nogi:P
Czyli 2 dni na regenerację poszczególnych partii mięśni to za mało?? Powinienem ćwiczyć trochę rzadziej aby nabrać masy?? A te ćwiczenia co napisałem to ilość powtórzeń częstotliwość i ilość jest dobra czy może jakieś zmiany proponujecie? ;)


Na nogach całe Ci się opiera nie będziesz robił nóg to Ci się reszta w pewnym momencie zatrzyma z tego względu, że ciało samo w sobie zachowuje proporcje.

W czasie przerw ciało Ci się regeneruje i wtedy rośnie

Twoją są tylko na 2dni i do tego nie na wszystkie partie ciała. Proponował bym robić ten trening co napisałem, ale wybór należy do ciebie
  • 0

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.


Xandar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Francja (Nimes)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motocykle/Sporty silowe/Imprezy
  • Staż [miesiące]:Około 4 lata
  • Wzrost [cm]:180

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan ćwiczeń poczontkującego
Pamietaj ze uda odgrywaja posrednia role w produkcji testosteronu przez organizm zatem jest to istotna partia miesni. Cwicz nogi moj kumpel tego nie robil jeszcze dodatkowo on mial te giry tak masakrycznie chude ze teraz jak gore wykoksil to wyglada po prostu komicznie.
  • 0
Jeżeli laska powie ci że jesteś twardzielem, wyjeb jej. Nie jesteś twardzielem, ty jesteś kurwa niezniszczalny.

Seba90
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan ćwiczeń poczontkującego

Pamietaj ze uda odgrywaja posrednia role w produkcji testosteronu przez organizm zatem jest to istotna partia miesni. Cwicz nogi moj kumpel tego nie robil jeszcze dodatkowo on mial te giry tak masakrycznie chude ze teraz jak gore wykoksil to wyglada po prostu komicznie.

Dzięki za rady. W końcu się bardziej znacie niż ja:) To może zaproponujecie mi jakieś ćwiczenia na uda i triceps (przy mojej ławeczce mogę wykonywać ćwiczenie na uda: prostowanie nóg w siadzie lub leżeniu) np.połączone w jednym dniu z tricepsem i jak to połączyć z moimi dwoma dniami treningu? Co ile ćwiczyć dni? Może być tak: 1 dzien klata i barki, 2 dzien wolne, 3 dzien plecy biceps przedramiona 4 dzien wolne, 5 dzien uda,tricepsy, 6 dzien wolne i tak w kółko? Czy proponujecie coś innego??
  • 0

PUMP
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2390 postów
  • Pomógł: 0
131
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Togo
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Rośnie
  • Wzrost [cm]:390
  • Biceps [cm] :27,3
  • Waga [kg]:80,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan ćwiczeń poczontkującego
Nogi to połowa ciał jak nie będziesz ich ćwiczył to będziesz połowę wolniej przybierał na masie TAk ;)
  • 0
RAMIE W RAMIE JAK SPARTANIE ...
'' Bądź bardziej ambitny kiedy cie nie docenili robisz to dla siebie nie dla tych debili ''

..:Damian:..
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan ćwiczeń poczontkującego
Seba90 Wiesz, że istnieje wujek google?
No to jak wiesz to sobie poszukaj ćwiczeń a nie tylko na gotowca każdy liczy wytężyć się trochę
  • 0

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.


Seba90
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan ćwiczeń poczontkującego

Seba90 Wiesz, że istnieje wujek google?
No to jak wiesz to sobie poszukaj ćwiczeń a nie tylko na gotowca każdy liczy wytężyć się trochę

Wiem że istnieje i wiem jakie są ćwiczenia bo nie raz czytałem ale pytałem Was o propozycje:P Chciałbym jednak żebyście napisali mi ile radzicie mi razy ćwiczyć w tygodniu dane partie, bo nie jestem pewien czy raz wystarczy. Wy znacie dokładniej moją sytuację niż Google:P Jutro coś znajde i wkleje tutaj mój gotowy trening już z nogami ;) zobaczymy co z tego wyjdzie. ;)
  • 0

..:Damian:..
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan ćwiczeń poczontkującego

Wiem że istnieje i wiem jakie są ćwiczenia bo nie raz czytałem ale pytałem Was o propozycje:P Chciałbym jednak żebyście napisali mi ile radzicie mi razy ćwiczyć w tygodniu dane partie, bo nie jestem pewien czy raz wystarczy. Wy znacie dokładniej moją sytuację niż Google:P Jutro coś znajde i wkleje tutaj mój gotowy trening już z nogami ;) zobaczymy co z tego wyjdzie. ;)


Ja proponuję ćwiczyć co drugi dzień
  • 0

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024